Çilimli Hurdacı

Çilimli Hurdacı hurda alım satım hizmetlerine tüm hızıyla devem ediyor. Hurdacılık bir sektördür. Hurdacılık artık kullanılmayacak olan malzemeleri alarak, geri dönüşüm faaliyetini gerçekleştiren meslektir.

Çilimli Hurdacı olarak bizler de, hurda alımında sizlere hizmet vermekteyiz. Eski ve kullanılmayan, işlevini yitirmiş olan veya kullanmaktan sıkıldığınız ikinci el eşyalarınızı; otomobil ve elektronik eşya parçalarını, mutfak endüstri eşyalarını vb. birçok alanda kullanılan eşya parçaları ve materyallerini teslim alıyoruz.

Hurda ve kullanılmış malzemelerin değerini sizlerden nakit olarak satın alıyoruz. Her daim doğa dostu olarak faaliyet sürdürerek, işimizi hakkıyla yapıyoruz.

Hurda Çeşitleri

Çilimli Hurdacı olarak, sizlerden geri dönüşü için aldığımız malzemelerden sadece bazılarını anlatmak istedik. İşte malzemeler ve açıklamaları:

  • Demir Hurda: Demir hurdalarınızı alarak, en kaliteli ve sağlam biçimde tekrar dönüştürüyoruz. Demir hurdalarınızı en güncel piyasa değerlerini gözeterek, piyasadaki en yüksek fiyata alıyoruz.
  • Bakır Hurda: Bakır hurda, piyasada en çok rağbet gören hurda çeşididir. Bunun sebebi ucuz ve iletkenliği olan bir madde olmasıdır. Bakır malzemeler, Türkiye’ de oldukça üretilmekte ve yüksek oranda satışı yapılmaktadır. Mutfak malzemelerinde özellikle kullanılan hurda haline gelmiş bakır eşyalarınızı, en güncel piyasa fiyatından satın almaktayız.
  • Çinko Hurda: Çinko, üretim olarak doğaya zarar veren bir maddedir. Üretimi sırasında, zararlı madde salınımı yaparak doğaya zarar verir. Bu sebeple çinko hurda, geri dönüşümde çok önemli bir rol oynamaktadır. Çinko, yenilenemez bir maden olarak bir gün tükenecektir. Bu yüzden çinko hurdaları, hurdacıya vererek geri dönüşüm konusunda değerlendirmek bir hayli önemlidir. Çinko geri dönüştürüldüğü taktirde, çevreye zarar vermesini en aza indirebiliriz. Ne kadar çok çinko geri dönüştürürsek, çevreye ve ülke ekonomimize o kadar az sıkıntı biner. Geri dönüşüm yapmadan önce zararlı maddelerden arındırılması gereken bir maddedir. Bizler çinko hurda fiyatını, piyasa değeriyle bir tutarak müşterilerimize en yararlı şekilde hizmet etmekteyiz. Her daim müşteri memnuniyetini gözetmekteyiz.
  • Alüminyum Hurda: Alüminyumu sıvılaştırarak eritmek sureti ile geri dönüştürmek ve sonra sıvı alüminyumu yeni nesnelere dökmek, yeniden şekil vermek ve üretime almak mümkündür. Alüminyum ayrıyeten pahalı bir maddedir. Pahalı olsa da geri dönüşümde önemli bir yer tutmaktadır. Bunun sebebiyse, geri dönüşümden sonra hemen hemen en baştaki kalitesiyle aynı kalitede olmaktadır. Alüminyum hurda için de piyasa fiyatı gözetilerek fiyat verilmektedir.
  • Krom Hurda: Krom sert ve kırılgan bir madde olarak, havadan ve nemden etkilenmez. Paslanmaz bir metaldir. Krom paslanmaz bir malzemedir. Bu sebeple sanayide, paslanma özelliğindeki maddelerin dış yüzeylerinde krom kullanılır ve malzemelerin paslanması önlenir. Ayrıyeten kromun erime sıcaklığı yüksektir. Bu sebeple; tuğla yapımında da çokça kullanılmaktadır.  Krom sanayide çok geniş bir alanda kullanıldığı için, değeri gözetilen bir maddedir.

Çelik Hurda: Biliyorsunuz ki çelik, demire karbonun eklenmesiyle oluşan bir metal türüdür. Ayrıca bilimsel verilere göre çelik, gezegendeki en geri dönüşümlü malzeme olarak bilinmektedir. Bu sebeple geri dönüşüm alanında, değerli bir metaldir. Hurdacılar birliği Çilimli Hurdacı olarak, çelik hurda için sizlere, piyasada iyi bir fiyat sunmaktayız.

 

Çilimli Hurdacı Kapınıza Kadar Geliyor

Çilimli Hurdacı olarak, satmak istediğiniz hurdaları almak üzere kapınıza kadar geliyoruz. Müşteri memnuniyetini her daim gözeten Çilimli Hurdacı, küçük-büyük 2. el geri dönüşüm ürünlerini, nakit para karşılığında sizlerden almaktadır.

Aldığımız hurdaları, doğa dostu olarak geri dönüştürüyoruz. Hem malzemeden tasarrufu sağlıyor, hem de topluma katkıda bulunuyoruz. Sizler de çevre dostu olarak, 2. El ve kullanılmayan ürünlerinizi bizi arayarak bizlere ulaştırın. Hem doğa kazansın, hem toplum kazansın, hem de ekonomi kazansın.

Diğer yazılar

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir