Sökülecek Hurda Motor Fiyatları

Sökülecek Hurda Motor Fiyatları düşüyor, özellikle Türkiye’nin birçok bölgesinde bulunan demir elementi; Kağıt artıkları, bakır ve benzeri eşyalar farklı şekillerde alınıp satılmaktadır. Özellikle elektronik motor ve kablo çeşitleri söz konusu olduğunda, hurda ticareti son zamanlarda en popüler olanıdır. Elektrik motorlarınız hurdaya çıkarsa belli bir ücret olacaktır ancak bu hurdacıdan hurdacıya değişir ve farklı tutarlarda ödenebilir.

Demonte edilecek hurda motor fiyatları, elektronik motorun durumu ve demonte edilecek hurda motorundaki hurda malzemelerin kalitesi gibi fiyat belirleyici unsurlardan olan faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Türkiye’de hurda motor fiyatları aşağı yukarı sabit olsa da genel olarak kişiden kişiye ve hurdadan hurdaya değişiklik göstermesi mümkündür.

Sökülecek Hurda Motor Ücretleri

Türkiye’de sıkça alım satımı yapan Sökülecek Hurda Motor Fiyatları, motorun kullanım süresine ve durumuna göre değişiklik göstermektedir. Kullanılmayan veya arızalı olan hurda motorları alan hurdacılar, öncelikle alacakları hurda motorların durumlarına bakar ve ona göre bir fiyat biçerler.

Hurdacıların aldığı bu sökülecek hurda motorlar, kullanmadığınız elektronik motoru olan aletlerden oluşmaktadır. Bu hurda motorlar söküldüğünde içinden çıkacak elementlerin hurdacıya ne kadar yarayacağı ile size belirli bir fiyat verilmektedir. Sökülecek Hurda Motor Fiyatları için sitemizi ziyaret edebilir veya iletişim numarasından bize ulaşabilirsiniz.

Sökülecek Hurda Motorlar Nelerdir?

Sökülecek hurda motorlarınızdan olan; bilgisayar, süpürge, saç kurutma makinası gibi aletlerin içlerinde bulunan elektrik aksamlarının alım satımında genel olarak kilogram gramı olarak hesap yapılmaktadır. Çoğunlukla hurda motorlar kilogram başına 2,5 TL civarında satılmaktadır.

Sökülmemiş hurda motorların sökümü için ise belli bir ücret alınmakta veya kilogram başına düşen fiyattan düşülmektedir. Kullanmadığınız veya çalışmayan çamaşır makineleriniz de hurda motor açısından ek gelir için fırsat olmaktadır.

Boyut olarak ufak olan hurda motorlar için genelde düşük fiyat verilse de, içinde değerli ve çok sık bulunmayan bir aksamı bulunmakta ise verilecek bu fiyat yükselecektir.

İçinde değerli ve nadir bulunan aksamların yer aldığı bazı hurda motorlar yüksek fiyata satılması mümkün olanlardır. Bu motorlar içinde, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya bilgisayarların içinde bulunan aksamlar yer almaktadır.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.