dörtdivan hurdacı

Cumayeri Hurdacı kapsamında, Hurda, kullanılan malzeme dışında olan malzemenin artığıdır. Birçok hurda çeşidi bulunmaktadır. Eski beyaz eşyalar, otomotiv parçaları, kullanılamayan durumda olan gemilere kadar her türlü hurda malzeme hurdacıların ilgi alanına girmektedir. Biz Cumayeri Hurdacı olarak bu malzemeleri değerlendirerek, sizlere en doğru hizmeti vermekteyiz. Her çalışanımız bir doğasever olarak bu mesleği icra etmektedir.

Cumayeri Hurdacı olarak hizmet vermekte olan hurdacımız, sizler için faaliyetlerini sürdürmektedir. Atık malzemeleri özellikle de değerli maden hurdalarını tekrar ham madde olarak kullanabilmek için çalışmaktayız. Sizlerin çıkarlarını gözeterek; eski ve kullanılmayan, kullanmaktan sıkılıp atmaya kıyamadığınız eşyaların geri dönüşümünü yaparak sizlere nakit para hizmeti vermekteyiz.  Türkiye’nin bir çok ilinde ve ilçesinde hizmet veren hurdacılık faaliyetlerimiz, Cumayeri’nde de kaliteli ve güvenli bir şekilde sürdürülmektedir.

Peki geri dönüşüm nedir?

Geri dönüşüm, hurda haline gelmiş ve artık kullanılamayacak durumda olan malzemelerin, geri dönüşüm fabrikalarında geri dönüştürülerek kullanılır hale getirilmesidir. Geri dönüşümle doğaya iyilik yaparak, kendinize iyilik yapmış oluyorsunuz.

Cumayeri Hurdacı Geri Dönüştürme

Geri dönüşü 4 aşamada gerçekleştirilir:

  • Kaynakta ayrı toplanması ile değerlendirilebilir atıklar, oluştukları yerde çöplerden ayırılarak biriktirilir.
  • Sınıflama.
  • Değerlendirme.
  • Yeni ürünü ekonomiye kazandırma.

 

 Geri Dönüşüm Hizmeti Verilmeseydi Ne Olurdu?

Kullanılan her ürün ve malzeme çöpe atılır ve en sonunda doğaya atılmak zorunda kalınarak doğaya oldukça büyük bir zarar verirdi. Bunun yanı sıra, sürekli yeni malzeme kullanımıyla da hem doğa zarar görecek hem maliyet olarak devlet ve toplum zarar görecekti.  Bunlar bir kenara geri dönüşüm sayesinde, malzemelerden kar edilmektedir. Tükenmekte olan bazı maddelerin tükenmesi geciktirilerek, ham maddenin elimizde daha uzun süre kalması sağlanmaktadır.

Ama olumsuzluklara yer vermemize gerek kalmadan, elimizde geri dönüşüm adı verilen fırsat var ve bizler bu fırsatın değerini bilmeliyiz. Cumayeri Hurdacı da bu fırsatı değerlendirerek, geri dönüşüm hizmeti vermekte ve malzeme tasarrufuna katkı sağlamaktadır.

Cumayeri Hurdacı Verdiğimiz Geri Dönüşüm Hizmetleri

İkinci el ürünler sizler için işe yaramaz olarak görülse de, bizler bu ürünleri değerlendirerek işe yarar hale getirmekteyiz.  Ürünler, malzemelerine göre ayrılmakta ve malzemesine göre işlenmektedir. Her malzeme hurdasına ayrı işlemler uygulanmakta ve öyle değerlendirilmektedir. Mesleğimiz, doğa ve toplum dostu bir meslek olarak sürdürülmektedir. Çalışanlarımız da, bu mesleğin ve işin kutsallığının farkında olarak bu mesleği icra ettirmektedirler.

Cam , Kâğıt, Alüminyum, Plastik, Piller, Beton, Organik atıklar, Elektronik atıklar, Demir, Tekstil, Ahşap ve Metal Atıklarda geri dönüşüm hizmeti vermekteyiz. Bu malzemelerle verdiğimiz geri dönüşüm hizmeti, doğaya -çevreye oldukça güçlü bir yarar sağlamaktadır. Bunun yanında malzemeler tekrar kullanılarak, malzeme tasarrufu da sağlanmaktadır.

Tüm bunların yanında Cumayeri hurdacı hizmet yerimizi arayarak bize haber verdiğinizde, kapınıza kadar gelip hurda eşyalarınızı almaktayız. Gece gündüz demeden bizi arayarak, hurda eşyalarınızı atmak yerine bize teslim ederek değerlendirebilirsiniz. Sizlere her açıdan kolaylık sağlayarak, bizi tercih etmeniz için sizlere birçok sebep vermekteyiz.

 

Cumayeri Hurdacı Hurda Fiyatları

Hem sizlere hem doğaya hizmet eden Cumayeri Hurdacı, hızla faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Sizlerden geri dönüştürerek değerlendirmek üzere aldığımız malzeme ve eşyaların karşılığında, cebinize de nakit hizmeti sağlamaktayız.

Her malzemenin kendine ait değeri ve maliyeti bulunmaktadır. Bizler de bu maliyetleri, güncel olarak takip ederek sizlere ona göre hizmet sağlamaktayız. Güvenilir bir firma olarak, sizlerin de çıkarlarını gözeterek hareket etmekteyiz. Sizler de hem cebinize hem doğaya katkı sağlamak için bizi arayarak, eskiyen ve kullanılmayan eşyalarınızı bize teslim edebilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir