Kırklareli Hurdacı Firması

Kırklareli Hurdacı – Hurda Firmaları Kırklareli

Firmamız Kırklareli hurdacı faaliyetleri kapsamında 7/24 adresten hurda alımı yapmaktadır. Özellikle metal hurdaları ve hurda maden için yüksek fiyat veriyoruz. Sizden gelen talep doğrultusunda Kırklareli’de hurda bakır, sarı, demir, alüminyum, krom, nikel, çinko, kablo hurdası ve diğer hurda çeşitlerini satın alıyoruz. Geri dönüşüme hızlıca göndereceğimiz bu hurdalar için tonaj ve tutar ne olursa olsun değerini size hemen peşin ödüyoruz. İnşaat alanlarına ve fabrika sahalarına konteyner temin etmek için lütfen arayınız.

Hurdacı Kırklareli Hurda Alımı Bina Yıkımı
Hurdacı Kırklareli Hurda Alımı Bina Yıkımı

Kırklareli’nde Fabrika Söküm İşleri

Şirketimiz üretim faaliyetlerini tamamlamış tesislerin tüm sistemlerini sökebilecek donanıma sahiptir. Uzman ekiplerimizle kısa sürede fabrikanızda bulunan makineler, elektronik sistemler, yağ ve diğer depolar ile her tür metal veya plastik aksanlı araç gereci sökmekteyiz. Sökümlerden çıkan malzemeleri dilerseniz geri dönüşüme göndermek amacıyla satın alabiliriz. Deneyimli kadromuzla sökümü hassas olan malzemelerde bile ince işçilikle profesyonel hizmet sağlıyoruz. Çalışanlarımızın tamamı iş ortamına uyumlu ve sigortalı personellerden oluşmaktadır. Ayrıca söküm işlerinde çalışabilecek yeteneğe ve iş ciddiyetine sahiptirler. Size bilgi ve tecrübeleriyle yardım olmaktan mutluluk duyacaklardır.

Kırklareli Hurdacı Ve Hurda Alan Yerler
Kırklareli Hurdacı Ve Hurda Alan Yerler

Hurda Aldığımız Yerler

Kırklareli Merkez Hurdacısı: İl merkezinde her mahalleye kendi araçlarımızla hurda sarı, paslanmaz, alüminyum, çinko, bakır ve demir hurdası vs. için geliyoruz.

Lüleburgaz Hurda Alan Firmalar: Hurdacılar Birliği ilçede bina yıkım söküm işleri ve hurdacılık yapmaktadır.

Babaeski Hurdacı İletişim: Her tür atıklarınızı nakit paraya çevirmek için Kırklareli hurdacı firmamızı arayabilirsiniz.

Kırklareli Vize’de Geri Dönüşüm Şirketi: Siz değerli müşterilimize günlük hurda fiyatları sunarak piyasadaki iniş çıkışlardan olumsuz etkilenmenizi önlüyoruz.

Pınarhisar Fabrika Sökümü: Firmamız Kırklareli’nde tesis yıkım söküm işleri ile çatı sökümleri yapmaktadır. Bunun yanı sıra her cins hurdayı değerinde satın alırız.

Hurdacılar Demirköy’de: Şirketimiz filosunda bulunan kamyon ve hurda yükleme araçları ile personelimizi dilediğiniz zaman adresinize gönderebiliriz.

Pehlivanköy Hurda Alımı: Elektronik hurdaları da dahil olmak üzere her kategoriden hurda malzemeyi yüksek fiyat garantisi ile yerinde tartarak almaktayız.

Kofçaz’da Hurdacılık: Ekiplerimiz yıllardır Kırklareli hurdacı firması olarak tüm ilçelerde hurda metal alımı yapıyor. Bunun yanı sıra ikinci el malzeme alımı da yapmaktayız.

4 thoughts on “Kırklareli Hurdacı”

  1. Kırklareli Pınar Mahallesi Mahya Baba Caddesi Asil beyli Yolu Ahmet Yener Okulu Karşısı no.1 de Hurda Kanuni Motorlu Bisiklet hurdaya satılıktır.Kırklareli nden yetkili hurdacı bekliyorum.

    1. Yorumunuz denetim bekliyor. Bu bir ön izlemedir, yorumunuz onaylandıktan sonra görünür olacaktır.
      Kırklareli Pınar Mahallesi Mahya Baba Caddesi Asil beyli Yolu Ahmet Yener Okulu Karşısı 2.Yeşil Pınar sokak no.1 de Hurda Kanuni Motorlu Bisiklet hurdaya satılıktır.Kırklareli nden yetkili hurdacı bekliyorum.05436211180

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir