Hassas Hurda Tartımı

İstanbul’da Hurda Tartımı ve Güvenilir Hurdacı

Hurdacılık sektöründe iyi hurda fiyatının yanı sıra hassas hurda tartımı da yapan hurdacı güvenilir denilebilir. İstanbul’da hurdacı olarak faaliyet gösteren hurdacı firmaları arasından sizin belirlediğiniz kriterlere göre listeme yaparken en önemli ölçütümüz güvendir. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak anlaşmalı hurdacı firmalardan herhangi biri hakkında hurda tartımı konusunda usulsüzlük yapıldığı ile ilgili şikâyet gelirse gerekli incelemeler yapılır ve iş akti sonlandırılır. Güvenilir hurda alım satımında ortak buluşma noktası olan www.hurdacilarbirligi.com bu konuda net ve tavizsizdir.

Belirlemiş olduğunuz şartlara göre en uygun hurdacı size göndermiş olmaktayız. Bu hurdacı firması sizin belirtiğiniz adresteki hurdayı anlaşmaya bağlı olarak satın alır. Hurdanın sahadan toplanması ve araçlara yüklenmesi sonrasında tartım amacıyla bilgisayarlı kantara gidilir. Bilgisayarlı kantarda hurda tartımı yapılır. Tonaj düşük ise hassas ölçüm yapan elektronik tartı kullanılır. Hem dolu hem de boş tartım yapılarak hurdanın net ağırlığı hesaplanır.  Önceden belirlenen hurda kg fiyatı üzerinden toplam tutar hesaplanır. İsteğinize göre elden peşin veya bankacılık yöntemi ile para size ödenir. Hurda satım sürecinde herhangi bir olumsuz durumda veya belirsizlik durumunda mağdur olmamak için mutlaka bize haber veriniz.

Hurda Tartımında Düşük Hata Oranını Savunuyoruz

Hurda endüstrisinde net fiyat belirleyebilmek için hurdanın ağırlığının bilinmesi gerekmektedir. Hurdanızın gerçek değerini ancak tonajı bilinirse öğrenebilirsiniz. Toptan satılan hurdalarda dahi tartım size güçlü bir pazarlık katkısı sağlar. Bu nedenle özellikle hurda metal satan müşterilerimize tavsiyemi hurdanızın ağırlığını tartım yaparak öğrenin. Alım yapmaya niyetli hurdacı firmasının tartımında hata ne kadar az ise sizin kazancınız o kadar yüksek olur.

Güvenilir Hurda Tartımı
Güvenilir Hurda Tartımı

Hurda Tartım İşleri

Metal hurdası genelde daha büyük metallerin artık işe yaramayan parçalarıdır. Cinsine göre kg fiyatı değişebilir. Ayrıca tartım süreci hemen hemen aynı olsada kullanılan ekipman farklı olabilir. Çok daha büyük hurdaların kesilmesi bile gerekebiliyor. Elektronik tartılar arasından en hassas olanları hurdanın değerine göre belirleniyor. Örneğin altın ve gümüş tartımları için kullanılan terazi demir için gerek görülmüyor. Yine bakır ve çelik tartan kantarların hassasiyet oranları farklı olmaktadır.

İstanbul Hurdacılar Birliği Kimlere Hizmet Veriyor

Hurda sektöründe uzun yıllara dayanan tecrübemizle hurda satanlar ve hurdacı firmaları arasında iletişim sağlıyoruz. Ayrıca hurda alan yerler ve hurda satmayı düşünen her meslek dalıyla iş birliği yaparak mevcut hurdayı en iyi fiyattan satılmasını sağlıyoruz.  Siz değerli müşterilerimize de çağrımız satılacak hurda için bizden mutlaka fiyat teklifi isteyin. Hurdacılar Birliği’nce en çok iletişim kurduğumuz yerler,

Malzeme Depoları: Raf ve diğer çelik hurda satımı için işbirliği yapıyoruz.

E-Atık Satanlar: Bilgisayar ve cep telefonu tamircileri. Hurda elektronik bordlar çöpe gitmiyor.

Değerli Metal Alıcıları: Altın ve gümüş hurdaları alan kuyumcu işletmeleridir.

Hurda Metal Alan Yerler: İstanbul hurdacı tesisleridir.

İkinci El Malzeme Alanlar: Spot işi yapan esnaflar ve ikinci el malzeme ticareti yapan dükkânlardır.

İnşaat Firmaları: Şantiye sahalarında biriken hurda demir ve diğer inşaat artığı hurdaların alımı için.

Fabrikalar: İmalat artığı araiş hurdası satmak için. Ayrıca atık çöp hurdası nakliyesi için.

Sanayi Siteleri: Motor hurdası ve tamir işlerinden artan metal parçaların satımı için.

Elinde Satılacak Her Tür Hurda Bulunanlar: Hurda kg fark etmeksizin elinizde mevcut bulunan her tür hurdayı satmak için bizi arayabilirsiniz.

Hurda Tartım İşleri
Hurda Tartım İşleri

Hurda Sektöründe Müşteri Dostu Firma Hurdacılar Birliği

Ülkemizde enerji verimliliğini yükseltmek ve ekonomik kayıpları azaltmak için projeler üretmeye devam ediyoruz. Birinci önceliğimiz hurda ticaretinde maliyetleri en aza indirmektir. Bu sayede hem hurda alan hurdacıya hem de hurda satana en yüksek kazancı sağlamak. Firmamız geri dönüşüm sektöründe teknolojik gelişmeleri takip edip uygulamak misyonunu benimsemiştir. Hurda endüstrisinde çalışmayı gören ve ayak uyduran hurdacı firmaları çok kısa zamanda iyi yerlerde olacaklardır.Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83