Hurdacılar Birliği

Bakır hurda fiyatları, soyulmuş bakır ve pişirilmiş bakıra göre değişmektedir. Madencilik hurdalarında bulunan bakır hurda, hurda sektöründe önemli bir yer tutmaktadır. Her geçen gün daha da değerli hale gelen bakır hurdaları soyulmuş bakır, kırk kabuklu bakır, lama bakır, tel bakır, kalaylı soyulmuş bakır, bobin hurda bakır vb. çeşitlendirilebilmektedir. Bakır hurdası, geri dönüşüm işiyle uğraşanlar için çok değerlidir.

Bakır Hurda Güncel Fiyatları

İstanbul’un tüm ilçe ve ilçelerinde bakır hurda alım hizmeti vermekteyiz. soyma, lama, kırk ahır, tel bakır vb. Hurdanızı satmadan önce bizimle iletişime geçerek size en yakın hurda bayisini ve en uygun fiyatı öğrenebilirsiniz. Taşeronlarımız aracılığıyla deneyimli kadromuzla, size ve çevreye yük olmadan taşımaları gerçekleştiriyoruz. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. Bu nedenle bizimle iletişime geçmeden hurda bakırınızı satmayın.

Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları

Bakır Hurdası Ticaretinde Hurdacılar

Hurda ağı üzerine teknolojik alanda büyük yatırımlar yapan firmamız ve alt firmalarımız uzun yıllardır bu sektörün içerisindedir. Firmamız uluslararası standartlara uygun bir şekilde hurda bakır toplama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız sizler için bölgenize en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyatı veren hurdacıyı sizlere yönlendiriyor. Bakır hurdalarınızın yerinden ve yüksek fiyattan alınmasını istiyorsanız sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Hurda Bakır Alan Firmalar

Maddi değeri yüksek olan bakır hurdası birçok sektör için hammadde niteliği taşımaktadır. Bu nedenle geri dönüşümü çok önemlidir. Elektrik elektronik alanında oldukça sık rastlanan bakır yine bu sektörden hurdaya yüksek tonajlarda çıkmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da hurda bakır alan firmalar arasında size en iyi değeri verecek olan firmayla irtibat kurmanızı sağlıyoruz.

hurda bakır fiyatları
hurda bakır fiyatları

Anlaşmalı Olduğumuz Hurdacılar Tarafından Sağlanan Hizmetler

 • Güncel Hurda Bakır Fiyatları

İstanbul hurda borsası  Hurda  bakırın kilosu verileri esas alınarak anlık fiyatlandırma yapan hurdacıların tamamından sizin adınıza fiyat talep edilir. Verilen hurda fiyatları tarafınıza iletilir. Özel şartlar (işçilik, nakliye vs.) belirtilmiş ise önceden haberiniz olur. Bakır Fiyatları için Tıklayınız

 • Kapıdan Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası veya İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinin tüm mahallerine hurdacı gönderme yeterliliğine sahibiz. Adresten hurda alımı yapacak hurdacılar içinde en güvenilir olanları size yönlendiriyoruz.

 • Hassas Tartım

Hurda ticaretinin güvenilir bir şekilde tamamlanması en için önemli adımlardan biri olan hurda tartımında dürüst davranılmasını sağlıyoruz. Bilgisayarlı kantarlar ile hassas bir hurda tartımı öneriyoruz.

Bakır Hurdası Ticareti
Bakır Hurdası Ticareti
 • Nakit Para Ödemesi

Tartımı yapılan hurda bakırların net tutarı belirlenen kg fiyatı üzerinden hesaplanarak size peşin olarak ödenir. Tutar çok yüksek ise Hurdacılar Birliği olarak güvenliğiniz için banka aracılığı ödeme kabul etmeniz. Banka havalesi veya eftsi isteyecekseniz lütfen bunu satış öncesinde belirtin. Hurda alan hurdacı firması ona göre gerekli işlemleri yapacaktır.

Bakır Hurdası Alınan Yerler

Anadolu yakasında Kadıköy, Ümraniye, Tuzla, Ataşehir, Pendik, Kartal, Maltepe, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyli, Şile, Sancaktepe, Üsküdarbakır hurdası almak için hurdacı gönderdiğimiz bölgelerdir. Avrupa yakasında ise Bahçelievler, Sarıyer, Fatih, Zeytinburnu, Avcılar, Şişli, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece, Arnavutköy, Bakırköy, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Bayrampaşa, Beşiktaş, Esenyurt, Küçükçekmece, Beyoğlu, Sultangazi, Kâğıthane, Eyüp, Silivri, Beylikdüzü, Çatalca ve Güngören ilçelerine hurda bakır almak amacıyla hurdacılar gelmektedir.

İstanbul Bakır Hurdası Alan Yerler
İstanbul Bakır Hurdası Alan Yerler

Bobin Bakır Hurdası 

Bobin bakır hurdası genellikle motorlardan çıkar ve içerisinde ki bakır sargı bakırı olarak geçmektedir ve tel tel olmaktadır.Bobin Bakır hurdası kırkambar hurda çeşidine girmektedir Bobin Bakır Hurda Fiyatları için bizi aramanız yeterlidir. Firmamız Günlük Bakır Fiyatlarını Güncellemektedir.

 Bakır Hurdası Fiyatları Güncel Fiyat Listesi

Değerli bir materyal olan bobin, geri dönüşüm açısından ele alınır. Hurdacılar temin ettikleri bobinleri ilgili sektöre sunmaya gayret eder ve geri dönüşümü destekler. Özellikle de tekstilden madene pek çok alanda kullanılması bobin bakırının fiyatını arttırmıştır. Şöyle ki:

 • Metal ya da plastik olarak ağırlık hesaplamaları yapılır.
 • Elektrik motorlarında kullanılanlar ayrı bir şekilde hesaplanır.
 • İşlevini yitirmiş olanlar için ağırlıklar göz önünde bulundurulur.

Bobin bakır hurdası fiyatları için ilk ele alınan husus ağırlıklar oluyor. Kg üzerine hesaplama gerçekleşir ve fiyatlar netlik kazanır. Bunun için size en yakın hurdacı ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

İşlevini Yitiren Bobin Hurdalar

Bobin bakır hurdası alanlar işlevlerini dikkate alarak yeniden kullanılmasına olanak sağlar. Yukarıda belirttiğimiz üzere bazıları metal bazıları plastik olarak temin edilir. Daha çok metal olanların geri dönüşüme kazandırılması adına çalışma gösterilir.

Çevreye zarar vermemesi adına titizlikle çalışma sürdürülür. Evlerinden ya da işyerlerinizden toplanan hurdalar uygun araçlara yüklenir. Bakır talaşı alan hurdacılar araçları temin eder ve teslimat gerçekleşir. Yani birkaç aşamalı olacak şekilde hurdaların sizden çıkarılması esas alınır.

 Bakır Hurdası Alımı Kablo Hurda Fiyatları

Materyalleri değerli olan bobinler sektörün farklı kesimlerine hitap eder. Başta bakır ya da demir olmasına dikkat edilir. Bunun üzerinde bakır talaşı fiyatları demire nazaran farklılık gösterir. Talaş olarak temin edilenler:

 • Öncesinde kg hesaplamalarından geçer.
 • Belirtilen kg üzerine fiyatlar netlik kazanır.

Ne kadar çok bakır o kadar çok para anlamına gelir. Hem kazanç sağlamanız hem de işlevini yitiren hurdalardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Çevreye zarar vermeyecek şekilde hurdaların elinizden çıkmasına özen gösterilir. Bunun için uygun araçlar temin edilir ve yükleme gerçekleşir. Yükleme öncesinden elinizde bulunan hurdalar hesaplanır ve ödemesi yapılır.

Kablo Bakır Hurda Maliyeti

Bakır talaşı ne kadar sorusuna önceden belirttiğimiz üzere kg hesaplamaları üzerinden net bir yanıt verilir. Nitekim elinizde bulunan bakır ürünlere veya talaşlara göre fiyatlar değişir. Bu durum dış görünümlerinden ve işlevlerinden ziyade kg üzerine ele alınır. Neticesinde fiyat teklif edilir ve kabul edilmesi halinde yükleme gerçekleşir. Yükleme:

 • Alanında uzman olan hurdacılar tarafından kısa süre içerisinde gerçekleşir.
 • Çevreye zarar gelmeyecek şekilde toplama ve yüklemeye yer verilir.

Kg hesaplamalarına bağlı olarak araç tercih edilir. Ve araca belirtilen hurdalar titizlikle yüklenir. Geri dönüşüm açısından tüm bu aşamalara önem verilir. Böylece ilgili sektörlere dağılımı gerçekleşir.

Hurda Trafo Bakırı Alan Yerler

Devre elemanları olarak bilinen trafolar, aslında transformatör olarak anılır. Devrede ki elektrik akımına yönelik çalışma gösteren trafolar, zaman zaman yanabilir. Eskime oluşması halinde de hurdaya çıkar. Bu gibi durumlarda trafo hurdası alanlar kimler öğrenerek harekete geçmenizde fayda var. Çünkü:

 • Trafoların geri dönüşüme kazandırılması önem arz ediyor.
 • Çevreye zarar vermeyecek şekilde taşınması gerekmekte.

Bir süre sonra ömrü biten trafolar, elektrik akımından dolayı yanma gösterebilir. Yanmanın yanı sıra uzun vadede patlayabilir. Bu kötü senaryolardan uzak kalmak artık çok kolay. Hemen hurdacı ile iletişime geçerek önlemlerinizi almanız mümkün. Bunun için iletişim bilgilerini dikkate alarak görüşmeniz ve fiyat teklif almanız uzun sürmez.

Hurda Trafo Fiyatları Nasıl?

Hurda trafo fiyatları hasarın büyüklüğüne bağlı olarak ele alınır. Çok fazla yanmış ya da patlamış olması göz önünde bulundurulur. Bunun üzerine net bir fiyat belirlenir ve satmanıza olanak sağlanır. İsteyenler birkaç hurdacı ile görüşerek fiyat kıyaslaması yapabilir ve aralarından istediğini seçebilir.

Fiyatlar bakır ya da çelik malzemeye bağlı olarak farklılık gösterir. Bakır olanlar 2. El pazarında sıklıkla talep görüyor. Bunun için daha yüksek fiyatlardan alımın gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmıyor. Ve satmak isteyenler hurdacı ile iletişime geçerek net bir fiyat öğrenebiliyor.

Hurda Trafo Nakliyesi

Hurda olan eşyaların nakliyesi için de hurdacılar çalışma gösterir. Özellikle de bakır Trafolara ilişkin işleyiş bu şekilde ele alınır. Nitekim trafolar hem tehlikeli hem de oldukça ağırdır. Bunun üzerine:

 • Önce tehlike arz etmeyecek şekilde bağlantılarından ayrılması sağlanır.
 • Tüm önlemler alınır ve belirtilen konumdan nakliyesi gerçekleşir.

Nakliye çalışmaları uygun araçlar üzerinden tamamlanır. Neticesinde geri dönüşüm için ilgili merkezlere getirilir. Halen durumu iyi olanlar düzeltilir ve 2. El pazarında yerini alır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ikinci el alımında öne çıkmıştır. Bu durum trafo bakır fiyatları açısından önemli bir yere sahiptir. Yani hurda alımı yüksek fiyatlardan gerçekleşebilir.

Hurda Alım İşlemleri

Aşamalı olacak şekilde hurda alımına yer verilir. Örneğin ilk etapta iletişime geçmeniz ve hurdalara ilişkin bilgi vermeniz önem arz etmekte. Çünkü belirtilen detaylar üzerine gerek aletlerin ve taşınma araçlarının temin edilmesi söz konusudur. Haricinde:

 • Müşterilerin eli değmeden yükleme işlemlerinin gerçekleşmesine özen gösterilir.
 • Yükleme öncesinden tartım gerçekleşir ve fiyata bu yolla karar verilir.
 • Anlaşma sağlandığı taktirde hurdalar ara yüklenir ve boşaltılması için ilgili merkeze getirilir.

Hurda Bakır

Hurda almak isteyen tesisler, hurdacı olarak bilinen kişilerden her bir malzemeye yönelik özel ücretler karşılığında malzeme alabiliyor. Örnek olarak bakır malzemeler için sadece bir türde ve sabit bir ücret belirlenmesi yerine, diğer materyallerdeki gibi anlık fiyatlar belirlenmesi gerekiyor. Hurda bakır fiyatlarının kişileri mağdur edecek veya para ödemelerine neden olabilecek bir piyasası bulunmuyor.

Tesislere Hurda Satmak İsteyenler

Piyasada bununla ilgili borsa oluşmuş, tamamen o dönemki kur durumuna bağlı olarak özel bir satış yapma isteğine karşılık verilmeye başlanmıştır. Hurda bakır hurdası alan hurdacılar ile ilgili aramalarınızı kendi şehrinize, ikamet ettiğiniz yere en yakın olan tesislere yönelik yapabilirsiniz. İstanbul ve Adana gibi birçok farklı şehirde şuan itibariyle şu fiyatlarla ilgili bir ortalama belirlenmiştir;

 • Hurda levha kurşun 12,50 Türk Lirası
 • Hurda çatı minare söküm kurşun 12,40 Türk Lirası
 • Sarı hurda kırkambar vana musluk 32 Türk Lirası
 • Hurda su saati 31,50 Türk Lirası
 • Sarı hurda radyatör 32 Türk Lirası

Hurda Alım Fiyatları

Hurda alım satımıyla ilgili özel politikalara sahip olan, internetten borsa fiyatlarını paylaşan kurumları kullanmanız öneriliyor. Bu sadece bir türdeki malzemeyle ilgili bir arama yapmak yerine, gitmiş olduğunuz tesis tarafından tamamen ağırlığa bağlı olarak hesap yapılmasını sağlayabilirsiniz. Hurda bakır fiyatlarının güncel durumunu öğrenmek, yıllar öncesinde belirlenmiş olan seviyeler yerine, o an çok yüksek ücretlerin alınmasını sağlayacaktır.

Özellikle de bakır hurdası alan hurdacılar sayesinde her gün yüzlerce kiloluk hurda topladığı bilinen tesislere atık hurdaları götürebilirsiniz. Bu tesisler sayesinde şehrin dört bir yanındaki her bir malzeme türüyle ilgili bilgi edinilmesi mümkün olacaktır. Soyma bakır, motor parçaları, ikinci el demir ve çelik malzeme türleriyle ilgili ortalama fiyatlara yönelik satışlar yapabilirsiniz.

Hurda Bakır/ Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Firmamız 2008 senesinde kurulmuştur ve kurulduğu günden bu yana birçok hizmeti aynı anda sağlama kapasitesine sahiptir. Pek çok çeşit hurdayı almakta ve geri dönüşüme kazandırmakdayız.

Özellikle hurda bakırlar bizim için çok kıymetlidir. Bu sebeple de bakır hurdalarınızı en iyi fiyatlar ile sizlerden alıyoruz. Fiyatlarımız hiçbir zaman diğer firmalar ile karşılaştırılamaz. Hurda bakırlar diğer hurda çeşitlerine göre daha fazla fiyat etmektedir. Sizde bulunan hurda bakırlarınızı kısa süre içerisinde alırız ve hurdalarınıza değerinin üstünden sizlere fiyat veririz. Sizde bakır hurdası alan hurdacılar arıyorsanız teklif verebilmemiz için bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz

 

Hurda Bakır /Bakır Hurdasını Değerinden Alan Hurdacılar

Günümüzde en değerli malzemeler arasında bulunan bir malzeme bakır hurdasıdır. Hurda bakırlarında birçok çeşidi vardır ve her birinin fiyatı da birbirinden farklıdır. Firmamız; hurda bakır levha, hurda bakır  boru, soyulmuş hurda bakır, hurda bakır tel, soyma bakır  ve hurda bakır kazanına sizlerden teslim almaktadır. Aslında hurda çeşitleri arasında en değerli alüminyum hurdası olarak bilinmektedir fakat bu düşünce çok yanlıştır ve aslında bakırda aliminyum kadar değerlidir. Sizde bakır hurdasını değerinden alan hurdacılar mı arıyorsanız. O halde size bir telefon kadar yakın olduğumuzu belirtmek istiyoruz.

 Hurda Bakır/  Bakır Hurdası Alan En İyi Hurdacılar

Elinizde hurda bakır mı var? O halde gelin anlaşalım ve hurda bakırlarınıza iyi bir fiyat verelim. Hurda bakırlarınız bizim için çok değerlidir ve yüksek fiyattan sizlere hizmet veririz. Kurulduğumuz günden bu yana kendimizi geliştirmemizin ve yenilenemizin mutluluğunu yaşıyoruz. Çevrede bulunan hurda bakırları topluyoruz ve tekrardan kullanılabilir duruma kısa süre içerisinde getiriyoruz. Çünkü bu tarz hurdalar çevreye doğaya ve insan sağlığına oldukça zarar veriyor. Sizde bakır hurdası alan en iyi hurdacı firması arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şimdi sizlere hurda bakır fiyatlarından kısaca bahsetmek istiyoruz. İşte hurda bakır fiyatı aşağıdaki gibidir

Hurda Bakır/ Bakır Hurdası Alan En Yakın Hurdacılar

Hurda bakırların kilosu sürekli olarak borsaya bağlı olarak değişiklik gösterir. Aynı zamanda firmadan firmaya da fiyatlar farklı olmaktadır. Bizim amacımız müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak ve hurda bakırlarını en iyi fiyattan almaktır. Yukarıda sizlere bakır fiyatları hakkında detaylı bilgiler verdik fakat şu an için güncel fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız bizi arayabilir ve anında fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bildiğiniz üzere hurda bakırlar paslanmazlar ve son derece dayanıklı yapıya sahiptirler. Doğada fazla bulunmadıkları için çok kıymetlidir ve biz de bunun farkında olup sizlere yüksek fiyat sunarak hurdalarınızı almaktayız. Sizde yüksek kazançlar elde etmek istiyorsanız bakır hurdası alan en yakın hurdacı firmasına kısa süre içerisinde ulaşım sağlayabilir ve detayları öğrenebilirsiniz

 

 Hurda  Bakır  Profesyonel Hizmet

Hurda bakırlar söküm kesim yıkım veya imalat artığı gibi işlemlerden sonra ortaya çıkan hurdalara verilen isimlerdir. Birçok firma odalarınızı değersiz görüp sizlere düşük fiyat teklifinde bulunabilir ve sizin kazanç elde etmenizi engeller. Fakat hurdalarınız bizim için çok değerlidir ve hurdalarınızı hayal ettiğiniz fiyata bize satabilirsiniz. Alım satım hizmetinde dikkat ettiğimiz en önemli husus ödemelerini nakit bir şekilde gerçekleştirme midir. Sizlere ödeyeceğimiz tutar asla bir sonraki güne sarkmaz. Bu sebeple bizlere sonuna kadar güvenebilirsiniz ve profesyonel hizmetimizden dilediğiniz her an faydalanabilirsiniz. Bizlere istediğiniz zaman 7/24 saat hizmet sunarız.

 

 

 

8 thoughts on “Hurda Bakır | Bakır Hurdası Alan Hurdacılar”

 1. Geri bildirim: Soyulmuş Bakır Fiyatları Ne Kadardır? - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Soyulmuş Bakır Nedir? Nasıl Elde Edilir? - En Yakın Hurdacı
 3. Geri bildirim: Mehmet Akif Hurdacı Küçükçekmece - En Yakın Hurdacı
 4. Geri bildirim: Soyulmuş Bakır alımı - YASİN METAL
 5. Geri bildirim: Aksaray Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
 6. Geri bildirim: Karabük hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
 7. Geri bildirim: Sultanbeyli Hurdacı Numarası - En Yakın Hurdacı
 8. Geri bildirim: Yenimahalle hurdacı - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir