İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım Satım

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alıyoruz

İstanbul Türkiye’de inşaat sektörünün en fazla geliştiği ildir.  Sürekli göç alması, giderek nüfusunun artması İstanbul’da inşaat sektörünün artmasına neden olmuştur. Ayrıca bazı ilçelerde kentsel dönüşümlerin sağlanması da inşaat sektörünün artmasında büyük etkendir. İnşaat sektöründe uzun süre kullanılıp hurda sınıfına giren her türlü ikinci el inşaat malzemeleri ve inşaat hurdası alıyoruz. İstanbul’da hurda sektöründe öncü olan firmamız inşaat yıkımından çıkan hurdalarınızı da almaktadır. Bina yıkımından çıkan hurdalarınızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçin. Metal kapı, pencere, pvc hurdası, demir hurdası gibi inşaat hurdalarınız karşılığı bina yıkım işleminizi gerçekleştirelim.

İkinci El İnşaat Malzemeleri
İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiye Sahalarından Neler Alıyoruz

İnşaat alanlarında artık işinize yaramayacak olan ne var satın almaktayız. İnşaat demiri, teleskobik direk, iskele, çatı malzemeleri 2. el olarak alınmaktadır. Şantiye alanlarında birikip işinizi engelleyen her türden hurdayı ve ikinci el malzemeyi uygun fiyattan alırız. Yerinizi bize whatsapptan gönderin aynı gün gelip peşin ödeyerek alalım. Adresinizi konum olarak attıktan sonra açık adresi de yazarsanız çok seviniriz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm inşaat şantiyelerine konteyner bırakma imkanımız vardır. İnanın bu size çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Atıl duruma gelmeden elinizdeki ikinci el inşaat malzemeleri nakit paraya çevrilmiş olacak. Üstelik siz hiç yorulmayacaksınız. Ekiplerimiz dilediğiniz tarih ve saatte sizin çalışmanızı engellemeden alım işlemini gerçekleştirir. Başakşehir ve Bahçeşehir civarında şantiye alanlarından aynı gün içinde tonaj sınırı olmadan hurda demir alabiliyoruz. Sizlere en iyi fiyatı verebilmemiz için biz çalışma yerinizde bulunan malzemelerin (hurda veya ikinci el) detaylı bilgisini vermeniz. Ayrıca alandan fotoğraf göndermeniz oldukça faydalı olacaktır. İş makinesi, kamyon veya tercihe göre dorse ekiplerimizce getirilecektir.

Stoklarımızda Satılık 2. El İnşaat Malzemeleri Bulunur

Orijinal kalitesinde, çok az kullanılmış inşaat malzemeleri için bize telefon açınız. İnşaat demiri, iskele demiri, direkler ve diğer inşaat malzemeleri ikinci el depomuzda sizleri bekliyor. Uygun fiyata işinizi çok rahat görecek inşaat malzemeleri satın alabilirsiniz. Satılık ikinci el inşaat malzemelerin listesi için iletişime geçiniz. İkinci Malzeme Alım Satım hizmetleri için arayınız.  Firmamızda 2.EL inşaat iskelesi vardır Sizde sıfırını almak yerine bizden 2. kalite inşaat iskelesi alabilirsiniz inşaat iskelesi stoklarımızda değişiklik göstermektedir bu nedenle web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz

2.El inşaat malzemeleri olarak firmamızda yer Alan ürünlerin Listesi

2.El Çubuk Demir , Demir Kesme Makası, Profil demir, Kalıp İskele Pimapen Kapı , Pimapen Pencere  Lütfen Stok sorunuz

  • Yangın Merdiveni
  • Çatı Saçı
  • Bahçe Çiti
  • Demir Kapılar
  • Duvar Üstü Bahçe Korkuluğu
  • Baklava Saç
  • Sandeviç Panel
  • Çatı Makası
  • Hafif Yük Rafları
  • İnşaat İskelesi