Sökülecek Hurda Motor Fiyatları

Sökülecek Hurda Motor Fiyatları Ne Kadar?

Sökülecek Hurda Motor Fiyatları Nedir?

Sökülecek hurda motor fiyatları, Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan demir elementi başta olmak üzere; kağıt, bakır ve benzeri elementlerin hurdalarının alım satımı farklı şekillerde yapılmaktadır. Özellikle elektronik motor ve kablo türlerinde hurda alım satımları son zamanlarda en popüler olanlarıdır. Elektronik motorlarınızın hurdaya satılması durumuna belli miktarda bir ücret ödenmektedir fakat bu fiyatlar hurdacıdan hurdacıya değişmekte olup, farklı tutarlar şeklinde ödenmesi mümkündür.

Fiyatları belirleyen faktörlerden olan, elektronik motorun durumu ve sökülecek hurda motorun içinde bulunan hurda malzemelerini kalitesi gibi faktörlere göre sökülecek hurda motor fiyatları değişiklik gösterir. Genel olarak Türkiye’de hurda motorlar için belirlenen aşağı yukarı fiyatlar olsa da, kişiden kişiye ve hurdadan hurdaya değişiklik göstermesi mümkündür.

Sökülecek Hurda Motor Ücretleri

Türkiye’de sıkça alım satımı yapan sökülecek hurda motor ücretleri, motorun kullanım süresine ve durumuna göre değişiklik göstermektedir. Kullanılmayan veya arızalı olan hurda motorları alan hurdacılar, öncelikle alacakları hurda motorların durumlarına bakar ve ona göre bir fiyat biçerler.

Hurdacıların aldığı bu sökülecek hurda motorlar, kullanmadığınız elektronik motoru olan aletlerden oluşmaktadır. Bu hurda motorlar söküldüğünde içinden çıkacak elementlerin hurdacıya ne kadar yarayacağı ile size belirli bir fiyat verilmektedir. Sökülecek hurda motor fiyatı için sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Sökülecek Hurda Motorlar Nelerdir?

Sökülecek hurda motorlarınızdan olan; bilgisayar, süpürge, saç kurutma makinası gibi aletlerin içlerinde bulunan elektrik aksamlarının alım satımında genel olarak kilogram gramı olarak hesap yapılmaktadır. Çoğunlukla hurda motorlar kilogram başına 2,5 TL civarında satılmaktadır.

Sökülmemiş hurda motorların sökümü için ise belli bir ücret alınmakta veya kilogram başına düşen fiyattan düşülmektedir. Kullanmadığınız veya çalışmayan çamaşır makineleriniz de hurda motor açısından ek gelir için fırsat olmaktadır.

Boyut olarak ufak olan hurda motorlar için genelde düşük fiyat verilse de, içinde değerli ve çok sık bulunmayan bir aksamı bulunmakta ise verilecek bu fiyat yükselecektir.

İçinde değerli ve nadir bulunan aksamların yer aldığı bazı hurda motorlar yüksek fiyata satılması mümkün olanlardır. Bu motorlar içinde, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya bilgisayarların içinde bulunan aksamlar yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir