Pursaklar hurdacı firmaları

Ankara’da bulunan Gölbaşı Hurdacı hurda alanında tüm mal ve malzemeleri devralan ve şirket tarafından hurda alanında değer biçen, hurda sahalarından alıp uygun ebatlarda uygun hammaddeler ile gerekli sektörleri kullanarak işleyen yetkin çalışanlarımız; Sektörün verimli kullanılmasına yönelik hizmet sunmaktadır.

Ülkemizde atık olarak sınıflandırılan atıkları uygun koşul ve ekipmanlarla bertaraf ederek doğaya geri veren fabrikamız; profesyonel ve titiz bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Ankara’daki hurda metal firmaları arasında en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi amaç edinen firmamız, fabrikaları ile sektörün ön saflarında yer almakta ve hurda tecrübesini göstererek hurda kalite ürünlerinize hizmet vermektedir. Hurdalarınızı değerlendirirken de uzman firmamızdan destek alabilirsiniz.

 

Gölbaşı Hurdacı Firması Geri Dönüşüme Katkı Sağlıyor

Hurda işinin geri dönüşüme etkisi her geçen gün önem kazanmakta olup, şirketimiz tarafından yürütülen hurda geri dönüşüm faaliyetleri daha çevreci bir faaliyet haline gelmiş, katkılarınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hammadde geri dönüşümü faydasını sunmaktadır. Çağımızın en büyük sorunu olan tüketimin azaltılması, hurda geri dönüşüm faaliyetleri sayesinde küresel karbon ayak izinin azaltılmasına da katkı sağlıyor. Aynı zamanda birçok ülke tarafından benimsenen karbon emisyonu azaltma politikalarına da uyum sağlamaktadır.

Ülkemizde sadece endüstriyel atık yoktur. Aslında yaşadığımız evlerden önemli miktarda çöp çıkıyor. Bazıları Gölbaşı bina yıkımlarından kaynaklanan hurda yığınlarıdır. Hurda alım satım şirketimizde geri dönüşüme uygun tüm bu malzemelerin ve hurdaların değerlendirilmesi, alternatif hammadde sürecinin iyi yönetilmesine ve geri dönüşümün faydalarından yararlanılmasına aktif olarak katkıda bulunur.

 

Ankara’nın en ünlü hurda satıcısı Gölbaşı Hurdacı

Ankara’nın en ünlü hurda metal firması Gölbaşı Hurdacı kapsamında, sanayi fabrikalarından ve hurda toplama sitelerinden malzemeler firmamız tarafından özenle alınarak toplanmaktadır. Ankara ilimizde bulunan tüm hurda toplama alanlarından alım işlemini gerçekleştirmekte olup, hurda malzemeler firmamız tarafından kimyasal yapısına ve içindeki malzemelere göre işlenmektedir.

Aynı zamanda evlerde işlevini yitirmiş eşyalar da hurda sınıfına dahil edilmekte ve bu hurdalar firmamız tarafından toplanmaktadır. Toplanan hurda, piyasa değerinin üzerinde değerlenmektedir. Bu, kullanılmayan öğelerinizi önemsiz olarak derecelendirmenize ve bu derecelendirmeden gelir elde etmenize olanak tanır.

Hurda sektöründe yıllardır çalışmanın verdiği uzmanlık ve özgün çalışma anlayışı ile Ankara bölgesindeki tüm hurda toplama alanları firmamız tarafından ziyaret edilmektedir. Firmamızda çalışan uzman ve eğitimli personel ile atıklar son teknoloji sistemler kullanılarak geri dönüştürülmektedir. Bina yıkımlarından kaynaklanan hurdalar da toplanır ve işlenir.

 

Hurda satıcısı ne iş yapar?

Hurda üreticisi ne yapar? sorusuna verilebilecek pek çok cevap olmasına rağmen, kısacası kullanılmayan, hizmet dışı kalan malzemelerin geri kazanılması için malzemelerin toplanması ve işlenmesini kapsayan genel bir terimdir, bünyesinde değerli metalleri barındırır. Hurdacılar birliği olarak bilinen firmamız yıllardır bu alanda sizler için başarıyla çalışmaktadır.

 

Hurda bayisinin geri dönüşüme katkısı

Gölbaşı hurdacı kapsamında, Hurda satıcısının geri dönüşüme katkısı yadsınamaz derecede önemlidir. Çevredeki atık problemlerini azaltmak için hurda sanayi önemli bir branş haline gelmiştir. Atıkların bertaraf edilmesi ve hurda olarak geri dönüştürülmesi, alternatif hammaddeler sağlar ve dışa bağımlılığı önemli ölçüde azaltır. Firmamız da bu yolda önemli bir görev üstlenmekte ve eğitimli uzman kadrosunu ve en son teknolojiyi kullanarak süreci oldukça iyi yönetmek istemektedir.

Atıklar, toplama noktalarından alınarak uygun arıtma süreçleri ile geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale getirilmektedir. Hurda, yapısına göre büyük miktarda metal içerir ve metal kaynakları birçok alanda hareket eder. Özellikle demir, şirketimizde en çok geri dönüştürülen hurdalardan biridir.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.