Sarı Hurda Pirinç Hurdası

Sarı Hurdası Alım Satım Sarı Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Fiyatları sarı hurdasının çeşidine göre değişmektedir.Sarı hurdası madenlerin içerisinde bakır hurdasından sonra ikinci sırayı alan bir hurda çeşididir. Hurda piyasasında çok bulunmasına rağmen yüksek fiyata sahiptir. Bunun sebebi ise alaşımlarından bir tanesinin bakır olmasıdır. Sarı pirinç, ev muslukları, vidalar ve kapılar, dolaplar ve anahtarlar için kullanılan cıvatalar gibi dekoratif bir unsur gerektiren ürünlerde kullanılır. Sarı pirinç, trombonlar ve saksafon gibi müzik aletlerinin yapımında da kullanılır. Hurda sarı daha çok tadilat geçiren ev ve iş yerlerinden çıkmaktadır.

Geri dönüşüm açısından hurda sarı pirinçlere bakılacak olursa, içerisinde bulunan alaşım oranları nedeniyle farklılık göstermektedir.  Bu alaşım farklılıkları Pirinç hurdasının fiyatını da etkilemekte ve sınıflandırmaktadır. Bu sınıflandırmalar şu şekildedir; Ara iş sarı hurdası ms-70, Ara iş sarı hurdası ms-64, çubuk ucu parça sarısı, pirinç sarı talaşı, kırkambar sarı hurdası, su saatleri hurdası, vana, musluk, sarı radyatör hurdası ve çubuk sarı talaşı ms-58‘dır. Bu nedenle analiz yaptırmadan sarı hurdalarınızı satmayın ve her sarı hurdasının fiyatının aynı olmadığını ve çeşitlilik gösterdiğini bilmenizi isteriz. Bundan dolayıdır ki İstanbul bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız ve alt firmalarımız ile iletişime geçmeden hurda sarılarınızı satmayınız. Firmamızın internet sitesi üzerindeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçip hurda sarılarınızın önce resmini gönderin, bizler de size hem en yakın hem de en yüksek fiyat veren hurdacıyı yönlendirelim. Böylelikle sarı hurdanızı hem güvenilir firmalara hem de yüksek fiyattan satmış olursunuz.

Sarı Hurda Pirinç Hurdası
Sarı Hurda Pirinç Hurdası

Hurda Sarı Fiyatları

Tesislerin sayısında yaşanan artış, geri dönüşümle ilgili süreçte mağduriyet yaşanmasına neden olmamıştır. Hurda alım satımına yönelik tercihleriniz tamamen size bağlıdır. Sarı bakır malzemelerle ilgili bir satış yapabileceğiniz gibi, demir ve kablo satışlarıyla ilgili fiyatları öğrenerek, bunlara göre de hareket edebilirsiniz. Hurda sarı fiyatları için o gün itibariyle açıklanmış olan resmi satış rakamlarına uymanız yeterli olacaktır.

Hurda Fiyatları ve Satın Alan Yerler

Pirinç sarı hurdası alan hurdacılar hem İstanbul hem de Türkiye’nin geri kalanında sabit olmayan bir fiyatla değerlendiriliyor. Sadece bir türdeki malzeme alım satımıyla ilgili işlemlerin gerçekleştirilmesi söz konusu değildir.

Telefondan veya tabletten de girişlere uygun durumda olan tesislerin resmi açıklamalarını her istediğinizde inceleyebilirsiniz. Bakır, demir, krom ve alüminyum gibi malzemelerin hangi parçalarda kullanıldığından ziyade, ağırlıkları göz önünde bulundurulur. Bu tesislerle ilgili olarak günümüzde aşağıdaki fiyatlar aracılığıyla hizmet verilmeye devam ediliyor;

  • Hurda paslanmaz 310 krom 19,00 Türk Lirası
  • Hurda paslanmaz 430, 201, 202 krom 2,90 Türk Lirası
  • Kırkambar bobin, yanık, boru bakır hurdası 59,00 Türk Lirası
  • TTR kırma bakır hurdası 61,00 Türk Lirası

Güncel Hurda Fiyatları

Sarı hurdalar, değerleri itibariyle en çok ilgi gösterilen ve hurda toplayıcıları tarafından en çok aranan malzeme türleridir. Bulunmaları çok nadir olduğu gibi, çöpe gitme oranı da son derece düşük oluyor. Hurda sarı fiyatları hurda pirinç sarı hurdası alan hurdacılar ile ilgili olarak her kişi ve kurum tarafından anlık fiyatları üzerinden satış yapılabilir. Tesisler arasında sizin bulunduğunuz konuma en yakın olanın hangisi olduğunu öğrenebilir ve bu materyalleri parçalayarak veya o haliyle getirebilirsiniz. Bu sayede, karşılığında yüzlerce hatta binlerce lira ödeme alabilirsiniz.

Hurda Sarı Geri Dönüşümü Sarı Hurdası Fiyatları

Sarı hurdası alımlarında firmamız öncelikle ürünün analizini yapıp sonrasında en yüksek fiyat teklifini sizlere sunmaktadır. Alışverişlerimizde nakit çalışmaktayız, ödeme işlemlerini sarı hurdanızı hassas terazi veya kantarlarımızda tartıp yükleme işlemini bitirdikten sonra anında nakit olarak gerçekleştiriyoruz.

Sarı hurdalarınızı en iyi piyasa fiyatı üzerinden satmak istiyorsanız iletişim bölümündeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizi  en yakın hurdacı olarak arayın ve alanında uzmanlaşmış ekip ve alanına uygun ekipmanlarımız ile çalışmanın farkını görün.

İstanbul hurdacı firmaları arasında hurda sarı alan hurdacılar genelde tonaj odaklı çalışmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak size hem iyi fiyat sunan hem de adresten alım yapan firmaları yönlendiriyoruz. Hurda sarı fiyatları konusunda kesinlikle piyasanın altına düşmeyen fiyat teklifi alırsınız. Sadece elinizdeki hurdanın fotoğraflarını bize gönderin. Whatsapp üzerinden 0539 698 67 83 hurdacı telefon numarasına fotoğraf gönderip anında fiyat alabilirsiniz. Numaraya tıklayarak whatsapp mesajı atabilirsiniz.

Hurda Sarı Alımı
Hurda Sarı Alımı

Sarı Hurdası Alınan Yerler İstanbul

Hurda sarı alan hurdacı firmaları Sultangazi, Arnavutköy, Avcılar, Başakşehir, Fatih, Kâğıthane, Silivri, Büyükçekmece, Eyüp, Bakırköy, Beşiktaş, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Esenyurt, Güngören, Beyoğlu, Çatalca, Şişli, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Bağcılar ve Bahçelievler bölgelerine gelmektedirler. Ayrıca birliğimiz aracılığı Ümraniye, Ataşehir, Çekmeköy, Şile, Kartal, Beykoz, Sultanbeyli, Tuzla, Sancaktepe, Üsküdar, Kadıköy, Pendik ve Maltepe ilçelerine hurdacı servisleri ulaştırmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası Hurdacıları ve İstanbul Anadolu Yakası Hurdacıları burada buluşuyor.

İstanbul Hurdacıları
İstanbul Hurdacıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir