güngören hurda alanlar

Güngören Hurdacı firmaları bünyesinde birçok hurdacı İstanbul genelinde faaliyet göstermelerine rağmen bazı ilçelere gitmemektedir. Bunun başlıca nedeni çemberlerden gelen hurda ve tonaj tiplerini beğenmemeleridir.

Hurdacılar derneği olarak Güngören hurda alım satım firması olarak çalışıyoruz.  Güngören’de satılık hurdanız varsa hurdacının numarasından bizi arayabilirsiniz.

Firmamız Güngören’de hurda ticareti yapan bir firma olarak bilinmektedir.  Ayrıca yerel zanaatkarlardan toptan hurda satın alıyoruz.  Hurdanızın kg’ı önemli değildir, fiyat bilgisi için lütfen arayınız.

Hurdalarınızı elektronik hassas terazilerle tartıyor ve nakit olarak ödüyoruz.  Güngören’deki hurda bayi ekiplerimiz uzman kadrolardan oluşmaktadır.  Size gerçekten değer verdiklerini konuşmalarından bile anlayabilirsiniz.

Ayrıca, güven şüphesi olmaksızın tüm çalışanlarımızdan iyi hal belgesi talep ediyoruz.

 

 Güngören hurdacı telefon

Güngören Hurdacı firmaları bayisinin telefonuna sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.  Web sitemizdeki telefon bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve size en yakın Güngören hurda bayisinin telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Güngören hurda bayileri ile iletişime geçerek hurda ürünleriniz hakkında bilgi verebilir ve doğru yönlendirmeleri göz önünde bulundurarak hurdalarınızı satabilirsiniz.  Hurda ürünlerinizin cinsini, değerini ve ödeme koşullarını öğreneceksiniz.

 

 Güngören Hurda Şirketi

Firmamız, Güngören Hurdacı firmaları kapsamında lider olmayı başarmıştır.  Bunun en büyük sebebi profesyonel kadrosu ve ultra modern makine parkurudur.

Hurda alımından geri dönüşüm için nakliyesine kadar faaliyetlerine kesintisiz devam edebilmesini sağlar.  Güvenilir hizmet, hurdanızı tesise getirdikten sonra personelimizle konuşabileceğiniz anlamına gelir.

Bu arada hurdanızın niteliği ve değeri hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.  Hurdalarınızı satmak isterseniz, güvenli ödeme sistemi ile hurdalarınızın parasal değerini anında nakit olarak size ödeyeceklerdir.  Atmak istediğiniz eski çöplerinizi kullanarak yüksek kazançlar elde etmeniz hayal değil.

 

 Güngören hurda fiyatları

Güngören hurda firmaları hurda fiyatları ile ilgili bilgilere web sitemizin hurda fiyatları sekmesinden ulaşabilirsiniz.  Düzenli olarak güncellememiz gereken listede her bir hurda türü için kilogram başına bir ücret olduğunu görebilirsiniz.

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na endeksli hurda fiyatları döviz kurundaki dalgalanmalardan doğrudan etkilenmektedir.  Çöpünüzün bugünkü ortalama değeri 2 hafta sonra aynı olmayabilir.  Bu sebeple fiyatlara göre planlama yapmalısınız.

 

  Güngören hurdalığı

Kullanılmayan bakır, alüminyum, sarı ve demir hurda ticareti yapmak hem çevreyi koruyabilir hem de karlılığa katkı sağlayabilir.

İstanbul Hurda Bayi Servisi kapsamında çevreci bir ekip birlikte çalışarak hurda alım satımını gerçekleştirecek ve adresinizdeki hurdalar ayıklanarak toplanacaktır.

 

Güngören Hurdacı firmaları / hurda ticaret merkezi

Güngören hurda firmaları müşterilerine her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.  Hurdanızı satmak istiyorsanız, hurda malzemeleriniz öncelikle uzmanlarımız tarafından analiz edilecektir.

Daha sonra sizden satın alırsak, tekrar kontrol edilir ve kaydedilir.  Bu miktar belli bir seviyeye ulaştığında depolara gönderilir.  Geri dönüşüme verilen artık malzemeler kısa sürede tekrar kullanılabilir hale getirilir.

Tüm hurdalar firmamız tarafından hurda alım satım merkezinde toplanmaktadır.  İşini en iyi şekilde yapan profesyonel bir hurda firması arıyorsanız Güngören hurdacı firmasını tercih edebilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.