Hurdacılar Birliği

Hurda Bakır  Nedir Hurda Bakır Fiyatları

Hurda Bakır Fiyatları soyulmuş bakır yanmış bakır çeşitlerine göre değişmektedir. Maden hurdalarının içerisinde yer alan bakır hurdası hurda sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır. Gün geçtikçe değerlenen bakır hurdası soyma bakır, kırkambar bakır, lama bakır, tel bakır, kalaylı soyma bakır, bobin bakır hurdası vb. olarak çeşitlendirilebilir. Hurda bakır geri dönüşüm işi ile uğraşanlar için oldukça büyük değere sahiptir.

Hurda bakır alımı için İstanbul’daki tüm ilçe ve mahallelerde hizmet veriyoruz. Soyma, lama, kırkambar, tel bakır vb. hurdalarınızın satım işlemleri öncesinde bizimle iletişime geçerek size en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyatı öğrenebilirsiniz. Alanında tecrübeli elamanlara sahip alt firmalarımız aracılığı ile size ve çevreye zarar vermeden nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu nedenle bakır hurdanızı bizimle iletişime geçmeden satmayın.

Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları

Bakır Hurdası Ticaretinde Hurdacılar

Hurda ağı üzerine teknolojik alanda büyük yatırımlar yapan firmamız ve alt firmalarımız uzun yıllardır bu sektörün içerisindedir. Firmamız uluslararası standartlara uygun bir şekilde hurda bakır toplama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız sizler için bölgenize en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyatı veren hurdacıyı sizlere yönlendiriyor. Bakır hurdalarınızın yerinden ve yüksek fiyattan alınmasını istiyorsanız sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul’da Hurda Bakır Alan Firmalar

Maddi değeri yüksek olan bakır hurdası birçok sektör için hammadde niteliği taşımaktadır. Bu nedenle geri dönüşümü çok önemlidir. Elektrik elektronik alanında oldukça sık rastlanan bakır yine bu sektörden hurdaya yüksek tonajlarda çıkmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da hurda bakır alan firmalar arasında size en iyi değeri verecek olan firmayla irtibat kurmanızı sağlıyoruz.

Bakır Hurdası Ticareti
Bakır Hurdası Ticareti

Anlaşmalı Olduğumuz Hurdacılar Tarafından Sağlanan Hizmetler

 • Güncel Hurda Bakır Fiyatları

İstanbul hurda borsası  Hurda  bakırın kilosu verileri esas alınarak anlık fiyatlandırma yapan hurdacıların tamamından sizin adınıza fiyat talep edilir. Verilen hurda fiyatları tarafınıza iletilir. Özel şartlar (işçilik, nakliye vs.) belirtilmiş ise önceden haberiniz olur. Bakır Fiyatları için Tıklayınız

 • Kapıdan Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası veya İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinin tüm mahallerine hurdacı gönderme yeterliliğine sahibiz. Adresten hurda alımı yapacak hurdacılar içinde en güvenilir olanları size yönlendiriyoruz.

 • Hassas Tartım

Hurda ticaretinin güvenilir bir şekilde tamamlanması en için önemli adımlardan biri olan hurda tartımında dürüst davranılmasını sağlıyoruz. Bilgisayarlı kantarlar ile hassas bir hurda tartımı öneriyoruz.

Bakır Hurdası Ticareti
Bakır Hurdası Ticareti
 • Nakit Para Ödemesi

Tartımı yapılan hurda bakırların net tutarı belirlenen kg fiyatı üzerinden hesaplanarak size peşin olarak ödenir. Tutar çok yüksek ise Hurdacılar Birliği olarak güvenliğiniz için banka aracılığı ödeme kabul etmeniz. Banka havalesi veya eftsi isteyecekseniz lütfen bunu satış öncesinde belirtin. Hurda alan hurdacı firması ona göre gerekli işlemleri yapacaktır.

Bakır Hurdası Alınan Yerler

Anadolu yakasında Kadıköy, Ümraniye, Tuzla, Ataşehir, Pendik, Kartal, Maltepe, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyli, Şile, Sancaktepe, Üsküdarbakır hurdası almak için hurdacı gönderdiğimiz bölgelerdir. Avrupa yakasında ise Bahçelievler, Sarıyer, Fatih, Zeytinburnu, Avcılar, Şişli, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece, Arnavutköy, Bakırköy, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Bayrampaşa, Beşiktaş, Esenyurt, Küçükçekmece, Beyoğlu, Sultangazi, Kâğıthane, Eyüp, Silivri, Beylikdüzü, Çatalca ve Güngören ilçelerine hurda bakır almak amacıyla hurdacılar gelmektedir.

İstanbul Bakır Hurdası Alan Yerler
İstanbul Bakır Hurdası Alan Yerler

Bobin Bakır Hurdası 

Bobin bakır hurdası genellikle motorlardan çıkar ve içerisinde ki bakır sargı bakırı olarak geçmektedir ve tel tel olmaktadır.Bobin Bakır hurdası kırkambar hurda çeşidine girmektedir Bobin Bakır Hurda Fiyatları için bizi aramanız yeterlidir. Firmamız Günlük Bakır Fiyatlarını Güncellemektedir.

 Bakır Hurdası Fiyatları Güncel Fiyat Listesi

Değerli bir materyal olan bobin, geri dönüşüm açısından ele alınır. Hurdacılar temin ettikleri bobinleri ilgili sektöre sunmaya gayret eder ve geri dönüşümü destekler. Özellikle de tekstilden madene pek çok alanda kullanılması bobin bakırının fiyatını arttırmıştır. Şöyle ki:

 • Metal ya da plastik olarak ağırlık hesaplamaları yapılır.
 • Elektrik motorlarında kullanılanlar ayrı bir şekilde hesaplanır.
 • İşlevini yitirmiş olanlar için ağırlıklar göz önünde bulundurulur.

Bobin bakır hurdası fiyatları için ilk ele alınan husus ağırlıklar oluyor. Kg üzerine hesaplama gerçekleşir ve fiyatlar netlik kazanır. Bunun için size en yakın hurdacı ile iletişime geçmeniz en doğrusu olacaktır.

İşlevini Yitiren Bobin Hurdalar

Bobin bakır hurdası alanlar işlevlerini dikkate alarak yeniden kullanılmasına olanak sağlar. Yukarıda belirttiğimiz üzere bazıları metal bazıları plastik olarak temin edilir. Daha çok metal olanların geri dönüşüme kazandırılması adına çalışma gösterilir.

Çevreye zarar vermemesi adına titizlikle çalışma sürdürülür. Evlerinden ya da işyerlerinizden toplanan hurdalar uygun araçlara yüklenir. Bakır talaşı alan hurdacılar araçları temin eder ve teslimat gerçekleşir. Yani birkaç aşamalı olacak şekilde hurdaların sizden çıkarılması esas alınır.

 Bakır Hurdası Alımı Kablo Hurda Fiyatları

Materyalleri değerli olan bobinler sektörün farklı kesimlerine hitap eder. Başta bakır ya da demir olmasına dikkat edilir. Bunun üzerinde bakır talaşı fiyatları demire nazaran farklılık gösterir. Talaş olarak temin edilenler:

 • Öncesinde kg hesaplamalarından geçer.
 • Belirtilen kg üzerine fiyatlar netlik kazanır.

Ne kadar çok bakır o kadar çok para anlamına gelir. Hem kazanç sağlamanız hem de işlevini yitiren hurdalardan kurtulmanız mümkün olacaktır. Çevreye zarar vermeyecek şekilde hurdaların elinizden çıkmasına özen gösterilir. Bunun için uygun araçlar temin edilir ve yükleme gerçekleşir. Yükleme öncesinden elinizde bulunan hurdalar hesaplanır ve ödemesi yapılır.

Kablo Bakır Hurda Maliyeti

Bakır talaşı ne kadar sorusuna önceden belirttiğimiz üzere kg hesaplamaları üzerinden net bir yanıt verilir. Nitekim elinizde bulunan bakır ürünlere veya talaşlara göre fiyatlar değişir. Bu durum dış görünümlerinden ve işlevlerinden ziyade kg üzerine ele alınır. Neticesinde fiyat teklif edilir ve kabul edilmesi halinde yükleme gerçekleşir. Yükleme:

 • Alanında uzman olan hurdacılar tarafından kısa süre içerisinde gerçekleşir.
 • Çevreye zarar gelmeyecek şekilde toplama ve yüklemeye yer verilir.

Kg hesaplamalarına bağlı olarak araç tercih edilir. Ve araca belirtilen hurdalar titizlikle yüklenir. Geri dönüşüm açısından tüm bu aşamalara önem verilir. Böylece ilgili sektörlere dağılımı gerçekleşir.

Hurda Trafo Bakırı Alan Yerler

Devre elemanları olarak bilinen trafolar, aslında transformatör olarak anılır. Devrede ki elektrik akımına yönelik çalışma gösteren trafolar, zaman zaman yanabilir. Eskime oluşması halinde de hurdaya çıkar. Bu gibi durumlarda trafo hurdası alanlar kimler öğrenerek harekete geçmenizde fayda var. Çünkü:

 • Trafoların geri dönüşüme kazandırılması önem arz ediyor.
 • Çevreye zarar vermeyecek şekilde taşınması gerekmekte.

Bir süre sonra ömrü biten trafolar, elektrik akımından dolayı yanma gösterebilir. Yanmanın yanı sıra uzun vadede patlayabilir. Bu kötü senaryolardan uzak kalmak artık çok kolay. Hemen hurdacı ile iletişime geçerek önlemlerinizi almanız mümkün. Bunun için iletişim bilgilerini dikkate alarak görüşmeniz ve fiyat teklif almanız uzun sürmez.

Hurda Trafo Fiyatları Nasıl?

Hurda trafo fiyatları hasarın büyüklüğüne bağlı olarak ele alınır. Çok fazla yanmış ya da patlamış olması göz önünde bulundurulur. Bunun üzerine net bir fiyat belirlenir ve satmanıza olanak sağlanır. İsteyenler birkaç hurdacı ile görüşerek fiyat kıyaslaması yapabilir ve aralarından istediğini seçebilir.

Fiyatlar bakır ya da çelik malzemeye bağlı olarak farklılık gösterir. Bakır olanlar 2. El pazarında sıklıkla talep görüyor. Bunun için daha yüksek fiyatlardan alımın gerçekleşmesi dikkatlerden kaçmıyor. Ve satmak isteyenler hurdacı ile iletişime geçerek net bir fiyat öğrenebiliyor.

Hurda Trafo Nakliyesi

Hurda olan eşyaların nakliyesi için de hurdacılar çalışma gösterir. Özellikle de bakır Trafolara ilişkin işleyiş bu şekilde ele alınır. Nitekim trafolar hem tehlikeli hem de oldukça ağırdır. Bunun üzerine:

 • Önce tehlike arz etmeyecek şekilde bağlantılarından ayrılması sağlanır.
 • Tüm önlemler alınır ve belirtilen konumdan nakliyesi gerçekleşir.

Nakliye çalışmaları uygun araçlar üzerinden tamamlanır. Neticesinde geri dönüşüm için ilgili merkezlere getirilir. Halen durumu iyi olanlar düzeltilir ve 2. El pazarında yerini alır. Yukarıda da belirttiğimiz üzere ikinci el alımında öne çıkmıştır. Bu durum trafo bakır fiyatları açısından önemli bir yere sahiptir. Yani hurda alımı yüksek fiyatlardan gerçekleşebilir.

Hurda Alım İşlemleri

Aşamalı olacak şekilde hurda alımına yer verilir. Örneğin ilk etapta iletişime geçmeniz ve hurdalara ilişkin bilgi vermeniz önem arz etmekte. Çünkü belirtilen detaylar üzerine gerek aletlerin ve taşınma araçlarının temin edilmesi söz konusudur. Haricinde:

 • Müşterilerin eli değmeden yükleme işlemlerinin gerçekleşmesine özen gösterilir.
 • Yükleme öncesinden tartım gerçekleşir ve fiyata bu yolla karar verilir.
 • Anlaşma sağlandığı taktirde hurdalar ara yüklenir ve boşaltılması için ilgili merkeze getirilir.

2 thoughts on “Hurda Bakır | Bakır Hurdası Alan Hurdacılar”

 1. Geri bildirim: Soyulmuş Bakır Fiyatları Ne Kadardır? - En Yakın Hurdacı
 2. Geri bildirim: Soyulmuş Bakır Nedir? Nasıl Elde Edilir? - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir