Hurdacılar Birliği

İstanbul Geneli Güncel Hurda Fiyatları İçin Tıklayınız!

Hurda alım satım işlemleri için yayınladığımız fiyatları takip edebilirsiniz.

En Güncel Hurda Fiyatları

En Güncel Hurda Fiyatları konusunu merak ediyor musunuz? Sizler için Miray Metal olarak merak edilen tüm sorularınız hakkında yanıt vermek için yer alıyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bu yana kadar müşteri memnuniyeti, ülke ekonomisine iyi katkı sağlamak, geri dönüşümler ile doğa kirliliklerinin önüne geçmek için yer alıyoruz. Bir yandan müşteri memnuniyetinin bizler için en önde gelmesinden dolayı piyasa incelemesi yapılacak olduğu zaman müşterileri için İstanbul da en iyi hurda fiyatları sunan firma olarak biliniyoruz.

Şu an birçok hurda firması yer alsa bile genel olarak tüm firmalarda hurdaların hepsini aynı olarak değerlendirdikleri ve kilo başına 3 ila 5 TL arasında bir ücret verildiği gözlenir. Fakat hem En Güncel Hurda Fiyatları farklı olması hem de her metalin ederinin farklı olduğu gözler önüne alınmalıdır. Bu süreçlerde bizleri tercih eden müşterilerimizin asla mağdur olmasına ya da hak ettikleri paraları alamamaları gibi durumlar olmasın diye çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yaptığımız hizmetler sayesinde bizleri tercih eden tüm müşterilerimiz zaten genel olarak ne kadar karlı bir alış veriş yaptıklarını çok iyi bileceklerdir. Miray metal olarak sunduğumuz her işlemde karşılıklı kazanca önem veriyor ve buna göre devam ediyoruz. Bu sayede kurulduğumuz ilk günden beri müşterilerimiz için profesyonel ekibimiz ile farklar yaratarak ne kadar özel işlemler sunduğumuz rahat bir şekilde ortaya çıkıyor.

Hizmetlerimiz

Müşterilerimiz için birçok alanda hizmetlerimize devam ediyoruz. Bunların başında;

  1. Hurda alım satım
  2. Bina, fabrika, şantiye bozumları
  3. Geri dönüşüm
  4. Atık toplama hizmetleri yer alıyor.

Bu işlemleri sunarken her zaman müşterilerimize hak ettikleri ödemeleri yaparak onların bu anlardan karlı ayrılmalarına yardımcı oluyoruz.

Hurda alım satımı

Miray metal olarak hurda alım satım işlemleri sırasında ürünleri geri dönüşümlere hızlı bir şekilde kazandırmak ya da artık kullanımlarına imkan olmayan metal, metal olmayan bazı ürünleri topraklama yaparak yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. Bu sayede yaptığımız alım satım işlemleri ile devam ediyoruz. Sizler de en güncel İstanbul hurda fiyatları araştırması yaparak piyasanın en iyi fiyatlarını verdiğimizi görerek alım satım işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Fabrika, bina, şantiye bozumları

Profesyonel çalışma ekibimiz ile beraber yıkılmalarına karar verilen bina, fabrika ya da şantiye gibi birçok alandaki yıkımların sorunsuz bir şekilde temizlemelerini sunuyoruz. Yıkılması planlanan yapılarda meydana gelen ürünler arasında eğer geri dönüşüme uygun olabilecek bir ürün varsa bunları kurtararak yenide geri dönüşüme hazır hale getiriyor ve ardından yapıların sorunsuz bir şekilde yıkım için hazır bir hale gelmesini sağlıyoruz.

Geri dönüşüm

Bir yandan ülke ekonomisine katkı sağlamak bir yandan da doğa kirliliklerinin önüne geçmenin en başında gelen geri dönüşümler için hizmet vermeye devam ediyoruz. Dönüşümleri mümkün olan tüm ürünleri bu alana alarak yeniden değerlendirerek kullanımlara uygun bir hale gelmesini sağlayarak birçok alanda etkili bir rol oynamasına yardımcı oluyoruz.

Bu anlarda sizler de hurda bakır fiyatı ya da alüminyum hurda fiyatları biri birinden tamamen bağımsız bir şekilde yer aldıklarını bilerek hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Bakır alüminyuma oran ile daha uygun fiyatlar ile satılır ve satın alınır. Birçok firma her ne kadar hepsini en dip fiyatlardan sabit olarak alsalar bile her metalin alım fiyatlarının da satım fiyatlarının da farklı olduğunun bilincinde olarak müşterilerimize hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizler de en detay bilgiyi almak için iletişim kısmından ulaşabilirsiniz.