Okmeydanı Hurdacı Firması ve Hurda Alımı

Okmeydanı hurdacı firması, İstanbul’un merkezi olarak nitelendirilecek Şişli ilçesinde uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Ev, işyeri, okul gibi çeşitli kuruluşlardan her türlü hurda eşyaların alımını ve satımını gerçekleştirmektedir. Kilogram üzerinden yapılan alım ve satım işlemleri en güvenilir yöntemlerle sağlanabilmektedir.  İstanbul Borsası çerçevesinde yapılan fiyatlandırma ile en güncel fiyatlarla ödemeyi nakit olarak alma imkanınız vardır. Hurda eşya sayınız fazla ise de uzman personellerimiz sayesinde türlerine göre kolayca ayrılabilmekte ve değerlendirmeye alınabilmektedir.

Okmeydanı Hurdacılık Hizmetleri

Okmeydanı hurdacılık hizmetleri kapsamında varlığını sürdürmekte olan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı bir çalışma sistemini kendine hedef olarak almıştır. Her zaman profesyonel ekiplerle çalışmalarını devam ettirmiştir. Hurdacılık alanında teknolojinin son ürünlerinden faydalanarak sektöre modern bir bakış açısı getirerek çağa kolayca adapte olabilmiştir. İstanbul hurdacıları arasında farkını bu şekilde ortaya koyabilmeyi başarmıştır.

Sayısı, türü fark etmeden bakır hurda, alüminyum hurda, demir hurda gibi metal eşyaları bunların haricinde plastik ve karton da alabilmektedir. Okmeydanı civarında hurdacı aramaktaysanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Okmeydanı Hurda Alım Satım İşlemleri

Okmeydanı hurda alım satım işlemleri firmamızın bünyesinde yasalara uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Tehlikesiz Atık Toplama ve Ayırma Belgesine sahip firmamız, tesisinde de yasaların istediği koşulları sağlayıp oluşumunu tamamlayabilmiştir. Aktif bir şekilde gerçekleştirdiği hurda alım satımı ve ardından gerçekleştirdiği işlemler için şöyle bir yol izlemektedir:

  1. Okmeydanı hurda firması bünyesinde çalışmakta olan personellerimiz tarafından seyyar bir şekilde hurda toplama işlemi yapılmaktadır. Bunun haricinde tesis içerisine getirilen hurdalar da aynı şekilde toplanıp biriktirilmektedir.
  2. Tesiste birikmiş hurdalar personellerce uzun sürecek bir ayıklama işlemine tabi tutulur. Alüminyum hurda, bakır hurda gibi oluşturulan kategorilerde hurdaların görünürlülüğü arttırılır.
  3. Ayıklama işlemlerinin ardından hurda kablo gibi eşyalarda soyma işlemleri gerçekleştirilir. Yanık bakır hurdası gibi eşyalarda ise yanık bölgeler giderilir. Bu sayede totaldeki hurda eşyalar net bir şekilde açığa çıkmış olur.
  4. Tüm bu işlemlerin sonun da ise geri dönüşüm yapabilecek kapasiteye sahip fabrikalar tüm hurdalar gönderilir. Geri dönüşüm işlemleri adı altında kimyasal etkileşimlerle birlikte kullanılabilir ham maddeler oluşturulur.

Okmeydanı Hurdacı ve Hurda Kablo Alan Yerler

Okmeydanı hurda kablo alan yerler sitemiz üzerindeki telefon numaraları ile birlikte ulaşabileceğiniz durumdadır. Hurda kablolar hurdacılık sektöründe önemli bir yere sahiptir. Elektriğin varlığını sürdürdüğü her yerde kullanma alanına sahip olan hurda kablolar firmamız tarafından alınıp soyma işlemlerine tabi tutulur. Bunların sonucunda ise soyma bakır hurdalar açığa çıkar. Menü üzerinden hurda kablo ve soyma bakır hurdalarının fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Satmanız halinde kilogram başına yüksek kazanımlar sağlayabilirsiniz.

Okmeydanı Hurda Hizmetleri Avantajları

Okmeydanı hurda hizmetlerinin avantajları sayesinde hurda alım satın işlemlerini en kolay şekilde çözümlendirebileceksiniz. İşte hizmetin size sağladığı avantajlar:

  • Çöp diye nitelendireceğiniz kullanım süresini tamamlamış eşyaları satarak kazanımlar elde edebilirsiniz.
  • Hurda eşyalarınızı satmanız halinde evinizde yer tasarrufu sağlayabileceksiniz.
  • Size en yakın Okmeydanı hurdacısı ile sitemiz üzerinden kolayca etkileşime geçebilirsiniz.

Okmeydanı Hurdacı Telefonu

Okmeydanı hurdacı telefonu için sitemizde yer alan telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz ya da mail gönderebilirsiniz. Size en yakın hurdacıya www.hurdacilarbirligi.com sayesinde tek bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Okmeydanı Hurdacı Hurda Fiyatları

Okmeydanı hurda fiyatları konusunda sabit bir liste olmadığını belirtmek isteriz. Çünkü piyasa gerçekleşen döviz dalgalanmaları hurdacılık sektörünü dolayısıyla da hurdaların birim fiyatlarını büyük oranda etkilemektedir. Net bir bilgi alabilmek için menü üzerinden hurda fiyatlarını görebilirsiniz.

Okmeydanı hurdacı firması ve hurda alımı isimli yazımızda hurdacılık sektörünün işleyişi, hurda hizmetleri ve hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiler verdik. Sitemizi ziyaret ederek merak ettiğiniz konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir