kadıköy hurdacı

Kadıköy Hurdacı Bayi bünyesinde hurda hizmeti son derece profesyonel, hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır.

Kadıköy bölgesinde faaliyet gösteren firma ile iletişime geçerseniz son kullanma tarihi geçmiş mal ve hurdaları teslim etmek çok kolay.

Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firma profesyonel ekibi, tecrübesi ve tecrübesi ile müşterilerine hızlı bir şekilde kaliteli hizmet sunmaktadır.

Ayrıca kullandığı modern ekipman, son teknoloji ekipman ve araçlarla diğer firmalardan daha hızlı alım satım işlemlerini gerçekleştiren hurdacı Kadıköy, geleneksel hurdacılığın yanı sıra modern hurda işini de devraldı.

Kadıköy Hurdacı bayi firmaları temel amacı müşteri memnuniyetini artırmak ve hem müşteriye hem de ülkeye ekonomik katkı sağlamaktır.

Hatta müşterilerden değeri ile alınan ürünler geri dönüşüm merkezlerine taşınarak tekrar işlenmektedir.  Geri dönüştürülen atıklar üretime alınarak ülke ekonomisine katkı sağlanmaktadır.

 Kadıköy Hurda Fiyatları

Hurdalar ile ilgili standart bir fiyatlandırma söz konusu değildir. Hurda fiyatları, borsaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebeple hurdalarınızı satmadan önce güncel fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sitemize girip listeye baktığınızda türlerine ayrılmış hurdaların kilogram başına fiyatlarına kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bakır, alüminyum, sarı hurda, demir hurda fiyatlarına güncel olarak erişim sağlayabilirsiniz.

Kadıköy demir hurdası6 TL
Kadıköy bakır hurdası145 TL
Kadıköy alüminyum hurdası33 TL
Kadıköy plastik hurdası4 TL

Hurdayı Nakit Alan Yerler

Kadıköy başta olmak üzere en popüler hurda toplama semtlerinde hem kutu alüminyum metallerin hem de diğer türdeki hurdaların alım satımı, bu alanda kendini ispatlamış kurumlarca yapılabiliyor.

Demir hurdası alanlar ile ilgili merak edilen en önemli husus, hangi miktarda demire ne kadar ödeme yapıldığıdır. Yıl içerisinde tüm aylarda eşit ücret belirlenmediği için, her ay değişen ve sektörde tüm şehirlerde birbirine çok yakın olan tutarlarla hurdacılara satış yapabilirsiniz.

Almak istediğiniz malzemeleri de hızlıca bu tesislere iletebilirsiniz.

Kadıköy Hurda Hurda Alan Yerler

Kadıköy hurdacı firmamız; işlevini yitirmiş olan eşyaları tekrardan kullanılabilir duruma getirir. Kullanım ömrünü tamamlayan eşyaların her biri hurdadır. Peki, hurda fiyatlarımız nedir?

Hurda fiyatlarımız hurdaların cinsine göre değişiklik gösterir. Hurdaların cinsine ve yoğunluğuna bakarak fiyat teklifinde bulunuyoruz.

Ancak; piyasada en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Hurda alan yerler hakkında güvenilir bir firma bulmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Birçok hurda çeşitlerini adresinizden gelip alıyoruz.

Amacımız hurdaları alıp geri dönüşüme göndermek ve ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaktır. Sizde güvenilir hurda alan yerler arıyorsanız hemen bize ulaşın ve yardımcı olalım.

Kadıköy Hurdacı Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Kadıköy hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler geniştir.  Her gün düzenli bir şekilde kadı köyde bulunan bütün semtleri dolaşıp hurdalık malzemeleri topluyoruz.

Geri dönüşüm çok önemlidir. Bu sebeple de geri dönüşüme katkıda bulunmak bizim görevimizdir. Görevimizi en iyi şekilde yerine getiriyoruz.

Şimdi sizlere Kadıköy hurdacı olarak verdiğimiz hizmetler konusundan bahsedeceğiz. İşte detaylar

  • Bina yıkım ve söküm hizmeti
  • Kablo hurda alımı
  • Krom hurda alımı
  • Kurşun hurda alımı
  • Çinko hurda alımı
  • Sarı hurda alımı
  • Demir hurda alımı
  • Bakır hurda alımı
  • Alüminyum hurda alımı
Kadıköy Hurdacı

Kadıköy’de Bina Yıkımı

Kadıköy Hurdacılar Birliği Firması olarak ayrıca Kadıköy bölgesinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Söküm İşleri de yapmaktayız.

Hurdacılar Birliği olarak tüm yıkım işlemlerimizi Bina Analiz Ekibimiz ve profesyonel yıkım ekimiz aracılığı ile yapmaktayız.

Bina Analiz Ekibimiz yıkım gerçekleşecek binalarınızın önceden analizini yapar ve alınması gereken tüm güvenlik önlemlerinin firmamız tarafından alınmasını sağlar.

Daha sonra tüm yıkım izinleri çıkar ve yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar.

Yıkım işlemlerinin sonrasında ortaya çıkan yıkım hurdası tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenmektedir.

Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde yapılmaktadır.

Tartım işlemleri de bittikten sonra firma yetkilimiz ödemenizi nakit olarak anında gerçekleştirir. Sizler de hurda satmak veya yıkım söküm işleriniz için Hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz.

Yapmanız gereken tek şey İLETİŞİM numaralarından bizi aramaktır.

Kadıköy Hurdacı Firması

Kadıköy, farklı firmalar tarafından çeşitli malzemelere yönelik hurda alım satımı yapılan ilçelerden bir tanesidir. Burada yer alan tüm toplama depolarında, açık tesislere götürülmek üzere tonlarca metalin alındığı bir çalışma süreci bulunuyor.

Sadece şahıs olarak yapılan toplama ve satışlar değil, direkt olarak malzemelerin satın alınmasıyla ilgili kurumsal talepler de karşılanabiliyor.

Herhangi bir mağduriyet oluşmaması, en hızlı şekilde ödeme yapılarak Kadıköy’ün tüm mahallelerinden toplanan hurdaların satışının gerçekleştirilmesi isteniyor.

Ödemelerin günler sonraya sarkması gibi sorunlu bir durum olmadığı için her isteyen müşteri, an itibariyle kullanımda olan fiyatlarla birlikte hurdacı ile görüşerek satışı yapabiliyor.

Kadıköy Hurdacı \ Uzman Kadro

Evinizde, iş yerinizde kullanım ömrünü tamamlayan eşya veya malzemeler mi mevcut? Bütün hurda çeşitlerinize talibiz. Kadıköy hurdacı, uzman kadro ile sizlerin her zaman hizmetindedir.

Taşınma alanında filomuz son derece geniştir. Toplamda 5 tane kamyonumuz ve 3 adette ufak aracımız mevcuttur.  Prensibimiz;  faaliyetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirmektir.

Müşterilerimize dürüst oluruz ve asla güvenlerini sarsacak harekette bulunmayız.

Ülkemizin sanayisine hurdalık malzemeleri kazandırmak bizim için onur ve gururdur. Bizi tercih ederseniz avantajlarımızdan kısa zaman içerisinde yararlanabilirsiniz.

Geleceğimizin daha iyi olması ve çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için hurdalarınızı geri dönüşme kazandırıyoruz. Uzun senelerdir bu hizmeti müşterilerimize verdiğimiz için profesyonel bir konuma geldik.

Kadıköy Hurda Firmaları Bayi Hizmetleri

Kadıköy Hurdacı firmaları sayesinde müşteriler, hurda ve kullanılmayan eşyalarını hızlı ve rahat bir şekilde geri dönüştürebilmektedir.

Geri dönüşüm servisi, eski cihazların ve hurdaların geri dönüştürülmesiyle ilgilenir.  Bu şekilde, ilişkili ürünler tekrar üretime alınır.

Hurda, eski eşya ve atıklar geri dönüştürülmediği takdirde bölgede birikirler.  Bu da doğaya ve insan sağlığına zararlı unsurlara yol açar.

Kadıköy Hurdacı bayi firmaları uzun yıllardır sektöre sorunsuz hizmet vermektedir.  Sektörde uzun yıllara dayanan faaliyeti sonucunda bilgi ve tecrübesini genişleterek geri dönüşüm alanına büyük katkı sağlamıştır.

Aslında kullanılmayan mal, atık veya hurda metallerin modern tesislerle dönüştürülmesine katkı sağlayan Kadıköy Hurda Bayilerinin hizmetleri, bireylerin yanı sıra ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

 Kadıköy Hurda Servisi

Kadıköy Hurdacı bayi firmaları bünyesinde müşterilerin son kullanma tarihi geçmiş ve kullanılmamış hurdaları hızlı ve rahat bir şekilde teslim edilmektedir.

Geri dönüşüm merkezlerine alınan ilgili malzemeler tekrar kullanılabilir hale getirilerek ülkeye iade edilmektedir.

Ülkeye geri getirilen hurdalar da ülke ekonomisine olumlu katkı sağlıyor.  Ayrıca geri dönüşüme dahil edilmeyen ürünler sürekli biriktiğinden doğa kirliliğini artırmakta ve insan sağlığını etkilemektedir.

 

Bireylerin günlük hayatta kullandıkları birçok eşya Kadıköy Hurda Servisleri tarafından hızlı ve kolay bir şekilde toplanmaktadır.

Toplanan ürünler geri dönüşüm tesisleri aracılığıyla geri dönüştürülmektedir.  Plastik, bakır, karton, kağıt, alüminyum ve cam gibi birçok malzeme geri dönüşüm sisteminde geri kazanılmaktadır.

Geri dönüşüme gönderilen malzemeler çevresel etkiyi azaltmakla kalmaz, aynı zamanda üretime geri beslendiği için ülke ekonomisine de katkı sağlar.

Kadıköy Bakır Hurdası Alanlar

Kadıköy Hurdacısı olarak  Firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Hurdacılar Birliği güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Hurdacılar Birliği olarak bakır hurdası, hurda sarı, kurşun hurdası, hurda çinko, alkopan hurdası vb. tüm hurda çeşitlerinin nakit ödeme karşılığı ile adresten alımını yapmaktayız.

Kadıköy Demir Hurdası Alanlar

Otomotiv, gemi ve beyaz eşya alanında kullanılmakta olan demir, kısa bir kullanımı olan madenler arasında yer almaktadır. Demir hurdası almakta olan hurdacı firmamız, hurdanın geri dönüşüm alanına kazandırılması için presleme işlemi yapıldıktan sonra fabrikaya göndermektedir.

Burada yenileme işleminden geçerek, endüstri ve sanayi alanına yeniden kazandırılacak olan demir madeninin doğaya karışmadan kullanım alanında tekrar değerlendirilmesine imkan verilmektedir.

Beyaz eşya, fabrika üretim makineleri ve inşaat sistemleri için kullanılmakta olan demir, inşaat yıkımları sonrasında da toplanarak, geri dönüşüm için işlemden geçirilebilmektedir.

Elinizde bulunan atıl durumdaki demirlerin satış işlemlerini yaparak, kullanımı için yeninde işlem görmesini sağlayabilir çevreye ve ekonomiye katkıda bulunabilirsiniz.

Kadıköy Sarı Hurdası Alanlar

Tesisat alanında kullanılmakta olan sarı hurdasının alım ve satım işlemleri için güncel hurda fiyatları üzerinden  değerlendirmeler yapılmaktadır.

Türkiye’de endüstri ve sanayi alanında ihtiyaç duyulan sarı pirinç madeni için uygulanmakta olan yenileme işlemi sonrası yeniden endüstri alanına kazandırılmasına imkan verilmektedir.

Geri dönüşüm işlemi hem doğanın tahrip olmamasını hem de yeninde  işlem yapılmadan ucuz bir uygulamayla ekonominin kalkınmasını sağlayacaktır.

Kadıköy üzerinden sarı hurdası alım ve satım işlemleri için firmamızla iletişime geçerek, kısa zamanda adresinize gelinmesini ve ayıklama işlemi yapıldıktan sonra hurdanın alımının yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Kadıköy Alüminyum Hurdası Alanlar

Gemi, uçak ve doğramalar üzerinde kullanılmakta olan alüminyum madeni için hurda alım ve satım işlemleri yapılmaktadır.

Güncel fiyatları üzerinden yapılacak olan bu işlemler, alüminyum madeninin ayıklanması sonrası geri dönüşüm fabrikasına gönderilmesiyle yeniden kullanım alanına kazandırılması sağlanacaktır.

Toprakta yok olma süresi 100 yılı aşan alüminyum madeni, içerisinde bulunan ağır metaller nedeniyle toprağı zehirler ve çevreye zarar verir. Hem ekonomik hem de çevreci bir işlem olan geri dönüşüm için firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Güvenli Hurda Alım Satımı

Hurda alım satımında sektörde güvenli kurumların sürekli olarak yeni malzemeleri toplayabiliyor oluşu, müşterilerin de düzenli satış yapmasını sağlıyor.

Bakır hurda alanlar sadece İstanbul şehrinde değil, diğer şehirlerde bulunan geri dönüşüm şirketlerine de metallerin aktarımını gerçekleştirebiliyor.

Bu durum başta tonlarca metalin yeniden kullanılabilir hale ulaşmasını sağlarken, bir yandan da şehirde hurda sirkülasyonu oluşması mümkün hale geliyor.

Türkiye’de sadece bakır ve demirlerde değil, diğer metal türlerinde de düzenli olarak paylaşılan alım ve satım ücretleri, sektördeki çalışmaların sürmesini kolaylaştırıyor.

Geri dönüştürülebilir yapıda olan, farklı metallerden oluşan malzemelerin ayrıştırılması için gerçekleştirilen işlemlerde de tüm talepler karşılanabiliyor.

Kadıköy Hurda Geri Dönüşümü

Hurdacı Kadıköy firmamız hurda geri dönüşüm konusunda profesyonel bir şekilde hareket eden tek firmadır. Dünyayı korumak ve olumsuz etkilerini azaltmak için hurdacılık sektöründe geri dönüşümün önemi büyüktür.

Bu sebeple de yaşadığımız alanı güzelleştirmek hem çevreye hem de ülke ekonomisine katkıda bulunmak elimizdedir. Hurda geri dönüşümü firmamız sayesinde kısa süre içerisinde gerçekleştirilir.

Aklınıza gelen birçok orada çeşidine talibiz ve adresinize gelerek almaktayız.  Sizin de elinizde hurda eşyalar mı mevcut? O halde hemen bizden teklif alın ve hurdalarınız ı bize teslim edin

Hurdacı Kadıköy Profesyonel Ve Hızlı Hizmet

Hurdacı Kadıköy uzman kadrosu ile müşterilerinin her zaman hizmetindedir. Önceliğimiz doğru bir şekilde atıkların toplanması ve geri dönüşüme gönderilmesidir.

Sizlerin problemine en kısa süre içerisinde çözüm sunmak bizim için önemlidir. Çalışma prensibimiz ise her zaman güvene dayalı olur ve sizlere 7/24 saat hizmet sağlarız.

Hurda alım satım, bina yıkım söküm gibi hizmetlerimizi vermeden evvel gereken bütün tedbirleri alırız ve daha sonra profesyonel bir şekilde çalışırız.

Güvenlik önlemlerini öncesinden aldığımız için şu zamana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmadık. Profesyonel ve hızlı hizmet arıyorsanız mutlaka bizi tercih etmeli ve denemelisiniz.

Memnun kalacağınıza biliyoruz ve sizin memnun kalmanız için ekip halinde elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız.

Hurdacı Kadıköy Geri Dönüşüm Hizmeti

Ülkemizin iyi bir ekonomisinin olmasını herkes ister. Bu sebeple de geri dönüşüm hizmeti çok başkadır. Sağlıklı yaşam iyi bir doğa ve aynı zamanda güçlü bir ekonomi için geri dönüşüm hizmeti düzenli bir şekilde yapılmalıdır.

Geleceğimizin ve çocuklarımızın mutlu bir yarını olması için bu şarttır. Kenarda, köşede bekleyen hurdaların bize herhangi bir faydası olmaz.

Fakat bu hurdaları işini düzgün bir şekilde yapan hurdacılara teslim ettiğinizde geri dönüşüme giderek tekrardan kullanılabilir hale dönüştürülür.

Hurdacı Kadıköy işini düzgün bir şekilde yapılan bir firmadır. Bu sebeple de hurdalarınızı değerinin üstünden satın alıyoruz

. Siz de bize ulaşabilir ve hurdalarınızı bize teslim edebilirsiniz

 Kadıköy Hurda Bayileri Bağlantısı

Kadıköy hurda bayisi ile yapılan iletişim sayesinde müşteriler firma ile kolaylıkla iletişim kurabilmektedir.  Hurdalarını ve kullanılmayan ürünlerini kolaylıkla teslim edebilen müşteriler, geleneksel hurdalara kıyasla modern hurdaları tercih etmektedir.

Hurdacının geleneksel hurda alım satım anlayışından geçmesi beklenirken, modern hurda alım satım anlayışında hurda satıcısı ile iletişim kurularak aslında istenilen adresten hurda alınabilir.

Hurda satıcısı geldiğinde, ilgili hurda türü, miktarı ve boyutuna göre hesaplanır ve ödenir.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir