sarıyer hurdacı

Sarıyer Hurdacı Ve Hurda Alımı yapan Hurda Bayileri Derneği, İstanbul’un her yerinden hurda alımı yapan bir hurda bayi şirketidir.

Hurda Bayileri Derneği, hizmetleri ile geri dönüşüm sektöründe adından söz ettiren köklü bir kuruluştur. Hurdacılar derneği olarak demir hurdası, eski hurda, bakır hurdası ve kablo hurdası alıyoruz.

Hurda Satıcıları Derneği olarak tüm hurda alımlarımızda yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi veriyoruz. Sarıyer Hurda Firması olarak tüm hurda fiyat listemiz İstanbul Hurda Borsası bazındadır.

Böylece firma olarak siz değerli müşterilerimize hem yüksek fiyatlar hem de güncel hurda fiyatları sunuyoruz. Sarıyer bölgesindeki şantiyelerden de hurda alımı yapan Hurdacılar Birliği, şantiyelere de hurda toplama kutusu bırakıyor.

Bu şantiyenizdeki hurdaları toplamanızı kolaylaştırır. Sarıyer Hurda firması olarak Alüminyum Hurda, Krom Hurda, Kurşun Hurda, Çinko Hurda vb. her türlü hurdayı da adresten alıyoruz.

Hurda Bayileri Derneği olarak tüm hurda hizmetlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Sarıyer Hurdacı Ve Hurda Alımı

Sarıyer hurdacı ve hurda  alımı hizmeti sağlayan firmamız günlük olarak toplamda 45 ton hurdayı işleyerek geri dönüşüm sektörüne kazandırır.

Sadece Sarıyer’de değil Türkiye genelinde gözde bir firma olarak biliniriz. 1995 senesinde kurulmuş olup kurulduğumuz günden bu yana kendimizi geliştirip profesyonel bir şekilde hizmet vermeye devam ettik.

Hızlı bir şekilde ilerlememiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmamız bizim için çok önemlidir. Toplam olarak şirketimizde 8 adet kamyon bulunmaktadır.

Hurdalarınızı almaya bu kamyonlar ile geliyoruz ve bir defada istediğiniz kadar hurdayı olabiliyoruz. Sizin atık diye tabir ettiğiniz bütün hurda çeşitleri bizim için çok önemlidir.

Bu sebeple de sizde ülkemizin sanayisine katkıda bulunmak istiyorsanız en yakın hurdacıyı arayarak hurdalarınız ı bize verebilirsiniz

Sarıyer Hurdacı Olarak Aldığımız Hurdalar

Sarıyer hurdacı olarak birçok çeşit hurdayı sizden anında teslim alıyoruz. Hurda metallerini çevreden toplayarak yeniden üretim sürecinin kısa süre içerisinde  gerçekleşmesini sağlıyoruz.

Ticaret genel olarak sadece para kazanmaktan ibaret olarak görülebilir. Fakat firmamız için ticaret para kazanmak değildir. Çünkü sizden aldığımız hurdaları başka bir hurdacıya satmıyoruz ve direkt geri dönüşüme gönderiyoruz.

Bu sebeple de sizde hizmet alırken güvenilir bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekir. Şimdi sizlere Sarıyer hurdacı olarak aldığımız hurdalardan bahsedeceğiz.

 •         Sarı hurda
 •         Paslanmaz hurda
 •         Alüminyum burada
 •         Pirinç hurdası
 •         Bakır hurdası
 •         Metal hurdası
 •         Kızıl tel
 •         Kablo
 •         Kalay hurda
 •         Gümüş hurdası
 •         Altın hurdası
 •         Maden hurdası
 •         Krom hurdası
 •         Nikel hurdası
 •         Plastik hurdası
 •         Naylon hurdası

Sarıyer Hurdacı, Kaliteli Hizmet

Yaşam alanlarında sıklıkla karşılaştığımız hurdalar doğaya en zararı olan maddelerdir. Hurdaları çevreye atmak yerine geri dönüşüme girmesini sağlamak daha mantıklıdır.

Bu sayede  hem gelir elde etmiş hem de çevreyi korumuş olursunuz. Bizim için önemli bir yeri olan hurdaları topluyoruz ve tekrardan insanların kullanımına hazır hale getiriyoruz.

Sarıyer’de bulunan bütün  bölgelere hizmetimizi en iyi şekilde veriyoruz. Bize iletişim numaramız dan ulaşım sağlayabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ekip arkadaşlarımızı adresinize göndeririz.

Ekiplerimiz hurdalarınız ı inceledikten sonra sizlere fiyat verirler ve daha sonra ise ödemenizi gerçekleştirirler. Sarıyer hurdacı, kaliteli hizmet imkânını size sağlar. Sizde hemen bizi arayıp hizmetimizden yararlanın.

Sarıyer’de Hurda Alanlar – Sarıyer Hurdacı Firmaları

Sarıyer Hurdacı Firmaları arasında ilk sıralarda yer alan Hurdacılar Birliği güler yüzlü personeli ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Sarıyer bölgesinde Bina Yıkım Sökümü, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Söküm İşleri de yapıyoruz. Hurdacılar birliği olarak tüm yıkım söküm işlemleri için uzman ekip ve profesyonel araç gereçlerimiz mevcuttur.

Bina Yıkım Söküm işlemleri öncesinde Firmamızın Bina Analiz Ekibi binanızı inceler ve yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlar.

Yıkım için gerekli tüm yasal izinler alındıktan sonra ve tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar. Tüm yıkım işlemlerimizde çevreye en ufak bir zarar vermiyoruz.

Yıkım işlemleri bittikten sonra çıkan demir hurdası tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde hassas elektronik araç kantarlarında yapılmaktadır.

Tartım İşlemleri de bittikten sonra firma personelimiz ödemenizi yapar. Sizlerin de satılacak hurdası veya yıkımı yapılacak binanız varsa hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizimle irtibata geçmek.

Hurda Alımında Güvenlik

 

Sarıyer Kablo Hurdası Alanlar

Elektriğin iletimini sağlayan metrelerce bakır kablolar, işlevlerini yitirmesinin ardından hurda kabloya dönüşmektedir. Hurda kabloların alım fiyatları içerisinde yer alan bakır teller sebebi ile oldukça yüksektir. Maddi değeri yüksek olan evinizdeki hurda kabloları Sarıyer hurda firmasına getirebilirsiniz.

Bu sayede hem kilerinizde yer açmış olacaksınız hem de maddi kazanımlar elde edeceksiniz. Sarıyer hurda firmasının güvenilir hizmeti sayesinde hurda kablonun kilogramı başına alacağınız parayı, nakit olarak anında alabilmeniz mümkün olacaktır.

Sarıyer En Yakın Hurdacı

Elinizdeki hurda eşyaları satabileceğiniz seyyar bir hurdacıya her zaman denk gelmeniz mümkün olmayacaktır. Bu durumda Sarıyer en yakın hurdacı adresini öğrenmek sizin için hiç de zor değildir.

İstanbul hurdacılarının güvenilir hizmetini tanıtmak adına bir araya geldiği platformumuz, lokasyonunuza en yakın hurda tesislerine ulaşmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında satabileceğiniz hurda eşyalar, hurda türleri, hurda ticareti ve hurda fiyatlandırması gibi pek çok konuda bilgi alabilirsiniz.

Sarıyer Hurdacı Telefonu

Sarıyer hurdacı telefonu, hurda alım satım işlemleriniz için sitemiz tarafından size sunulan bir hizmettir. Sarıyer hurda firması güvenilir ve kaliteli hizmeti kendine vizyon haline getirmiştir.

İlgili telefon numaraları ve adresten ulaşabileceğiniz firma 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Sarıyer hurda firması ile birebir yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz ya da telefon üzerinden elinizde bulunan hurdaların görsellerini uzman çalışanlara gönderebilirsiniz. Bu sayede hem hurda eşyalarınızın türünü hem de fiyatını öğrenebilmeniz mümkün.

Sarıyer Güncel Hurda Fiyatları

Sarıyer hurda fiyatları, İstanbul Borsası’na göre değişkenlik göstermektedir. Bu sebepten dolayı borsada yaşanan dalgalanmaları hurda fiyatlarını olumlu ya da olumsuz şekilde etkilemektedir.

Elinizdeki hurdalardan ne kadar kazanım sağlayabileceğinizi öğrenmek için bize danışabilirsiniz. Dilerseniz sitemiz içerisinde yer alan hurda fiyatları sekmesinden hurdaların güncel fiyat listesine erişim sağlayabilirsiniz.

Sarıyer Hurda Satışı

Demir hurdasının olduğu ortamda sadece belirli malzemelerin toplanması ve tek tek seçilmesi gibi bir çalışma prensibi bulunmuyor.

İsteğe bağlı olarak kilogram hesabıyla, çeşitli demir tabakaların satın alınması ve kullanılmak üzere tesisten götürülmesi mümkündür.

Bunun dışında şahıs olarak başvuruda bulunan kişilerin en çok başvurma nedeni, alüminyum ve bakır malzemelerin satışını yapmaktır.

Her bir müşteriye ayrı ayrı teklifler veren, belirlemiş oldukları malzemelerin kilogramlarına göre bir ödeme tutarı ortaya çıkaran şirketler bulunuyor.

Bunlar arasından seçiminizi yapmak için, tarayıcıda en yakın hurdacı araştırmasını yapabilir, size en yakın mesafede olan şirketleri listeleyerek her birinin farklı fiyat ortalamasına göre hareket edebilirsiniz.

Bugüne kadar tüm müşterilerini memnun etmeyi başarmış ve taleplerin karşılanmasını sağlayabilecek ortamı oluşturmuş olan sayfalarda telefondan ve tabletten de tüm teklifler alınabiliyor.

İstanbul’un Sarıyer ilçesine ağırlık verilerek bu bölgedeki hurdaların toplanmasıyla ilgilenen birkaç şirket bulunuyor. internetten yapacağınız hurdacı aramasıyla size en yakın olanın çıkmasını sağlayarak, topladığınız tüm hurdaları o kurumun adresine götürebilirsiniz.

Sarıyer Hurda Alım Fiyatları

Hurda firmalarında inşaat demirleri başta olmak üzere birçok malzemenin anlık fiyatları üzerinden teklif alabilirsiniz. Sadece İstanbul değil, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan hurda şirketleriyle birlikte çeşitli materyaller için kilogram hesabıyla sipariş verebiliyorsunuz.

Sadece kurşun veya sadece demir olan malzemelerin teminiyle ilgili talep oluşturabileceğiniz gibi, direkt olarak farkı malzemelerin bulunduğu maddeleri satın alabilirsiniz.

Her birinin hurda olması ve çalışan mekanizmalar yerine geri dönüştürme amacıyla kullanılabiliyor olmasına dikkat edilmelidir.

Sektörde her yıl tonlarca hurdanın farklı şirketler tarafından müşterilerinden satın alınarak toplandığı ve geri dönüştürülerek kullanılabilir hale getirildikleri bulunuyor.

Farklı maddelerin erime noktaları v tekrar işlenmesiyle ilgili gerçekleştirilecek olan çalışmalar değişiklik gösteriyor. Bu durumda da hurdacı hem alımda hem de satın almak için başvuran müşterilerine gerçekleştirdiği satışlarda tüm talepleri avantajlı biçimde karşılayabiliyor.

Sarıyer Bakır Hurdası Alanlar

Bakır madeni, doğada bulunan ve yeraltından çıkarılan, pek çok üretim alanında kullanılarak tüketicilerin hayatlarına önemli kolaylıklar sağlayan, ısı ve elektrik iletkenliği kuvvetli olan bir metaldir.

Bakır hurdalarının geri dönüşüme kazandırılması önemlidir, bakır madeni çıkarılırken, madenin bulunduğu bölgede çeşitli kazılar ve bölgeyi temizleme işlemleri uygulandığından, geri dönüşümü doğayı ciddi ölçüde korur.

Kullanılan bakır mutfak ürünler, elektrikli ürün parçaları ve çeşitli kablolar, en yakın hurdacı tarafından satın alınarak geri dönüşüm ile üretim yapan firmalara satılır.

Ayrıca, geri dönüşüm tesisi bulunmayan veya çeşitli sebeplerle hurda üretim artıklarını dönüştürmeyen firmalar tarafından, hurdacılara satışı gerçekleştirilebilir.

Sarıyer bölgesinde otomotiv ve inşaat sanayisi geliştiği için bakır hurdalarının dönüşümü daha verimlidir.

Sarıyer Demir Hurdası Alanlar

Demir madeni, metal sınıfında olan bir elementtir ve doğada kendiliğinden bulunur. Isı ve elektriği ileten bir metal türüdür. Sağlamlığı dolayısıyla da pek çok farklı üretim alanında kullanılabilir.

Sağlamlığı sayesinde inşaat sektöründe, ısı iletkenliğinden dolayı mutfak araç gereklerinin üretiminde kullanılabilir. Elektriği de iletme özelliği olduğu için demir madeni, elektrik ve elektrikli ürünler sanayilerinde de sıklıkla kullanılır. Ayrıca otomotiv sanayinde de sağlamlığı dolayısıyla demir madeni sıklıkla kullanılır.

Sarıyer sanayi bölgesinde, inşaat ve otomotiv sektöründe faaliyet gösteren pek çok firma bulunmaktadır. Hurda fiyatları, madenin içindeki yardımcı maddelere ve hurdanın formuna göre değişiklik göstermektedir.

Nispeten daha kolay şekil verilecek formları, daha değerlidir.

Sarıyer Sarı Hurdası Alanlar

İstanbul, denize kıyısı olan bir sanayi şehridir. Bu nedenle halk arasında “sarı” olarak bilinen, bir maden karışımı olan pirinç maddesi, tersane gibi üretim bölgelerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Aynı zamanda bu maden karışımı, su tesisatı parçalarının üretiminde kullanılır. Oksitlenmeye dayanıklıdır.

Sarı ismini, içerisinde bulunan bakır ve çinkonun renginden alır. Parlak ve sarı bir renge sahiptir.

İstanbul hurdacı mesleğini icra eden kişiler için sarı hurdasının dönüşümü nispeten daha kolaydır. Tersaneleri bulunmayan bölgelerde bu madenin kullanım alanları kısıtlıdır, yalnızca tesisat sanayilerinde kullanılabilir. İstanbul gibi, tersaneler açısından öneme sahip illerde, gemi parçaları üretimi için de kullanılabilir.

Bu madde, aynı zamanda silah sanayisinde üretilen mermi kapsülleri için de kullanılabilir.

Sarıyer Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum madeni, doğada kendi halinde bulunan, işlenmesi birçok metal madene göre daha kolay olan, ısı ve elektriği iyi ileten bir hafif metaldir.

Bu maden birçok sanayide kullanılır. Otomobillerin jantlarının üretiminde, mutfak eşyası üretiminde ve elektrik elektronik sanayisinde birçok iletken ürünün üretiminde sıklıkla kullanılmaktadır.

Bu madenin hurdaları pek çok farklı formda olabilir. İşlenmesinin zorluk derecesi ve içinde bulunan diğer maden veya maddeler gibi etkenler, fiyatlandırmayı etkiler.

Sarıyer hurdacı firmaları bayi numarasını internetten öğrenebilirsiniz ve aradığınızda size gelip inceleyecekler, hurda değeri olduğunu düşündüğünüz eşyaları kendi evinizde değerlendirebileceksiniz. Eşyaları inceledikten sonra hurda satıcısından bir fiyat teklifi alacaksınız. Kabul ederseniz satış gerçekleşir.

Yüksek kar getiren hurda türleri vardır. Demir, bakır, cam, kağıt, çelik gibi malzemeler ek gelir elde etmenizi sağlar. Şirketler ayrıca geri dönüşüme katkıda bulunarak hammaddeleri geri kazanmaktadır.

Plastik şişeler ve ham plastikler de en değerli atık maddeler arasındadır. Plastik şişe kapakları toplama kampanyaları gibi sosyal yardım tedbirleri de gerçekleştirildi. Geri dönüşüm de ülke ekonomisi için çok önemlidir.

Sarıyer hurdacı geri dönüşüm

Sarıyer hurdacı firmaları olarak şunu bilmeliyiz ki atık malzemeleri geri dönüştüremez ve atmazsak, binlerce yıl sürecek bir çevre kirliliğine katkıda bulunmuş oluruz. Hurda toplama merkezi, tüm hurda malzemeleri türlerine göre ayırarak atıklarından ayırarak geri dönüşüme gönderir.

Kârlı ve istihdamı yüksek bir sektör olduğu için birçok kişi hurda metal işini sürdürmek istiyor. Bireysel olarak, el arabası ile sokaklarda dolaşan, hurdalık yapan kişilere evimizde bulunan eşyaları satabiliyoruz. Hurda satıcıları daha sonra topladıkları ürünlere doğrudan gidip büyük şirketlere satabilirler.

Evinizin çatısını veya cephesini yaptırdıysanız, bir hurdacı ile iletişime geçebilirsiniz. Tadilattan kalan hurda malzemeleri satarak ek gelir elde edebilirsiniz. Deponuz varsa hurdacılarla da temizlik yapabilirsiniz. Her türlü hurda adresinize teslim edilecektir.

Sarıyer hurda fiyatları

Sarıyer hurdacı firmalarına ulaşmak için eğer sarıyer semtinde oturuyorsanız internet üzerinden bölgenizi arayabilir ve güncel fiyat listelerine ulaşabilirsiniz. Hurda fiyatları hurda türüne göre değişiklik göstermektedir. İstanbul Sarıyer hurda bayi iletişim numaraları ile iletişime geçerek ek gelir elde edebilirsiniz.

Hurda metal alım satımı özellikle sanayi bölgelerinde yüksektir. Yapısı gereği geri dönüşüme çok uygun olan metaller türlerine göre ayrılarak geri dönüşüm tesislerine gönderilir. Burada eritilir ve fırınlarda şekillendirilerek soğutulur.

Hammadde ihtiyacının büyük bir kısmı hurda sektörü tarafından karşılanmaktadır. Kağıt geri dönüşümünde kağıtlar içerdikleri atıklardan temizlendikten sonra su yardımıyla liflerine ayrıştırılır.

Mürekkep ve atıklardan arındırılan kağıt lifleri, tekrar kağıda dönüştürülmek üzere makinelere beslenir. Bu ağaç dostu yöntemle çevremize karşı sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Hurda demir için kilo fiyatı

Eski malzemeler kilo ile alınıp satılabilir. İnşaat sektörü gibi büyük şirketler, bir yıkımdan sonra yüzlerce ton hurdayı kaldırabilir. Bu atıkları geri dönüşüm tesislerinde işlenmek üzere hurda şirketlerine satıyorlar.

Bu şekilde her iki taraf da kazanır. Hurda bisiklet de epeyce toplanan malzemelerden biridir. Demir tekerlekler ve diğer parçalar kullanım için hurda olarak depolanır.

Eskimiş ve kullanılamaz durumda olan bisiklet veya motosikletlerinizi hurda olarak değerlendirebilirsiniz. Farkına bile varmadan çöpe attığımız çok fazla çöp var ve bu konuda insanların bilinçlenmesi önemli.

Sarıyer hurdacı firmaları Hurda tekstil makinesi

Evinizde eski tekstil makinesi gibi metal ve çelikten yapılmış makineler hurda malzeme olarak satılabilirler. Eski ve bozuk makinenizi atarsanız doğaya zarar verirsiniz.

Çöpe atarsanız veya olduğu yerde bırakırsanız bir süre sonra paslanır ve çöplük statüsünü kaybeder. Hurda demir ticareti ülkemizde büyük bir pazar payına sahiptir.

Geri dönüşüm bilinci, her vatandaşın kazanması gereken bir durum ve kişisel olarak onlara fayda sağlayan bir konudur. Hurdacılık, çocuklarımızın geleceği ve dünyamız için en önemli işlerden biridir.

Önce kendinize sonra da çocuğunuza geri dönüşümün ve onları sorumlu bir birey olarak yetiştirmenin önemini anlatmalısınız.

Sarıyer Hurdacı İletişim

Sarıyer hurdacı firmamız Sarıyer’de bulunan bütün bölgelere hizmet imkânı tanır. Müşterilerimiz için birçok avantajımız mevcuttur.

Sarıyer hurdacı iletişim numaramızdan bizler ile iletişime geçebilir ve detayları öğrenebilirsiniz.  Fiyatlarımız borsanın değişmesi ile beraber değişir.

Bu sebeple de net bir fiyat vermemiz mümkün değildir. Fakat bizi aradığınızda veya eşyalarınızın fotoğrafını gönderdiğinizde sizlere net bir fiyat verebiliriz.

Karşılıklı güven bizim için önemlidir ve bu sebeple de güvene dayalı işbirlikleri kurmayı amaçlarız. Zamanında hizmet verip bu hizmetin kaliteli olmasını sağlarız. O halde sizde en yakın hurdacı olan profesyonel hizmet veren Sarıyer hurdacıyı tercih  edebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir