Antalya Hurdacı Telefon Numarası

Antalya hurdacı firmamız her çeşit hurdanızı adresinizden alan tüm hurdacılık hizmetini ayağınıza getiren profesyonel bir firmadır. Sunduğumuz hizmetlerle sizlerin övgüsünü kazanmış olmak bizleri çok mutlu etmektedir. Hurda alımı ve geri dönüşümünü sağlamak için verdiğimiz hizmetler tamamen müşteri odaklıdır.

Müşterilerimizin memnuniyeti ve kazancı bizim için her şeyden önce gelmektedir.  Bir telefon kadar uzağınızda olan firmamız ayağınıza kadar hurdacılık hizmetini getirmektedir. Bu nedenle Antalya hurdacı telefon numarasını kaydedin ve gerektiğinde bizlere ulaşın. Alanında en kaliteli hizmeti almak ve son ana kadar aldığınız hizmetten memnun kalmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

Antalya Hurdacılık Hizmetleri

Antalya’da hurda alım işini güvenle güler yüzle gerçekleştiren firmamız insanları geri dönüşüme sevk etmektedir. Hurdaların çöpe değil geri dönüşüme gönderilmesi dünya çapında çevreye büyük katkı sağlayan bir süreçtir. Bu nedenle firmamız ne denli önemli bir hizmet sunduğunun çok farkındadır. Antalya hurdacı firmamızın sunduğu hizmetler şunlardır;

  • Hurda alım ve satım hizmeti
  • Hurdaların nakliyesi
  • Hurdaların yerinde ayrılması ve ölçümü
  • Vinç veya konteyner ile hurda taşınması
  • En hızlı şekilde adresinizden hurda alımı
  • İş ve işçi güvenliği alan güvenliği sağlayarak bina yıkım işleri
  • Kamu kurumu ve tesislerinin, fabrikaların sökümü işi
  • Yıkım ve söküm işi sonrası alan temizliği
  • Hafriyat sevki

 

Antalya Hurda Alım Yapan Yerler

Antalya hurdacı firmamız her türden hurdanızı uzman ekiplerimizce adresinize gelerek satın almaktadır. Firmamızı diğer hurda alım yapan yerlerden ayıran hurdaların nakliyesini kendimizin yapması ve ödemelerde nakit çalışmamızdır. Ayrıca hurda fiyatlarında da en güncel fiyatı siz değerli müşterilerimize sunan bizleriz. Firmamız demir, bakır, metal, çelik, alüminyum, cıva, kurşun, nikel, tel kablo, sarı paslanmaz hurda, pirinç, kâğıt, plastik, pvc, cam gibi malzemeleri ayırt etmeksizin kendi değeri ne ise o fiyattan sizlerden satın almaktadır.

Ayrıca 2. El inşaat malzemeleri, 2. El inşaat demirleri, 2. El beyaz eşyaları da satın alan firmamız bu gibi eşyalarınız için çok karlı fiyatlar sunmaktadır. Firmamız tüm bu hurdaları sizlerden satın alırken çevre kirliliğinin önüne geçmeyi hedeflemektedir. Sizlerin de daha yaşanabilir Türkiye anlayışımıza katkı sağlamanız bizler için büyük sevinç olacaktır. Haydi hem maddi kazanç sağlarken hem de gelecek nesiller için bu sorumluluğu üstlenin.

Antalya En Yakın Hurdacı

Antalya hurdacı firmamız alanında uzman personel kadrosu ve araç filosu ile sizlere en hızlı en yakın hurdacılık hizmetinizi ayağınızı getirir. Bu anlamda Antalya en yakın hurdacı gibi sorulara gerek kalmadan hızlı bir şekilde adresinize gelerek hurdacılık hizmeti ile sizleri buluşturuyoruz. Firmamız hurda alımı ve satımını titizlikle, hakka uygun şekilde gerçekleştirir. Ayrıca bina yıkım ve fabrika söküm işlerini de iş güvenliğini hat safhada tutarak gerçekleştiririz.

Bu iş sonrası alan temizliğine büyük önem vermekteyiz. Hurda ayırımı işlenmesi işleri de dikkatle gerçekleştirilir. Yaptığımız her işi hizmeti kendimiz alıyormuş gibi titizlikle yapmaktayız. Bu anlamda hiçbir yanılgı yaşamayacağının garantisini de vermekteyiz. Lütfen sitemizde bulunan referansları inceleyin hakkımızda fikir edinin. Daha sonra Antalya hurdacı telefon numarasından bizlerle iletişime geçin.

Antalya en yakın hurdacı aramanıza gerek kalmadan en geniş hurdacılık ağına sahip firmamıza ulaşmanız yeterlidir. Antalya hurdacı firması olarak Antalya’nın en ücra köşesinde bile en hızlı en yakın hurdacılık hizmetini sizlere sunmanın gururunu yaşamaktayız. Bu gururu bizlere yaşatan siz değerli müşterilerimize minnet duymaktayız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.