İstanbul Hurda Bakır Alan Firmalar

Hurda Bakır Alım Satım İşleri İstanbul Hurdacılar Birliği

Maden hurdalarının içerisinde yer alan bakır hurdası hurda sektöründe önemli bir yer kaplamaktadır. Gün geçtikçe değerlenen bakır hurdası soyma bakır, kırkambar bakır, lama bakır, tel bakır, kalaylı soyma bakır, bobin bakır hurdası vb. olarak çeşitlendirilebilir. Hurda bakır geri dönüşüm işi ile uğraşanlar için oldukça büyük değere sahiptir.

 

Hurda bakır alımı için İstanbul’daki tüm ilçe ve mahallelerde hizmet veriyoruz. Soyma, lama, kırkambar, tel bakır vb. hurdalarınızın satım işlemleri öncesinde bizimle iletişime geçerek size en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyatı öğrenebilirsiniz. Alanında tecrübeli elamanlara sahip alt firmalarımız aracılığı ile size ve çevreye zarar vermeden nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz.  Firmamızın önceliği müşteri memnuniyeti ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Bu nedenle bakır hurdanızı bizimle iletişime geçmeden satmayın.

 

Bakır Hurdası Ticaretinde Hurdacılar

Hurda ağı üzerine teknolojik alanda büyük yatırımlar yapan firmamız ve alt firmalarımız uzun yıllardır bu sektörün içerisindedir. Firmamız uluslararası standartlara uygun bir şekilde hurda bakır toplama işlemlerini gerçekleştirmektedir.

İstanbul bölgesinin genelinde hizmet veren firmamız sizler için bölgenize en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyatı veren hurdacıyı sizlere yönlendiriyor. Bakır hurdalarınızın yerinden ve yüksek fiyattan alınmasını istiyorsanız sitemizdeki telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

 

İstanbul’da Hurda Bakır Alan Firmalar

Maddi değeri yüksek olan bakır hurdası birçok sektör için hammadde niteliği taşımaktadır. Bu nedenle geri dönüşümü çok önemlidir. Elektrik elektronik alanında oldukça sık rastlanan bakır yine bu sektörden hurdaya yüksek tonajlarda çıkmaktadır. Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da hurda bakır alan firmalar arasında size en iyi değeri verecek olan firmayla irtibat kurmanızı sağlıyoruz.

Bakır Hurdası Ticareti
Bakır Hurdası Ticareti

Anlaşmalı Olduğumuz Hurdacılar Tarafından Sağlanan Hizmetler

  • Güncel Hurda Bakır Fiyatları

İstanbul hurda borsası verileri esas alınarak anlık fiyatlandırma yapan hurdacıların tamamından sizin adınıza fiyat talep edilir. Verilen hurda fiyatları tarafınıza iletilir. Özel şartlar (işçilik, nakliye vs.) belirtilmiş ise önceden haberiniz olur.

 

  • Kapıdan Hurda Alımı

İstanbul Avrupa Yakası veya İstanbul Anadolu Yakası ilçelerinin tüm mahallerine hurdacı gönderme yeterliliğine sahibiz. Adresten hurda alımı yapacak hurdacılar içinde en güvenilir olanları size yönlendiriyoruz.

 

  • Hassas Tartım

Hurda ticaretinin güvenilir bir şekilde tamamlanması en için önemli adımlardan biri olan hurda tartımında dürüst davranılmasını sağlıyoruz. Bilgisayarlı kantarlar ile hassas bir hurda tartımı öneriyoruz.

Bakır Hurdası Ticareti
Bakır Hurdası Ticareti
  • Nakit Para Ödemesi

Tartımı yapılan hurda bakırların net tutarı belirlenen kg fiyatı üzerinden hesaplanarak size peşin olarak ödenir. Tutar çok yüksek ise Hurdacılar Birliği olarak güvenliğiniz için banka aracılığı ödeme kabul etmeniz. Banka havalesi veya eftsi isteyecekseniz lütfen bunu satış öncesinde belirtin. Hurda alan hurdacı firması ona göre gerekli işlemleri yapacaktır.

 

 

Bakır Hurdası Alınan Yerler

Anadolu yakasında Kadıköy, Ümraniye, Tuzla, Ataşehir, Pendik, Kartal, Maltepe, Beykoz, Çekmeköy, Sultanbeyli, Şile, Sancaktepe, Üsküdarbakır hurdası almak için hurdacı gönderdiğimiz bölgelerdir. Avrupa yakasında ise Bahçelievler, Sarıyer, Fatih, Zeytinburnu, Avcılar, Şişli, Gaziosmanpaşa, Büyükçekmece, Arnavutköy, Bakırköy, Bağcılar, Başakşehir, Esenler, Bayrampaşa, Beşiktaş, Esenyurt, Küçükçekmece, Beyoğlu, Sultangazi, Kâğıthane, Eyüp, Silivri, Beylikdüzü, Çatalca ve Güngören ilçelerine hurda bakır almak amacıyla hurdacılar gelmektedir.

İstanbul Bakır Hurdası Alan Yerler
İstanbul Bakır Hurdası Alan Yerler