Eyüp Hurdacı

Eyüp Hurdacı Eyüpsultan Hurdacı Firması

Eyüp Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği Eyüp ve çevre bölgeden hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği verdiği hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe isminden sıkça söz ettirmeyi başarmış köklü bir kuruluştur. Hurdacılar Birliği olarak hurda demir, sarı hurdası, hurda bakır ve kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımlarımızda yüksek fiyat ve anına nakit ödeme garantisi veriyoruz. Eyüp Hurdacı Firması olarak tüm hurda fiyat listemiz İstanbul Hurda Borsasına göre belirlenmektedir. Böylelikle Firma olarak siz değerli müşterilerimize hem yüksek fiyat hem de güncel hurda fiyatlarını sunmuş oluyoruz. Eyüp Bölgesindeki şantiyelerden şantiye hurdası alımı da yapan Hurdacılar Birliği şantiye sahalarına hurda biriktirme kasası da bırakıyor. Böylelikle şantiyelerinizdeki hurdaları daha kolay biriktirebiliyorsunuz. Eyüp Hurdacı Firması olarak çinko hurdası, hurda alüminyum, kurşun hurdası, hurda krom vb. tüm hurda çeşitlerinin de adresten alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacılık hizmetlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir.

Hurdacılar Birliği
Hurdacılar Birliği

Eyüp Hurdacı Firmaları

Eyüp Hurdacı Firmaları arasında ilk sıralarda yerini alan Hurdacılar Birliği uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Eyüp bölgesinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Sökümü de yapıyoruz. Hurdacılar birliği olarak tüm yıkım söküm işlemleri için uzman ekip ve profesyonel araç gereçlerimiz mevcuttur.  Bina Yıkım Söküm işlemleri öncesinde Firmamızın Bina Analiz Ekibi binanızı inceler ve yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlar.

Eyüp Hurdacı

Eyüp genelinde her eve ve işletmeye gidebilen ekipler, tonlarca ağırlıkta olan metallerin geri dönüştürülebilmesi amacıyla çalışmaya devam ediyor. Sektörde yıl boyunca yüzlerce ton ağırlığındaki atık demir, çelik ve bakırda geri dönüşüm çalışması gerçekleştirilebiliyor. Eyüp de dahil olmak üzere İstanbul’un her semtine ulaşabilen grubumuzda isteklerin en hızlı şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Bakır hurdası alanlar için firmamızın haftanın her günü yaptığı çalışmaları her kurum ve şahıs tercih edebilir.

Eyüp Hurda Satışı

Bizimle elektronik posta adresimizden ve telefon numaralarımızdan iletişime geçebilir, merak ettikleriniz hakkında anında geri dönüş alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattıyla yıl boyunca sadece demir değil, hurda çelik, inşaat demirleri, alüminyum içecek kutuları dahil olmak üzere her malzeme için ağırlığa bağlı olarak satış işlemleri yapılabiliyor. Soyma bakır fiyatları için her müşterinin şirket numarası veya yöneticilerle iletişime geçmesi, gün içerisinde hangi saatlerde satış işlemlerinin yapılabileceğinin öğrenilmesiyle mümkün oluyor.

Eyüp Hurda Firmaları

Eyüp’ye bulunan yeni hurdacı firmaları sayesinde hem yıkımlarda hem de ikinci el malzemelerin satışında anlık yardım alabilirsiniz. Eyüp hurdacı şirketleri arasında kablo hurdası alanlar ile her zaman iletişime geçebilir, güncel fiyatlarla hurda alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kabloların soyulması, bakır, demir, nikel, kobalt, alüminyum gibi birçok malzemeden satış ücretlerine uygun şekilde başvuruda bulunarak, adresinize gönderilecek ekip sayesinde malzemelerin teslimatını yapabilirsiniz. Hurda fiyatları ile ilgili olarak her firmanın müşterilerine tek tek açıklama yapması yerine, hurdacılar birliğinin yeni dönemdeki ücretlerine bağlı girişimlerde bulunulması yeterli olacaktır.

Sadece kutu kolalar değil, direkt olarak inşaat demirlerinin, artan çelik konstrüksiyon malzemenin taşınması, satışının yapılması için destek sunulabiliyor. Şehir merkezinden uzak olmayan, kısa süre içerisinde ekip çağırabileceğiniz ve çeşitli anlaşmalarla düzenli alım satım yapabileceğiniz bir kurumumuz bulunuyor. İnternet sayfasından iletişime geçebilir, ne kadar malzemeniz olduğuna bağlı olarak satışları yapabilirsiniz. Görüştüğünüz şirketler tarafından belirli kilogramların üzerinde olmak kaydıyla hurda alım satımında özel ekip gönderiminde destek sunulabiliyor. Her bir müşterinin isteğinin ve talebinin karşılanabilir olması amacıyla resmi internet sitesini kullanmaya devam edebilir, her seçenekten sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Eyüp Hurda Alan Firmalar

Yıkım için gerekli tüm yasal izinler alındıktan sonra ve tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar. Tüm yıkım işlemlerimizde çevreye en ufak bir zarar vermiyoruz. Yıkım işlemleri bittikten sonra çıkan demir hurdası tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde hassas elektronik araç kantarlarında yapılmaktadır. Tartım İşlemleri de bittikten sonra firma personelimiz ödemenizi yapar. Sizlerin de satılacak hurdası veya yıkımı yapılacak binanız varsa hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizimle irtibata geçmek.

Eyüp Hurdacı

Atıl durumda olan hurda parçalarının ayıklanarak kullanım alanlarına göre yenilenmesi işlemi için geri dönüşüm işlemi görmesi gerekmektedir. Bu aşamada İstanbul hurdacı olarak çevre dostu bir yaklaşımla, doğaya zarar veren ağır metallerin toptan alım ve satım işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bakır, demir ve alüminyum kategorisinde yer alan hurdaların alım ve satım işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Bakır Hurdası Alanlar

HDMI, elektirk ve data kablolarının içerisinde bulunan bakır hurdasının toplu alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, mutfak ve banyo alanında da kullanılmakta olan ağır bakır işlemlerin alımını yapmaktadır. En yakın hurdacı şubemiz üzerinden irtibat kurarak, elektronik cihazların içerisinde yer alan bakırların ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırılması sağlanacaktır.

Bu hizmet kapsamında kapıdan alım ve satım işlemi yaparak, evinizde, deponuzda veya iş yerinizde birikmiş olan bakır hurdaların satışını yapabilir ve peşin ödemeyi anınada elden alabilirsiniz.

Eyüp Demir Hurdası Alanlar

Apartman yapımlarında ve bina yıkımlarında bulunan atıl demir parçalarının kilogram değeri üzerinden toplu alım ve satım işlemleri yapılmaktadır. Bu hizmet kapsamında demirin adresinizden özel araçlarla alınarak, presleme makinelerinden geçirilmesi ve daha sonra geri dönüşüme kazandırılması mümkün olmaktadır. Hurda fiyatları üzerinden değerlendirme yapılarak güncel demir, bakır ve alüminyum parçalarının gramaj değerlendirmeleri sizinle birlikte yapılmaktadır. Güvenilir bir ticari anlaşma olması bakımından demir hurdasının ölçümlerine eşlik edebilir ve kilogram değeri üzerinden kazancınızı test edebilirsiniz.

Güvenli ve profesyonel bir hizmet almak için firmamızla iletişime geçerek, en yakın şubemizden adresinize gelinmesini sağlayarak, özellikle otomotiv, beyaz eşya ve tesisat alanlarında da kullanılmakta olan hurda çeşitlerinin ayıklanarak depo ve evinizden çıkartılmasını sağlayabilirsiniz. Size özel ayrıcalıklı bir hizmet sunan firmamız, büyük bir ekiple çalışarak toplama işlemin hızlı bir şekilde bitmesini sağlar.

Eyüp Sarı Hurdası Alanlar

Tesisat alanında kullanılmakta olan sarı pirinç madeni, dayanıklı bir maden çeşidi olarak su saatleri ve tesisat borularında kullanılmaktadır. Sarı hurdası alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek ayıklama işlemini yerine getirecek ve hurdaların temizlenmesini sağlayacaktır.

Profesyonel bir hurdacı firması olarak büyük bir ekibe aynı zamanda hurda toplama araçlarına sahibiz. Bu sayede kısa sürecek olan sarı hurdası alımları, adresinizden kolay bir şekilde ayıklanarak işleme alınması için geri dönüşüm fabrikasına götürülecektir. Profesyonel bir hizmet ve hızlı bir alım satım işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Alüminyum Hurdası Alanlar

Çatılarda ve doğramalarda kullanılmakta olan alüminyum parçaları aynı zamanda gemi yapımlarında da tercih edilen hafif madenler arasında yer almatadır. Atıl durumda olan alüminyum parçalarının doğada kaybolma süresi yaklaşık yüz yıldır. Toprağı zehirleyen bu tür madenlerin doğayla buluşmadan yeniden endüstri ve sanayi alanına kazandırılması için alım ve satım işlemleri yapılarak geri dönüşüme kazandırılır.

5 thoughts on “Eyüp Hurdacı Ve Eyüp’te Hurda Alımı”

    1. Merhaba Metin Bey 0539 698 67 83 nolu telefon ile bizimle iletişme geçmeniz halinde hangi tür hurdalarınız var whatsapp dan resim göndermeniz halinde sizlere Fiyat Teklifi iletebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir