dilovası hurdacı firmaları

Hurda Fiyatları aşağıdaki tabloda döküm liste halinde sunulmaktadır. En güncel hurda fiyatları için sitemizi takip edebilirsiniz.

Hurdacı İstanbul genelinde hurda fiyatları ile ilgili İstanbul Hurda Borsası’na göre günlük değişimler yaşanabilmektedir. Günlük hurda fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve anlık takip yapabilmek için lütfen arayınız:

Hurda Demirin Kilosu Ne Kadar Güncel  Demir Fiyatı Borsa Fiyatı Hurda Borsası Bakır Fiyatları Kablo Fiyatları.  Ormetsan Hurda  Fiyatları  için  tıkla

Hurda fiyatları sektör içerisinde özellikle iş güzergahlar tarafından farklı yansıtılarak, işi bilmeyen hurda sahiplerine farklı yansıtılmaktadır.

Güncelleme Tarihi : 03.02.2023

Bakır Hurda Fiyatları

Soyma Bakır Hurdası150 TL
Lama Bakır Hurdası150 TL
Kırkambar (Bobin, Yanık, Boru) Bakır Hurdası140 TL
TTR Kırma Bakır Hurdası140 TL
Antigron Kırma (Kalın kırma) 144 TL
Kırma (İnce Kırma)130 TL
Bakır Plaka Hurdası134 TL
Kırkambar Kırma Bakır 126 TL
Bakır Talaşı112 TL
Bobin Bakırı123 TL
Trafo Bakırı130 TL

Sarı Hurda Fiyatları

Sarı Hurda Kırkambar Vana Musluk95 TL
Hurda Su Saati85 TL
Sarı Hurda Radyatör70 TL
Araiş Sarı70 – 105 TL
Fermuar Talaşı Pirinç98 TL
Musluk Sarı Hurdası Kırkambar80 TL
Radyatör (Oto Radyatör)78 TL
Sarı Pirinç Hurdası90 TL

Demir Hurda Fiyatları

Dkp-Lazer 
6.40 TL
Kırpıntı Çubuk6 TL
Top Çubuk 5.80 TL
Tek Kalem Ekstra 6.100 TL
Ekstra 6,3006.300 TL
Karışık Ekstra 5.700 TL
Temiz Toplama5.200 TL
Tamirci 6.00 TL
Kaba Beyaz Eşya 4.800 TL
Demir Talas 5.300 TL
Pik Talas5.00 TL

Hurda Krom Fiyatları

Hurda Paslanmaz 304 Krom25 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 316 Krom30 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 310 Krom25 ₺/Kg
Hurda Paslanmaz 430,201,202 Krom7 ₺/Kg

Hurda Kablo Fiyatları

Hurda Karışık Kablo70,00 ₺/Kg
Hurda Antigron Kablo70-100 ₺/Kg
Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu60-100 ₺/Kg
Hurda Yer Altı Enerji Kablosu67-100 ₺/Kg
TTR Hurda Kablo75-100 ₺/Kg

 Alüminyum Hurda Fiyatları

İmalat Artığı36 TL
Profil Tas tabak Karışık30 TL
Sert Alüminyum (Blok)22 TL
Jant Alüminyum42 TL
Araiş Levha Alüminyum39 TL
Hurda Zamak İmalat28 TL

Motor Hurda Fiyatları

Hurda Demir Kaplama Motor13 TL
Hurda Alüminyum Kaplama Motor15 TL

Kurşun Hurda Fiyatları

Hurda Levha Kurşun30 TL
Hurda Çatı Minare Söküm Kurşun28 TL

demir hurda fiyatı

 Hurda Soyma Bakır Ne Kadar?

Hurda soyma bakır fiyatları günlük kur değerleri üzerinden değişiklik gösterebileceği gibi, alınan materyal kalitesine ve nakliye durumuna göre de ücretlendirilebilmektedir.

Satılan miktar üzerinden yapılan komisyon ve satış durumu değerlendirerek, satan kişiye ücreti takdim edilmektedir. Soyma bakır, geniş bir kullanım alanına sahip olduğu için rahatlıkla bulabileceksiniz.

Kablo Hurdası Ne Kadar?

Kablo hurdası birim fiyatı, kablo hurdasının durumuna ve içerisinde yer alan materyallere göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca Kablo hurdalarında yer alan materyaller, dönemlere ve binaların durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kablo hurdalarda, geri dönüşüm öncelikli olarak plastiklerin kablolardan ayrılmasıyla başlamaktadır. Ardından hurda içerisinde yer alan ana materyaller geri dönüşüme alınarak, tekrar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Bakır Hurdası Ne Kadar?

Hurda bakırlar birim fiyatı olarak 35 TL ile 60 TL arasında değişen fiyatlardan satışı gerçekleşmektedir. Bakır hurdalar en yaygın görülen hurdalardan olup, kablo hurdaları ve özellikle iletken yer alması gereken hurdalarda bulunmaktadır.

Hurda bakırınız varsa ve satmak istiyorsanız, hurdacılar birliğine telefon açarak bugüne özel fiyatlarla firmamızdan bilgi alabilirsiniz.

Bakır hurdaların birçok alt türü vardır, bu türlerine uygun olarak da fiyatlandırmalarında değişiklik olabilmektedir.

Hizmet detaylarımız ve hurdalarınız ile ilgili detayları öğrenmek için sitemizde yer alan alternatif başlıklardan da yararlanabilirsiniz.

 Demir Hurdası Ne Kadar?

Demir hurdalar, genellikle yıkılan binalardan artan demirlerden oluşabileceği gibi buna ek olarak farklı iş kollarında kullanılmayan materyallerden de oluşabilmektedir.

Hurda demirlerin fiyatları, demirin durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Yeniden kullanılamayan ve işlevselliğini yitiren demirler, geri dönüşüme alınarak tekrar değerlendirilir ve çeşitli işlemlerden geçirilir.

İnşaat sektöründe çok rağbet gören demirler, talaş halinde bile değerlendirilebilmektedir.

Saç artığı, yıkım alanlarından çıkan demir hurdaları, firmamız tarafından güncel fiyatlandırmalara göre almaktayız. Bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

 Alüminyum Hurdası Ne Kadar?

Alüminyum hurda alım satım fiyatları diğer hurda türlerinde olduğu gibi Londra Metal Borsası’na endeksli bir şekilde değişiklik göstermektedir.

Sitemiz içerisinde yer alan Hurda Fiyatları sekmesinden güncel alüminyum fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Bu sayede kilogram başına verilen ücretleri öğrenebilirsiniz.

Plastik Hurdası Ne Kadar?

Plastik hurdalar genellikle iş yerleri ve depolar içerisinde kullanılan materyallerden artan artıklardan doğan hurda türü. Hurda  plastik , geri dönüşümü oldukça kolay olup, satan kişiye kazanım sağlattığı gibi doğaya da geri dönüşüm anlamında değer katmaktadır.

Hurda satışlarında oluşan ihtiyaçlarınızla ilgili firmamıza haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız ile ilgili satış işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Kağıt Hurdası Ne Kadar?

Kağıt hurdaları, toplama ekipleri tarafından toplanarak isteğiniz doğrultusunda geri dönüşüme aktarılarak, bütçenize katkı sağlayacak şekilde satışı gerçekleştirilebilmektedir.

Hurda fiyatları listesine göre sürekli olarak değişmektedir. Kağıt hurdaları dönüşüm konusunda en çok tercih edilenler arasındadır.

Her yıl tonlarca kağıt hurda açığa çıkmaktadır, atık kağıtların geri dönüşümünün sağlanması çevre ve dünya adına oldukça önemlidir.

Bu nedenle elinizde bulunan kağıt, dergi, kitap ve defter her türlü materyali tarafımıza iletebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hurda materyalleri ile ilgili detaylara firmamızın sağladığı fiyatlardan satış yapmak için arayarak bilgi alabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları 2023

Türkiye’nin birçok yerinde piyasası olan hurda sektöründe özellikle alıcılar ve satıcılar güncel fiyatların ne kadar olduğunu merak etmektedir.

Bu noktada en güncel hurda fiyatları alıcı ve satıcılara yol gösterici olmakla birlikte farklı hurda türlerine ilişkin de piyasa fiyatlarının aşağı yukarı ne kadar olduğunu ifade etmektedir.

En çok alımın yapıldığı şehirler ve en çok alımı olan hurda türleri de yine bu fiyat listesinde yer alır. Hurda türlerinin fiyatlarından, daha birçok detayı alıcılar ve satıcılara sunan bu listeye ilişkin detaylar şu şekildedir.

2023 güncel hurda fiyatları, farklı hurda türlerine göre farklı rakamsal değerler karşımıza çıkarıyor. Ancak genel olarak en kıymetli hurdalar, yüksek rakamlardan açılış buluyor.

Bakırdan, alüminyuma, plastikten kromdan yapılış hurdalara kadar farklı birçok hurda türüne ilişkin bilgiler listede yer almaktadır.

Elbette her piyasada olduğu gibi hurda piyasasında da ekonomiden etkilenip belli değişiklikler gözlemlenebilmektedir.

Piyasanın normal değişim rotası dışında bir de hurda fiyatlarının farklı illere ve illerin farklı bölgelerine göre de değişiklik gösterdiğini söyleyebiliriz.

Buna göre liste içerisinde genel alım satım fiyatları bulunmakta olup şehirlere göre küçük de olsa fiyat farklılıkları bulunabilmektedir.

Hurda Demir Fiyatları

DEMİR HURDA FİYATI

Hurda demir fiyatı İstanbul hurda fiyatları arasında en çok merak edilen fiyattır. Bunun nedeni sektörde oldukça fazla yer tutmasıdır. Daha çok şantiye ve inşaat alanları ile yıkım-söküm-kesim işlerinden elde edilmektedir.

Fiyatlandırma kriteri olarak; inşaat sektöründe ikinci el kullanılabilme durumu, kalite durumu başlıca etkendir.

Şantiye sahalarında biriken hurda demir için ise; hurdanın sahadaki konumu, yani toplu mu dağınık mı, saflık oranı, paslanmış demir hurdası fiyatı düşürür.

Yıkım işlerinden çıkan hurda demir için ise; yapılacak işin maliyeti fiyatlandırmayı doğrudan etkileyen ana olaylardır.

Hurda Bakır Fiyatları

HURDA BAKIR FİYATI

Bakır hurdası daha çok elektrik ile sektörden çıkmaktadır. İstanbul’da en çok bulunan hurda bakır çeşitleri soyma bakır, lama bakır imalat artığı, antkron kırma, ttr kırma, kırkambar karışık kırma, kırkambar bakır, araiş sarı, çubuk ucu parça, çubuk talaşı, kırkambar sarı, radyatör bakırıdır.

Hurda Alüminyum Ücretleri

ALÜMİNYUM HURDA FİYATI

Alüminyum yapısı gereği birçok alanda kullanılabilen bir metaldir. Ayrıca direk madenden elde edilmesi geri dönüşümden elde edilmesine göre oldukça fazla maliyetlidir.

Bu durum alüminyum hurdasının geri dönüştürülme oranını artırmaktadır. Bu sayede hurda alüminyum fiyatı dünya genelinde olduğu gibi İstanbul hurda fiyatları içinde de iyi bir konuma sahiptir.

Alüminyum kullanan üretim yerlerinin çoğu imalat artığı olarak alüminyum parçaları açığa çıkarır. Bunlara araiş de denir. Bu parçalar arasında sarı ve bakır mevcut ise fiyatlandırma biraz daha artmaktadır.

Havalandırma Hurda Fiyatları

Hava ya da su soğutmalı olarak işlem gören ve  havalandırmaların zamanla ömrü tükenir. Bunun üzerine etkili bir şekilde çalışma göstermezler. İşlevini yitirenler için hurdacılar ile iletişime geçilebilir ve öyle ki havalandırma hurdası alanlar sayıca fazla ve:

 • Nakit alım ile müşterilere avantajlı gelmekte.
 • Havalandırmaların boşa yer kaplaması bu şekilde engellenir. Bu yüzden Havlandırma Yapılır
 • Geri dönüşüme hazırlanması mümkün hale gelir.

Daha çok alışveriş merkezlerinde ya da otellerde havalandırma sistemlerine ihtiyaç halinde ve sistemler için kullanılan materyaller bir hayli fazladır. Son derece ağır ve değerli oldukları için hurda değerleri de yüksektir.

Hurda Kağıt Fiyatları

ATIK KAĞIT VE KARTON FİYATLARI

Kağıt mutlaka ama mutlaka geri dönüştürülerek kullanılması gereken müthiş bir araçtır. Beyaz Kağıt yapımında ağaçların kullanılması bunu zorunlu kılmaktadır.

Kağıt hurdasının fiyatlandırması kağıdın cinsine, mürekkep durumuna ve ayrıştırılması için özel işlem gerekip gerekmediği gibi özelliklere göre yapılmaktadır.

plastik hurdacı ücretleri

PLASTİK HURDA FİYATLARI

İstanbul’un her iki yakası için mevcut hurda plastik alımlarımız devam etmektedir. Haber vermeniz halinde ekiplerimiz adresinize gelip tüm plastik atıklarınızı satın alacaklardır.

Hurda fiyatları için uzman personelimiz size en uygun fiyatı sunacaktır. Elinizdeki hurdanın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi isteyebileceğiniz gibi ücretsiz keşif elemanı da talep edebilirsiniz.

Firma olarak uzun yıllardır İstanbul’da hurda fiyatları konusunda analiz çalışmaları neticesinde anlık takip yapmaktayız.  İstanbul’da hurda satışı öncesinde ve mutlaka fikir olması açısından bizden fiyat isteyin.

Sökülecek Motor Hurda Fiyatları Nedir?

Farklardan firmalar arasında meydana gelen farklara kadar her şeyin incelenmesi gerekir hurda alımı. Genel olarak hurda satacak kişiler iyi bir araştırma yaptıktan sonra. Satmak istedikleri ürünler ile kar elde edebilirler.

Eğer sizler hurda nakliyesini kendi araçlarınız ile yapmak isterseniz. Alacağınız fiyatlar farklı olurken bizlerden araç konusunda da yardım alabilirsiniz.

Dileyenler ve araçları olmayanlar için kendi özel araçlarımız ile verilen adreslerden hurdaları teslim alıyoruz.

Diğer firmalardan en büyük farkımız  En iyi Fiyattan Hurda alamı . Her zaman hurda satan kişilerin kazanç elde ederken. Bir yandan ülke ekonomisine bir yandan da doğanın daha temiz olmasına katkı sağlamaktır.

23 thoughts on “Hurda Fiyatları | Güncel Hurda Fiyatları 2023”

 1. Sayenizde günlük olarak güncel fiyatlarıniz hurda borsası için bilgilendirme yaptığınız için teşekkür ederiz

 2. Sizinle whatsp ile nasil bağlantı kurabilirim
  Kazakistandan yüklü miktarda bakır (kabloici) var.fiyag ve nakliyat için nasil irtibat sağlarız?

 3. Selam bende hurda ve benzeri malzemeleri toplamak istiyorum .İzniniz olursa sizden bilgi alabilirmiyim .

 4. Merhaba,biz bu ise yeni baslamayu dusunuyoruz,trabzonda yasiyoruz limit nekadar olmali topladigimiz hurdalari size satabiliriz anlasabilirsek

 5. Selamlar, PC kartlarından altın çıkarmak istiyorum, bunun için PC kartlarını nereden alabilirim. İstanbul Anadolu yakasında oturuyorum. Teşekkürler

  1. Kart işi yapan hurdacılardan sosyal medya üzerinde hurdacılar birliği sayfamızdan yazarsanız numara gönderelim sizlere

 6. merhaba bana her ay 30 40 ton inşaat çubuk demiri lazım oluyor
  demir 8 lik 10 lik 12 lik ve 14 lük olması lazım demirin boyu en 70 cm ve üzeri olması gerek bende var ben ayarlarım diyen hurdacı arkadaşlar ararsa sevinirim türkyenin her yerinden olabilir
  tel 05424658715

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir