esenyurt hurda fiyatları

Hurdacılara ulaşmanın en kolay yolu telefon numaralarını kullanmaktır. Gerçekleştirdiğiniz Esenyurt hurdacı tel konuşması ile birlikte;

 • Seçtiğiniz hurdacı firmasının satmak istediğiniz ürünün ham maddesini kabul edip etmediğini öğrenebilirsiniz.
 • Hurda ödemeleri için hangi kriterleri göz önünde bulundurduklarını ve şartlarını öğrenebilirsiniz.
 • Hurda bildirimi yaparak ekibin evinize gelerek hurdanızı almasını sağlayabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacı Binaların çatılarında, depolarında ve temellerinde bulunan madenler geri dönüşüm merkezine geri dönüştürülerek doğayı tahribattan koruyor. Bu aşamada İstanbul Hurda Tüccarları olarak Esenyurt şubesi üzerinden hurda alım satım işlemleri yaparak nakit ödeme yapıyor, kullanılmayan bakır, alüminyum, demir ve sarı hurda alımlarını cari fiyatları üzerinden değerlendiriyoruz.

Esenyurt hurdacı firmamız bu sektörde öncü olan ve müşteri memnuniyetini ön sırada tutan bir işletmedir. Faaliyetlerimizde hızlı bir şekilde gerçekleştirmemizin yanı sıra güvene dayalı bir ticaret yaparız. Verdiğimiz hizmetler her zaman insanlara faydalı olmuştur.

Çalışma politikamız her zaman profesyonel hızlı ve ekonomik hizmet imkânı tanımaktadır. Size en yakın Esenyurt hurdacı firması olarak beklentilerinizin üzerinde hizmet sunuyoruz.

Birçok orta çeşit denize adresinize gelip teslim alıyoruz. Aynı zamanda sizlere; fabrika yıkım hizmeti, vinçli taşıma hizmeti, yıkım ve söküm hizmeti gibi birçok hizmeti de sağlıyoruz.

Sizde kapsamlı hizmet imkânı tanıyan bir hurdacı firması arıyorsanız Esenyurt hurdacı firmasını tercih edebilirsiniz

Esenyurt Hurdacı, Aldığımız Hurda Çeşitleri

Esenyurt hurdacı olarak hak hukuk çerçevesinde hizmetimizi siz değerli müşterilerimize veriyoruz. Doğayı seviyoruz ve korumak için elimizden ne geliyorsa yapıyoruz.

Firmamıza ait olan araçlarımız ve çeşitli ekipmanlarımız bulunur. Kısa süre içerisinde işi bitirme garantisini sizlere sunuyoruz. Sizlerden toplanan ürünlerin hepsini ekonomiyi yeniden kazandırıyoruz.

Bizden memnun olan birçok müşterimiz mevcuttur ve bunlar da bizim referansımızdır. Amacımız güvenilir bir şirket olmak ve bunu herkese ispatlamaktadır. Esenyurt hurdacı olarak aldığımız hurda çeşitleri aşağıdaki gibidir.

 • Kablo hurdası
 • Demir hurdası
 • Bakır hurdası
 • Sarı burada
 • Kurşun hurdası
 • Çinko hurdası
 • Krom  hurda
 • Makine hurdası
 • Elektronik hurda
 • Alüminyum hurda
 • Akü hurdası
 • Kablo hurdası
 • Paslanmaz hurda
 • Metal talaşı
 • Levha hurdası
 • görüntü hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Plastik hurdası

Esenyurt Hurdacı Olarak Neler Yapıyoruz?

Esenyurt hurdacı kapsamlı bir şekilde müşterilerine hizmet sağlar. Amacımız sadece alım satım hizmeti vermek değil müşterilerimizin beklentilerini doğru bir şekilde karşılamaktır. Peki, Esenyurt hurdacı olarak neler yapıyoruz?   İşte detaylar.

