Şişli hurda alanlar

Altınşehir Hurdacı Bayi hizmetleri kapsamında firmamız sahip olduğunuz hurdaları değerinden satın alarak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır.

Bugün özel fiyatlar ile firmamızı arayarak hurda malzemelerinizi en uygun fiyata satabilir ve bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Altınşehir bölgesindeki servis ağımızla birlikte hemen yanınızdayız.

Tek yapmanız gereken bizi arayarak malzeme, malzeme miktarı ve malzeme durumunuzu bildirerek fiyat almak. Talep edilmesi halinde kargo dahil alım-satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Altınşehir bölgesinin yanı sıra İstanbul’da alternatif ilçe ve bölge şehirlerine de hizmet verebilmekteyiz. Hurdalarınızı istediğiniz şekilde satmak için bugün de arayabilirsiniz.

Hurda Nedir

Altınşehir Hurda Alım Satımı

Altınşehir Hurdacı alım satımı yapan firmamız, bütçe dostu fiyatlar, son teknoloji ürünü geri dönüşüm tesisi ve belediye standartlarına uygun deposuyla birlikte sizlere yaklaşık 20 yıldır hizmet sağlamaktadır.

Tercih ettiğiniz ürün alım ve satım işleriyle ilgili detaylara telefon açarak ulaşabilirsiniz. Altınşehir hurda alım satımı yapan firmamız buna ek olarak bina yıkım işleyişlerinde de sizlere hizmetlerini sunmaktadır.

Bu hizmet katsayısında, yıkım gerçekleştirilecek bina içerisinde yer alan hurdalara karşılık olarak bina yıkımı gerçekleştirilebilmektedir.

Tercih ettiğiniz yıkım prosedürleri ve detaylarla ilgili sitemiz içerisinde yer alan alternatif içerikleri inceleyebilir, merak ettikleriniz için firmamızı arayabilirsiniz.

Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız, yıkım sırasında tamamen profesyonel şekilde yaklaşarak gereken önlemleri alarak çalışmaktadırlar.

Altınşehir Hurda Demir Alımı

Altınşehir Hurdacı demir alım ve satımı yapan firmamız sizlere geniş bir alanda hizmetlerini sağlayarak, demir hurdalarınızın söküm işlemlerini de yaparak teslim alabilmektedir.

Hizmet katsayılarımız arasında demir hurdalara ek olarak alternatif hurda materyalleri de yer almaktadır. Hizmet alabileceğiniz standartlarla ilgili detaylara bugüne özel fiyatlarla ulaşmak için firmamıza telefon açabilirsiniz.

Kaliteli bir hizmet almak ve hurdalarınızı en iyi fiyattan satmak için bugün telefon ile bilgi alabilirsiniz. Altınşehir hurda demir alım ve satım ile ilgili bilgilere yine sitemiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Tamamen hizmet standartlarına uygun kullanıcı dostu üretim tesisimizde siz de ihtiyaçlarınıza uygun çözümlere ulaşabileceksiniz.

Altınşehir Hurda Kablo Alımı

Altınşehir hurda kablo alımı ve satımı konusunda hizmet sağlayan firmamız, hurdaların içerisindeki materyallere uygun biçimde fiyatlandırma yaparak, bütçenize katkı sağladığı gibi geri dönüşüm de oluşturmaktadır.

Altınşehir bölgesi içerisinde istediğiniz mahalle içerisinde hizmetimizden faydalanarak nakliye dahil ya da hariç şekilde hizmetlerimizi alabilirsiniz. 

Altınşehir Hurdacı Bakır Alımı

Altınşehir hurda bakır alımı işlemleri, firmamız tarafından itina ile gerçekleştirilmektedir. Geniş kullanım aralıığına sahip olan bakır, hayatımızın vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Bakır, kimyasal ve fiziksel özelliklerinin sağladığı avantajlardan dolayı enerji, elektrik, elektronik, ulaşım, endüstri, kimya, savunma sanayi, inşaat, kuyumculuk ve boya sektörlerinde ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.

Hal böyle olunca ev, iş yerleri ve kurumlardan her yıl tonlarca bakır hurdası açığa çıkmaktadır. Bu hurda eşyaların geri dönüşüm yapan fabrikalara iletiminin sağlanması ve tekrar kullanılabilir hale getirilmesi oldukça önemlidir.

Altınşehir Sarı Hurda Alımı

Sarı pirinç alaşımı dayanıklı, uzun ömürlü ve iletken yapısı nedeni ile günümüzde birçok sektörde yoğun olarak kullanılmaktadır. En çok sıhhi tesisat alanında yararlanılmaktadır.

Bu nedenle sarı hurda olarak adlandırdığımız materyalleri musluk vb. tesisat yapıları oluşturmaktadır. Firmamıza kullanım süresini aşmış tesisat malzemelerini getirebilir, geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Altınşehir Hurdacı Fiyatları

Altınşehir hurda fiyatları, Londra Metal Borsası’na endeksli bir şekilde değişim göstermektedir. Sitemiz üzerinden hurda fiyatları sekmesinden güncel fiyatlara kolayca erişim sağlayabilirsiniz.

Dilerseniz hurdalarınızın görsellerini tarafımıza iletebilir, uzman ekspertizlerimizce değerlendirilmesini talep edebilirsiniz. Bu sayede elinizdeki hurdaların maddi değerini öğrenebilirsiniz.

Hurda alım işlemlerimizde tonaj gözetmeden peşin ödeme imkanı sağlamaktayız. Satış işlemlerimizde ise alternatif ödeme seçeneklerini müşterilerimize sunmakta olup, müşterilerimize avantajlı satış sağlamaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.