Güncel Hurda Fiyatları

 Hurda Fiyatları | Güncel Hurda Fiyatları | İstanbul Hurda Borsası

Hurda Fiyatları aşağıdaki tabloda döküm liste halinde sunulmaktadır. En güncel hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Hurdacı İstanbul genelinde hurda fiyatları ile ilgili İstanbul Hurda Borsası’na göre günlük değişimler yaşanabilmektedir. Günlük hurda fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve anlık takip yapabilmek için lütfen arayınız:

Hurda Demirin Kilosu Ne Kadar Güncel  Demir Fiyatı Borsa Fiyatı Hurda Borsası Bakır Fiyatları Kablo Fiyatları.  Ormetsan Hurda  Fiyatları  için  tıkla

Güncelleme Tarihi : 08.08.2022

Hurda Bakır Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası139 TL/Kg
Lama Bakır Hurdası139 TL/Kg
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası129TL/Kg
TTR Kırma Bakır Hurdası129 TL/Kg

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk75 TL/Kg
Hurda Su Saati70 TL/Kg
Sarı Hurda Radyatör65 TL/Kg

Hurda Demir Fiyatları

DKP Hurda Demir5 TL/Kg
Ekstra Hurda Demir5 TL/Kg
1. Sınıf Hurda Demir4,8 TL/Kg

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom25 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom30 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom25 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430,201,202 Krom7 ₺/Kg

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo70,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo70-100 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu60-100 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu67-100 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo75-100 ₺/Kg

Hurda Kurşun Fiyatları

Hurda Levha Kurşun30 TL/Kg
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun28 TL/Kg

Hurda Zamak ve Alüminyum Fiyatları

Hurda Zamak İmalat28 TL/Kg

Hurda Motor Fiyatları

Hurda Demir Kaplama Motor13 TL/Kg
Hurda Alüminyum Kaplama Motor15TL/Kg

demir hurda fiyatı

Hurda Fiyatları – Güncel Demir Fiyatları 2022

Hurda fiyatları sektör içerisinde özellikle iş güzergahlar tarafından farklı yansıtılarak, işi bilmeyen hurda sahiplerine farklı yansıtılmaktadır.

Çünkü Hurdacılar Birliği olarak firmamız sizlere sattığınız hurda materyallerini, günün ederine uygun fiyatlandırmalarla alım yaparak, bütçenize katkı sağlayarak, geri dönüşüm yapma garantisi sunmaktayız.

Siz de kaliteli hurda materyallerini bugüne özel fiyatlarla satabilir ve bütçenize katkıda bulunabilirsiniz. Hurda malzemelerinizin satışı ve ürünlerin ederi hakkında detaylara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazımızın devamında alternatif hurda fiyatları ve hurda materyallerinin geri dönüşümü hakkında detaylı bilgilere erişebilirsiniz.

Sizde Hurda Fiyatlarını güncel takip etmek istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz

Hurdacılar Hurdayı Nereye Satar?

Hurdacılar hurdayı nereye satar; hurdaları geri dönüşüme kazandırarak tekrar insan kullanımına kazandıran hurdacılar, belediyelerden alınan sertifikalarla oluşturulan işletmelere hurdalarını satmaktadırlar. Hurdacılık mesleği 3 koldan oluşmaktadır.

 1. Hurdayı toplayan kişiler.
 2. Hurdayı toplayanlardan alan toptancılar.
 3. Toptancılardan alan geri dönüşümcüler.

Bu yapıya uygun olarak hurdacı klasmanı aslında geri dönüşüm uzmanı olarak da nitelendirilebilir. İhtiyaçlarınıza uygun olarak hurdacı materyallerini ederi üzerinden satmak ve bu anlamda kazanım sağlamak için bugün siz de firmamızı arayabilir ve elinizde kullanmadığınız materyaller üzerinden gelir sağlayabilirsiniz.

Geri dönüşüme kazandıracağınız materyaller ile birlikte daha yaşanabilir bir toplum da inşa edeceksiniz. Hurda işleyişlerinde sağladığımız kaliteli hizmet anlayışı ve yılların verdiği deneyim ile birlikte sizlere ahlaklı ve güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.

İstanbul ve çevre illerde olan hurda ihtiyaçlarınız, bina yıkımı ve ek hizmetlerle ilgili bugüne özel fiyatlarla bilgi almak için daha fazla zaman kaybetmeyin.

demir hurda fiyatı

 Hurda Fiyatları Neye Göre Değişir?

Hurda fiyatları, diğer sektörlerde olduğu gibi dövüz kurlarına endeksli olarak değişim göstermektedir. Bu nedenle hurda çeşitleri adına sabit bir fiyat olması mümkün değildir.

Hurda fiyatları temel bazda Londra Metal Borsası’na göre şekillenir. Hurda fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör ise hurdanın çeşidi ve geri dönüşümsel değeridir.

Elinizdeki hurda eşyaların değerlerini öğrenmek istiyorsanız iletişim numaralarımız üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz. Hurdalarınızın görsellerini tarafımıza ileterek, hurdalarınızın değerini en doğru şekilde öğrenebilirsiniz.

 Geri Dönüşüm Neden Önemli?

Geri dönüşüm, bir toplumun yaşanabilir kılınması açısından gündelik hayatta kullanmadığı materyalleri ederi üzerinden değerlendirerek.

Kazandığı bilinç ile hem bütçe kazanması hem de topluma fayda sağlaması için oldukça gereklidir. Geri dönüşüm; kısa, orta ve uzun vadede topluma oldukça büyük aydalar sağlar. Aksi taktirde çöpe attığımız materyaller yok olarak, toprağa zarar verebilir.

Bunun da önüne geçerek, gündelik hayatta kullanabileceğimiz materyallere tekrar çevirerek kullanımlarını kazanabilmemiz mümkün kılınabilmektedir. Tercihlerinize bağlı olarak alternatif hurda materyallerini bugün siz de satmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurdalar Kaça Satılır?

Hurdalar kaça satılır merak ediyorsanız, ederi üzerinden doğrudan firmamıza satışını gerçekleştirebilirsiniz. Alanında uzman personellerimiz sizlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hurda materyallerinizi opsiyonel olarak nakliye dahil olarak satın alıp, bütçenize katkı sağlayabilmektedir.

Her hurdanın kendine göre sahip olduğu bir maddi değer bulunmaktadır. Buna uygun olarak da değerlendirme biçimleri ve satış rakamları da değişebilmektedir.

Siz de bugüne özel fiyatlarla elinizde yer alan hurda materyallerini satmak için vakit kaybetmeden sitemiz üzerinde yer alan iletişim numarasına telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

 Hurda Soyma Bakır Ne Kadar?

Hurda soyma bakır fiyatları günlük kur değerleri üzerinden değişiklik gösterebileceği gibi, alınan materyal kalitesine ve nakliye durumuna göre de ücretlendirilebilmektedir.

Satılan miktar üzerinden yapılan komisyon ve satış durumu değerlendirerek, satan kişiye ücreti takdim edilmektedir. Soyma bakır, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için rahatlıkla bulabileceksiniz.

 Hurda Tetere Kırma Ne Kadar?

Hurda TTR kırma, ince granül olarak da değerlendirilebilir. Bu tipte hurda materyalleriniz 2020 piyasasında minimum 35 TL, maksimum 60 TL’ye kadar alıcı bulabilmektedir. Satış fiyatlarınızda hurdanın durumu ve detayları da oldukça önemlidir.

Hurda Bakırlı Petek Ne Kadar?

Hurda bakırlı petek fiyatları, ağırlığına, boyuna ve pas durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Satacağınız hurda materyalini doğru fiyattan ücretlendirmek ve tanı hizmetimizden yararlanmak için telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Firmamız günlük ederi üzerinden sizlerin ürünlerini değerlendirerek, bu noktada gereken özveriyi sağlamaktadır. Hurda bakırlı petek satışlarınızda söküm ve nakliye işlemlerini de opsiyonel olarak firmamız sizlere sağlayabilmektedir. İstanbul ve çevre illerin tamamında olan hizmet ağımızla sizlere kaliteli bir çalışma garantisi sunuyoruz.

Kablo Hurdası Ne Kadar?

Kablo hurdası birim fiyatı, kablo hurdasının durumuna ve içerisinde yer alan materyallere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Kablo hurdalarında yer alan materyaller, dönemlere ve binaların durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kablo hurdalarda, geri dönüşüm öncelikli olarak plastiklerin kablolardan ayrılmasıyla başlamaktadır. Ardından hurda içerisinde yer alan ana materyaller geri dönüşüme alınarak, tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 Hurda Bakır Ne Kadar?

Hurda bakırlar birim fiyatı olarak 35 TL ile 60 TL arasında değişen fiyatlardan satışı gerçekleşmektedir. Bakır hurdalar en yaygın görülen hurdalardan olup, kablo hurdaları ve özellikle iletken yer alması gereken hurdalarda bulunmaktadır.

Hurda bakırınız varsa ve satmak istiyorsanız, hurdacılar birliğine telefon açarak bugüne özel fiyatlarla firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bakır hurdaların birçok alt türü vardır, bu türlerine uygun olarak da fiyatlandırmalarında değişiklik olabilmektedir. Hizmet detaylarımız ve hurdalarınız ile ilgili detayları öğrenmek için sitemizde yer alan alternatif başlıklardan da yararlanabilirsiniz.

 Demir Hurdası Ne Kadar?

Demir hurdalar, genellikle yıkılan binalardan artan demirlerden oluşabileceği gibi buna ek olarak farklı iş kollarında kullanılmayan materyallerden de oluşabilmektedir.

Hurda demirlerin fiyatları, demirin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Yeniden kullanılamayan ve işlevselliğini yitiren demirler, geri dönüşüme alınarak tekrar değerlendirilir ve çeşitli işlemlerden geçirilir.

İnşaat sektöründe çok rağbet gören demirler, talaş halinde bile değerlendirilebilmektedir.

Saç artığı, yıkım alanlarından çıkan demir hurdaları, firmamız tarafından güncel fiyatlandırmalara göre almaktayız. Bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

 Alüminyum Hurda Ne Kadar?

Alüminyum hurda alım satım fiyatları diğer hurda türlerinde olduğu gibi Londra Metal Borsası’na endeksli bir şekilde değişiklik göstermektedir.

Sitemiz içerisinde yer alan Hurda Fiyatları sekmesinden güncel alüminyum fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kilogram başına verilen ücretleri öğrenebilirsiniz.

Plastik Hurda Ne Kadar?

Plastik hurdalar genellikle iş yerleri ve depolar içerisinde kullanılan materyallerden artan artıklardan doğan hurda türü. Hurda  plastik , geri dönüşümü oldukça kolay olup, satan kişiye kazanım sağlattığı gibi doğaya da geri dönüşüm anlamında değer katmaktadır.

Hurda satışlarında oluşan ihtiyaçlarınızla ilgili firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız ile ilgili satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıt Hurdası Ne Kadar?

Kağıt hurdaları, toplama ekipleri tarafından toplanarak isteğiniz doğrultusunda geri dönüşüme aktarılarak, bütçenize katkı sağlayacak şekilde satışı gerçekleştirilebilmektedir.

Hurda fiyatları listesine göre sürekli olarak değişmektedir. Kağıt hurdaları dönüşüm konusunda en çok tercih edilenler arasındadır.

Her yıl tonlarca kağıt hurda açığa çıkmaktadır, atık kağıtların geri dönüşümünün sağlanması çevre ve dünya adına oldukça önemlidir.

Bu nedenle elinizde bulunan kağıt, dergi, kitap ve defter her türlü materyali tarafımıza iletebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hurda materyalleri ile ilgili detaylara firmamızın sağladığı fiyatlardan satış yapmak için arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hurdacı İstanbul Değerlendirmesi

İstanbul kalabalık nüfusa ve yoğun endüstri alanlarına sahip olması nedeniyle geri dönüşüm sektörünün hızlı büyüdüğü bir şehir olmuştur.  web sitemizde güncel Bakır Fiyatları günlük güncellenmekte.

Özellikle metal ürünlerin üretim fabrikalarına daha ekonomik ham madde temin edilmesini sağlayan hurdacılık her geçen gün sektörler arası ağını genişletmiştir.

Ekonomi ile doğrudan bağlantılı olan geri dönüşüm sektörü ülkemizde kendi borsasını da oluşturmuştur. Özellikle İstanbul hurda fiyatları anlık değişimlere uğramaktadır.

Bu da hurda piyasasında dalgalanmalara yol açmaktadır. İşte bu hurda fiyatlarının artışı ve inişlerini kolay takip edebilmek için İstanbul hurda borsası açılmıştır.

Çinko Fiyatları İstanbul’da her alanda ihtiyaç oluşturan ham madde tedariki için hurdacılık vazgeçilmez bir yöntemdir. Hurdacı firması olarak atık ve atıl durumda olan malzemelerin toplanması ve ayrıştırılması sonucunda çöpe gidecek malzeme geri dönüşüme kazandırılmış olunur.

Hurda su saati fiyatları Örneğin firma olarak elektrik elektronik alanında hiçbir malzemenin çöpe gitmemesi için çaba harcıyoruz.

İstanbul’da elektrikçilere bakır tel ve hurda kablolar için iyi fiyat teklifi veriyoruz. Bize telefon ederek detaylı bilgi alabilirsiniz. Yine aynı şekilde İstanbul’un tüm ilçelerinde tesisatçılara atıl durumda olan metal borular, pirinç banyo ve mutfak eşyaları vb. için yerinde alım hizmeti sunuyoruz.  0539 698 67 83

Hurda Fiyatlandırma
Hurda Fiyatlandırma

METAL GERİ DÖNÜŞÜM ORANIN İSTANBUL HURDA FİYATLARINA ETKİSİ

Hurda metal kullanım ömrünün sonunda çeşitli şekillerde atıl duruma gelmiş olur. Bizim gibi hurdacı şirketleri bu metalleri düzgünce toplar veya doğrudan satın alır.

Sonrasında bunları cinsine ve kalite durumuna göre gruplandırır. Bu işlem hurda metalin tam anlamıyla geri dönüştürülme oranını artırır.

Bakırın kilosu ne kadar? merak ediyorsanız hemen 0539 698 67 83 nolu telefondan güncel bakır fiyatları sorabilirsiniz. Ayrıca hurdanın saflık oranı da arttığı için değeri yükselmiş olur.

Daha sonrasında hurdanın toz diğer atıklardan temizlenmesi işlemleri sonrasında geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir. Fabrika bunlardan ihtiyaca göre üretim yaptığı ürünleri oluşturur.

Bu üretim doğrudan madenlerden ham madde elde etmeye göre oldukça ekonomiktir. Bu aradaki maliyet azalması hurdaya ekstra fiyat olarak yansır.

İstanbul gibi büyük şehirlerde hurdaların geri dönüşüme ne kadar büyük oranda gönderilmesi o kadar iyi bir fiyat elde etmesini sağlar. Güncel bakır fiyatları için web sitemiz her zaman güncellenmektedir 2.El inşaat demir fiyatları

Üretiminde doğru adımlar kullanılmış metaller, özelliklerini kaybetmeden defalarca tekrar kullanılabilir. Türkiye’de geri dönüşüme en çok gönderilebilen malzemelerin ilk başına çelik geliyor.

Geri dönüşüm sayesinde aynı malzemeden en çok üretilen ürün ise alüminyumdan oluşan içecek kutularıdır. Kola ve diğer teneke meşrubat kutuları buna örnektir.

Maddi değeri yüksek olan altın, gümüş, bakır ve alüminyum da geri dönüşüm sektöründe işlem görmektedirler. Dünya geneline baktığımızda ise yıllık yaklaşık 350 milyon ton hurda metal geri dönüşüme kazandırılıyor.

En Güncel Hurda Fiyatları

Türkiye’nin birçok yerinde piyasası olan hurda sektöründe özellikle alıcılar ve satıcılar güncel fiyatların ne kadar olduğunu merak etmektedir.

Bu noktada en güncel hurda fiyatları alıcı ve satıcılara yol gösterici olmakla birlikte farklı hurda türlerine ilişkin de piyasa fiyatlarının aşağı yukarı ne kadar olduğunu ifade etmektedir.

En çok alımın yapıldığı şehirler ve en çok alımı olan hurda türleri de yine bu fiyat listesinde yer alır. Hurda türlerinin fiyatlarından, daha birçok detayı alıcılar ve satıcılara sunan bu listeye ilişkin detaylar şu şekildedir.

2022 Güncel Hurda Fiyatları

2022 güncel hurda fiyatları, farklı hurda türlerine göre farklı rakamsal değerler karşımıza çıkarıyor. Ancak genel olarak en kıymetli hurdalar, yüksek rakamlardan açılış buluyor.

Bakırdan, alüminyuma, plastikten kromdan yapılış hurdalara kadar farklı birçok hurda türüne ilişkin bilgiler listede yer almaktadır.

Elbette her piyasada olduğu gibi hurda piyasasında da ekonomiden etkilenip belli değişiklikler gözlemlenebilmektedir. Piyasanın normal değişim rotası dışında bir de hurda fiyatlarının farklı illere ve illerin farklı bölgelerine göre de değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Buna göre liste içerisinde genel alım satım fiyatları bulunmakta olup şehirlere göre küçük de olsa fiyat farklılıkları bulunabilmektedir.

2022 hurda türleri ve fiyatları ise şu şekildedir.

 • Demir için; DPK hurda demirin kilogram fiyatının 3.10 TL, ekstra hurda demirin kilogram fiyatının 3 TL , birinci grup hurda demir fiyatının 2.85 TL, ikinci grup demirin 2.75TL, demir talaş demirinin 2 TL’den alıcı bulduğu ifade edilebilir.
 • Aynı zamanda 2022 güncel hurda fiyatları arasında teneke hurda demir için 0,90 TL, toplama hurda için 2,10 TL, inşaat yıkım demir hurdası için ise 2.85 TL verildiği görülmektedir.
 • Hurda bakır için ise soyma türünde kilogram başına 50 TL, lama bakır için de 50 TL, kırkambar bakırı için 45 TL, antigron kırma bakır için 50 TL ve son olarak ise kızıl bakır talaş hurdası için kilogram başına 55 TL ödenmektedir.
 • Alüminyum için ise piyasa fiyatları arasında tel için kg başına 11 TL, araiş için 12 TL, jant için 9,20 TL, boyasız alüminyum profil için 8,70 TL, tas ve tabak için 8 TL ve son olarak ise piston için de 7,70 TL kg başına ödenir.

Farklı birçok ilde alım satımı gerçekleştirilen çok farklı türde hurdalar bulunmakta olup genel geçer alım fiyatları ile en çok toplanan bakır, alüminyum ve demir gibi maddelerin ederi tahmini olarak 2022 güncel hurda fiyatları listesinde yer almaktadır. Bu listeye ek olarak elektronik hurdalara ilişkin güncel fiyatları da şu şekilde ifade etmek mümkündür.

Hurda Elektronik Fiyatları

Hurda piyasasında en çok alım satımın yapıldığı malzemelerden biri de elektronik türüdür. Elektronik ürünler, kullanımdayken nasıl bir popülerlik taşıyorsa; aslında hurda haline geldikten sonra da aynı popülerliğini sürdürmeyi belli oranda başarıyor.

Özellikle de geri dönüşümünün olması sebebi ile alıcısı da hurda miktarı da oldukça fazladır. Hurda elektronik fiyatları da, diğer hurda ürünler gibi rakamsal değişikliklere uğrayabiliyor. 2020 yılı itibari ile elektronik türü hurda alım satım en güncel hurda elektronik fiyatları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Elektronik hurda türüne giren kablolara arasında karışık kablo için kg başına 9 TL, antigron kablo için 8 TL, tek damar kalın iç tesisat için ise kg başına 25 TL, yer altı enerji kablosu için kg başına 18 TL, TTR kablo türü için kg başına 9 TL, çelik zırh kablo için 6 TL, fareye dayanıklı kablo için ise kg başına 16 TL ödenmektedir.
 • Bilgisayarın aksamı arasında yer alan RAM için 5,50 TL, ana kart için 7 TL, telefon kartı için 5,50 TL, yazıcıların ana kartı için kg başına 3 TL, işlemciler için kg başına 5,40 TL ve hard disk için kg başına 4 TL ödeme yapılmaktadır.

En çok alım ve satıma konu olan hurda türlerinin en güncel hurda elektronik fiyatları yukarıda sayıldığı gibi olmakla birlikte Türkiye genelinde illere göre küçük farklılıklar da olsa genel itibari ile piyasa fiyatları bu şekildedir.

Hurda Fiyat Grafik
Hurda Fiyat Grafik

Hurdaların Fiyat Parametreleri Nelere Göre Değişiyor?

İstanbul hurda fiyatları mevsimsel etkilenme de yaşamaktadır. hurda demir fiyatları günlük olarak barsoya endeksli şekilde değişmektedir  sizde demirin kilosu ne kadar öğrenmek isterseniz 0539 698 67 83 nolu telefondan iletişim kurunuz.

Özellikle inşaat sektörünün durağanlaştığı kış aylarında hurda demir tedarik etmek zorlaşmakta bu da fiyatları yükseltmektedir.

Aynı kategorideki farklı ürünlerde fiyat farkının bulunmasının nedeni ise geri dönüşüm işlem basamaklarının çokluğu ve zahmeti ile ilgilidir. Örneğin önceden standart bir elektronik borda sahip olan cep telefon hurdaları için fiyatlandırma üç aşağı beş yukarı aynıydı.

Ancak günümüzde telefonlarda kullanılan parçaların birbirinden çok farklı olması ve bazı modellerden hurda parça ayrıştırması oldukça zahmetli olması nedeniyle ücretlendirme de farklılık göstermektedir. Demir Ton Fiyatı?

Hurda Fiyat Kriterleri

Şirketimiz elinizdeki hurdanın cinsini ve kalitesini anlamak için teknolojik araç gereçlerin yanı sıra sensörler de kullanmaktadır.

Değerli hurdalar böylece tam karşılığını bulmaktadır.  İstanbul hurda fiyatları bilgisini öğrenen birçok kişi hurdacılık sektöründe iş yapabilir miyim düşüncesine kapılıyor.

Haksız da sayılmazlar. Çünkü İstanbul’da hurdacılık gerçekten çok karlı bir iş fırsatı sunmaktadır. İşini bilen ve hakkıyla yapan şirketler ile temas halinde olursanız topladığınız hurdanın hakiki değerini alırsınız.

Siz de deneyimli hurdacı personelimiz ile görüşüp hurdadan iyi bir kazanç elde etmek isterseniz iletişim sayfasındaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Hurdacılık yapmaya kesin niyetli iseniz hurda birikimlerinizden en iyi kazancı sağlamak, en azından zarar etmemek için İstanbul hurda fiyatlarını anlık takip etmelisiniz. alüminyum fiyatları

Firmamız İstanbul hurda fiyatları konusunda anlık bilgilendirme yapmanın yanı sıra endüstri alanında iş yapan şirketler ile ortak projeler de yürütmektedir. Ayrıca firmamız ihaleler ile geri dönüşüm alanında kamuya da hizmet vermektedir. bakır borsası

HURDA TÜRLERİNE GÖRE FİYATLANDIRMA SİSTEMİ

Hurda Demir Fiyatları
Hurda Demir Fiyatları

DEMİR HURDASI FİYATI

Hurda demir fiyatı İstanbul hurda fiyatları arasında en çok merak edilen fiyattır. Bunun nedeni sektörde oldukça fazla yer tutmasıdır. Daha çok şantiye ve inşaat alanları ile yıkım-söküm-kesim işlerinden elde edilmektedir.

Fiyatlandırma kriteri olarak; inşaat sektöründe ikinci el kullanılabilme durumu, kalite durumu başlıca etkendir. Şantiye sahalarında biriken hurda demir için ise; hurdanın sahadaki konumu, yani toplu mu dağınık mı, saflık oranı, paslanmış demir hurdası fiyatı düşürür.

Yıkım işlerinden çıkan hurda demir için ise; yapılacak işin maliyeti fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen ana olaylardır.

HURDA BAKIR FİYATI

Hurda Bakır Fiyatları
Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdası daha çok elektrik ile sektörden çıkmaktadır. İstanbul’da en çok bulunan hurda bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır imalat artığı, antkron kırma, ttr kırma, kırkambar karışık kırma, kırkambar bakır, araiş sarı, çubuk ucu parça, çubuk talaşı, kırkambar sarı, radyatör bakırıdır.

ALÜMİNYUM HURDA FİYATI

Hurda Alüminyum Ücretleri
Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum yapısı gereği birçok alanda kullanılabilen bir metaldir. Ayrıca direk madenden elde edilmesi geri dönüşümden elde edilmesine göre oldukça fazla maliyetlidir.

Bu durum alüminyum hurdasının geri dönüştürülme oranını artırmaktadır. Bu sayede hurda alüminyum fiyatı dünya genelinde olduğu gibi İstanbul hurda fiyatları içinde de iyi bir konuma sahiptir.

Alüminyum kullanan üretim yerlerinin çoğu imalat artığı olarak alüminyum parçaları açığa çıkarır. Bunlara araiş de denir. Bu parçalar arasında sarı ve bakır mevcut ise fiyatlandırma biraz daha artmaktadır.

Havalandırma Hurdası Fiyatları

Hava ya da su soğutmalı olarak işlem gören ve  havalandırmaların zamanla ömrü tükenir. Bunun üzerine etkili bir şekilde çalışma göstermezler. İşlevini yitirenler için hurdacılar ile iletişime geçilebilir ve öyle ki havalandırma hurdası alanlar sayıca fazla ve:

 • Nakit alım ile müşterilere avantajlı gelmekte.
 • Havalandırmaların boşa yer kaplaması bu şekilde engellenir. Bu yüzden Havlandırma Yapılır
 • Geri dönüşüme hazırlanması mümkün hale gelir.

Daha çok alışveriş merkezlerinde ya da otellerde havalandırma sistemlerine ihtiyaç halinde ve sistemler için kullanılan materyaller bir hayli fazladır. Son derece ağır ve değerli oldukları için hurda değerleri de yüksektir.

ATIK KAĞIT VE KARTON FİYATLARI

Hurda Kağıt Fiyatları
Hurda Kağıt Fiyatları

Kağıt mutlaka ama mutlaka geri dönüştürülerek kullanılması gereken müthiş bir araçtır. Beyaz Kağıt yapımında ağaçların kullanılması bunu zorunlu kılmaktadır.

Kağıt hurdasının fiyatlandırması kağıdın cinsine, mürekkep durumuna ve ayrıştırılması için özel işlem gerekip gerekmediği gibi özelliklere göre yapılmaktadır.

PLASTİK HURDA FİYATLARI

plastik hurdacı ücretleri
Hurda Plastik Fiyatları

İstanbul’un her iki yakası için mevcut hurda plastik alımlarımız devam etmektedir. Haber vermeniz halinde ekiplerimiz adresinize gelip tüm plastik atıklarınızı satın alacaklardır.

Hurda fiyatları için uzman personelimiz size en uygun fiyatı sunacaktır. Elinizdeki hurdanın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi isteyebileceğiniz gibi ücretsiz keşif elemanı da talep edebilirsiniz.

Firma olarak uzun yıllardır İstanbul’da hurda fiyatları konusunda analiz çalışmaları neticesinde anlık takip yapmaktayız.  İstanbul’da hurda satışı öncesinde ve mutlaka fikir olması açısından bizden fiyat isteyin.

Neden Hurdacılar Birliği?

İstanbul hurda metal geri dönüşümü sektörünü tüm hurda çeşitleri için yakından takip eden bir firma olarak bize güvenebilirsiniz.

Motor, makine, kurşun, çinko, krom, pvc, sarı, araiş, demir, alüminyum, plastik, kağıt, bakır, kablo, çelik hurdaları için en güncel hurda fiyatlarını bizden öğrenebilirsiniz.

Haftanın her günü ve günün her saati ulaşabileceğiniz cep telefonu numarasından bizi arayın.

2022 Güncel Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları günlük olarak Değişmektedir Hurda Fiyatını Hurdaların bize görsel olarak resimlerini gönderdiğiniz taktirde Sizlere net Hurda Fiyatlarınızı Verebiliriz çok karışık hurda ve malzemede yerinize gelerek ücretsiz analiz yaparız Güncel Hurda Fiyat Bilgisi

Hurda Fiyatları | İstanbul Hurda Borsası

İstanbul’da Hurda Borsası son zamanların ne merak edilen konularından bir tanesi olmaya devam ediyor. Güncel metal hurda alım fiyatlarını yayına alarak.

Tüm hurda olarak yer alan metal fiyatlar hakkında detaylı bilgileri aktarıyoruz. İletişim kısmından bizlere ulaşan tüm müşterilerimiz için merak ettikleri tüm sorulara yanıt veriyor, en güncel fiyatlardan en detay merak edilenlere kadar her şeyin aydınlatmasını sunuyoruz.

Güncel Hurda Fiyatları Nedir? 2022 Listesi

Bakırdan alüminyuma çelikten demire kadar her alanda merak edilen hurda demir fiyatları en çok araştırılan konulardır. Hurdaların kendi aralarında birçok farklı çeşitleri olmasından dolayı yapılan araştırmaların dikkatli bir şekilde yapılma zorunluluğunu beraberinde getiriyor.

Hurda fiyatları konusunda müşteriler için genel olarak sabit bir ücret ödemesi yapılıyor. Fakat firmamız tarafından hurdaları satın alınırken ürünlerin cinslerine bakarak ona göre kilo hesabı yapar. Bu ürünlerin geri dönüşümlerinin uygun olmasından dolayı hem doğayı daha iyi korumak.

İnşaat alanlarından şantiyeye kadar birçok alanda çıkan hurdaları müşterilerimizden. İstanbul hurda borsasına uygun bir şekilde alırken, daha karlı bir işlem olması için. Piyasanın en iyi fiyatlandırmalarını sunuyoruz.

Fakat bu ürünlerin toplanması ve nakliyesi gerçekten en zor olan işlemlerden bir tanesidir. Ekonomiyi güçlendirme ve doğa kirliliğini önlemek için en önemli işlemlerden bir tanesi olan. Hurda geri dönüşümleri için İstanbul hurda fiyatları dikkatleri büyük ölçüde çekiyor.

Bakır hurda fiyatları ile alüminyum hurda fiyatları sanki eş değer olarak düşünülerek. . Her bir ürünün geri dönüşümlerinin farklı olmasından dolayı bu fiyatların da farklı olması gerekir.

Sökülecek Motor  Hurda Fiyatları Nedir?

Farklardan firmalar arasında meydana gelen farklara kadar her şeyin incelenmesi gerekir hurda alımı. Genel olarak hurda satacak kişiler iyi bir araştırma yaptıktan sonra. Satmak istedikleri ürünler ile kar elde edebilirler.

Eğer sizler hurda nakliyesini kendi araçlarınız ile yapmak isterseniz. Alacağınız fiyatlar farklı olurken bizlerden araç konusunda da yardım alabilirsiniz. Dileyenler ve araçları olmayanlar için kendi özel araçlarımız ile verilen adreslerden hurdaları teslim alıyoruz.

Diğer firmalardan en büyük farkımız  En iyi Fiyattan Hurda alamı . Her zaman hurda satan kişilerin kazanç elde ederken. Bir yandan ülke ekonomisine bir yandan da doğanın daha temiz olmasına katkı sağlamaktır.

 

23 thoughts on “Hurda Fiyatları | İstanbul Hurda Fiyatları”

 1. Sayenizde günlük olarak güncel fiyatlarıniz hurda borsası için bilgilendirme yaptığınız için teşekkür ederiz

 2. Sizinle whatsp ile nasil bağlantı kurabilirim
  Kazakistandan yüklü miktarda bakır (kabloici) var.fiyag ve nakliyat için nasil irtibat sağlarız?

 3. Selam bende hurda ve benzeri malzemeleri toplamak istiyorum .İzniniz olursa sizden bilgi alabilirmiyim .

 4. Merhaba,biz bu ise yeni baslamayu dusunuyoruz,trabzonda yasiyoruz limit nekadar olmali topladigimiz hurdalari size satabiliriz anlasabilirsek

 5. Selamlar, PC kartlarından altın çıkarmak istiyorum, bunun için PC kartlarını nereden alabilirim. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Teşekkürler

  1. Kart işi yapan hurdacılardan sosyal medya üzerinde hurdacılar birliği sayfamızdan yazarsanız numara gönderelim sizlere

 6. merhaba bana her ay 30 40 ton inşaat çubuk demiri lazım oluyor
  demir 8 lik 10 lik 12 lik ve 14 lük olması lazım demirin boyu en 70 cm ve üzeri olması gerek bende var ben ayarlarım diyen hurdacı arkadaşlar ararsa sevinirim türkyenin her yerinden olabilir
  tel 05424658715

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.