İstanbul - Moloz ve Atık Nakliye

Moloz ve Atık Nakliyesi Yapıyoruz

Deprem riski taşıyan şehirlerin başında gelen İstanbul’da son yıllarda birçok bölgede kentsel dönüşüm projeleri gerçekleştirilmektedir. Kentsel dönüşümün yapıldığı yerlerde eski binalar yıkılıp yerine yenileri yapılmaktadır. Yeni binaların yapılması için yıkılan bina yerlerinde moloz ve atık nakliyesi gerekir. Ortaya çıkan tonlarca molozun, gerekli donanım ve araçlarla profesyonel bir şekilde nakliyesi gerçekleştirilmelidir.

İstanbul’un tüm semtlerinde moloz ve atık nakliyesi yapıyoruz. Uzun yıllardır bu işle uğraşan firmalarımız, gerekli tüm donanımı ve tecrübeli çalışanları ile sizlere İstanbul’un tüm semtlerinde hizmet sunmaktadır. Bilinçli, eğitimli ve sertifikalı, nitelikli ve tamamen müşteri memnuniyetini prensip edinmiş çalışanlarımız ve sürücülerimiz 24 saat hizmet sunmaktadır. Bina yıkımı yapılan yerdeki tüm enkazı, molozu kaliteli ve büyük kamyonlarımız ile kaldırıp yerine geniş ve temiz bir alan bırakıyoruz. Nakliye işini etraftaki binalara zarar vermeden ve çevre temizliğini dikkate alarak güven içinde gerçekleştiriyoruz. Bazı bilinçsiz firmalar gibi molozları rast gelen yerlere, boş arazilere gelişigüzel atıp çevre katliamı yapmıyoruz. Belediyelerin belirlemiş olduğu, moloz ve çöp için tahsis edilmiş alanları kullanıyoruz.

İstanbul - Moloz ve Atık Nakliye
Moloz ve Atık Nakliye

İstanbul Hurdacılar Birliği firmamız, dilerseniz bina yıkım işlemi de gerçekleştirmektedir. İstanbul’un neresinde olursa olsun yıkılacak binanız varsa bize ulaşın, yıkım işlemini gerçekleştirelim. Yıkım sonrasında oluşan molozları çevreye zarar vermeden kısa süre içerisinde gerçekleştirelim. Eski binanızın yerinde sizlere temiz ve boş arsanızı bırakalım. İstanbul Avcılar ve Esenyurt ilçeleri merkez olmak üzere diğer bütün ilçelerde bina yıkım işlemi için bize ulaşın. Bize ulaşmak için sitede yer alan telefon numarasını arayabilirsiniz. Firmamıza haftanın 7 günü 24 saati ulaşabilirsiniz.

Ev ya da iş yerinizde yaptığınız tadilatlardan çıkan molozlarınızı, ya da inşaat sahanızda oluşan molozları kaldırmak için bizi arayın. Fabrikanızda oluşan irili ufaklı metal parçalar ve arayiş hurdalarınız için de bizi arayın, hem fabrikanız görsel kirlilikten kurtulmuş olur hem de bu durumdan para kazanmış olursunuz.

Moloz Atım Fiyatları

Firmamız Evlerinde Tadilat yapan müşterilerimize veya bina yıkımında moloz taşımı yapıyoruz 

  • Moloz Atımı
  • Harfiyat
  • Nakliye
  • Kırım Ve Yıkım
  • Tadilat Ve Tamirat

Moloz Taşımı Ücretleri için 0539 698 6783 nolu telefondan Fiyat alabilirsiniz