Şantiye Sahalarına Konteyner Bırakılır

Fabrika ve Şantiye Sahalarına Konteyner Bırakılır

İstanbul’un tüm ilçelerinde inşaat atığı veya fabrika imalat artığı hurdalar için bir konteynere ihtiyacınız varsa bizimle irtibata geçiniz. Hurdacılar Birliği olarak mevcut ihtiyaçlarınıza en iyi çözümü bulacağız. Sahanızda biriken hurdalar için hem depolama sıkıntısından kurtulacaksınız hem de bu hurdaların nakit satışından kazanç elde edeceksiniz. Firmamız aracılığı ile güvenilir ve hızlı bir şekilde enkaz kaldırma işleri yaptırabilirsiniz. Kamyon ve iş makinesi tedariki de sağlamaktayız. Şantiye sahalarına konteyner bırakan firmamıza iletişim sayfasından mesaj gönderebilirsiniz.

Hurda Konteyner Sistemleri
Hurda Konteyner Sistemleri

Bizden konteyner veya diğer hurda depolama kasaları talep etmeniz halinde çok kısa süre içerisine işinizi görecek araç gereçler temin edilmiş olacaktır. Kendi işletmenize ait araçları hurda nakliyesine ve yükleme işlerine kullanmamış olursunuz. Satmayı düşündüğünüz yüksek tonajlı hurdalar için yükleme vinçleri, konteyner ve yeterli eleman sağlanacaktır. Müşteri memnuniyetine önem veren firmamız güvenlik önlemlerini de ihmal etmemektedir. Çalışanlarımız lisanslı ve sigortalı çalışmaktadır. Bu sayede size en iyi yardımı sunacak personelimize güvenebilirsiniz.

İnşaat Alanlarına Konteyner Dorse Bırakılır
İnşaat Alanlarına Konteyner Dorse Bırakılır

Hurda Biriktirmek İçin Konteyner

Hurda metaller ve makine parçaları ile imalat artığı araiş hurdaları için muntazam bir depolama ortamı oluşturan konteyner işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Konteyner için sizden ek bir maliyet talep etmiyoruz. Çalışma mantığımız şu şekildedir: Bulunduğunuz sahaya veya sizin dilediğiniz herhangi bir başka alana konteyner, kasa veya dorse konulur. Bırakılan depolama sistemi dolduğu zaman teslim almak için size şoför göndereceğiz. Bu şoför bilgisayarlı elektronik kantar ile güvenilir tartım yaptırdıktan sonra size hurda tutarının tamamını peşin ödeyecektir. Gönderdiğimiz personeller yeterli tecrübe ve bilgiye sahiptir. Özellikle fabrika ve şantiye sahalarına konteyner bırakınca farkı kendinizde göreceksiniz.

Şantiye Sahalarına Konteyner Bırakan Firma
Şantiye Sahalarına Konteyner Bırakan Firma

Çalışma alanınızı en verimli şekilde kullanmak için konteyner ve hurda depolama sistemleri çok iyidir. Mutlaka denemenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle şantiye alanlarına biriken hurda demirler çalışma ortamında çeşitli zorluklar çıkarmaktadır. Ayrıca açık havada uzun süre kalan demir paslanmaya başar. Bu da hurda kalitesini düşürdüğü için hurdanın değer kaybı yaşamasına yol açar. Konteyner sistemleri hem sahadaki dağınıklığı önler hem de hurdanın kolayca satılmasını sağlar. Üstelik biriken hurdayı tonaj olarak tahmin etmeniz oldukça kolaydır. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak Avrupa Yakası ve Anadolu yakası ilçelerinin tamamına konteyner sistemleri kurmaktayız. Detaylı bilgi için lütfen hurdacı telefon numarasından iletişim kurunuz.