Şişli hurda alanlar

Yenimahalle hurdacı kapsamında Hurdacılar Derneği olarak her türlü hurdayı en yüksek fiyattan satın almaktayız. Yenimahalle Salonu’nda hurda bayi tadilatı, korkuluk sökme ve hurda alım faaliyetleri yapmaktayız. Yenimahalle Mahallesi hurdacı iletişim numarası için sitemizdeki iletişim bölümüne tıklayabilirsiniz. Hurda satışlarından bağlayıcı olmayan hurda fiyat teklifi için bizimle iletişime geçerek talepte bulunabilirsiniz.

Çünkü ilçenin her yerinde olduğu gibi hurdacılar derneği konteyner, alüminyum levha, üretim artıkları, dkp ve çinko hurda değerini abartıyor. Ayrıca Yenimahalle’de bulunan hurda alım kolumuzu da vakit kaybetmeden deponuza gönderiyoruz. Yenimahalle Mahallesi’nde hurdacıya ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Karışık hurda, profil çeliği, ray demiri, sarı ve karton satışı için her zaman, her zaman bizimle iletişime geçin. Birçok hurdacı, Yenimahalle fabrikalarından geri dönüştürülebilir malzeme temin etmek için çalışıyor.

Yenimahalle hurdacı değerini hurda, kurşun, kalay, köşebent ve endüstriyel kalıntı vidaları satanlara verir. Hurdayı hurda sahası ve hurda alım satım merkezi olarak Yenimahalle’de kabul ediyoruz. Her geri dönüşüm sürecinde tırnaklarını kazıyarak tecrübe kazanmış bir ekiple yolumuza devam ediyoruz.

Yenimahalle hurdacı bayii hizmetleri nelerdir?

Yenimahalle hurdacı kapsamında firmamız aracılığı ile hurda alım satımı, hurda değerleme, hurda için bina yıkımı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakasındaki tüm hurda tesislerini bir araya getirerek oluşturduğumuz Hurda Satıcıları Derneği platformu ile güvenilir bir hizmet standardına erişim sağlayabilirsiniz. Bize web sitemizdeki iletişim kanallarından telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Hurda alım ve satımı hakkında bilgi alabilir, hurda değerlerinizi tespit ettirebilir ve çok daha fazlasını isteklerinize göre sorgulayabilirsiniz.

 Yenimahalle hurdacı güvenilir ticaret

Hurda malzemelerinizi Yenimahalle’de hurda alım satım işlemleri sunan firmamızda değerlendirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir e-posta göndermek veya web sitemizdeki iletişim kanallarını kullanarak bizi aramak. Güvenilir ve seri bir şekilde gerçekleştirdiğimiz hurda alım satım işlemleri ile hem hurda parçalarınızın geri dönüşümünü sağlayabilir hem de maddi kazanç sağlayabilirsiniz.

 

Ne tür hurda satın alınır?

Yenimahalle hurdacı sahamızda her zaman metal, plastik ve kağıt hurda kabul ediyoruz. Demir, bakır, alüminyum, krom ve çinko gibi metal türlerine göre ayırıyoruz. Hurda metalleri kalay, paslanmaz çelik, soyulmuş bakır, sivri demir gibi alt tiplere ayırıyoruz. Uzman kadromuz ile hangi hurdanın hangi metali içerdiğini kolaylıkla tespit edip parasal değerini hesaplayabiliyoruz.

 

Yenimahalle hurdacı hurda değerinin hesaplanması

Yenimahalle hurdacı fabrikamızda ekspertiz raporlarımız sayesinde hurdanızın değerini net bir şekilde görebilirsiniz. Whatsapp uygulaması üzerinden güncel hurda resimlerinizi bize iletirseniz, hurda türü ve türü hakkında bilgi verir ve ayrıca hurdanızın güncel değerini söyleriz. Bu, sektördeki hurdaların finansal değerini hızlı bir şekilde öğrenmenize ve alım satım işlemlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirmenize olanak tanır.

 

Yenimahalle Bina Yıkım Hizmeti

Yenimahalle Hurda Fabrikamızda sunduğumuz bir diğer hizmet ise hurdaya karşı bina yıkım hizmetidir. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın öngördüğü yönergelere uygun olarak gerçekleştirdiğimiz bina yıkım süreçlerinde özellikle çevreye ve bölge sakinlerine karşı duyarlıyız. İş profilimizde yasal işlem başlatıyoruz.

 

Okul, hastane, müstakil ev, apartman gibi yapıların yıkımını en modern makinelerle sunuyoruz. Yıkım sonrası kalan hurdayı bize bırakarak yıkım hizmet bedelini ödeyebilirsiniz. Hurda yıkım çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yenimahalle Bina Yıkım Hizmeti Nasıl Yapılır?

Yenimahalle hurdacı olarak İstanbul’daki geniş hizmet ağımızla her hafta onlarca binanın hurda amaçlı yıkımını gerçekleştirmekteyiz. Bina yıkım süreçlerimiz aşağıdaki aşamalarda gerçekleştirilir:

 

  • Yıkım öncesi ölçüler alınır.
  • Yıkılacak binanın yıkım teknolojisi belirlenir ve yıkılacak makinelerin montajı yapılır.

 

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.