Ağrı Hurdacı Telefon Numarası

Ağrı hurdacı firmamız hurdacılık alanında gösterdiği üstün performans dolayısıyla ilimizde en önde gelen firmalar arasına girmektedir. Firmamız alanında uzman personelimizle, son teknolojiye sahip makinelerle Ağrı’nın en ücra noktasına dahi hurdacılık hizmeti sunmaktadır. Sizlerden topladığımız hurdaları geri dönüşümde işleyerek hem sizin ekonominize hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaktayız.

Sizlerde bize ulaşırsanız elinizde yıllarca sakladığınız hurdalarınızı sizlerden satın alarak nakde çevrilmesine yardımcı oluruz. Firmamız evlerinizde bulunan düşük ağırlıkta hurdaları aldığı gibi yüksek tonajlı hurdaları da bizzat adresinize gelerek satın almaktadır. Hurda alım ve satım işi sürecini kendi personellerimiz yürütür bu anlamda siz müşterilerimize hiçbir iş düşmemektedir. Bu konuda tereddüt yaşamayacağınızı temin edebiliriz. Sizlerin yalnızca hurdalarınızın adresten alımı için bizlere Ağrı hurdacı telefon numarasından ulaşmanız yeterlidir.

Ağrı Hurda Alımı Yapan Yerler

Ağrı hurdacı firmamız Ağrı ilinde tüm ilçesi mahalleleri ve köylerinde hurda alımı yapmaktadır. Hurda alımını güven ve hakkaniyet üzerine kurulu ilişkilerimizle yürütmekteyiz. Yaptığımız ticaretlerde %100 müşteri memnuniyetini kazanmak tek hedefimizdir. Ağrı’da her çeşit hurda alımını yapmaktayız. Demir, bakır, çelik, metal, alüminyum, çinko, kurşun, cıva, krom, pirinç, tel kablo, sarı hurda, kâğıt, plastik ve cam gibi tüm malzemelerinizi sizlerden satın almaktayız.

Bu gibi malzemeleri en iyi fiyattan satın alma garantisini de sizlere vermekteyiz. Sizlerden hurdaları satın alırken en iyi değerlemeyi yaparız ve sonucunda ödemeyi de peşin olarak gerçekleştirmekteyiz. Lütfen artık ömrünü tamamlamış hurdalarınızı saklamaktan vazgeçin nasıl götürürüm nereye götürüp satacağım sorularını aklınızdan atın ve yalnızca Ağrı hurdacı telefon numarasından bizleri arayın geri kalan tüm işi firmamıza bırakın. Hurdalarınızın bizimle değer bulacağından emin olabilirsiniz.

Ağrı Hurda Karşılığı Bina Yıkımı

Ağrı hurdacı firmamız artık kullanmaz durumda olan yıkım kararı çıkan binalarınızın da yıkımını gerçekleştirmektedir. Bu gibi işleriniz için uzman yıkım ekibimiz önceden gelir binayı görür fizibilite çalışmaları ve nasıl yöntemler izleyeceğini belirler. Daha sonra sizlere proje sunarız. Firmamızla anlaşma sağlandığı takdir de belirttiğimiz tarihte yıkım alanında olarak yıkımı profesyonel bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Yıkım öncesi gereken tüm güvenlik önlemleri alınır. Yıkılacak bina yakınındaki komşuları rahatsız etmemek bizim birinci önceliğimizdir.

Yıkım sonrası ortaya çıkan hurdalarınızı tek tek ayırmakta ve her cins hurdayı kendi bedelinden satın almaktayız. Firmamız yıkım sonrası çıkan tüm inşaat demirleri, asansör hurdası, klima hurdası, sac demirleri, çelik, metal, bakır gibi malzemeleri sizlerden satın almaktadır. Hurdaların ayırılması bittikten sonra en son kalan hafriyatın belediyenin daha önce belirttiği alanlara dökülmesini de firmamız üstlenmektedir. Kentsel dönüşüm projeleri için bina yıkım ihalelerini de bizlere iletebilirsiniz sizlere bu konularda da yardımcı olabilmekteyiz.

Ağrı Hurdacı Fabrika Sökümü

Ağrı hurdacı firmamız artık ömrünü tamamlamış fabrikaların kamu destekli üretim yerlerinin sökümünü bozumunu da gerçekleştirmektedir. Firmamız bu gibi büyük işleri başarı ve memnuniyetle bitirdiğine dair müşteri yorumları sitemizde mevcuttur. Fabrikaların sökümünü titizlikle tüm güvenlik önlemlerini alarak gerçekleştirmekteyiz. Söküm sonrası ortaya çıkan tüm hurdalar satın alınmaktadır. Bu anlamda bütün iş firmamıza düşmektedir.

Hurdaların ayırılması araçlara yüklenmesi ve kalanların hafriyat alanlarına boşaltılması gibi işlerin hepsini yapmaktayız. Lütfen bu tarz ciddiyet isteyen işler için daha önce bu şekilde işleri yapmamış tecrübesi olmayan firmalarla anlaşmayın. Daha sonra pişman olmak istemiyorsanız firmamızın bitirdiği işleri inceleyin hakkımızda bilgi sahibi olduktan sonra bizler Ağrı hurdacı telefon numarasından bizlere ulaşabilir. Bu büyük çaplı işleriniz için teklif isteyebilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.