Beşiktaş Hurdacı

Firmamız Beşiktaş Hurdacı şirketi olarak adresten hurda alım satım işi yapıyor. Beşiktaş’ın her noktasından hurda demir, bakır, alüminyum, sarı, çinko, kurşun, kalay gibi hurdaları alıyoruz.  Ayrıca Beşiktaş’ta hurda karşılığı bina yıkımı, fabrika sökümü ve çatı kesim işlemleri ile inşaat alanlarından her türlü 2. el malzemeyi gerçek değeri üzerinden satın almaktayız. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul hurdacı ticaretine ilk başladığımız günden itibaren güvenilir hurda alım satımı ile adını duyurmuş bir firmayız.

Hurdacılar Birliği her nevi geri kazanım alanında her geçen gün kendini geliştirmekte ve Beşiktaş Hurdacı çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Bize haftanın yedi günü 24 saat web sitemizin iletişim kısmında yer alan hurdacı telefon numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bize WhatsApp üzerinden hurda fotoğrafı göndererek kolayca hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Hurdanıza teklif edilecek fiyatlar kesinlikle güncel İstanbul hurda fiyatlarıdır. Beşiktaş’tan gönderdiğiniz konuma kendi araç ve personelinize çok kısa sürede gelerek sahanıza bulunan tüm hurda çeşitlerini araçlarımıza yükleyerek sizinle tartıma götürüyoruz. Hurda tartım merkezleri kesinlikle güvenilir ve sertifikalı çalışan ve de belediyeler ile Çevre Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylı merkezlerdir. Yaptığımız geri dönüşüm çalışmaları sayesinde büyük firmalara özellikle metal hammadde tedariki sağlanmış oluyor. Bu sayede de ülke ekonomisine çok büyük katkılar da bulmuş oluyoruz.

İSTANBUL HURDACILAR BİRLİĞİ
İSTANBUL HURDACILAR BİRLİĞİ

Beşiktaş Hurdacı Şirketleri

Beşiktaş’ta faaliyet gösteren fabrika alanlarından çıkan parçalar ve araiş hurdaları ile benzeri malzemeler için konteyner hizmetlerimiz vardır. Çalışma alanlarınıza bıraktığınız hurda biriktirme üniteleri sayesinde üretiminiz tüm hızıyla devam ederken bu süreçte ortaya çıkan imalat atıkları ve hurda parçalar kolayca depolanır.  Bu sayede zahmetsizce hurda satışı yaparak nakit para kazanmış olacaksınız. Hem de çalışma alanlarınız rastgele metal ve diğer parçalar ile dolmamış olacak. Beşiktaş hurdacı firmamız sayesinde tüm hurda çeşitlerini adresinizde gönül rahatlığıyla satabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize telefon edip fiyat teklifi almak. Verdiğimiz teklifi kabul etmeniz halinde ki çok büyük ihtimalle beklediğinizin de üzerinde bir teklif alacaksınız. Firmamız size gerekli araç ve personel gönderecektir. Yerinde ve değerinde hurda satışları için mutlaka bizimle iletişime geçin. Beşiktaş’ın her noktasında hizmet vermekteyiz. Sizler de tüm hurda satım işleriniz ve bina yıkım söküm işleriniz için Hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaraları aracılığı ile bizimle iletişime geçmek için 0539 698 67 83 nolu Telefon numarasında ulaşabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir