Eyüp Hurdacı

Eyüp Hurdacı Eyüpsultan Hurdacı Firması

Eyüp Hurdacı Firması olan Hurdacılar Birliği Eyüp ve çevre bölgeden hurda alımı yapan hurdacı firmasıdır. Hurdacılar Birliği verdiği hizmetlerle geri dönüşüm sektöründe isminden sıkça söz ettirmeyi başarmış köklü bir kuruluştur. Hurdacılar Birliği olarak hurda demir, sarı hurdası, hurda bakır ve kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurda alımlarımızda yüksek fiyat ve anına nakit ödeme garantisi veriyoruz. Eyüp Hurdacı Firması olarak tüm hurda fiyat listemiz İstanbul Hurda Borsasına göre belirlenmektedir. Böylelikle Firma olarak siz değerli müşterilerimize hem yüksek fiyat hem de güncel hurda fiyatlarını sunmuş oluyoruz. Eyüp Bölgesindeki şantiyelerden şantiye hurdası alımı da yapan Hurdacılar Birliği şantiye sahalarına hurda biriktirme kasası da bırakıyor. Böylelikle şantiyelerinizdeki hurdaları daha kolay biriktirebiliyorsunuz. Eyüp Hurdacı Firması olarak çinko hurdası, hurda alüminyum, kurşun hurdası, hurda krom vb. tüm hurda çeşitlerinin de adresten alımını gerçekleştiriyoruz. Hurdacılar Birliği olarak tüm hurdacılık hizmetlerimizde önceliğimiz siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmektir.

Eyüp Hurdacılık Sektörü

Eyüp hurdacılık sektörü anlamında yıllardan beri büyük gelişim göstermektedir. Her gün seyyar ve tesis olarak toplanan kilogramlarca hurda geri dönüşüm faaliyetleri için ilgili birimlere aktarılmaktadır. Teknolojinin geliştiği son zamanlarda hurdacılık sektöründe de büyük oranda ivmelenmelenme yaşanmıştır. Yıllık ihracat açığını kapatan üretim faaliyetlerinin ilk basamağını sağlayan kuşkusuz ki hurdacılık sektörü olmuştur. Eyüp bölgesinde yer alan hurda tesisleri üzerinden hurda alım satım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Eyüp Hurda Alım Satım Avantajları

Hurdacılık sektörünün nabzını en iyi tutabileceğiniz yerlerden biri olan Eyüp hurda tesisi, gerçekleştirdiği hurdacılık faaliyetleri ile gerek kişisel gerekse de ulusal bazda sayısızca avantaj sağlamaktadır. Bunlardan bazıları şunlardır;

  • Elinizdeki hurdaları satarak hem maddi olarak kazanım elde edebilirsiniz hem de evinizde efektif kullanabileceğiniz boş alanlar yaratabilirsiniz.
  • Bakır, demir, alüminyum içerikli pek çok hurda eşyayı geri dönüşüm faaliyetlerinde değerlendirebilir, yeniden kullanabilirsiniz.
  • Hurdacılık sektörünün gelişimiyle iş kolları çeşitlenir dolayısıyla da ülke içerisinde istihdam oranında artış sağlanabilir.
  • İhracat faaliyetlerine kaynak oluşturmayı sağlayan geri dönüşüm ürünleri sayesinde ekonomik anlamda kalkınma gerçekleştirilebilir.
  • Dünya rezervlerinin tükenmesinin önüne geri dönüşüm faaliyetleri sayesinde geçilebilir. Bu sayede tükenebilir maddeleri tasarruflu olarak kullanabiliriz.
  • Seyyar hurdacılık faaliyetleri sayesinde doğanın kirlenmesinin önüne geçilebilir. Toprağa karışması binlerce yıl alan metal ve kağıt içerikli ürünler, doğadan bu şekilde arındırılabilir.

Eyüp Hurdacı Telefonu

Eyüp bölgesinde oturuyor ve kiloğramlarca hurda eşyayı kilerinizde tutuyorsanız. Size en yakın Eyüp hurdacısının telefonunu almak, sizin adınıza zorunluluk haline gelmiştir. www.hurdacilarbirligi.com sayesinde Eyüp hurdacı telefonuna ulaşabilirsiniz. Sitemiz içerisinde yer alan iletişim kanallarından bizlere ulaşabilirsiniz. Eyüp hurdacı adres ve telefon bilgilerinin haricinde hurda alım satım işlemlerinin nasıl ilerlediği hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Bunun için bizi aramanız yeterli.

Hurdacılar Birliği
Hurdacılar Birliği

Eyüp Hurdacı Firmaları

Eyüp Hurdacı Firmaları arasında ilk sıralarda yerini alan Hurdacılar Birliği uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Eyüp bölgesinde Bina Yıkım Söküm İşleri, Fabrika Sökümü ve Otel Yıkım Sökümü de yapıyoruz. Hurdacılar birliği olarak tüm yıkım söküm işlemleri için uzman ekip ve profesyonel araç gereçlerimiz mevcuttur.  Bina Yıkım Söküm işlemleri öncesinde Firmamızın Bina Analiz Ekibi binanızı inceler ve yıkım esnasında alınması gereken tüm güvenlik önlemlerinin alınmasını sağlar.

Eyüp Hurdacı

Eyüp genelinde her eve ve işletmeye gidebilen ekipler, tonlarca ağırlıkta olan metallerin geri dönüştürülebilmesi amacıyla çalışmaya devam ediyor. Sektörde yıl boyunca yüzlerce ton ağırlığındaki atık demir, çelik ve bakırda geri dönüşüm çalışması gerçekleştirilebiliyor. Eyüp de dahil olmak üzere İstanbul’un her semtine ulaşabilen grubumuzda isteklerin en hızlı şekilde karşılanmasını sağlıyoruz. Bakır hurdası alanlar için firmamızın haftanın her günü yaptığı çalışmaları her kurum ve şahıs tercih edebilir.

Eyüp Hurda Satışı

Bizimle elektronik posta adresimizden ve telefon numaralarımızdan iletişime geçebilir, merak ettikleriniz hakkında anında geri dönüş alabilirsiniz. Müşteri hizmetleri hattıyla yıl boyunca sadece demir değil, hurda çelik, inşaat demirleri, alüminyum içecek kutuları dahil olmak üzere her malzeme için ağırlığa bağlı olarak satış işlemleri yapılabiliyor. Soyma bakır fiyatları için her müşterinin şirket numarası veya yöneticilerle iletişime geçmesi, gün içerisinde hangi saatlerde satış işlemlerinin yapılabileceğinin öğrenilmesiyle mümkün oluyor.

Eyüp Hurda Firmaları

Eyüp’ye bulunan yeni hurdacı firmaları sayesinde hem yıkımlarda hem de ikinci el malzemelerin satışında anlık yardım alabilirsiniz. Eyüp hurdacı şirketleri arasında kablo hurdası alanlar ile her zaman iletişime geçebilir, güncel fiyatlarla hurda alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Kabloların soyulması, bakır, demir, nikel, kobalt, alüminyum gibi birçok malzemeden satış ücretlerine uygun şekilde başvuruda bulunarak, adresinize gönderilecek ekip sayesinde malzemelerin teslimatını yapabilirsiniz. Hurda fiyatları ile ilgili olarak her firmanın müşterilerine tek tek açıklama yapması yerine, hurdacılar birliğinin yeni dönemdeki ücretlerine bağlı girişimlerde bulunulması yeterli olacaktır.

Sadece kutu kolalar değil, direkt olarak inşaat demirlerinin, artan çelik konstrüksiyon malzemenin taşınması, satışının yapılması için destek sunulabiliyor. Şehir merkezinden uzak olmayan, kısa süre içerisinde ekip çağırabileceğiniz ve çeşitli anlaşmalarla düzenli alım satım yapabileceğiniz bir kurumumuz bulunuyor. İnternet sayfasından iletişime geçebilir, ne kadar malzemeniz olduğuna bağlı olarak satışları yapabilirsiniz. Görüştüğünüz şirketler tarafından belirli kilogramların üzerinde olmak kaydıyla hurda alım satımında özel ekip gönderiminde destek sunulabiliyor. Her bir müşterinin isteğinin ve talebinin karşılanabilir olması amacıyla resmi internet sitesini kullanmaya devam edebilir, her seçenekten sorunsuz bir şekilde faydalanabilirsiniz.

Eyüp Hurda Alan Firmalar

Yıkım için gerekli tüm yasal izinler alındıktan sonra ve tüm güvenlik önlemleri alındıktan sonra yıkım ekibimiz yıkım işlemlerine başlar. Tüm yıkım işlemlerimizde çevreye en ufak bir zarar vermiyoruz. Yıkım işlemleri bittikten sonra çıkan demir hurdası tartıma gitmek için hurda nakil araçlarımıza yüklenir. Hurdacılar Birliği olarak tüm tartım işlemlerimiz şeffaf bir şekilde hassas elektronik araç kantarlarında yapılmaktadır. Tartım İşlemleri de bittikten sonra firma personelimiz ödemenizi yapar. Sizlerin de satılacak hurdası veya yıkımı yapılacak binanız varsa hurdacılar Birliğinden profesyonel yardım alabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizimle irtibata geçmek.

Eyüp Hurdacı

Atıl durumda olan hurda parçalarının ayıklanarak kullanım alanlarına göre yenilenmesi işlemi için geri dönüşüm işlemi görmesi gerekmektedir. Bu aşamada İstanbul hurdacı olarak çevre dostu bir yaklaşımla, doğaya zarar veren ağır metallerin toptan alım ve satım işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bakır, demir ve alüminyum kategorisinde yer alan hurdaların alım ve satım işlemleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Bakır Hurdası Alanlar

HDMI, elektirk ve data kablolarının içerisinde bulunan bakır hurdasının toplu alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, mutfak ve banyo alanında da kullanılmakta olan ağır bakır işlemlerin alımını yapmaktadır. En yakın hurdacı şubemiz üzerinden irtibat kurarak, elektronik cihazların içerisinde yer alan bakırların ayrıştırılarak geri dönüşüme kazandırılması sağlanacaktır.

Bu hizmet kapsamında kapıdan alım ve satım işlemi yaparak, evinizde, deponuzda veya iş yerinizde birikmiş olan bakır hurdaların satışını yapabilir ve peşin ödemeyi anınada elden alabilirsiniz.

Eyüp Demir Hurdası Alanlar

Apartman yapımlarında ve bina yıkımlarında bulunan atıl demir parçalarının kilogram değeri üzerinden toplu alım ve satım işlemleri yapılmaktadır. Bu hizmet kapsamında demirin adresinizden özel araçlarla alınarak, presleme makinelerinden geçirilmesi ve daha sonra geri dönüşüme kazandırılması mümkün olmaktadır. Hurda fiyatları üzerinden değerlendirme yapılarak güncel demir, bakır ve alüminyum parçalarının gramaj değerlendirmeleri sizinle birlikte yapılmaktadır. Güvenilir bir ticari anlaşma olması bakımından demir hurdasının ölçümlerine eşlik edebilir ve kilogram değeri üzerinden kazancınızı test edebilirsiniz.

Güvenli ve profesyonel bir hizmet almak için firmamızla iletişime geçerek, en yakın şubemizden adresinize gelinmesini sağlayarak, özellikle otomotiv, beyaz eşya ve tesisat alanlarında da kullanılmakta olan hurda çeşitlerinin ayıklanarak depo ve evinizden çıkartılmasını sağlayabilirsiniz. Size özel ayrıcalıklı bir hizmet sunan firmamız, büyük bir ekiple çalışarak toplama işlemin hızlı bir şekilde bitmesini sağlar.

Eyüp Sarı Hurdası Alanlar

Tesisat alanında kullanılmakta olan sarı pirinç madeni, dayanıklı bir maden çeşidi olarak su saatleri ve tesisat borularında kullanılmaktadır. Sarı hurdası alım ve satım işlemlerini yapmakta olan firmamız, kısa zamanda adresinize gelerek ayıklama işlemini yerine getirecek ve hurdaların temizlenmesini sağlayacaktır.

Profesyonel bir hurdacı firması olarak büyük bir ekibe aynı zamanda hurda toplama araçlarına sahibiz. Bu sayede kısa sürecek olan sarı hurdası alımları, adresinizden kolay bir şekilde ayıklanarak işleme alınması için geri dönüşüm fabrikasına götürülecektir. Profesyonel bir hizmet ve hızlı bir alım satım işlemi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eyüp Alüminyum Hurdası Alanlar

Çatılarda ve doğramalarda kullanılmakta olan alüminyum parçaları aynı zamanda gemi yapımlarında da tercih edilen hafif madenler arasında yer almatadır. Atıl durumda olan alüminyum parçalarının doğada kaybolma süresi yaklaşık yüz yıldır. Toprağı zehirleyen bu tür madenlerin doğayla buluşmadan yeniden endüstri ve sanayi alanına kazandırılması için alım ve satım işlemleri yapılarak geri dönüşüme kazandırılır.

Eyüp Hurdacı Ve Eyüp’te Hurda Alımı

Eyüp hurdacı şirketimiz; uzun süredir ve planlı ve projeli bir şekilde çalışan bir şirkettir. İlk kurulduğumuz zamanlarda mesleğimiz  hurdacılık olarak biliniyordu. Fakat biliyorsunuz ki teknoloji hızla gelişti ve bu sebebe bağlı olarak da artık hurdacılık yerine geri dönüşüm yerini aldı. Firmamızın en önemli amacı çevre kirliliğini önleyip geleceğe yatırım yapmaktır. Vermiş olduğumuz hizmetler ile her zaman ilklere imza attık ve lisanslar aldık. Kullanmış olduğumuz makineler yurtdışından temin edilmektedir ve modern yapıya sahiptir. Bu piyasada kocaman bir paya sahip olmamızın sebebi sizlere vermiş olduğumuz güven duygusudur. Eyüp hurdacı ve Eyüp’te hurda alımı hizmetini aktif bir şekilde sizlere sunarız. Peki, adresinize ne zaman geliriz? Bize aradığınız zaman müsait olduğunuz takdirde hemen yola çıkıp adresinizde geliriz. O halde sizde beklemeyin ve hemen bizi arayın

Eyüp’te Hurda Alanlar

Eyüp’te hurda alanlar şirketi olarak adresinizde bulunan hurdaları gelip hemen teslim alırız. Hurdalarınızın değer kaybetmesini istemiyor ve bu hurdalardan para kazanmak istiyorsanız hemen bize ulaşın. Yüksek fiyattan hurdalarınız adresinizden alınır. Firmamız hurda alım satım işleminin yanı sıra aynı zamanda tadilat işleri merdiven kesimi, çatı söküm, bina yıkım  ve depo temizliği gibi birçok hizmeti de sizlere aynı anda sağlamaktadır. Fiyatlarımız her gün düzenli bir şekilde borsaya bağlı olarak tekrardan güncellenir. Fakat tek bir tuş ile fiyat hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı gördükten sonra tam olarak bir fiyat belirlediğimiz için whatsapp dolu ile bizlere fotoğraf göndermeniz gerekecektir. Fotoğrafı gördüğümüzde sizlere detaylı bir şekilde bilgiler veririz. Eyüp’te bulunan birçok bölgeye hizmet imkânı tanıyoruz.

 

Eyüp Hurdacı Firması, Hızlı ve Güvenilir Hizmet

Eyüp hurdacı firmasından; çatı temizliği, tadilat işlemleri, yıkım söküm hizmeti ve depo temizliği hizmeti almak ücretsizdir. Ücretsiz bir şekilde bu hizmetimizden almak istiyorsanız bunun karşılığında bize hurda vermeniz gerekir. Eğer elinizde hurda bulunmuyor ise o zaman bu hizmeti sizlere  ücretli yapıyoruz. Fakat yine de müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve onların ekonomisini sarsmamak için bu hizmetleri de sizlere uygun fiyata veriyoruz. Eyüp hurdacı firması hızlı ve güvenilir hizmet veren bir firmadır. Siz de bize güvenin ve gelin bizden hizmet alın

Eyüp Hurdacı En Yakın Hurdacı

Daha önceden hurdalarınızı değerinin altından satmış ve zarara uğramış olabilirsiniz. Bu birçok kişinin karşılaştığı olumsuz bir durumdur. Sizin eşyalarınızı değerinin altından alan firmalar bir başka firma ile anlaşıp eşyalarınızdan büyük miktarlarda kar elde etmektedir. Fakat biz sizden aldığımız eşyaları başka firmaya teslim etmiyoruz ve direkt olarak geri dönüşüme gönderiyoruz. Siz de burada satışından zarar etmemek ve kar elde edip hurdanızı değerinin daha üstünden satmak  istiyor musunuz? O zaman hemen bize ulaşın ve hurdalarınız ı bize teslim edin. Eyüp hurdacı en yakın hurdacı olarak her zaman sizlere hizmet veririz.

Eyüp Hurdacı İletişim

Eyüp hurdacı firmamız geri dönüştürülebilecek her türlü hurdayı piyasada bulunan fiyatın daha üzerinden peşin bir şekilde ödeme yaparak sizden alır. Eyüp hurdacı iletişim numaramızdan bizler ile iletişim kurun. İşyerinizde bulunan hurdayı ya da evinizin bir köşesinde beklettiğiniz hurdayı dışarı çıkarmadan bizi arayın ve öncelikle bizden teklif alın. Eyüp’te bulunan her noktaya kısa süre içerisinde ulaşırız. Sizlerin zarara uğramasını istemiyoruz ve hurdalarınız da çok değer veriyoruz. Gelin birlik olalım ve geri dönüşüme katkıda bulunarak ülkemizin kazanmasını sağlayalım.

 

2 thoughts on “Eyüp Hurdacı Ve Eyüp’te Hurda Alımı”

    1. Merhaba Metin Bey 0539 698 67 83 nolu telefon ile bizimle iletişme geçmeniz halinde hangi tür hurdalarınız var whatsapp dan resim göndermeniz halinde sizlere Fiyat Teklifi iletebiliriz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir