Avcılar Bina Yıkım

Bina Yıkımı Yapıyoruz

Hurdacılar birliği olarak İstanbul’un tüm semtlerinde bina yıkımı hizmeti yapıyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm kapsamında yeni binalar yapılacak olan ilçelerde, eski iş yeri, depo, fabrika, apartman gibi binaların yıkım işlemini gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman çalışanlarımız ile çevreye zarar vermeden yıkım işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı yıkım hizmeti sunan firmamız, moloz taşınması konusunda da her türlü yardımı sunmaktadır.

İstanbul Avrupa Yakası’nda ve Asya tarafında hurdacı hizmetleri sunmanın yanı sıra güvenilir çatı sökümleri gibi işlerde yapıyoruz. Kentsel dönüşüm kapsamında bulunan binalardan çıkma malzeme alıyoruz. Çelik kapı, pvc kapı pencere, asansör kabini, mutfak rafları ve dolapları gibi malzemeler kaliteli bir şekilde depomuzda muhafaza edilir. Stok durumu için lütfen telefon ediniz.

Bina yıkım işlemini gerçekleştirmeden önce işinde uzman çalışanlarımız, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Yıkım işleminde izlenecek yollar bir plan dâhilinde belirlenir. Yıkımdan önce binanın çevresi emniyet şeritleri çekilerek güvenli bölge oluşturulur. Yıkım işlemi yakındaki diğer binalar zarar görmeyecek şekilde güven içinde gerçekleştirilir.

İstanbul’un en büyük hurdacısı Hurdacılar Birliği olarak yıkım yaptığımız ilçeler şunlardır;  Avcılar bina yıkımı, Esenyurt, Küçükçekmece  Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca, Silivri’dir.

Hurda Karşılığı Yıkım Bedava
Hurda Karşılığı Yıkım Bedava

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava

Yıkım maliyetinizi dert etmenize gerek yok. Hurdacılar Birliği yıkım işlerinde öncü firma olarak enkazdan çıkacak olan hurda metaller karşılığında yıkımı ücretsiz yapmayı teklif etmektedir. Moloz kaldırma ve çevre temizliği işleri de titizlikle yapılmış olunur. Bina yıkımı çok mühim ve hassas konulardan biridir. Planlı, sistematik bir şekilde ve güven içinde gerçekleştirilmelidir. Çevredeki yerleşim alanları zarar görmeden kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Bunu için de gerekli donanım ve tecrübeye sahip olmak gerekir. Hurdacılar birliği yıkım işinde gerekli tüm araç filosuna sahiptir. Ayrıca İstanbul’da uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli, işinin ehli kadroya sahiptir. Her türlü yıkım ve söküm işleri için firmamızla iletişime geçin. İletişim: 0(539) 698 67 83

Avcılar Bina Yıkım Ekipleri

Firmamız avcılar ilçesinde kapsamlı çalışmaktadır genellikle avcılar bölgesinin şuan ki durumda kentsel dönüşüme girmiş binaların yıkılması bekleniyor firmamız bu bölgede sadece hurda karşılığında Bedava yıkım sağlamıyor aynı zamanda bina sahiplerine binanın içinden çıkan hurda miktarı çok olursa mal sahibine belli bir miktar ödeme yapıyor.Hurdacılar Birliği İstanbul Bina Yıkım Firması

Yıkım, Kırım ve Söküm İşleri Öncesinde Yapılması Gerekenler

  1. İlk Önce Yıkılacak Bina Fabrika vb. Yerin bilir kişi Tarafından incelenerek yıkıma elverişli olup olmadığını ve Çevreye Vereceği zararı Tespit Eder
  2. Yıkımına Karar Verilen Bina Fabrika vb. Önce Elektirik,Doğal Gaz,Su İnternet Hatları Tamamen Kesilir Bina ile Hiç Bir ilişiği Kalmaz
  3. Bina Çevresinde Olası Tehlikelere Karşı Güvenlik Önlemleri Alınır
  4. Bina Yıkımında Çevreye Zarar Vermemek Ve Yıkım Esnasında Tozmaması için Tankerle Su Sıkılmalı
  5. Bina Yıkım Sonrasın Yıkılan Moloz Taşımı Ve Çevreyi Temizleme

Bina Yıkımı | Hurda Karşılığı Yıkım Bedava

Bina Yıkımı | Hurda Karşılığı Yıkım Bedava olması tabi ki İstanbul hurda firmaları konusunda ilk sırada yer almamıza olanak sunuyor. Asıl hedefimiz her zaman müşteri memnuniyetini sağlarken bir yandan ülke ekonomisine iyi bir katkı sunmak bir yandan da hurdaların geri dönüşümlerini yaparak doğa kirliliklerinin önüne geçmek geliyor. Hal böyle olunca tabi ki de hizmetlerimize başladığımızdan beri böylesi dürüst ve adil bir çalışma prensibi benimsemiş olmamızdan dolayı en çok tercih edilen firmaların başında geliyoruz.

Eğer müşterilerimiz ek bir ücret ödemeden hurda karşılıkları ile bina ya da firma yıkımları gibi hizmetler isterse bu tarz hizmetleri de sunuyoruz. Bizleri arayarak iletişim kısmındaki yer alan telefon numarasından görüşme sağlayanlar için uygun bir zaman dilimine randevu ayarladıktan sonra bizlerden istenen zaman dilimleri içerisinde verilen adreslerde yer alarak en karlı hizmetleri sunmuş oluyoruz. Zaten sizlerden ek bir ücret talep edilmiyor olması bu anlarda müşterilerin sadece hurdaları karşılığında ek bir ücret ödemek zorunda kalmadan bina yıkımı işlemlerini meydana getirmesine olanak sunuyor.

Bina gibi alanların yıkımları için alanında uzman ve deneyimli ekiplerimiz adrese gittikleri zaman ilk olarak araştırma yaparak hurda mahiyetinde ürün varsa onları araca yüklerler. Ardından yıkım işlemleri yapılır ve orada meydana gelen hurdaları da alarak oraların temizlenmesini sağlarlar. Bu sayede hem yıkım işlemi ek bir ücret ödemeden yıkıları yaptırmış olurken bizler de yıkım işlerinin sonucunda meydana gelen hurdaları alarak geri dönüşümler için harekete geçeriz.

Hurdalar ve geri dönüşüm konusunda çok iyi bir ikili olmasından dolayı birçok ürünün hurdalarını almaya devam ediyoruz.

Hurda Söküm Fiyatları Nelerdir

Hurda söküm fiyatları her ne kadar en merak edilen konulardan bir tanesi olsa bile bu sökümleri yapılacak alana göre değişiklik gösterir. Eğer müşterilerimiz hem sökümleri yaptırmak hem de hurdalarını satmak isterlerse bizler ile iletişim geçerek kısa sürede tüm işlemlerini yaptırabilirler. Fiyatlandırma konusunda gerçekten iyi bir piyasa araştırması yaparak her zaman müşterilerimizin yanlarında yer almayı tercih ederiz. Bu sayede bu güne kadar bizleri tercih eden her kim olursa olsun gerçekten de en ufak sorun yaşamadan bizler ile devam edebilirler. Her zaman en karlı işlemler olması için müşterilerimize alım işlemleri sırasında en iyi fiyatları sunarken satım işlemleri sırasında da onları düşünerek bir fiyatlandırma belirleriz.

Geri dönüşüme gidecek olan ürünleri gerçekten de İstanbul hurda borsası üzerinden en iyi fiyatlar ile alım satımlarını yaparız. Bu sayede bu güne kadar hizmetlerimizi paylaştığımız her kim olduysa en ufak sorun olmadan tüm hizmetlerden faydalanabildiler. Bizim amacımız her zaman müşterilerin memnun olması ve onların en karı hizmetleri alması olduğu için fiyatlandırma konusunda birçok firmadan farklı bir şekilde hareket ederiz. Hal böyle olunca zaten müşterilerimiz asla zorluk çekmeden diledikleri kadar rahat bir şekilde ürünlerin alım ve satım adımlarını meydana getirebilirler.

Müşterilerimiz için piyasadan farklı olarak tüm ürünler için asla aynı fiyat sunmayız. Bizlere satmak istedikleri ürünlerin a dan z ye kadar asıl fiyatları her neyse onlar ile hizmet veririz. Bu sayede demir sayanlar gerçekten de demir hurda fiyatları alırken kağıt satanlar da kağıt hurda fiyatları ile bir ücretlendirme alacaktır. Bu sayede müşteriler için en karlı hizmetler sunularak en ufak sorun olmadan hizmetler meydana gelmiş olur. Sizler de bu gibi işlemler için arayarak bilgi alabilirsiniz.