Bina Yıkımı İstanbul

Bina Yıkımı Yapıyoruz

Hurdacılar birliği olarak İstanbul’un tüm semtlerinde bina yıkımı hizmeti yapıyoruz. Özellikle kentsel dönüşüm kapsamında yeni binalar yapılacak olan ilçelerde, eski iş yeri, depo, fabrika, apartman gibi binaların yıkım işlemini gerçekleştiriyoruz. İşinde uzman çalışanlarımız ile çevreye zarar vermeden yıkım işlemini güvenli bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Hurda karşılığı yıkım hizmeti sunan firmamız, moloz taşınması konusunda da her türlü yardımı sunmaktadır.

İstanbul'da Bina Yıkımı Yapan Firmalar
İstanbul’da Bina Yıkımı Yapan Firmalar

İstanbul Avrupa Yakası’nda ve Asya tarafında hurdacı hizmetleri sunmanın yanı sıra güvenilir çatı sökümleri gibi işlerde yapıyoruz. Kentsel dönüşüm kapsamında bulunan binalardan çıkma malzeme alıyoruz. Çelik kapı, pvc kapı pencere, asansör kabini, mutfak rafları ve dolapları gibi malzemeler kaliteli bir şekilde depomuzda muhafaza edilir. Stok durumu için lütfen telefon ediniz.

Bina yıkım işlemini gerçekleştirmeden önce işinde uzman çalışanlarımız, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemek için gerekli tüm tedbirleri almaktadır. Yıkım işleminde izlenecek yollar bir plan dâhilinde belirlenir. Yıkımdan önce binanın çevresi emniyet şeritleri çekilerek güvenli bölge oluşturulur. Yıkım işlemi yakındaki diğer binalar zarar görmeyecek şekilde güven içinde gerçekleştirilir.

İstanbul’un en büyük hurdacısı Hurdacılar Birliği olarak yıkım yaptığımız ilçeler şunlardır;  Avcılar bina yıkımı, Esenyurt, Küçükçekmece  Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca, Silivri’dir.

 

Hurda Karşılığı Yıkım Bedava
Hurda Karşılığı Yıkım Bedava

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı Bedava

Yıkım maliyetinizi dert etmenize gerek yok. Hurdacılar Birliği yıkım işlerinde öncü firma olarak enkazdan çıkacak olan hurda metaller karşılığında yıkımı ücretsiz yapmayı teklif etmektedir. Moloz kaldırma ve çevre temizliği işleri de titizlikle yapılmış olunur. Bina yıkımı çok mühim ve hassas konulardan biridir. Planlı, sistematik bir şekilde ve güven içinde gerçekleştirilmelidir. Çevredeki yerleşim alanları zarar görmeden kontrollü bir şekilde yapılmalıdır. Bunu için de gerekli donanım ve tecrübeye sahip olmak gerekir. Hurdacılar birliği yıkım işinde gerekli tüm araç filosuna sahiptir. Ayrıca İstanbul’da uzun yıllardır hizmet veren tecrübeli, işinin ehli kadroya sahiptir. Her türlü yıkım ve söküm işleri için firmamızla iletişime geçin. İletişim: 0(533) 680 2655