Bina Yıkımı Yapanlar İstanbul

Anında Fiyat Teklifi Veriyoruz | En İyi Hurda Fiyatı

Anında Fiyat Teklifi Veriyoruz | En İyi Hurda Fiyatınasıl belirleniyor ya da İstanbul hurda borsası nasıl onları merak mı ediyorsunuz? O halde sizler de en kısa sürede Miray metal olarak bizler ile iletişime geçin. Diğer firmalardan çok farklı bir işleyiş durumlarımızın olması müşterilerimiz için en karlı hizmetleri en kısa sürede sunmak için hareket etmemize olanak sunuyor. Bu kadar karlı hizmetleri almak istiyorsanız aslında sizler de direk bizleri arayabilir ve ellerinizde yer alan hurdaların cinsine ya da miktarına bağlı olarak anında hurda fiyat teklifi alabilirsiniz. Aslına bakılacak olursa İstanbul hurda borsası incelenecek olursa alım ve satım konusunda en karlı fiyatlar her zaman bizlerden çıkıyor.

İstanbul Hurda Borsası Nedir

Şu an İstanbul hurda borsası üzerinde hangi hurda olursa olsun sabit fiyatlar ile genel anlamda işlem görüyor. Bakırdan tutun demire ya da plastik ve kağıda kadar her şey için kilo başı ortalama olarak 3 ila 5 TL arasında bir fiyat verdikleri gözlenecektir. Fakat bu noktada dikkat edilmesi gereken en önemli adımlardan bir tanesi en güncel hurda fiyatları incelenerek her şeyin fiyatlarının biri birinden daha farklı olduğundur. Şu an bakır için ödenen ücret ile demir için ödenen her ne kadar aynı olsa bile bizlerde asla öyle değildir. Her zaman hangi ürünün hakkı neyse onu vermeyi tercih ederiz. Bu sayede tüm müşterilerimiz asla sorun olmadan her istedikleri hizmetleri bizlerden tercih edebilirler. Daha sorunsuz bir işlem görmek için herkesin bizleri bir kere araması yeterli olacak.

Bizim asıl amacımız her zaman müşterilerin daha karlı anlar elde etmesi ve daha çok kazanmaları olmasından dolayı hurda alım ve satım fiyatları konusunda çok hassas davranırız.

En İyi Hurda Fiyatı

En iyi hurda fiyatı almak için her zaman Miray metale uğramak gerekir. Çünkü en uygun hizmetleri veren bir firma olurken bir yandan da müşterilerimiz için en iyi fiyatları sunmayı tercih ediyoruz. Fiyatlandırma yaparken sürekli piyasa üzerinde inceleme yapar ve bu incelemenin ardından daha sorunsuz devam etmeyi tercih ederiz. Müşterilerimizden hurda alacağımız zaman gerçekten piyasanın çok üstünde fiyatlar ile alımları yaparken satım yaparken de ona göre uygun yapmaya özen gösterir. Hal böyle olunca tabi ki de kurulduğumuz ilk günden bu yana sunduğumuz her işlem için en çok tercih edilen firmalardan bir tanesi olmayı başardık. Bu kadar özel olan hizmetlerimiz için illa firmalarımıza gelmenize de gerek yok.

Hurda alım yapmak için müşterilerimiz eğer bizleri arar ve uygun zamanlar için randevu alarak bizlere adresleri verirse verdikleri adreslere istedikleri zamanlarda gidiyoruz. Alanında uzman ekibimiz kapıda hurdaları alarak özel olarak yer alan araçlarımıza yükler. Araçlara yüklenen hurdaların ardından ödemeler nakit bir şekilde müşterilere teslim edilir. Böylece müşteriler açısından karlı bir hizmet sunulur. Daha çok kazanmanın asıl hedefi olarak yer alan bu işlemler sayesinde kişiler en ufak sorun yaşamadan rahatlık ile devam edebilirler.

İstanbul En İyi Hurda Fiyatı olarak sadece bizlerde görebileceksiniz. Hal böyle olunca sizler de hurda alım ya da satım yapacaksanız sadece iletişim kısmında yer alan telefon numaramızdan bizler ile iletişim geçebilir ve sorun olmadan hizmetleri alabilirsiniz. Daha çok karlı bir işlem için sizler de çok beklemeden arayın ve aklınızda takılı olan tüm sorular için dilediğiniz an sorularınızı sorabilirsini.z

Bizim ile iletişime geçip hurda hakkında bilgi verdikten hemen sonra size fiyatlandırma hakkında dönüş yapılır. Elinizde bulunan hurdalar için anında fiyat teklifi verilir. Hurdanıza fiyat teklifi almak için fotoğraf göndermeniz yeterlidir. Dilemeniz halinde detaylı inceleme için personel gönderebiliriz. Hurdanın türüne ve alaşım durumuna göre numune istenebilir. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak güven veren hurda alım satım işlerinde müşterilerimizi memnun etmek için özen gösteriyoruz. Hiç bir zaman fiyatlandırma konusunda mağduriyet yaşatmamak için çaba harcıyoruz. Bunun için sizden fotoğraf ve detaylı hurda bilgisi istenmektedir. Hurdanızın en iyi değerini verecek olan firmayız.

Anında Hurda Fiyat Teklifi
Anında Hurda Fiyat Teklifi

Hurdalarınız için Fiyat Teklifi Alma Koşulları

  1. Satacağınız hurdanın görsellerini bizlere whatsapp aracılığıyla göndererek bizden fiyat teklifi alabilirsiniz
  2. Hurda Kablo için sadece görsel resim yeterli olmuyor analiz yaparak fiyat verebiliyoruz
  3. Hurdalarınız yıkılacak bir yapı olur örnek çatı otopark gibi bunları gelip yerinde görmek görekmektedir

Hurda Satmak İçin Nasıl Bir Yol İzlemeliyiz?

Hazırda bulunan hurdayı satmak o kadar zor değildir. Ancak bu hurdadan en kazancı elde edecek şekilde satış yapmak biraz bilgi ve tecrübe istiyor. Hurdacılar Birliği size bu konuda tam destek sunmaktadır. Hurda fiyatlandırma ölçeklerimizde şeffafız. Yani maliyet giderlerini veya hurdadan gelecek kazancı tahmini olarak size bildiririz. Hurdayı başkasına da satacak olsanız mantık aynıdır. Bu bilinçle hurda satımı için şirket araştırırsanız zarar etmezsiniz. Bizi aradığınızı ve fiyat istediğinizi varsayarak süreci ele alalım;

  1. Hurda satmak için hurdacı firması ile iletişim kurulur. Telefon etmek en iyi yöntemdir. (Sms ve maillere de en hızlı şekilde cevap veriyoruz.)
  2. Hurdacı şirketimiz sizden bazı bilgiler isteyebilir. En önemlisi hurdanın cinsidir. Çünkü her hurdacı her hurdayı almıyor. Adresiniz yerinden alım yapılacaksa çok önemlidir. Hem konum olarak hem de açıklayıcı adresi göndermeniz gelecek ekip için kolaylık olur. Hurdanın tahmini ağırlığı da gelecek ekipmanlarının seçiminde yardımcı olur. Ayrıca söküm veya kesim ile yıkım işleri gerektirecek bir durum var ise lütfen öncesinde bilgi verin. Yine iş makinesi ve diğer malzemeler ona göre getirilecektir.
  3. Yukarıdaki bilgileri paylaştıktan sonra en net fiyat teklifi almak için hurda birikiminizi bir kaç farklı açıdan fotoğraflayın. Bunları hurdacı şirketine gönderin.
  4. Verilen ve paylaşılan fotoğraflar hurda fiyat teklifi almanız için yeterli olmadıysa expertiz talep edin. Gelen personel yerinde tüm incelemeleri yaparak size detaylı bilgi verecektir.
  5. Fiyatı kabul etmeniz halinde hurdanın durumuna göre gelen ekip hurda yükleme ve tartım işlerini yapacaktır.
  6. Öncesinde belirtilen fiyat üzerinden hesaplama yapılarak paranız size peşin ödenir.

Bu süreci hemen hemen her hurdayı satmak için kullanabilirsiniz. Hurdacılar Birliği’nden hızlıca fiyat teklifi almak çok kolaydır. Telefon etmek için mobil cihazlardan aşağıdaki telefon simgesine ya da whatsapp programından mesaj göndermek için whatsapp simgesine tıklayınız.

Whatsapp Üzerinden Teklif Verme artık İş yerinize gelmeden sizlere hurda teklifi verebiliyoruz hurdalarınızın detaylı resimlerinizi bize göndererek bizden teklif alabiliyorsunuz fiyatlarımız güncel olup nakit peşin ödeme yapıyoruz

İstanbul Hurdacısı 0539 698 67 83

Telefon Numarası Hurdacılar Birliği
Telefon Numarası Hurdacılar Birliği 05396986783
Whatsapp Numarası Hurdacılar Birliği
Whatsapp Numarası Hurdacılar Birliği 05316283180