Bostanci Hurdaci Telefonu

Bostancı hurdacı bayi hizmetleri; Hurda alım satımı, hurda toplama, hurda ayırma, geri dönüşüm tesislerine taşıma ve binaların yıkılmasını içerir. Bostancı bölgesindeki geniş hizmet ağımız ile hangi mahallede olursanız olun hurda eşyalarınızı rahatlıkla satabilirsiniz. Bu sayede evde gereksiz yer kaplayan ve kullanılamayan atık eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz.

Bostancı Hurdacı

Bostancı hurda firmamızda gerçekleştireceğiniz alım satım işlemlerinde büyük kazanımlar sağlayabilirsiniz. Hurda eşyaların ilgili hurda tesislerine gönderilme sebebi kişisel kazançtan ziyade büyük bir sosyal sorumluluk ve çevre billincidir. Evinizdeki ve çevrenizdeki hurda materyalleri geri dönüşüme kazandırarak birçok önemli kazanımlar elde edebilirsiniz. Bunlar:

  • Evinizde gereksiz bir şekilde alan kaplayan hurda eşyalardan kurtularak, evinizde efektif kullanım alanları yaratabilirsiniz.
  • Fabriklara hammadde üretimi sağlayacak geri dönüşüm materyalleri sağlayabilirsiniz.
  • Sattığınız hurda eşyalar üzerinden maddi kazanımlar elde edebilirsiniz.
  • Hurda materyallerin suyu, toprağı kısacası doğayı kirletmesine engel olabilirsiniz.

Bostancı Hurdacı, Metal Hurda Alımı

Bostancı hurdacı firması; demir, barkır, alüminyum, krom, çinko ve sarı hurda içerikli metal hurdalarınızı sorgusuz sualsiz bir şekilde satın almaktadır. Bostancı beldesin seyyar bir şekilde hurda alımı yapan ekip arkadaşlarımız toplanması, alım ve satımı ile uğraşırken; tesiste çalışan personellerimiz ise hurdaların temizlenmesi, ayıklanması ve nakliyatı işlemleri uğraşmaktadır. Koordineli bir şekilde çalışma programı yürüten personellerimiz Bostancı hurdacı kalite standartlarını yükseltme gayretindedir.

Metal hurdaların geri dönüşüm işlemlerine tabi tutularak tekrar kullanılması, hem ülkemiz hem de dünyamız için büyük önem arz etmektedir. Her yıl milyonlarca ton metal hurdanın geri dönüştürülerek hammadde haline getirilmesi, doğal kaynak rezervlerinin tüketilmesi konusunu bir miktar hafifletmektedir. Kendinize ve yaşadığınız dünyaya yarar sağlayacak bir hamlede bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey metal hurda eşyalarınızı tesisimize getirmek olacaktır.

Bostancı Hurdacı, Elektrikli Eşya Alımı

Kullanım süresinin sonuna gelmiş, tamir edilemeyen eski elektirkli ev eşyalarınızı Bostancı hurda tesisimize getirerek değerlendirebilirsiniz. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, süpürge, ütü gibi birçok eşyanızı satabilirsiniz. Hurda eşyalarınızın yaklaşık değeri hakkında fikir sahibi olmak isterseniz, firmamızın içersinde yer alan uzman ekspertizlerimizden bilgi alabilirsiniz. Bunun için sitemizde yer alan iletişim kanallarından yararlanabilirsiniz. Hurda eşyanızın görsellerini Whatsapp uygulaması ya da mail adresimiz üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Bu sayede eski ev eşyalarınızın hurda piyasasındaki ederini doğru bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bostancı Hurdacı, Bina Yıkımı

Hurda alım satım faaliyetlerimizin yanı sıra, firmamız hurda karşılığında bina yıkım işlemleri de gerçekleştirmektedir. İş sağlığı ve güvenliği kurallarını ön planda tuttuğumuz, yasalara tamamen uygun işlemlerimizde okul, hastane, konut gibi yapıları yıkmaktayız. Yıkım sonrasında meydana gelen moloz ve hurdaları alandan uzaklaştırıp, temiz bir işçilik çıkarmaktayız. Hurda karşılığı yaptığımız yıkım işlemleri sayesinde, yıkım masraflarınızı en aza indirgeme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bina yıkım işleriniz için sitemizde yer alan telefon numaraları üzerinden bizlere ulaşabilir, işlemler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bostancı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları sitemizde belli periyotlarda değişmektedir. Bunun temel sebebi hurda materyallerin, İstanbul Borsası’na endeksli bir şekilde değer artışı ya da düşüşü yaşamaktadır. Hurda eşyalarınızın fiyatlarını güncel bir şekilde takip ederek kazancınızı kontrol altına alabilirsiniz. Sitemizde ana sayfada yer alan hurda fiyatları sekmesinden istediğiniz hurda çeşidinin fiyatına kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

Hurda alım satım işlemlerinizi güvenilir bir firma aracılığı ile sağlamak istiyorsanız Bostancı’da yer alan tesisimiz istediğiniz standartları fazlası ile karşılamaktadır. Hurda eşyalarınıza güncel fiyatlandırmalar üzerinden biçtiğimiz değeri, anında nakit bir şekilde elde edebilirsiniz. Güvenilir hizmetlerimizden yararlanmak için sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlerle görüşme sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.