Edirne Hurdacı Firması

Edirne Hurdacı kapsamında, Hurdacılar derneği olarak tüm Trakya’da olduğu gibi Edirne’de de çok sayıda araç ve çalışanımızla hurdacılık faaliyetleri yürütmekteyiz. Edirne’de Yıkım Hurdası, Fabrika Hurdası, Metal Hurdası ve Maden Hurdası alıyoruz. Toptan hurda alımı da yapan firmamız çatı sacları, her tonajda eski makineler, depolama rafları, demiryolu rayları, konteynerler ve çelik çatı makasları satın almaktadır.

Edirne hurda fiyatları

Hurda fiyatları söz konusu olduğunda piyasanın nabzını tutan firmalardan biriyiz. Bu sebeple size en uygun fiyata hurda alım garantisi veriyoruz. Ayrıca toplam hurda miktarını tonaj bazında nakit olarak ödüyoruz. Edirne’de hurda alımı yapan firmalar arasında sizlere en yakın hurdacı ekibimizi kısa sürede yönlendirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlayabiliriz. Geri dönüşüm işinde yılların tecrübesi ile deneyim kazanmış bir şirketiz. Bu şekilde, tüm ihtiyaçlarınız için size yardımcı olacak deneyime sahibiz. Edirne hurda bayisi olan firmamızı 7/24 iletişim bölümündeki numaralardan arayabilirsiniz.

Hurdacı Edirne Hurda Alımı
Hurdacı Edirne Hurda Alımı

Edirne Hurdacı Şirketimiz Nerelerden Hurda Alıyor?

Keşan Hurdacısı: Edirne’de endüstriyel hurda alımı için adrese araç göndermekteyiz. Keşan’da alüminyum talaş hurdası, araiş ve imalat artığı hurdalar için yüksek fiyatlar vermekteyiz.

Uzunköprü Hurda Alan Firmalar: Fabrika hurdası satmak için hemen bizimle temasa geçin. Uzman ekiplerimizle oksijenli kesim yaparak her ebatta metali satın alınabilir hale getiriyoruz.

İpsala Bina Yıkımı ve Fabrika Sökümü: Edirne hurdacı firmamız güvenilir bina yıkım mümkündür diyerek örnek yıkım hizmetleri sunmaktadır. Üstelik hurdası karşılığında yıkım ücretsiz yapılmaktadır.

Edirne Hurdacı Bina Yıkım Fabrika Söküm
Edirne Hurdacı Bina Yıkım Fabrika Söküm

Edirne’de Hurda Alımı Yapan Yerler

En Yakın Hurdacı Havsa: Hurda satışı yapacaksanız kesinlikle tercihiniz Hurdacılar Birliği olmalı. Çünkü gerek hurdanın araçlara yüklenmesi gere taşınması gerekse tartılması olsun hiçbir durumda sizi uğraştırmıyoruz. Ayrıca paranızın tümünü peşin ödeme garantisi ile çalışıyoruz.

Meriç Hurdacı Telefonları: Hurda sarı, paslanmaz, soyulmuş kablo, bakır, çinko ve demir hurdası satın alırız.

Enez Hurda Metal Fiyatları: Profesyonel geri dönüşüm hizmetleri almak için bizimle çalışın. Enez ilçesinde hurdanıza gerçek değer biçiyoruz.

Süloğlu Hurdacılık Hizmetleri: Edirne’de bölgesel bir hurdacı ağı kurarak çok kısa sürede tüm ilçe ve mahallelerde tonajlı hurda alımları yapabiliyoruz.

Lalapaşa’da Geri Dönüşüm: Firmamız geri dönüştürebilir atıkların tümünün adresten alınması, tesislere taşınması, ayrıştırılması ve presleme – paketleme sonrası fabrikalara ham madde olarak gönderilmesi süreçlerini başarıyla yürütür.  

Edirne Hurdacı

 Edirne hurdacı firmamız  1979 senesinde bu sektöre ilk adımını atıp, çalışmalarını hızlı bir şekilde devam eden bir firmadır. Bünyemizde çalıştırdığımız toplamda 20 elemanımız ve 12 aracımız mevcuttur. Sizlere daha nasıl iyi hizmet verebiliriz diye sürekli olarak düşünürüz. Peki, Edirne hurdacı nerelerden hurda alım satım işlemi yapar? Firmamız Edirne’de bulunan bütün bölgelere kısa süre içerisinde ulaşır yani Edirne’nin bütün bölgelerine hizmet verir. Edirne’nin neresinde olursanız olun elemanlarımız hemen yola çıkarlar ve adresinize gelirler. Edirne en yakın hurdacı olarak sizlere dilediğiniz an hizmet vermeye hazırız.

 

Edirne Hurdacı, En Yakın Hurdacı

 Edirne hurdacı; Edirne’de ve Edirne’nin tüm ilçe ve semtlerinden alüminyum hurdası, alüminyum hurdası, demir hurdası ve inşaat hurdası gibi bütün hurda türlerine alır. Değerlendirmelerimiz her zaman yüksek fiyat tarifesinden olur.  Ödemelerimiz ise nakit bir şekilde gerçekleştirilir. Edirne hurdacı en yakın hurdacı olarak bilinir ve bu sebeple de çok fazla tercih edilir. Edirne’nin hangi ilçesinde veya hangi semtinde olursanız olun firmamız en geç 5 dakika içerisinde şirketten çıkacak ve adresinize ulaşım sağlayacaktır. Karşılıklı güven Hurdacılık sektöründe büyük önem taşır. Çünkü biliyorsunuz ki artık hile yapan birçok kişiye rastlamak mümkündür. Fakat biz elektronik tartılarımızı getiriyoruz ve adresinizde hurdalarınızı tartıyoruz. Sizlere daha sonra gerekli olan bütün detayları anlatıyoruz. Sizin de elinizde bulunan hurdalar mevcut ise hemen bize ulaşın 

Edirne’de Hurda Alanlar

  Edirne Hurdacı şirketimizin geçmişi bundan tam 25 sene önceye dayanır. İlk zamanlar işimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiremediysek de zamanla bu sektörde öncü bir firma haline dönüştürüp ve profesyonel bir şekilde hareket etmeye başladık. Neden bizi tercih etmenizi istiyoruz? Çünkü biz sizden aldığımız hurdaları doğrudan geri dönüşüme gönderiyoruz ve asla başka firma ile anlaşıp onlara ücret karşılığında satmıyoruz. Hurdalarınız bizim için çok kıymetlidir ve toplanma alanlarında toplandıktan sonra belirli bir müddet geçer ve bunun ardından geri dönüşüme gönderilir. Edirne’de hurda alanlar olarak bilinen ilk ve tek firmayız. Siz de bize ulaşım sağlayabilir ver istediğiniz hizmeti alabilirsiniz 

Edirne Hurdacı Kapıda Nakit Ödeme Seçeneği

 Edirnede hurdacı olarak her sene yaklaşık olarak 50.0000000 ton hurdayı geri dönüşüme gönderiyoruz ve ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz. Birçok kişi duyarsız davranıyor ve hurdalık olan eşyaları hurdacıya teslim etmek yerine çöpe atıyor. Bu hurdalar ise geri dönüşüme gitmiyor ve bir süre sonra toprağa karışıp çevre kirliliğine ve aynı zamanda ülke ekonomisinin düşüş göstermesine sebep oluyoruz. Hedefimiz hiçbir atık maddenin çöpe gidip toprağa karışmaması ve geri dönüşüme gönderilmesidir. Çabamız ise bu yönde devam ediyor. Peki, Edirnede hurdacı ödeme  yöntemi nasıl oluyor? Eşyalarınıza gelip bakıyoruz ve taktıktan sonra sizlere nakit bir şekilde ödeme yapıyoruz. Edirne hurdacı kapıda nakit ödeme seçeneğini kullanır ve asla ödemelerini bir sonraki güne sarkmaz. Sizde ulaşarak anında eşyalarınızı bize satabilirsiniz ve değerinin üzerinden bir para kazanabilirsiniz

 

Edirne Hurdacı, Hızlı Ve Profesyonel Hizmet

 Biliyorsunuz ki Hurdacılık sektörü geleceğe yatırım yapar. Hedefimiz ülke ekonomisine katkı sağlamak olup, geri dönüşüm miktarlarının artış göstermesini sağlamaktır. Geri dönüşüm miktarları artış gösterir ise ülke ekonomisine katkıda bulunmuş oluruz ve geleceğimizi garanti altına alırız. Evinizde veya iş yerinde hurdalar bulunuyor ise siz de geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Hem geri dönüşümüne katkıda bulunup hem de para kazanmak mı istiyorsunuz? O halde firmamızla iletişim kurunuz ve gereken detayları sizlere bildirelim. Edirnede hurdacı hızlı ve profesyonel hizmeti ile tanınır. Sizlere aktif bir şekilde 7/24 saat hizmet imkânı tanıyoruz.

Diğer yazılar

 

2 thoughts on “Edirne Hurdacı”

  1. Geri bildirim: Hurdacı Telefonu Esenyurt - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Etimesgut hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.