Kocaeli Hurdacı Firmaı

Geri dönüşüm projelerinde kaliteli hizmet vermesiyle tanınan Kocaeli Hurdacı Firması , Kocaeli’deki hurda bayileri arasındaki iletişimi de koordine ediyor. Özellikle büyük tonajlarda hurda alımlarında siz değerli müşterilerimizin hurda ile kolayca para kazanmaları için var gücümüzle çalışıyoruz.

Kocaeli hurda deposunda güncel hurda fiyatları sağlamakta ve her türlü lokasyondan hurda alım garantisi vermekteyiz. Hurda Kocaeli firması olarak sadece atık geri dönüşümü değil, otel, hastane, okul, fabrika ve bina yıkım işlerini de yapmaktayız.

Ayrıca il genelinde çatı sökme, demir korkuluk veya çit demiri kesme, her türlü talaşlı imalat ve tüm bunların satın alınması işlemlerini yapmaktayız. Fabrika yıkım ve yıkım işlerinde kurumsal kimliğimiz ile tüm süreci başarıyla yürütmekteyiz. Uzman ekiplerimiz ve iş makinalarımız ile zor koşullarda dahi tamirci olarak göreve hazırız.

Kocaeli’de Hurda Geri Dönüşüm

Kocaeli hurdacı firmamız yılların verdiği deneyim ile hurda sarı, demir, çinko, bakır, krom, kurşun, alüminyum ve kablo hurdası için en yüksek fiyat teklifini sunmaktadır. Sizden gelen adrese çağrı talebi doğrultusunda hurdacı araçlarımızla çok kısa sürede hurdanızı nakit karşılığı almış olacağız. Hurdanızın tartım süreci tamamen güvenilir ve şeffaf bir şekilde sertifikalı kantarlarda tamamlanıp tutar size peşin ödenecektir. Kocaelinde her çeşit metal ve maden hurdalarını adresten değerinde satın alıyoruz. Bunları hiçbir şekilde doğaya ve yerleşim yerlerine zarar vermeden güvenilir bir şekilde geri dönüşüme gönderiyoruz.

Hurdacı Kocaeli Bina Yıkım Hurda Alımı
Hurdacı Kocaeli Bina Yıkım Hurda Alımı

Kocaeli’de Hurdacı Firması Nerelerde?

Derince Hurdacılar İletişim: Hurda kalorifer kazanı ve peteği sökümü ve hurdası alımı tarafımızca yapılır.

Körfez’de Hurda Alan Firmalar: Fabrika çatı yıkım ve söküm işlemleri titizlikle uzman personellerimizce yapılır.

Darıca Hurdacı Firması: Miktarı ve cinsi fark etmeden tüm hurdalar için adrese hurdacı servisleri gönderiyoruz.

En Yakın Hurdacı Gebze: Kolayca hurda satmak için konum atın en kısa sürede ordayız.  

Kartepe Hurda Metal Geri Dönüşümü: Fabrika imalat artığı hurdalar ve kompozit hurdası için en iyi fiyatı vermekteyiz.

İzmit Hurdacısı: Hurdanıza gerçek değer alıp ucuza gitmesini önlemek için bizden ücretsiz keşif isteyin.

Başiskele’de Hurda Alımı: Hurda gemi bozum ve kesim işlerinde tecrübeli saha elemanları ile hizmetinizdeyiz.

Çayırova Hurdacılık: İkinci el inşaat malzemelerini piyasanın üzerinde fiyatlar ile yerinizden satın alırız.

Dilovası Hurda Dükkanları: Kocaeli hurdacı firmaları arasında anlık hurda fiyatı verebilen kuruluşlardanız.

Kandıra Hurdacı Telefonu: 7/24 açık hurdacı şirketiyiz. Metal direklerin kesim ve hurda alımlarını yapmaktayız.

Karamürsel Geri Dönüşüm Firmaları: Hurdacılık sektöründe hikayeden değil referans esaslı işler ile övünüyoruz.

Hurda Alan Yerler Gölcük: Kocaeli hurdacısı olan firmamız hurda ayrıştırma alanları, yükleme vinçleri, sistem kasalar, kamyon kamyonet ve tamamı sigortalı ve iş güvenliği eğitimini tamamlamış çalışanları ile sizden haber bekliyor.

Kocaeli Hurdacı Firması

Kocaeli hurdacı firmamız Kocaeli ve civarında bulunan bütün her yere hizmet imkânı tanır. Elinizde bulunan fabrika hurdası, klima hurdası, akü hurdası, plastik hurda, çinko hurda, elmas hurda, nikel hurda, kurşun hurda, kablo hurda, krom hurda, alüminyum hurda, sarı hurda, bakır hurda ve demir hurda gibi aklınıza gelebilecek her nevi hurda çeşidine alıp geri dönüşüme kazandırır. Hurdacılık sektöründe işi zamanında bitirme dürüst olma ve güvenilir olma her zaman önemlidir. Biliyoruz ki siz de bu özelliklere sahip hurdacı firmasında arıyorsunuz. Aradığınız tüm özellikler bizde mevcuttur. Kocaeli hurdacı firması olarak sizlere 7/24 saat hizmet sağlığımızın yanı sıra peşin ve nakit bir şekilde ödeme yapıyoruz. Bu sebeple siz de bizlere güvenebilir ve İstediğiniz zaman bizden hizmet alabilirsiniz

 

Kocaeli Hurdacı Güncel Hurda Fiyatları

 

Kocaeli’nde güvenilir bir hurdacım arıyorsunuz? Kocaeli hurdacı olarak sizlere her zaman hizmet vermeye hazırız. Uzun yıllardır bu sektörde bulunduğumuz için güvenilir olduğumuz söylenir ve hiçbir zamanın müşterilerimizi mağdur etmeyiz. Hurdalarınız en iyi fiyat ile sizlerden teslim alınır. Yüksek fiyat vermemizin sebebi malzemelerinizi geri dönüşüme göndermemizdir. Çünkü birçok kişi diğerinin altından hurda alarak satarlar ve kar elde ederler. Bizim amacımız geri dönüşme katkıda bulunmak ve hurdaların tamamı ile geri dönüşüme göndermektir. Kocaeli hurdacı güncel hurda fiyatları ise aşağıdaki gibidir 

 

 • Tufal hurdası: 0,12 TL
 • İnşaat demir çubuğu: 3,23 TL
 • İnşaat demir hurdası: 2,70 TL
 • Teneke hurdası: 1,95 TL
 • Demir talaşı hurdası: 2,49 TL
 • Birinci sınıf hurda demir: 3,0 5 TL
 • Soyma bakır hurdası: 71,50 00 TL
 • Bakır kızıl talaş hurdası: 65,0 0tl
 • Hurda alüminyum tel: 17,20 TL
 • Hurda kâğıt :1,10 TL
 • Sarı hurda araiş: 54,5 00 TL
 • Hurda ABS plastik: 2,10 TL

 

 Kocaeli’nde Hurda İşi Yapanlar

 

 Kocaeli’nde hurda işi yapanlar olarak en ön sırada  bulunuruz. Göstermiş olduğumuz üstün başarı sayesinde piyasada en üst seviyeye yerleştik. Birçok hurda çeşidini adresinizden gelip alıyoruz. Geleceğimize temiz ve güzel bir dünya bırakmak istemez misiniz? Biliyoruz ki her insan geleceğinin parlak olmasını ister. Fakat geleceğin parlak olmasını sağlamak için öncelikle çevre kirliliğini önlemek  için çevreye ve çöpe atık malzeme atmayı bırakmalıyız. Çünkü çöpe ve çevreye atılan atık malzemeler geleceğimizin iyi olmamasını sağlar ve ülke ekonomisini düşürür. Bu nedenle odalarınızı gelin bize teslim edin ve aynı zamanda hurdalarınız karşılığında para kazanın.

 

 Kocaeli Hurdacı, Hurda Alımı

 

 Kocaeli hurdacı hurda alımı hizmetini sizlere sağlar. Kurulduğumuz günden bu yana daha yeşil bir gelecek için ekip halinde çalışıyoruz. Firmamızda çalışan elemanlarımız işinde uzmandır. Müşterilerimize en iyi hizmeti sağlarız. 25 seneyi aşkın zamandır bu sektörde olduğumuz için becerilerimiz ve bilgimiz en üst seviyededir. Her zaman verdiğimiz sözleri en kısa süre içerisinde yerine getirmeyi kendimize görev bildik. Müşterilerimiz ile ilişkilerimiz tutarlı şeffaf ve dürüsttür. İlişkilerimizin sağlam olmasına önem veriyoruz ve her zaman müşterilerimizi memnun etmek için çabalıyoruz. Sizde çevre sağlığı ve ekonomi için geri dönüşüme katkıda bulunabilirsiniz. Nasıl mı? İşyerinizde evinizde ve çevrenizde bulunan bütün hurdaları bize teslim ederek… Sizler için 7/24 saat çalıştığımızı söylemek istiyoruz. Bu sebeple de bize İstediğiniz zaman ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz

 

 Kocaeli Hurdacı, Hurda Alım Satımı

 

 Kocaeli hurdacı hurda alım satımı hizmetini sizlere sağladığımız gibi; aynı zamanda fabrikaları yıkımı, binaların yıkama, bina sökümü, depo temizliği, apartman  temizliği  gibi birçok hizmeti de size veririz. Sizde yüksek hurda fiyatı ile hurdalarınızı satmak istiyorsanız Kocaeli hurdacı firmamıza ulaşabilir ve hurdalarınız değerinden satabilirsiniz

Diğer yazılar

One thought on “Kocaeli Hurdacı Firması”

 1. Geri bildirim: Çamlıdere hurdacı firmaları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir