Batman Hurdacı Hurda Fiyatları

Batman hurdacı firmamız olarak siz değerli müşterilerimize hurda alım satım işinde aracılık etmekten gurur duyuyoruz. Profesyonel olarak hurdacılık hizmeti veren firmamız her türlü hurda alım ve satımıyla ilgilenmektedir. Hurdacılık alanında  haftanın 7 günü 24 saati uzman kadromuzla size hizmet sunmaktayız.

Batman ilinde hurda alım satımı yapacaksanız firmamızla iletişime geçmeden lütfen kimseyle anlaşmayın. En yüksek fiyat teklifleriyle hurdalarınıza değer kaybı yaşatmıyoruz. Firmamız siz değerli müşterimizin hurdalarını satın alarak geri dönüşüme katkı sağlamaktadır. Her türlü hurdanızı ayırır, her birini kendi fiyat listesinden hesaplar ve gerçek değerinde ödeme yaparız. Ödemelerimiz anında ve nakit olarak yapılmaktadır.

Batman Hurdacı Firması

Firmamız hurda ayırımını bizzat kendisi yapmaktadır. Bu işlemleri uzman ekibimiz belirttiğiniz adrese gelerek yapabilirler. Kilo ve ton bazında ölçer ve ona göre bedeli çıkarılır. Bu bedelin piyasadaki en iyi fiyat olduğunu temin ederiz. Bu titiz ve açık çalışmamız bile sadece bizimle çalışmanız gerektiğini gösterebilir. Batman ilinde işin etiğini bilmeyen amatör firmalara güvenmemeniz gerektiği uyarısını yapmak isteriz. Batman hurdacı firması olarak bizler her konuda yazılı olarak çalışırız.

Bu bağlamda belirttiklerimiz dışında bir şeyle karşılaşmanız mümkün değildir. Bunu temin eden sektörde bir firma daha yoktur. Bunun için lütfen hurda işiniz varsa bizim firmamızdan başkasını düşünmeyin. Sitemizde iletişim bilgilerimiz mevcuttur. Dilediğiniz her an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hurdalarınıza firmamızdan  fiyat teklifi almadan hurdalarınızı hemen satmayınız. Yüksek kazanç elde etmek için bizi arayınız.

Batman Beyaz Eşya Hurdası

Batman ilinde evinizde, deponuzda, iş yerinizde, kurumlarda veya fabrikalarda kullanmadığınız atıl hale gelmiş ve durduğu yerde sizlere hiçbir getirisi olmayan  beyaz eşyalarınız varsa bizimle hemen irtibata geçebilirsiniz.  Eşyaların kapsamına buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak, ütü, klima, bilgisayar, radyo gibi elektronik aletlerin tümü küçük ev aletlerinin pek çoğu girmektedir. Bizlerde bu eşyaların tümünü sizden satın alabilmekteyiz.

Üstelik piyasasının çok üstünde alarak aradaki aracıların düşük fiyat vermesini engellemekteyiz. Bu tarz eşyalarınız varsa Batman hurdacı firmamızla iletişim bilgilerinden hemen ulaşabilir ve gereksiz yere duran bu eşyalardan kazanç sağlayabilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.