Hurda demir alan firmalar İstanbul

Hurda Demir Fiyatları | Demir Hurdası Alanlar ülkemizin son yıllarda geri dönüşüm konusunda yaptığı çalışmalara göre hurda sektörü önemli ölçüde artış göstermiştir. Hurda sektöründeki bu artış özellikle sanayi kentlerinde dikkat çekiyor. Bu doğrultuda İstanbul bölgesinde hurda metal sektöründe faaliyet gösteren firmamızın önceliği hurda metal alım satımında müşteri memnuniyetidir. Hurda demir ticareti için özel olarak firmamızla iletişime geçiniz.

Demir hurdası olarak bildiğimiz hurda türü genellikle dkp, ekstra, 1. grup, 2. grup ve talaş vb. şeklinde ayrılmaktadır. Bu demir hurda fiyatları da türüne göre değişiklik göstermektedir.

Hurda Demir Fiyatları/ Demir Hurdası Alanlar

Hurda diye tabir edilen; kullanılmayan atıklar hem çevrenin kirlenmesine sebep olur hem de hiç bir işe yaramadan çürüyüp gider. Fakat bu atıklar işini profesyonel bir şekilde yapan hurdacılara verildiğinde işlenerek tekrardan insanların kullanılabileceği duruma getirilir. Firmamız demir hurdası da dâhil birçok hurdayı adresinizden gelip teslim alır. Kapınıza kadar geldikten sonra tartılarımız ile hurdalarınızı tartışıyoruz ve ardından nakit bir şekilde ödemenizi yapıyoruz.

Hurdalarınız  her zaman yüksek fiyattan hesaplanır. Asla değerinin altından hurdalarınızı almıyoruz. Amacımız hem sizi kazandırmak hem de geri dönüşüme eski atıkları kazandırmaktır. Bu sektörde güvenilir olarak bildiğimiz için bunun gururunu yaşıyoruz. Sizde demir hurdası alan yer mi arıyorsunuz? Tam da aradığınız yerdesiniz ve doğru adrestesiniz.

O halde bizi hemen arayın ve kısa süre içerisinde adresinize ulaşalım. Sizde bulunan hurdaları beraber tartalım ve hemen ödemenizi gerçekleştirelim. Hurda demir fiyatları her geçen gün yenilenir. Bu sebeple de aşağıda belirteceğim iz fiyatlarda oynama meydana gelebilir. En güncel fiyatlarımız için bizlere ulaşarak fiyatlar hakkında daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

 Güncel Demir  Hurda Fiyatları

Tufal hurdası: 0,10 TL

İnşaat demir çubuğu ( parça): 2,95 TL

İnşaat yıkım hurdası: 2,70 TL

Pik Demir talaşı: 2,20 TL

Demir talaşı hurdası: 2,30 TL

Teneke hurdası: 1,95 TL

Toplama hurdası: 2,30 TL

Ekstra hurda demir: 2,95 TL

Dkp demir hurdası: 3,0 0 TL

 Değerinden Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız; bu sektörde koordinasyon sağlamak ve aynı zamanda kullanılmayan hurdaları değerinden almak ve geri dönüşüme kazandırmak amacı ile kuruldu. Kuruluşumuzun üzerinden 30 seneyi aşkın bir zaman geçti. Senelerdir bu sektörde öncü bir firma olarak bilindik. Kaliteli çalışmalarımız ve değerinden hurda almamız sebebiyle mutlu olan ve bizden memnun olduklarını dile getiren birçok referansımız mevcuttur. Piyasada bizi tanıyan ve bizden memnun olan birçok kişiye rastlamanız mümkündür. Peki, her hurda değerinden mi alınır? Evet, bizim için hurdanın cinsi önemli değildir.  Bu sebeple de her çeşit hurdayı adresinize gelip değerinden teslim alıyoruz. Bizim için önemli olan hurdanın tekrardan kullanılabilecek duruma gelmesidir. Bu sebeple sizden aldığımız hurdaları asla bir başkasına satmayız ve cinsine ayırarak toplu halde işlenmesi için geri dönüşüme göndeririz. Sizde hurdalarınızdan iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız bizimle temas kurmanız gerekir. Fiyatlarımızı hurdalarınızı gördükten sonra veriyoruz. Aynı zamanda aşağı yukarı bir fiyat vermemizi istiyorsanız WhatsApp’tan hurdalarınızın fotoğrafını göndermeniz gerekir. Hurdalarınızın fotoğrafını gönderdiğinizde sizlere fiyat ile alakalı kısa zaman içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

Kapıdan Hurda alan Firmalar

Kapınızdan hurda teslimatına gerçekleştiren firmamız aynı zamanda hurdalarınızın karşılığında ücretsiz bir şekilde bina yıkımı hizmeti de sunar. Anlaşmalı olduğumuz bina yıkım firmaları mevcuttur ve her biri işini profesyonel bir şekilde yapar. Yani hurdalarını ı bizlere teslim ettiğinizde; bina yıkım hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız bunu sizlere hiçbir ücret almadan veriyoruz.

Depo, okul,  apartman, site, hastane, otel ve fabrika gibi bütün yerlerin yıkımını yıkım fabrikası gerçekleştirmektedir. Öncelikle ilk olarak güvenlik önlemleri alınır. Daha sonra ise iş makineleri ile gelinerek bina yıkım işlemi gerçekleştirilir. Herhangi bir önlem almadan asla yıkım işlemini gerçekleştiriyoruz. Çünkü güvenlik tedbirlerinin ne kadar önemli olduğunu; can ve mal kaybının önlenmesi için şart olduğunu biliyoruz. Çalışanlarımızın her biri eğitim almış ve sigortası bulunan kişilerdir. Siz de gözünüz kapalı bir şekilde bizlere güvenebilirsiniz ve istediğiniz hizmeti bizden alabilirsiniz.

 

Hurda Demir

Hurda demir genel olarak yeniden kullanılabilme özelliğini yitirmiş, işlevsel olarak bir değeri olmayan demire verilen isimdir. Sanayi ve ekonomi açısından gelişmekte olan ülkemizde hurdalar yeni ürünler kadar değerlidir. Günümüzde demir hurdaları ülkemizde ve dünyada en çok geri dönüşümü yapılan materyallerden biridir ve dünya çeliğinin büyük bir bölümü demirden üretilmektedir. Demir hurdası ülkemizde son yıllarda inşaat sektörünün gelişmesi ile çok fazla çıkmaktadır. Fiyatları ise demirin cinsine göre belirlenmektedir.

Demir hurdası alan hurdacı tesisi
Demir hurdası alan hurdacı tesisi

Hurda Demir Talaşı

Demir talaşı hurdası torna atölyelerinde kalıp ve diğer işlenen ürünlerin CNC ve torna makinelerinde işlenirken yüzeyinden aşınarak ayrılan parçalarıdır. Hurda demir talaşı fiyatı diğer tüm madeni hurdalardan daha düşük bir fiyattan alınıp satılır. Çünkü talaş hurdası sadece demir madeninden değil tüm metallerden elde edilmektedir.

Yıkım Alanlarından Çıkan Demir Hurdası

Bina yıkımlarından sonra ortaya çıkan molozlarda çok yoğun hurda demir bulunur. Bu demir hurdasını iyi fiyattan satarak yüksek kazanç elde edebilirsiniz. İş makineleri ile bu moloz ve atıkları ayrıştıran hurdacı firmaları mevcuttur. Bizi arayarak bina yıkım hurdası alan firmalara zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Saç Artığı

Metal ya da sac levha kesimleri sırasında ortaya çıkan metal artıklarıdır. Açık sac artığı ya da sac hurdaları toplanması ve geri dönüşüme uygun hale getirilip, demir-çelik kuruluşlarına ham madde olarak kazandırılması da faaliyetlerimiz arasındadır.

İnşaat ve Şantiye Sahalarından Demir Hurdası

İstanbul’da şantiye alanlarına konteyner koyarak çıkan hurdaların yüksek fiyattan alınmasını sağlıyoruz. İnşaat firmaları tarafınca aranmamız halinde elinizdeki ikinci el inşaat demirine en iyi fiyatı veren hurdacı firmalarına ulaşabilirsiniz.

hurda inşaat demiri
hurda inşaat demiri

Hurda Dkp

Dkp hurdalar genellikle demir üretimi ve kesimi yapan fabrikalardan temin edilmektedir. Dkp hurda; ağır, kalın ve çekirdek olmayan hurda gruplarına girer. Dkp sac hurdası metal hurda ürünlerin içerisinde en kaliteli ham madde unvanına sahiptir. Yumuşak olması sebebi ile istenilen şekil verilebilmektedir. Dkp hurda fiyatları ise normal demir hurda ve inşaat demiri hurdalarından daha yüksektir.

Alanında uzmanlaşmış alt firmaları ile uzun yıllar çalışma yürüten firmamız sizlere bölgenize en yakın ve en yüksek fiyat veren hurdacıyı bulmanız konusunda yardımcı olmaktadır. Hurda demir alım satım işlemlerini yerinde ve yüksek fiyat garantisi ile yapan firmamız İstanbul bölgesinin tamamında hizmet vermektedir. Size en yakın hurdacıyı ve en yüksek fiyat veren hurdacıyı öğrenmek için sitemizdeki telefon numaralarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bina yıkım hurda demir
bina yıkım hurda demir

Hurda Demir Alımı Yaptığımız İlçeler

İstanbul Avrupa Yakasında Avcılar, Esenyurt, Küçükçekmece, Beylikdüzü, Başakşehir, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Büyükçekmece, Arnavutköy, Güngören, Esenler, Sultangazi, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Eyüp, Kâğıthane, Beyoğlu, Şişli, Fatih, Beşiktaş, Sarıyer, Çatalca ve Silivri ilçelerinde adresten her tür hurda demir alımı yapılmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası Hurdacı firmaları aracığı ile Ümraniye, Ataşehir, Üsküdar, Çekmeköy, Kadıköy, Sancaktepe, Beykoz, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Kartal, Tuzla, Şile ilçelerinden demir hurdası satın alınmaktadır.

6 thoughts on “Hurda Demir Fiyatları | Demir Hurdası Alanlar”

  1. Geri bildirim: Hurda Demirin Kilosu Ne Kadar? - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Hurda Fiyatları Nasıl Belirlenir? - En Yakın Hurdacı
  3. Geri bildirim: Ardahan Hurdacı Firmaları - En Yakın Hurdacı
  4. Geri bildirim: Kayseri hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
  5. Geri bildirim: Kocaeli hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı
  6. Geri bildirim: Hurdacı En Yakın - Hurdacı Yol Tarifi - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.