 • Özel işletmelerin veya kamuların söküm işlerini gerçekleştiriyoruz
 • İşyerlerinin veya bankaları söküm hizmeti veriyoruz
 • Müşterilerimizden elektronik hurda çeşitlerine topluyoruz
 • Jeneratör hurdalarını alıyoruz
 • Klima hurdaları alıyoruz
 • Fabrikayı kıl hizmeti sağlıyoruz
 • Kullanım ömrü bitmiş olan araçların söküm işini gerçekleştiriyoruz
 • Elektronik kantarlarımız mevcuttur ve sizlerin huzurunda kantarlarımız ile malzemeleri tartıyoruz.
 • Adresten hurda alımı hizmeti sağlıyoruz
 • Vinçli taşıma hizmeti veriyoruz
 • Hurda kazan kesimi ve sökümü hizmeti sağlıyoruz
 • Hurda sökme ve taşıma hizmeti veriyoruz
 • Hurda alım satım hizmeti sunuyoruz

Esenyurt Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Esenyurt hurdacı adresten hurda alımı hizmeti sağlar. Peki hurda fiyatları nasıl belirleniyor? Bu konu birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Hurda fiyatları toplanan hurdaların değerine göre ve aynı zamanda çokluğuna göre belirleniyor. Özel  malzemeler daha değerlidir ve fiyatları doğal olarak daha yüksek olacaktır.

Aynı zamanda fiyatlar günlük olarak borsaya bağlı şekilde güncelleniyor. Sizde hurdalarınız değerinden bizlere vermek istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Esenyurt Hurdacı Hızlı, Güvenilir Hizmet

Müşterilerimizin bizden beklentilerinin neler olduğunu az çok tahmin edebiliyoruz. Esenyurt hurdacı olarak hızlı güvenilir hizmet bizim için çok önemlidir.

Hurda arımızı nasıl getiririz diye merak ediyorsanız hemen açıklayalım. Sizlerin yorulmasına ve hurdalarınızı bizlere getirmenize gerek yoktur.

Firmamızda birçok araç mevcuttur ve araçlarımız ile gelerek hurdalarınızı adresinizden alırız. Yanımızda getirdiğimiz elektronik kantarlarımız ile öncelikle hurdalarınızı tartar, daha sonra ise fiyatı sizlere verdikten sonra hurdalarınızı araçlarımıza yerleştiririz.

Sizden aldığımız hurdalar hemen geri dönüşüme götürülür ve işlenir. Sizde en iyi hurdacı firması arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz ve dilediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz.

Esenyurt hurdacı firmasına ulaştığınız da 10 dakika içerisinde adresinize ekip arkadaşlarımızı göndeririz  ve hurdalarınızı aldırırız.

Esenyurt Hurda Alan Yerler

Esenyurt hurda alan yerler hakkında bilgi almak için en doğru adrestesiniz. Hurdacilarbirliği çatısı altında toplanan hurda firmalarına kolay bir şekilde erişim sağlayabilmeniz mümkün.

İstanbul içerisinde önemli bir hurda tesisi olan Esenyurt hurdacısı, her türlü hurda eşyanızı ayırt etmeden almaktadır. Demir, bakır, alüminyum, karton ve sarı hurda içerikli eşyalarınızı alır, biriktirir ve geri dönüşüm işlemleri yapılacak fabrikalara yönlendirmesini yapar.

Esenyurt Hurdacı Telefonu 0539 746 04 64

Esenyurt en yakın hurdacı telefonu, sitemiz üzerinde yer alan iletişim kanalları aracılığı ile kolay bir şekilde öğrenilmektedir. Bize ulaşmanız halinde hurdalarınızın bulunduğu en yakın konuma uygun Esenyurt hurdacısının iletişim bilgilerini sizinle paylaşmaktayız.

Esenyurt Hurda Fiyatları

Esenyurt hurda fiyatları hakkında bilgi almak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hurda fiyatları sekmesinde yer alan listeyi inceleyerek, alım satım yapmak istediğiniz hurdaların kilogram başına ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Unutmamalısınız ki, hurda fiyatları hurdanın içeriğine ve dövize bağlı olarak değişmektedir. Eğer bugün elinizde 1 kilogramlık demir hurdası varsa, bugün satabileceğiniz fiyata 1 hafta sonra satamayabilirsiniz. O sebeple finansal hesaplamalarınızı her zaman güncel hurda fiyatlarına göre yapmanızı tavsiye etmekteyiz.

Esenyurt Hurda Kablo Alan Yerler

Damarlar hayatımız için ne kadar önemliyse, kablolar da günlük işlerimiz adına bir o kadar önemlidir. Kablolar dışı yalıtkan bir madde ile kaplanmış, içi ise bakır iletkeni ile konumlandırılmış elektriği iletmeyi sağlayan taşıyıcılardır.

Fakat her alanda kullanılan bakır kabloların işlevlerini kaybetmesi sebebi ile hurda kabloya dönüşmesi kaçınılmaz bir sondur. Her gün belki yüzlerce belki de binlerce kilogram hurda kablo açığa çıkmaktadır.

Esenyurt hurda firmasıher türlü hurda kablolarınızın alımını yapmaktadır. Evinizde yer kaplayan hurda kablolardan kurtulmak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Bakır Hurdası Alanlar

Toptan bakır hurdası alımlarında , bakırın ayrıştırılması ve preslenerek geri dönüşüm alanına kazandırılması için çevre dostu bir ekiple birlikte çalışılmaktadır.

En yakın hurdacı şubemiz üzerinden özellikle kablo içlerinde, teknolojik cihazlarda ve tesisat alanlarında da kullanılmakta olan bakır hurdasının güncel fiyat üzerinden alınması sağlanmaktadır.

Elektrik ve elektronik cihazlar üzerinden yenilenerek kullanımı mümkün olan bakır madeni, yumuşak bir metal grubuna ait olduğu için kolay bir şekilde yenilebilir.

Adresten hurda alımı yapılarak, size çok iş bırakmadan depo, fabrika ve iş yerlerinizdeki toptan hurda birikintileri alınacaktır.

Esenyurt Demir Hurdası Alanlar

Gerekli araç ve gereçlerle adrese gelinerek toptan demir hurdası alımları yapılmaktadır. Demir hurdasının kilo üzerinden değerlendirilerek güncel hurda fiyatlarına göre ödemeleri yapılacak, anında nakit olarak tarafınıza ödenecektir.

İnşaat yıkımlarında, bina yenilemelerde ve depo temizliklerinde bulunan atıl madenlerin geri dönüşüm alanına kazandırılması için firmamız üzerinden iletişim kurarak demirin değerlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşyalar, otomotiv alanları ve fabrika makinaları üzerinde bulunan demir hurdaların yeniden kullanıma açılması çevre dostu bir yaklaşımla, hem doğanın temiz kalmasını hem de ekonominin kalkınmasını sağlayacaktır.

İstanbul Anadolu yakasından, Avrupa yakasına kadar geri dönüşüm alanında bütün hurda temizliklerini yapan firmamız, profesyonel bir ekip ve ekipmanla çalışarak demir hurdasının ayıklanmasını sağlayacaktır.

Esenyurt Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdasının parçalara ayrılarak geri dönüşüm alanında tekrar kullanılacak saf haline döndürülmesi için gerekli olan bütün işlemler firmamız tarafından yapılmaktadır.

Sarı pirinç madeninden elde edilen bu cins, tesisat alanında oldukça sık kullanılan bir maden olarak, su saatlerinde, tesisat sistemlerinde ve bazı mimari alanlarda da kullanılır.

Bina yıkımlarında ve yeni ısıtma sistemleri değişimlerinde atıl durumda kalan sarı hurdasının alımını yapacak olan firmamız, en yakın şube üzerinden yardımcı olacaktır.

Hurdacı firması ihtiyaçlarınız için firmamızla iletişime geçerek kısa zamanda aslım ve satım işlemlerinin yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Esenyurt Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdasının ayıklanarak geri dönüşüm alanına kazandırılması için büyük bir ekiple çalışmakta olan firmamız, alüminyumun preslenerek geri dönüşüm fabrikasına götürülmesini sağlayacaktır.

Uzay araç gereçleri için oldukça değerli olan alüminyum hafif taşıt ihtiyaçlarının duyulduğu deniz yolu taşıtlarında oldukça fazla kullanılmaktadır.

Gemi parçaları, araç ve çatı parçalarında bulunan alüminyum madeninin güncel fiyat üzerinden değerlendirilerek alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek ayıklama işlemini yerine getirecektir.

Hurda işlemleri için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Hurdacı Firmaları

İstanbul hurdacı firmaları arasında Esenyurt hurdacı firması olarak hizmet verenleri sizin için araştırıyoruz. Esenyurt’ta hurda alan şirketler çoğunlukla iş yerlerinden çıkan imalat artığı hurdaları ve yıkım alanlarından hurda demir almaktadırlar.

Esenyurt hurdacı hizmeti için tonaj şartı koyan firmaların aksine Hurdacılar Birliği olarak adresten her kg’de hurda alımı sağlıyoruz. Hurda fiyatlandırma konusunda İstanbul hurdacılar verileri esas alınarak anlık değerlendirme yapmaktayız.

Hurda türünüze göre size gönderilen hurdacı servisine hurdanızı teslim etmeden önce hurda fiyatını lütfen teyit ediniz.

Hurda tutarının tamamını nakit elden almak isterseniz bunu bildiriniz. Diğer türlü güvenilir ödeme yöntemi olan banka aracılığı para aktarma işlemi için hesap veya iban no belirtiniz.

hurda demir alanlar

Hurda Bakır Alım Satım İşleri

Özellikle lama bakır ve soyulmuş bakır alan Esenyurt hurdacı firmalarının telefon numaralarını arıyorsanız doğru yer burası.

Esenyurt’ta elektrik elektronik işi yapan tüm esnafların ortak tercihi Hurdacılar Birliği’dir.

Anlaşmalı olduğumu hurdacılar size en iyi kazancı vereceklerdir. Lütfen detaylı bilgi almak için görüşme yapınız.

 

Alüminyum hurda alan hurdacı

Esenyurt Civarı Kablo Hurdası Alım Satımı

Deponuzda bulunan hurda kablolardan en iyi parayı kazanmak sizin elinizde unutmayın.

Hurda satışlarında profesyonel destek sunan firmamız İstanbul hurdacı firmaları arasından sizin aradığını kriterlere uyan hurda firmalarını size bildiriyor. Bu firmalardan neredeyse tamamı ptt kablo içi, normal hurda kablo, internet kabloları ve kalın elektrik kablolarını satın almaktadır. Fiyatlandırma konusunda her hangi bir mağduriyet yaşamamak için lütfen fiyat teyidi yapınız.

Esenyurt Hurdacı ve Hurdacı Firmaları

Esenyurt hurdacı olarak hizmet sağlayan firmamız, sizlere kaliteli bir anlayışla, günlük fiyatlarıyla hizmet sağlamaktadır. Esenyurt ve bölge içerisinde sağlanan hizmet ağımızda, sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hurda alımı, sökümü, bina yıkımı ve nakliye hizmetleri sağlayabilmekteyiz.

Esenyurt dışında çevre ilçeler ve Marmaris bölgesi içerisinde de hizmet sağlayabilmekteyiz. Sektör içerisinde olan 30 yıla aşkın süren deneyimimiz, sizlere hem ahlaklı bir ticaret hem de çevreye ve dünyaya faydalı olma şansı sunuyor.

Bu noktada hurdalarınızı geri dönüşüm tesislerinde değerlendirerek, tekrar insan kullanımı için gereken aşamaları bir araya getirmekteyiz. Hizmetlerimizin tamamı gereken sertifikalar ve güvenlik önlemleri ile birlikte sunmaktayız.

Firmamız içerisinde yer alan iş arkadaşlarımızın tamamı, alanında uzman kişilerden oluşarak, tamamen müşterilerimizin ihtiyaçları ve memnuniyetleri için gereken özveriyi sağlamaktadırlar.

Esenler hurdacı ihtiyaçlarınızda bugüne özel kaliteli fiyatlandırmalar ve hizmet detaylarımız için siz de telefon ile bilgi alabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacıları

Esenyurt hurdacıları arasında yer alan firmamız, sektörün öncüsü olmanın verdiği deneyim ve güven ile birlikte bütün müşterilerine yüksek standartlarda ücretlendirme sağlarken buna ek olarak nakliye dahil hizmet de sağlayabilmektedir.

Söküm işlemleri ve yıkım işlemleri de yapan firmamız, bu işlemlerde belediyeden gereken bütün izin ve güvenlik önlemleri ile hizmet oluşturmaktadır. Siz de kaliteli bir hizmet almak için bugüne özel fiyatlarla Hurdacılar Birliği’ne telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdalarınızı alırken, hurdaların durumunu kontrol ederek, kantara almaktayız. Ham ağırlığı kesinleşmesinin ardından fiyat teklifi tarafınıza iletilir. Kabul ettiğiniz taktirde, anında ücretleri ödenerek satın alım gerçekleştirilir. Buna ek olarak hurda nakliyesi ve alternatif hizmetlerimiz ile ilgili telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Esenyurt Alınabilecek Hurda Türleri

Esenyurt alınabilecek hurda türleri arasında yer alan materyaller aşağıdaki listede sıralanmıştır.

 • Plastik
 • Demir
 • Bakır
 • Alüminyum
 • Sarı Hurda
 • Kablo
 • Beyaz Eşya
 • Kazı Hafriyat
 • Çelik Çatı

Esenyurt Plastik Hurdası Alanlar

Esenyurt bölgesinde sahip olduğunuz plastik atıkları, geri dönüşüme kazandırarak bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Bu alanda hizmet sağlayan firmamız sizlere bölge içerisinde geniş bir hizmet sağlayarak, sahip olduğunuz plastikleri gerektiğinde yerinden alarak size ve bütçenize katkı sağlamaktadır.

Fiyatlandırma detaylarımız ve kabul ettiğimiz pratik standartlarıyla ilgili telefon açıp bilgi alabilirsiniz.

Esenyurt Kablo Hurda Fiyatları

Elektrik akışı için gereken bütün materyallerin yer aldığı kablolar, geri dönüşümde en sık kullanılan araçlar arasında yer almaktadır.

Elektrik kablosu değerli materyallerden oluşturularak, satışında da kazanım elde etmenizi sağlatabilmektedir. Eski binalar içerisinde yer alan kablolar, inşaat sahalarında yer alan atık kablolar ve daha birçok alternatif kablo atığı, kazandığı değer ile kullanıcılara katma değer kazandırdığı gibi doğaya da geri dönüşüm faydası sağlayabilmektedir. Kablolar içerisinde genel olarak bakır alaşımlı iletkenler yer alır.

Esenyurt Bina Yıkım Hizmetleri

Esenyurt bina yıkım hizmetleri katsayısında firmamız, hurdaları karşılığında yıkım yapabildiği gibi alternatif anlaşma koşullarında da sizlere hizmetlerini sağlayabilmektedir. Hizmet detaylarımız, yıkım sertifikalarımız ve güvenlik önlemlerimiz ile ilgili telefon açarak bilgi alabilirsiniz. Alanında uzman yıkım ekibimiz, en son teknoloji alet ve edevatlarla yıkımı gerçekleştirmektedir.

Esenyurt Kazı Hafriyat İşleri

Esenyurt kazı hafriyatların temizlenmesi ve taşıması ile ilgili hizmetlerimiz, hurda materyalleri karşılığında ya da taşınacak materyalin üzerinden değer biçilerek ücretlendirilebilmektedir.

Hizmet katsayımız içerisinde yer alan detaylara bugüne özel fiyatlarla ulaşmak ve siz de hafriyatlarınızı hurdalarınıza karşılık satmak için firmamıza telefon ile ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Hurda Sökümü

Esenyurt hurda sökümü yapan firmamız, sizlere ihtiyaçlarınıza uygun biçimde hurda sökümü ve nakliyesi hizmetleri de sağlayabilmektedir.

Hurda sökümü işlemlerinde alanında uzman personelimiz, alan tanılamasını yaparak, buna uygun son teknoloji ürünü alet edevatlar ile birlikte söküm işlemlerini tamamlamaktadır. Çıkan hurdalar ağırlığınca hesaplanarak işlem tamamlanır.

Esenyurt Çelik Çatı Sökümü

Esenyurt bölgesi ve İstanbul’un her yerinde eskimiş ve hurdaya dönmüş çelik çatılarınızı sökerek ücretlerini ederi üzerinden değerlendirip, opsiyonel olarak nakliye dahil şekilde hizmet sağlayabilmekteyiz.

Hurdalarınızı yüksek fiyattan satarak ekonominize fayda sağlayabileceğiniz gibi geri dönüşüm için de gereken faydayı sağlayabileceksiniz. Bilgi almak için telefon numaramızı arayabilirsiniz.

Esenyurt Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

Esenyurt çelik konstrüksiyon fabrika sökümü yapan firmamız, fabrika yıkımı da gerçekleştirebilmektedir. Yıkılan fabrikanın geri dönüşüme uygun hurda materyalleri karşılığında yıkım işlemleri gerçekleştirilebilmektedir.

Alternatif olarak ihtiyacınız olan nakliye ve yıkım ekipmanı kiralama konusunda da detayları öğrenmek için bugün firmamıza telefon ile ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman çalışma arkadaşları ve Türkiye genelinde sağladığımız hizmetler ile ilgili siz de Hurdacılar Birliği’ni arayabilir, sadece Esenyurt hurdacıları değil, tüm İstanbul ve Marmara bölgesinden hizmet alabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacı Firması

Hurda alım satımında güvenilirliği ve hızlı bir şekilde tartıp ücreti ödeyen kurumları isteyen herkes için Esenyurt’ta hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Bizimle yapacağınız görüşmelerde, birim başına değil, direkt olarak materyallerin ağırlıkları üzerinden anlık ücretlerini öğrenebilir, taleplerinizi buna bağlı olarak oluşturabilirsiniz.

Sektörde çok uzun süredir ilgi gören bir hurda işletmesi olmamızdan ötürü herkesin ihtiyacını en hızlı şekilde karşılayabiliyoruz.

Kablo hurdası alanlar için direkt olarak şahıslarla iletişime geçerek, piyasanın çok daha altında ücretlerle satış yapmak yerine daha avantajlı girişimlerde bulunabilirsiniz.

Sektördeki varlığıyla binlerce kişiye adını duyurmayı başarmış, herkesin yoğun ilgi gösterdiği hurdacılarla görüşme olanağına sahip olursunuz.

Sarı Hurdası Hurda Prinç Ticareti

Esenyurt hurda sarı alımı

Esenyurt hurda geri dönüşümünde önemli rol üslenen hurdacı firmalarını kıyaslama imkanı sunuyoruz. Satıma hazır hurda sarı var ise elinizde fiyat öğrenmek için bizi arayın.

Ayrıca konum olarak bölgenizde bulunan hurdacıları da öğrenebilirsiniz. Sarı hurdadan en iyi parayı kazanmak için mutlaka bizden destek isteyin.

Hurda sarı en çok banyo malzemeleri, kapı tokmakları, pencere ve kapı kolları, musluklar gibi yerlerden çıkmaktadır.

Esenyurt Hurdacı Firmalarının Telefon İle Geldiği Mahalleler

Hurdacılar Birliği olarak adrese hurdacı tedarik etmekteyiz. Mahallenizde aktif olarak çalışan hurdacıları öğrenmek için bize telefon açın. Esenyurt hurdacı kuruluşları Piri reis, Süleymaniye, Aşık veysel, Ardıçlı, Üçevler, Turgut özal, İncirtepe, Yunus emre, Selahaddin eyyubi, Şehitler, Cumhuriyet, Akçaburgaz, Koza, Yenikent, Battalgazi, Sultaniye, Barbaros hayrettin paşa, Pınar, İnönü, Çınar, Örnek mahallerinden her tür hurdayı kiloya bakmadan almaktadır. Ayrıca anlaşmalı hurdacı firmaları Yeşilkent, Talatpaşa, Akevler, Güzelyurt, Atatürk, Balıkyolu, İstiklal, Orhan gazi, Esenkent, Zafer, Osmangazi, Mehmet akif ersoy, Hürriyet, Mevlana, Fatih, Necip fazıl kısakürek, Akşemseddin, Gökevler, Saadetdere, Namık kemal, Bağlarçeşme ve Mehterçeşme mahallesinden hurda almak için adrese gelmektedir.

Esenyurt Hurdacılara Ulaşmak

Esenyurt ilçesi içerisindeki hurdacılara ulaşmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz farklı yöntemler bulunmaktadır;

 • Açık adresine ulaşmak: Hurdacı firmanın açık adresine doğrudan giderek hurdanızı ulaştırabilirsiniz.
 • Telefon numarası ile ulaşmak: Esenyurt hurdacı tel ile hurdacılara ulaşabilirsiniz. Hurdacı firmayı aramanız durumunda firmaya ait ekip gelerek hurdanızı alacaktır.
 • E-posta ile ulaşmak: Eğer firmanız bir e posta adresine sahipse bu adres üzerinden onlara mail atabilirsiniz.
 • Whatsapp: Whatsapp günümüzde en çok kullanılan mesajlaşma programlarından biridir. Eğer firmanız whatsapp numarasına sahipse mesaj atarak hurdanızı bildirebilirsiniz.

Esenyurt’ta En Çok Alınan Hurda Türleri

Hurdacı firmalar tarafından sıklıkla alınan hurda türleri bulunmaktadır. Bu türler;

 • Hurda demir: Hurda haline gelmiş her türlü demir ürünü kabul edilmektedir.
 • Bakır: Bakır ürünler hurda olarak sıklıkla kabul edilmektedir.
 • Alüminyum: Alüminyum ve benzeri ürünler de hurda olarak sayılmaktadır.
 • Sarı (prinç): Prinç ve benzeri ürünler kabul edilmektedir.
 • Çinko: Çinko hurda olarak kabul edilen bir diğer üründür.
 • Paslanmaz: Paslanmaz ürünler hurda olarak geçerli sayılmaktadır.
 • Krom: Krom en sık karşılaşılan bir diğer hurda türüdür.
 • Kurşun: Kurşun ürünler hurda olarak kabul edilir.
 • Akü: Araç aküsü, diğer türlü aküler gibi tüm aküler hurda olarak kabul edilmektedir.
 • Elektrik motoru: Her türlü cihaza bağlı elektrik motoru kabul edilir.
 • Makine hurdaları: Makinelerden çıkan hurdalar da kabul edilmektedir.

Esenyurt Hurdacı olarak hurdalar Nasıl Satılır?

Hurdalarınızı Esenyurt ilçesi içerisinde bulunan hurdacılara satmak istiyorsanız;

 • Öncelikle kısa bir araştırma ile hurdacı tel numarasına ulaşmanız gerekmektedir.
 • Firmanın telefon numarasını arayarak hurdanızı bildirmeniz gerekmektedir.
 • Firma hurdanızı kabul ettikten sonra adresini vererek firma ekibinin evinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
 • Evinize kadar gelen ekip hurdanızın ham maddesinin ağırlığını hesaplayacaktır. Ardından bu ağırlık ile hurda ham maddenizin değerini çarpacaktır.
 • Bu işlem sonucunda size ödenecek miktar belirli olacaktır. Ödemeniz nakit olarak gerçekleştirildikten sonra hurda ekip tarafından alınacaktır.
 • Alınan hurda firmanın geri dönüşüm merkezine götürülerek işlemlerine başlanacaktır.
 • Ham madde yeniden kullanılabilir hale getirildikten sonra ilgili kişi ya da firmalara kullanılması üzere satılacaktır.

Esenyurt hurdacı firmaları hurda metal satışı nasıl yapılır?

Esenyurt hurdacı firmaları Esenyurt ilçesinde hurda satmak istiyorsanız;

 • İlk olarak, hızlı bir arama ile hurdacının telefon numarasını bulmanız gerekir.
 • Şirketin telefon numarasını aramanız ve önemsizliğinizi bildirmeniz gerekir.
 • Şirket hurdanızı kabul ettikten sonra, evinize ulaşmak için şirket ekibinin adresini verebilirsiniz.
 • Evinize gelen ekip hurdanızın hammadde ağırlığını hesaplar.  Bu ağırlık daha sonra hurda hammaddenizin değeri ile çarpılır.
 • Bu işlem sonucunda size ödenecek tutar belirlenecektir.  Nakit ödemenizden sonra hurda ekip tarafından alınacaktır.
 • Alınan hurdalar firmanın geri dönüşüm merkezine götürülerek işlemlere başlanır.
 • Hammadde tekrar kullanılabilir hale getirildikten sonra kullanım için uygun kişi veya firmaya satılır.
 • Hurda satıcıları, insanların kullanılamayan hurdalarını almalarına ve geri dönüşüm için geri dönüştürmelerine yardımcı olan şirketlerdir.  Bu firmalar hurdaya çıkan ürününüzü maliyeti kadar geri alacak ve hammaddesini yeniden kullanacaklardır.  Böylece hurdacı o ürünü hammadde olarak geri satar ve siz de kullanmadığınız ürününüzü nakde çevirerek kar elde edersiniz.  Hurdaya çıkan ürününüzü Esenyurt ilçesindeki en yakın hurdacıya götürebilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir