izmit hurdacı firmaları

Silivri hurdacı firmaları genel olarak kullanılamaz veya kullanılamaz duruma gelmiş bir çok eski veya yeni bozulan fazla yer kaplayan ürünler için hurdacı hizmeti sunmaktadır.

Hurdaya çıkarılabilecek öğeler arasında ağaçlardan ve petrol bazlı plastiklerden yapılmış kağıtlar ile geri dönüşüm için metal veya alaşım kullanan tüm öğeler ve aletler bulunur.

İstanbul, Türkiye’nin sanayi açısından en gelişmiş illerinden başında gelmektedir. Bu nedenle hurda metalin geri dönüşümü çok önemli ve ülke için önemlidir. Hurdaların geri dönüşümü sadece doğanın korunmasına katkı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda depozit mantığı ile hurda ürün sahiplerine kazanç sağlamayı hedefler. Hurda satış süreci tüketiciye özel değildir. Çeşitli nedenlerle geri dönüşüm faaliyetinde bulunmayan bazı firmalar da üretim sırasında oluşan atıkları satarak hurdacıların geri dönüşüm yapacağı bir tesise gönderebilmektedir.

 

Silivri hurdacı firma bayisi ve hurda alımı

Silivri hurdacı firmamız Silivri’de 1991 yılında kurulmuş bir hurda hizmeti, hurda toplama, hurda toptan alımı gibi işlemleri yürüten bir firmadır. Başlangıçta müşterilerimize sadece ticaret hizmeti verdik ve gelen malzemeleri geri dönüştürdük. Ancak yıllar içinde edindiğimiz bilgi birikimi ile müşterilerimize daha fazla hizmet vermeye başladık. Hizmet yelpazemizi olabildiğince genişlettik ve aradığınız tüm hizmetleri en basit şekilde Silivri hurdacı firmamızda bulabileceksiniz. Silivri’de hurda alım hizmeti veren firmamız; Ürünleri ayırdıktan sonra kısa sürede işlenir. Her türlü atığı sizlerden alıyor, geri dönüştürüyor ve insanların kullanımına hazırlıyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir hurdacı arıyorsanız Silivri hurdacı tam size göre. O halde hemen bizi arayın ve iletişime geçin.

 

Silivri hurda firmaları, en yakın hurda bayisi

Silivri hurdacı firması olarak Silivri’nin tüm bölgelerinden Bakır Hurda, Alüminyum Hurda, Demir Hurda, İnşaat Hurdası gibi birçok çeşit hurda alımı yapmaktayız. Hurdalarımızın her zaman yüksek bir fiyatı vardır. Bize ulaştığınızda keşif çalışmasını yapmak için personelimizi adresinize göndereceğiz. Burada malzemeleriniz test edildikten sonra tartılacak ve detaylı fiyat bilgisi alacaksınız. Eşyalarınıza her zaman yüksek bir liste fiyatıyla değer veriyoruz. Firmamız daha iyi hizmet alabilmeniz için sürekli kendini yenilemekte ve güncellemektedir. Size en yakın hurda firmasını arıyorsanız hemen bizimle iletişime geçin.

 

Silivri hurda bayileri olarak sunduğumuz hizmetler

Silivri hurdacı firmaları olarak verdiğimiz hizmetler oldukça fazladır. Günümüzde hurda şirketleri genellikle sadece alım satım hizmeti vermektedir. Ancak gelişmiş ve profesyonel bir şekilde hizmet veren bir firma olduğumuz için bir çok hizmeti aynı anda verebilmekteyiz. Müşterilerinize özverili, güvenli ve dürüst bir anlayış çerçevesinde hizmet veriyoruz. Bu sektörde böyle büyüdük, en iyi firmalar arasında yerimizi aldık. Silivri’yi ayırmadan her yere hizmet veriyoruz. Silivri’de hurda bayisi olarak verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir:

demir kesme hizmeti

yıkım hizmeti

depo temizliği

fabrika sökümü

Silivri hurda bayisi, yüksek fiyatlı hurda alımı

Silivri Hurdacı firmamız size yüksek fiyatlı hurda alım hizmeti sunuyor. Geniş bir yapıya sahip olduğumuz için birçok alanda hizmet verebilmekteyiz. Her türlü hurda bizim için önemlidir ve sizden topluyoruz. Hurdanız varsa, size ücretsiz yıkım ve yıkım hizmeti ve depo temizleme hizmeti vereceğiz.

Profesyonel kadromuz rulmanlarınızı profesyonelce temizler. Temizlik yapıldıktan sonra, sahip olduğunuz hurda parçalarını alacağız ve ekstra bir bedel istemeyeceğiz. Aynı zamanda Silivri hurda satıcısı hurdalarınızı her zaman yüksek fiyatlardan alır. Amacımız atıkları geri dönüştürerek katkı sağlamak. Sizden hurda alıp uygun fiyata başkasına satarak güveninizi asla kırmayacağız. Bize tam anlamıyla güvenebilir ve hizmet alabilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.