Sultangazi Hurdacı Firması

Sultangazi hurdacı firması; İstanbul Sultangazi bölgesinde kendini ispatlamış ve adını duyurmuş firmalardan biri olup akü hurdası, elektronik hurdası, klima kombi, kağıt hurdası, petek hurdası, çeşitli ikinci el malzemeler, soyulmuş ya da soyulmamış kablo bakır hurdası, buzdolabı motoru, teneke kutu hurdası, iş makinesi hurdası, fabrika tesisi ya da çatı hurdası gibi çok çeşitli hurda malzemeleri ve hammadde kaynaklarının geri dönüşümünü sağlamaktadır.

İstanbul genelinde adrese kadar gelip nakit ödeme yapan, istenildiği takdirde nakliye hizmeti sunan, yüksek değerde kazancın her daim müşteriden yana olmasını savunan ve bu görüş doğrultusunda hareket eden, firma arandığı ve elde mevcut olan hurda malzemesinin kilogramı ve büyüklüğü belirtildiği takdirde tahmini olarak bir fiyat belirleyen ve bu yönü ile müşterilerine son derece rahat bir hizmet sağlayan hurda firması, hurdacılık sektöründe kendini ispatlamış olup profesyonel ve kaliteli hizmeti dolayısı ile son derece sevilerek tercih edilmeye devam etmektedir.

Sultangazi Hurdacı Firması ile Geri Dönüşüm Hizmeti

Sultangazi hurdacı, sahip olduğu nitelikler ve vermiş olduğu profesyonel hizmet ile hurdacılık sektörünün öncüsü olmayı başarmış bir firma olarak kendini göstermektedir.

Bireylerin satın almış olduğu eşyalar bozulabilir, ilk günkü kalitesi deforme olabilir ya da kırılma gibi problemler ile karşılaşılabilir. Bu gibi durumlarda gidilecek olan en mantıklı yol bu eşyaları geri dönüşüme tabi tutmak olacaktır. Eski dolap, beyaz eşya, alüminyum, demir, fabrika hurdaları gibi çeşitli ikinci el malzemelerin dönüşümü gerçekleştirilirken bu eşyalar değerince ücret almak mümkündür. Fakat ücretten ziyade bu tip hurda malzemeleri ve ikinci el eşyaların geri dönüşümünü sağlamanın ülke ekonomisine ve doğaya katmış olduğu eşsiz faydalar geri dönüşümü son derece cazip kılmaktadır.

Bu bağlamda mevcut olan birbirinden farklı hammadde kaynakları ve hurda malzemelerinin yıllardır geri dönüşümüne katkı sağlayan, hurda fiyatları hakkında ilk etapta tahmini bir miktar veren, hurda alım satım noktasında müşterilere hızlı ve kesintisiz hizmet veren söz konusu firma, tüm bu özellik ve nitelikleri dolayısı ile kendini bu sektör bazında ispatlamış bir firma olarak kendini göstermektedir.

Sultangazi Hurdacı Profesyonel Hizmet

En iyi hurda taşıma hizmeti veren firma olarak bu bağlamda önemli bir yere sahip olan, her bir ürünün değerinde satın alınmasına özen gösterilen, son derece profesyonel bir sistem içerisinde hizmet veren, çeşitli ev eşyalarının belli bir süre geçtikten sonra kullanım için çok fazla uygun olmadığı bilindiğinden bu tür eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirerek tekrar kullanılmak üzere en hızlı ve sağlıklı şekilde eyleme hazırlayan Sultangazi hurdacılık, hurda alım satımı noktasında uzman ekiplerle çalışmaktadır.

Sultangazi bölgesi içerisinde; Sultangazi 50.Yıl Mahallesi, Sultangazi 75. Yıl Mahallesi, Sultangazi Cebeci Mahallesi, Sultangazi Cumhuriyet Mahallesi, Sultangazi Esentepe Mahallesi, Sultangazi Eski Habipler Mahallesi, Sultangazi Gazi Mahallesi, Sultangazi Habipler Mahallesi, Sultangazi İsmet Paşa Mahallesi, Sultangazi Yunus Emre Mahallesi, Sultangazi Zübeyde Hanım Mahallesi gibi çok çeşitli mahallelerde hizmet veren firma, son derece geniş bir alanda faaliyet göstermektedir.

Sultangazi Hurdacı Numarası

Bakır hurdası, sarı hurdası, alüminyum hurdası, kurşun hurdası, akü hurdası, kablo hurdası, kalorifer kazanı hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı radyatör hurdası, kombi hurdası, klima hurdası, motor hurdası, inşaat hurdası, araba hurdası, plastik hurdası, kağıt hurdası, çinko hurdası, demir hurdası, krom hurdası, elektronik hurdası, pimapen hurdası, güneş enerjisi sistemi hurdası gibi çok çeşitli hurda malzemelerinin alımını gerçekleştiren firmaya Sultangazi hurdacı numarası +90 539 698 67 83 üzerinden ulaşılabilmektedir.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.