İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım Satım

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alıyoruz

İstanbul Türkiye’de inşaat sektörünün en fazla geliştiği ildir.  Sürekli göç alması, giderek nüfusunun artması İstanbul’da inşaat sektörünün artmasına neden olmuştur. Ayrıca bazı ilçelerde kentsel dönüşümlerin sağlanması da inşaat sektörünün artmasında büyük etkendir. İnşaat sektöründe uzun süre kullanılıp hurda sınıfına giren her türlü ikinci el inşaat malzemeleri ve inşaat hurdası alıyoruz. İstanbul’da hurda sektöründe öncü olan firmamız inşaat yıkımından çıkan hurdalarınızı da almaktadır. Bina yıkımından çıkan hurdalarınızı değerlendirmek için bizimle iletişime geçin. Metal kapı, pencere, pvc hurdası, demir hurdası gibi inşaat hurdalarınız karşılığı bina yıkım işleminizi gerçekleştirelim.

İkinci El İnşaat Malzemeleri
İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiye Sahalarından Neler Alıyoruz

İnşaat alanlarında artık işinize yaramayacak olan ne var satın almaktayız. İnşaat demiri, teleskobik direk, iskele, çatı malzemeleri 2. el olarak alınmaktadır. Şantiye alanlarında birikip işinizi engelleyen her türden hurdayı ve ikinci el malzemeyi uygun fiyattan alırız. Yerinizi bize whatsapptan gönderin aynı gün gelip peşin ödeyerek alalım. Adresinizi konum olarak attıktan sonra açık adresi de yazarsanız çok seviniriz.

İstanbul Avrupa ve Anadolu yakasında tüm inşaat şantiyelerine konteyner bırakma imkanımız vardır. İnanın bu size çok büyük kolaylık sağlayacaktır. Atıl duruma gelmeden elinizdeki ikinci el inşaat malzemeleri nakit paraya çevrilmiş olacak. Üstelik siz hiç yorulmayacaksınız. Ekiplerimiz dilediğiniz tarih ve saatte sizin çalışmanızı engellemeden alım işlemini gerçekleştirir. Başakşehir ve Bahçeşehir civarında şantiye alanlarından aynı gün içinde tonaj sınırı olmadan hurda demir alabiliyoruz. Sizlere en iyi fiyatı verebilmemiz için biz çalışma yerinizde bulunan malzemelerin (hurda veya ikinci el) detaylı bilgisini vermeniz. Ayrıca alandan fotoğraf göndermeniz oldukça faydalı olacaktır. İş makinesi, kamyon veya tercihe göre dorse ekiplerimizce getirilecektir.

Stoklarımızda Satılık 2. El İnşaat Malzemeleri Bulunur

Orijinal kalitesinde, çok az kullanılmış inşaat malzemeleri için bize telefon açınız. İnşaat demiri, iskele demiri, direkler ve diğer inşaat malzemeleri ikinci el depomuzda sizleri bekliyor. Uygun fiyata işinizi çok rahat görecek inşaat malzemeleri satın alabilirsiniz. Satılık ikinci el inşaat malzemelerin listesi için iletişime geçiniz. İkinci Malzeme Alım Satım hizmetleri için arayınız.  Firmamızda 2.EL inşaat iskelesi vardır Sizde sıfırını almak yerine bizden 2. kalite inşaat iskelesi alabilirsiniz inşaat iskelesi stoklarımızda değişiklik göstermektedir bu nedenle web sitemizde bulunan iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz

2.el insaat demiri
2.el insaat demiri

2.El İnşaat Malzemeleri Fiyatları

inşaat malzemesi ve ürünlerine 2.el inşaat malzemelerisatan firmalardan erişmek mümkün olmaktadır. Türkiye’nin birçok ilinde İstanbul başta olmak üzere bu malzemeler satılmakta olup küçük fiyat farklılıkları ile piyasada kendilerine alıcı bulmaktadır. Peki hangi inşaat malzemesi ne kadara satılmakta ne kadardan alıcı bulmaktadır, işte genel piyasa fiyatları ve ikinci el inşaat malzemelerinin fiyatlarına ilişkin bilgiler.

 • Özellikle inşaat sektöründe çalışan firmalar için tekrar tekrar kullanılabilen kalıp malzemeleri için bin TL’den başlayan fiyatlar göz çarpmaktadır.
 • Genellikle kullanılan bir diğer inşaat malzemesi de demir olmakla birlikte ikinci el 14’lük inşaat demirleri adet olarak 2,5 TL’den işlem görmektedir.

İnşaat için gerekli olan daha birçok farklı malzeme için satış gerçekleştiren 2.el inşaat malzemeleri firmalarında  ve demir en çok aranan malzemeler arasındadır. Fakat sağlamsa eğer PVC kapı ve pencere, aynı zamanda tahta ve demir kapılarda da satışa sunulabilmektedir. Bahçe kapısı, ev dış kapısı ya da iç kapılar da bu noktada çıkma ikinci el olarak satılmaktadır.

İkinci El Satılan Ürünler

Türkiye’nin farklı birçok ilinde çıkma olarak yıkılacak olan ya da eskiyen binalardan itina ile daha sonra geri dönüşüm ya da kullanma amacı ile sökülen birçok malzeme ve ürünün satışı ilgili firmalar aracılığı ile gerçekleştirilir. Hemen hemen 2.el inşaat malzemeleri olarak inşaat kalıpları başta olmak üzere çıkma kapı, pencere,  inşaat demiri, inşaat kalıbı, elektrik panosu, iskele en çok satılan inşaat malzemeleri arasında bulunur. Bu noktada adet başına ya da paket olarak satılan bu ürünler arsından en sağlamlarını tercih ederek inşaatınızı ya da binanızı en az maliyetle yapmanız mümkün olmaktadır. Hem geri dönüşüme katkı sağlayan hem de maliyeti uygun olan bir seçenektir.

İkinci el inşaat malzemelerinin yer aldığı piyasada birçok alıcı ve satıcı bulunmaktadır. Teleskopik direk, Plywood kalıp, demir profil, pullu kanto, çam kereste gibi birçok 2.el inşaat malzemelerisatışı bu piyasada gerçekleşmektedir. Yeni inşaat yapacak olanlar, inşaattaki kullanılan malzemeleri değerlendirmek isteyenler için iyi bir seçenek olacaktır. Sitede bu firmaların isim ve adres bilgilerini görmeniz mümkündür.

2.El inşaat malzemeleri olarak firmamızda yer Alan ürünlerin Listesi

2.El Çubuk Demir , Demir Kesme Makası, Profil demir, Kalıp İskele Pimapen Kapı , Pimapen Pencere  Lütfen Stok sorunuz

 • Yangın Merdiveni
 • Çatı Saçı
 • Bahçe Çiti
 • Demir Kapılar
 • Duvar Üstü Bahçe Korkuluğu
 • Baklava Saç
 • Sandeviç Panel
 • Çatı Makası
 • Hafif Yük Rafları
 • İnşaat İskelesi