Düzce Hurdacı

Düzce Hurdacı -Düzce Hurda Fiyatları

Düzce hurdacı ve geri dönüşüm firması olarak uzun süredir bölgede hizmet veriyoruz. Düzce’de hurda metal ve maden hurdası alımları ile birlikte bina yıkımları, fabrika tesis sökümü ve çatı söküm kesim ile inşaat şantiye alanlarının temizliklerini yapıyoruz. Buralardan çıkan hem hurda hem de ikinci el malzemeleri değerini peşin ödeyerek satın almaktayız. Hurdaları ayrıştırıp geri dönüşüm fabrikalarına gönderirken 2. El malzemeleri tekrar kullanılabilmeleri için ihtiyaç duyan yerlere veriyoruz. Uzun süredir Düzce hurdacısı olarak kapıdan hurda alım hizmetlerimiz vardır. Bunu sağlayabilmek için en yakın hurdacı servislerimiz ile sürekli irtibat halindeyiz. Size konum olarak en yakın hurdacı aracımızı kısa sürede adresinize gönderebiliriz.

Düzce Hurdacı Hurda Alan Yerler
Düzce Hurdacı Hurda Alan Yerler

Düzce Hurdacı Firmamız Neler Yapıyor?

Şirketimiz fabrikalara yaklaşık 20 yıldır ham madde tedarik etmektedir. Bunu yaparken piyasanın arz ve talep dengesini gözeterek rekabetçi fiyatlar ile hizmet vermekteyiz. Geri dönüşüm sektörü aracılığıyla büyük bir istihdam da oluşturmuş bulunuyoruz. Küresel çaptaki ekonomik krizlerin ülkemiz endüstrisini en az seviyede etkilemesi için diğer illerde olduğu gibi Düzce’de hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Bu hizmetler sayesinde birçok değerli malzeme çöpe gitmek yerine doğrudan geri dönüşüme kazandırılıyor. Özellikle Düzce inşaat firmaları ve fabrikaları için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz.  Çalışma şeklinizi etkilemeden elinizde biriken tüm hurdaları kolayca satın alabiliriz. Bu kapsamda hurda biriktirme sistemleri ve konteyner temin edebiliriz. Lütfen detaylı görüşmek için arayınız.

Hurdacı Düzce Fabrika Söküm Yıkım
Hurdacı Düzce Fabrika Söküm Yıkım

Düzce’de Hurda Alımı İçin Nerelerdeyiz?

Akçakoca Hurdacı İletişim: Vinçli kamyonlarla kolayca tüm hurdaları sahalardan toplarız. Araçlarımızla kantara birlikte götürür tartarız. Hurdaya ait gerçek fiyatı size hemen peşin öderiz.

Çilimli Hurda Alan Firmalar: Endüstriyel hurda başta olmak üzere Düzce hurdacı firması olarak tüm hurda çeşitleri için adrese geliyoruz.

Cumayeri Geri Dönüşüm: Atık malzemeleri özellikle de değerli maden hurdalarını tekrar ham madde olarak kullanabilmek için Hurdacılar Birliği olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Gölyaka’da Hurdacılık: Ülke olarak israfı azaltmak ve gelişen bir ekonomi için sağlam bir geri dönüşüm sektörüne ihtiyaç vardır. Bu amaç doğrultusunda firmamız Düzce’de her noktadan hurda alımları yapmaktadır.

Gümüşova En Yakın Hurdacı: Size en iyi hurda fiyatını verebilmek için anlık hurda fiyat listesi oluşturuyoruz.

Kaynaşlı’da Hurda Metal Ticareti: Hurda alım satımında güvenilir hizmetin adresi olan hurdacilarbirligi.com Düzce’de tüm ilçelerde hizmet veriyor.

Yığılca Bina Yıkımı Fabrika Sökümü: Hurda karşılığında şirketimiz riskli binaların dahi yıkım işlerini üstlenmektedir.

Düzce Hurdacı

Düzce hurdacı firmamızın kuruluş tarihi 2000dir. Kuruluş amacı ise; dört bir yandan hurdalık malzemeleri toplamak, geri dönüşüme göndererek tekrardan insanların kullanımına hazır hale getirmektir.  Bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurda, boru bakır hurda, çinko hurda, demir hurda, hurda plastik pvc doğrama, kablo hurda, sarı hurda, araiş alümüinyum hurda, alüminyum tel hurda, imalat ve boyalı hurda, akü hurda, petek hurda, klima hurda, gümüş hurda, şalter hurda, kontaktör hurda, krom hurda ve profil hurda gibi bütün hurda çeşitlerinizi adresten teslim alırız. Sizde Düzce’de hurdacı mı arıyorsunuz?  Biz sürekli hurda alım satım ticareti yaptığımız için bize güvenip bizden hizmet alabilirsiniz.

 

Düzce Hurdacı, Adresten Hurda Alımı

Düzce hurdacı olarak her zaman ilkemiz; temiz ticaret yapmaktır. Her zaman sizlere şeffaf davranırız. Asla hileye başvurup sizlerin mağdur olmasını istemeyiz. Biliyorsunuz ki bu ticarette karışıklı güven çok önemlidir. Karşılıklı güvenin sağlanması için elimizden geleni yaparız.  Her türlü hurdalarınızı değerlendiren bir yapımız mevcuttur. Sizde bizi arayarak hem bizi tanıyabilir hem de hurda fiyatları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Firmamızda görev yapan çalışımlarımız dinamik, genç, profesyonel ve ekip olarak çalışmaya uygun olan kişilerdir.  Sizde hurdalarınızı satmak ve para kazanmak istiyorsanız öncelikle hurda fiyatlarını bize sorun. Düzce hurdacı adresten hurda alımı hizmeti vererek müşterilerinin rahatsız olmasına ve yorulmasına asla izin vermez.

Düzce Hurdacı Olarak Neler Yapıyoruz?

Düzce hurdacı firmamız;  sevk işlemlerini, stoklama işlemlerini, presleme, tasnif etme, boşatma ve yükleme gibi hizmetleri sizlere sağlar. Elemanlarımızın her biri kendi bünyemizde yetişmiş olan kişilerdir. Firmamız her türlü hurdalarınız adresinizden gelir teslim olur. Kurulduğumuz günden bu yana piyasa değerinin üzerinden fiyat vermeyi benimsedik ve her zaman da piyasanın üzerinden fiyat vermeye devam edeceğiz. Sizde hurdaları değerinden alan ve nakit bir şekilde ödeme gerçekleştiren bir hurdacı firması arıyorsanız aradığınız yerdesiniz. Hemen bize ulaşarak detayları kısa süre içerisinde öğrenebilirsiniz.  Peki, Düzce hurdacı olarak neler yapıyoruz? İşte detaylar 

  • Adresten hurda alım satım hizmeti
  • Bina yıkım söküm hizmeti
  • Fabrika yıkama hizmeti
  • Depo temizliği

 

Düzce Hurdacı Ücretsiz Keşif Hizmeti

 Düzce hurdacı ücretsiz keşif hizmetini sizlere sağlar.  Bize WhatsApp yolu ile ya da iletişim numaramız da ulaştığınızda adresinizde ekip arkadaşlarımızı yollarız. Ekip arkadaşlarımızı adresinize göndermemizin sebebi;  keşif işlemlerini yapmaları ve sizlere fiyat hakkında daha detaylı bilgiler vermeleridir. Keşif hizmetimiz tamamen ücretsizdir. Keşif işlemlerini gerçekleştirecek olan elemanlarımız eşyalarınız inceledikten sonra tartarlar ve daha sonra ise sizlere piyasa değerinin üzerinde fiyat verirler.  Siz de bize ulaşarak hurdalarınızı satabilirsiniz ve diğer hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

Düzce Hurdacı, Memnuniyet Odaklı Hizmet

Düzce hurdacı her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olmuştur. Hedefimiz müşterilerimiz ile yaptığımız ticareti sonsuza kadar taşımaktır. Onların memnuniyetini kazanmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Müşterilerimizin taleplerine kulak vererek onların taleplerini çözüm üretiriz. Eğer yıkım söküm gibi diğer hizmetlerimizden faydalanmak istiyorsanız bunu da sizlere burada karşılığında ücretsiz bir şekilde sağlarız. Düzcede  hurdacı memnuniyet odaklı hizmetimizden istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Bizi aradığınızda 15 dakika içerisinde adresinize ikimizi göndeririz. Sizde kenarda köşede beklettiğiniz ve kullanmadığımız eşyalarınızı değerlendirebilir para kazanabilirsiniz. O halde hemen bize ulaşın. Hafta içi ve aynı zamanda hafta sonu dilediğiniz zaman içerisinde sizlere hizmet vermeye hazırız. Sizler için gece gündüz demeden çalışıyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir