Eyüp Hurdacı

Eyüp Hurdacı

Eyüp Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği Eyüp ve çevre bölgeden hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği verdiği hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe isminden sıkça söz ettirmeyi başarmış köklü bir kuruluştur. Hurdacılar Birliği olarak hurda demir, sarı hurdası, hurda bakır ve kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımlarımızda yüksek fiyat ve anına nakit ödeme garantisi veriyoruz. Eyüp Hurdacı Firması olarak tüm hurda fiyat listemiz İstanbul Hurda Borsasına göre belirlenmektedir. Böylelikle Firma olarak siz değerli müşterilerimize hem yüksek fiyat hem de güncel hurda fiyatlarını sunmuş oluyoruz. Eyüp Bölgesindeki şantiyelerden şantiye hurdası alımı da yapan Hurdacılar Birliği şantiye sahalarına hurda biriktirme kasası da bırakıyor. Böylelikle şantiyelerinizdeki hurdaları daha kolay biriktirebiliyorsunuz. Eyüp Hurdacı Firması olarak çinko hurdası, hurda alüminyum, kurşun hurdası, hurda krom vb. tüm hurda çeşitlerinin de adresten alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacılık hizmetlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir.

Hurdacılar Birliği
Hurdacılar Birliği

Eyüp Hurdacı Firmaları

Eyüp Hurdacı Firmaları arasında ilk sıralarda yerini alan Hurdacılar Birliği uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Eyüp bölgesinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Sökümü de yapıyoruz. Hurdacılar birliği olarak tüm yıkım söküm işlemleri için uzman ekip ve profesyonel araç gereçlerimiz mevcuttur.  Bina Yıkım Söküm işlemleri öncesinde Firmamızın Bina Analiz Ekibi binanızı inceler ve yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlar. Yıkım için gerekli tüm yasal izinler alındıktan sonra ve tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar. Tüm yıkım işlemlerimizde çevreye en ufak bir zarar vermiyoruz. Yıkım işlemleri bittikten sonra çıkan demir hurdası tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde hassas elektronik araç kantarlarında yapılmaktadır. Tartım İşlemleri de bittikten sonra firma personelimiz ödemenizi yapar. Sizlerin de satılacak hurdası veya yıkımı yapılacak binanız varsa hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizimle irtibata geçmek.

5 thoughts on “Eyüp Hurdacı Ve Eyüp’te Hurda Alımı”

    1. Merhaba Metin Bey 0539 698 67 83 nolu telefon ile bizimle iletişme geçmeniz halinde hangi tür hurdalarınız var whatsapp dan resim göndermeniz halinde sizlere Fiyat Teklifi iletebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir