Eskişehir Hurdacı Firması

Eskişehir Hurdacı kapsamında, Modern bir mimariye ve kültüre sahip olan Eskişehir, hurdacı çalışmalarımızla daha da güzelleşiyor. Ara maliyetleri en aza indirmek ve müşterilerimiz için en iyi karı sağlamak için hurda geri dönüşüm stratejimizi uyumlu hale getirdik. Eski malzemelerin toplanmasını ve kamyonlara yüklenmesini kolaylaştırmak için iyi donanımlı inşaat makineleri kullanıyoruz.

Ayrıca nakliye masraflarını en aza indirmek için size en yakın hurda bayimizin araçlarını Eskişehir’de göndereceğiz. Özellikle son yıllarda ildeki geri dönüşüm tesisi ihtiyacını karşılamak için kolları sıvadık. Bu kapsamda Eskişehir hurda bayisi olarak hurda geri dönüşüm, bina yıkım, fabrika yıkımı, kazan hurdası ve şantiye hurdası alımı yapmaktayız.

Eskişehir Hurdacı ve Hurda Alımı
Eskişehir Hurdacı ve Hurda Alımı

Eskişehir Hurdacı Şirketimiz Hangi İlçelerde?

Odun pazarı Hurdacı Numaraları: Metal hurdası ve hurda maden çeşitleri için en iyi fiyatlar ile alım garantisi vermekteyiz.

Tepebaşı’nda Hurda Alan Yerler: Hurdacılar Birliği özellikle toptan hurda alımlarında diğer hurdacılar ile olan farkını göstermektedir.  

Sivrihisar Metal Hurdası Alımı: Hurda birikimlerinizi düzenli depolamada sorun yaşıyorsanız kolayca bize satabilirsiniz. Hurdalarınızı doğrudan geri dönüşüm fabrikalarına göndererek nakit paraya çevirebiliriz.

Çifteler En Yakın Hurdacı: Whatsaptan konum atabilirseniz bulunduğunuz yere en yakın civardaki hurdacımızı yönlendireceğiz.

Seyitgazi Geri Dönüşüm Şirketleri: Eskişehir’de krom, sarı, bakır, alüminyum, kablo, kurşun ve demir hurdası satmak için bizimle temas kurun.

Alpu’da Hurda Fiyatları: İstanbul Hurda Borsası verilerinde beyanı esas alınan şirketlerden biri olarak size anlık fiyat listesi sunuyoruz. İnceleme gerektirecek durumlar için lütfen ön görüşme planlayınız.

Mihalıççık Bina Yıkımı: Yıkım için gerekli izinleri alınmış yapıların tüm güvenlik önlemleri içinde yıkımını yapıyoruz. Üstelik yıkım öncesi yapıların hem iç donanım hem de dış cephe sökümlerini yapıyoruz. Buralardan çıkacak olan her tür malzemenin ikinci el ve hurda alımlarını da yüksek fiyattan yapmaktayız. Yıkım sonrası oluşan molozların belediyenin izin verdiği alanlara nakliyesini yapabiliriz. Yıkımdan çıkan hurda demir başta olarak tüm metal hurdalarını satın alırız.

Hurdacı Eskişehir Yıkım Söküm Kesim İşleri
Hurdacı Eskişehir Yıkım Söküm Kesim İşleri

Eskişehir’de Geri Dönüşüm ve Bina Yıkım İle Fabrika Sökümü

Mahmudiye Fabrika Hurdası Alanlar: İmalat artığı olarak hurda alüminyum talaş, bakır ve sarı uçları gibi metal parçaları gerçek değeri ile yerinizde tartarak satın alıyoruz. Fabrika önlerine sistem kasa ve konteyner temin etmekteyiz.

Hurdacı İletişim Eskişehir İnönü: Sanayi alt yapısı kuvvetli olan Eskişehir genelinde geri dönüşüm alanında tecrübeli bir şirket olarak hizmet ediyoruz.

Beylikova’da Adrese Gelen Hurdacılar: Şirketimize ait geniş araç filomuz ile hurda tonajına ve türüne uygun olarak verilen adrese en kısa sürede geliriz.

Günyüzü İnşaat Şantiye Temizliği: İnşaat alanlarında bulunan hurda demir, tel, doka kalıp, teleskopik direk, sac levha, çivi, çiroz ve iskele hurdası alımı yaparız. Ayrıca şantiyelerden ikinci el veya hurda olarak inşaat asansörü, kalıp sökme makinesi, sıva makinesi, vinç parçaları ve harç karıştırıcı alırız.

Sarıcakaya Hurdacı Firmaları: Eskişehir’de kurumsal olarak her tür hurda satış ihalesine katılma yeterlilik evrak ve sertifikalarımız mevcuttur.

Mihalgazi İkinci El Raf Alımı: Depo ve iş yerlerinden kullanılmayan metal rafları almaktayız. Eski market raflarını çok ucuza satmayın. Arayın hemen gelelim yüksek fiyattan biz alalım.

Eskişehir Hurdacı Firmamız Han’da: Geri dönüştürülebilir maddelerin tamamını kendi tesislerimizde ayrıştırmak üzere almaktayız. Hurdacılar Birliği Eskişehir civarında hurdacılık hizmetlerinde kalitenin bir numaralı adrese olmaya devam edecek.

Eskişehir Hurdacı

 Günümüzde bilindiği üzere teknoloji hız kesmeden gelişmeye devam etmektedir. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak ise sanayi sektöründe sürekli bir artış meydana gelir. Sanayi sektöründe ortaya çıkan artış ise birçok artığı oluşturur ve bu da çevrenin kirlenmesine sebep olur. İnşaat artığı fabrika, plastik, metaller, karton, kağıt, plastik şişe, içecek kutuları, mutfak eşyaları gibi birçok malzemeler atıktır ve mutlaka da geri dönüşüme gönderilmesi gerekir.

Çöp olarak görülen ve çöpe atılan ömrünü doldurmuş bu hurdalar zamanla toprağa karışarak sağlığa ve doğaya zararları olur. Aynı zamanda da ülke ekonomisine çok fazla zarar verir. Eskişehir hurdacı olarak bütün bu malzemelerinize talibiz. Siz de gelin ülke ekonomisine zarara uğratmayın ve hurdalarınız değerinden izlere teslim edin.

Eskişehir de Hurda Alanlar

  Eskişehir hurdacı firmamız bu sektöre 25 sene önce başlamıştır. Yarının tertemiz olması ve çevre sağlığının korunması için kurulduğumuz günden bu yana sürekli olarak çözüm üretiyoruz. Her türlü atığı ilk olarak topluyoruz. Daha sonra ayrıştırılmasının sağlıyoruz ve imha edip tekrardan  kullanılabilir bir duruma getiriyoruz. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın her biri uzmandır ve işini layığı ile yerine getiren kişilerden oluşur. Kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet verdiğimiz için Eskişehir’de hızla büyüdük ve gözde firmalar arasında yer edindik. Sizde Eskişehir’de hurda alanlar arıyorsanız bize ulaşın ve hemen sizlere yardımcı olalım. Her türlü hurdalarını ı adresinize gelip alırız.

 

Eskişehir Hurdacı, Yüksek Hurda Fiyatları

  Eskişehir hurdacı olarak esas aldığımız en önemli konulardan birisi de müşteri memnuniyetini %100 sağlamaktır. Uzman çalışanlarımız bünyemizde bulunan ekipmanlar ve son teknolojik araçlarımız ile sürekli olarak aktif bir şekilde hizmet sağlıyoruz. Sizlere ne zaman söz verdiysek hurdalarınızı o zaman alırız. Sizlere söz verdiğimiz günün ve saatin dışına asla çıkmayız. Önceliğimiz hizmetimizde iç güvenliğine dikkat etmek ve size ve çevreye zarar vermeden hizmetimize doğru bir şekilde yerine getirmektir. Ödemeleriniz her zaman nakit ve anında yapılır. Siz de gelecek nesillere  daha düzgün bir dünya bırakmak istiyorsanız atık olan malzemelerinizi geri dönüştürmek için bizi arayınız. Eskişehir hurdacı, yüksek hurda fiyatları ile sizlere her zaman hizmet verir.

 

Eskişehir Hurdacı, Alınan Hurdalar

 Eskişehir hurdacı firmamız günlük olarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak için hurda toplama işini gerçekleştirir. Gün içerisinde Eskişehir’de bulunan bütün ilçelere ve semtlere gidiyoruz ve orada bulunan hurdaları topluyoruz. Biliyorsunuz ki doğada bulunan ve kullanılmayacak durumda olan malzemelerin hepsi doğayı kirletiyor. Peki bunun için neler yapılabilir? Artık eskiyen ve kullanım ömrünü tamamlamış olan malzemeler işlenerek tekrardan kullanıma hazır hale getiriliyor. Bunun birçok avantajı bulunuyor. En önemli avantajı ülke ekonomisi üst seviyeye çıkıyor ve çevre kirliliği azalıyor. Siz de gelip bizden hizmet alabilir ve hurdalarını teslim edebilirsiniz. Şimdi sizlere Eskişehir hurdacı alınan hurdalar hakkında detaylı bir şekilde bilgi vermek istiyoruz. İşte aldığımız hurdalar aşağıdaki gibidir

 • Alüminyum hurda
 • Bakır burada
 • Çinko hurda
 • Demir hurda
 • Krom hurda
 • Kurşun  hurda
 • Kâğıt hurda
 • Paslanmaz hurda
 • Demir hurda

 

Eskişehir Hurdacı, Geri Dönüşüm Hizmeti

 Eskişehir hurdacı  geri dönüşüm hizmetini malzemeleri topladıktan kısa bir süre içerisinde sağlar. Ülkemize ne kadar yararlı olabiliriz diye düşünüyoruz ve elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Adresinizden hurda alımını yapıyoruz ve elektronik tartılarımız ile malzemelerinizi taktıktan sonra sizlere ödeme gerçekleştiriyoruz. Eskişehir hurdacı en yakın hurdacı olarak bilinir ve kısa süre içerisinde adresinizde olur. Sizin de vermeyi istediğiniz hurdalarınız bulunuyor ise başka bir hurdacı aramanıza gerek yoktur. O halde Hemen bize ulaşın ve hurdalarınızı değerinin üstünden satın

 

2 thoughts on “Eskişehir Hurdacı”

 1. Geri bildirim: Avcılar Bölgesinde Hurdacı - En Yakın Hurdacı Hurdacı Birliği
 2. Geri bildirim: Derince hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.