hurdacı

Hakkımızda ki  aktif faaliyetlerde, Hurdacılar birliği olarak geri dönüşüm alanında gerek duyulan hurdacı firmaları arasında gerekli iletişimi sağlamak amacıyla çalışmalar yapıyoruz.

Bir çok il ve ilçede şirketleri sizin belirlemiş olduğunuz  kriterlere göre puanlamaktayız. Bu şekilde hurda satacak kişiler için doğru verilere dayanan hurdacı firmalarından oluşan listeler size sunuluyor.

Siz değerli  müşterilerimize gönderdiğimiz iletişim numaraları üzerinden bölgenizde yer alan ve aktif bir şekilde çalışmakta olan hurdacı firmasına kolaylıkla ulaşma imkanına sahip olursunuz.

Hurda alan firmaların arasından en kaliteli hizmet sunan firmayı araştırıp sizin için bu firmaları bir araya getirdik. Hurdacılar birliği olarak güvenilirliği ispatlanmış ve uzun yıllardır hurdacı firması olarak hizmet vermekte olan firmalara müşterileri yönlendirmektedir.

Hurda fiyatları hakkında da güncel piyasa verilerine ulaşarak sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Hurda piyasasında en iyi hizmet veren hurdacı firmalarına ulaşmak için tüm bu bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

Hurdacılar birliği olarak yürüttüğümüz çalışmalar;

 • Hurda ticareti koordinasyonu
 • Yıkım işleri
 • İkinci el inşaat malzemeleri alım satım
 • Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika söküm işleri
 • Moloz ve atık nakliye işleri
 • Çıkma PVC kapı pencere ve çelik kapı temini işleri

Vizyonumuz

Hurdacılar birliği olarak bir çok il ve ilçede hizmet vermekte olan hurdacılar hakkında detaylı bilgileri toplayarak siz değerli müşterilerimize en doğru fiyat ve en yüksek kaliteyle buluşturmak için çalışıyoruz.

İlinizde yer alan hurdacılardan hizmet almak istediğiniz zaman sizlere en iyi hizmeti sunabilecek firmaların tekliflerini iletiriz.

Sektörde, Türkiye’nin bir numaralı tercihi olmak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Farklılıklar yaratarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için her geçen gün daha farklı hizmetler sağlamak için kendimizi geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizi kaliteli hizmetlerle buluşturmak için bir çok il ve ilçede yer alan hurdacı firmalarından teklif alarak sizin için en uygun olan seçenekleri sizlere sunuyoruz. Hurdacılar birliği siz değerli müşterilerimiz için en doğru hizmeti sunmaktadır.

Misyonumuz

Hurdacılar birliği olarak hurdacı firmalarından aldığımız teklifler doğrultusunda bu teklifleri sizlere iletiyoruz. Hurda satmak isteyen kişiler için doğru verilere dayanan hurdacı firmalarından oluşan listeler size bizim tarafımızdan sunuluyor.

Hakkımızda bilinmesi gerekenler, Müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda bölgenizde yer alan hurdacı firmaların iletişim numaralarını paylaşıyoruz. Bu sayede hurdacı firmalarla çok daha kolay bir şekilde iletişim kurabiliyor ve öncesinde teklif aldığınız için de işleriniz daha kolay bir şekilde halledilebiliyor.

Hurda alan firmalar arasından size en kaliteli hizmeti sunabilecek olan firmaları araştırıyoruz. Güvenle iş yapabileceğiniz firmaları da bir araya getiriyoruz. Hurdacılar birliği olarak müşterilerimizi güvenilirliği ispatlanmış ve uzun yıllardır hizmet veren firmalara yönlendiriyoruz. Hurda fiyatları için ise güncel piyasa verilerine ulaşarak sizlere tüm bu bilgileri sunuyoruz.

Faaliyetlerimiz

Hurdacılar birliği olarak müşterilerimize bir çok il ve ilçede hizmet vermekteyiz. Hurdacı firmalardan aldığımız teklifler doğrultusunda sizlere en kaliteli hizmeti sunabilecek firmaların tekliflerini iletiyoruz.

Hurdacılar birliği olarak hakkımızda ki faaliyetler arasında;

 • Hurda ticareti koordinasyonu işleri
 • Hurda karşılığı bina yıkım işleri
 • Ücret karşılığı bina yıkım işleri
 • İkinci el inşaat malzemeleri alım satım işleri
 • Çelik çatı ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü işleri
 • Moloz ve atık nakliyesi işleri
 • Çıkma PVC kapı pencere ve çelik kapı temini işleri

Yıkımı yapılan binaların enkazlarından zara verilmeden sökülen  parçalar, yıkım işleri gibi bir çok işi yapmaktayız Hurdacılar birliği tüm bu işleriniz için güvenilir hurdacılar arasından seçim yapmanızı sağlamaktadır.

İlginizi çekebilir