Bina Yıkımı Yapanlar İstanbul

Bizim ile iletişime geçip hurda hakkında bilgi verdikten hemen sonra size fiyatlandırma hakkında dönüş yapılır. Elinizde bulunan hurdalar için anında fiyat teklifi verilir. Hurdanıza fiyat teklifi almak için fotoğraf göndermeniz yeterlidir. Dilemeniz halinde detaylı inceleme için personel gönderebiliriz. Hurdanın türüne ve alaşım durumuna göre numune istenebilir. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak güven veren hurda alım satım işlerinde müşterilerimizi memnun etmek için özen gösteriyoruz. Hiç bir zaman fiyatlandırma konusunda mağduriyet yaşatmamak için çaba harcıyoruz. Bunun için sizden fotoğraf ve detaylı hurda bilgisi istenmektedir. Hurdanızın en iyi değerini verecek olan firmayız.

Anında Hurda Fiyat Teklifi
Anında Hurda Fiyat Teklifi

Hurdalarınız için Fiyat Teklifi Alma Koşulları

  1. Satacağınız hurdanın görsellerini bizlere whatsapp aracılığıyla göndererek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz
  2. Hurda Kablo için sadece görsel resim yeterli olmuyor analiz yaparak fiyat verebiliyoruz
  3. Hurdalarınız yıkılacak bir yapı olur örnek çatı otopark gibi bunları gelip yerinde görmek görekmektedir

Hurda Satmak İçin Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

Hazırda bulunan hurdayı satmak o kadar zor değildir. Ancak bu hurdadan en kazancı elde edecek şekilde satış yapmak biraz bilgi ve tecrübe istiyor. Hurdacılar Birliği size bu konuda tam destek sunmaktadır. Hurda fiyatlandırma ölçeklerimizde şeffafız. Yani maliyet giderlerini veya hurdadan gelecek kazancı tahmini olarak size bildiririz. Hurdayı başkasına da satacak olsanız mantık aynıdır. Bu bilinçle hurda satımı için şirket araştırırsanız zarar etmezsiniz. Bizi aradığınızı ve fiyat istediğinizi varsayarak süreci ele alalım;

  1. Hurda satmak için hurdacı firması ile iletişim kurulur. Telefon etmek en iyi yöntemdir. (Sms ve maillere de en hızlı şekilde cevap veriyoruz.)
  2. Hurdacı şirketimiz sizden bazı bilgiler isteyebilir. En önemlisi hurdanın cinsidir. Çünkü her hurdacı her hurdayı almıyor. Adresiniz yerinden alım yapılacaksa çok önemlidir. Hem konum olarak hem de açıklayıcı adresi göndermeniz gelecek ekip için kolaylık olur. Hurdanın tahmini ağırlığı da gelecek ekipmanlarının seçiminde yardımcı olur. Ayrıca söküm veya kesim ile yıkım işleri gerektirecek bir durum var ise lütfen öncesinde bilgi verin. Yine iş makinesi ve diğer malzemeler ona göre getirilecektir.
  3. Yukarıdaki bilgileri paylaştıktan sonra en net fiyat teklifi almak için hurda birikiminizi bir kaç farklı açıdan fotoğraflayın. Bunları hurdacı şirketine gönderin.
  4. Verilen ve paylaşılan fotoğraflar hurda fiyat teklifi almanız için yeterli olmadıysa expertiz talep edin. Gelen personel yerinde tüm incelemeleri yaparak size detaylı bilgi verecektir.
  5. Fiyatı kabul etmeniz halinde hurdanın durumuna göre gelen ekip hurda yükleme ve tartım işlerini yapacaktır.
  6. Öncesinde belirtilen fiyat üzerinden hesaplama yapılarak paranız size peşin ödenir.

Bu süreci hemen hemen her hurdayı satmak için kullanabilirsiniz. Hurdacılar Birliği’nden hızlıca fiyat teklifi almak çok kolaydır. Telefon etmek için mobil cihazlardan aşağıdaki telefon simgesine ya da whatsapp programından mesaj göndermek için whatsapp simgesine tıklayınız.

Whatsapp Üzerinden Teklif Verme artık İş yerinize gelmeden sizlere hurda teklifi verebiliyoruz hurdalarınızın detaylı resimlerinizi bize göndererek bizden teklif alabiliyorsunuz fiyatlarımız güncel olup nakit peşin ödeme yapıyoruz

İstanbul Hurdacısı 0539 698 67 83

Telefon Numarası Hurdacılar Birliği
Telefon Numarası Hurdacılar Birliği 05396986783
Whatsapp Numarası Hurdacılar Birliği
Whatsapp Numarası Hurdacılar Birliği 05316283180