Ayaş hurdacı firmaları

Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir  hurda ticaret şirketi olan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç söküm, çatı söküm, fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Başak’ta hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.

Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. Lütfen 0539 698 67 83 numaralı telefondan hurdacı ile iletişime geçiniz. Aldığımız hurdaların büyük çoğunluğunu plastik paletler, kazanlar, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve her kilo için Başak Hurda olarak hizmetinizdeyiz. ve her türlü hurda mevcuttur. Hurdacı Başak Mahallesi

Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir

Toptancılar aracılığıyla birkaç tonluk hurda alımı yapan kuruluşlar var. Bu kurumlar sayesinde geri dönüşüm piyasası canlanmakta ve süreç çok hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir. Başak Mahallesi Hurda Bayisi Başakşehir Market’e özel ilan edilen ortalama fiyat üzerinden Demir, Çelik ve Krom satışı yapabilirsiniz.

Hurda Fiyatları Ne Kadar?

İstanbul, Ankara, Adana, Edirne, Karabük, Diyarbakır ve diğer şehirler arasında hurdaların alım satımıyla ilgili çok büyük farkla karşılaşılmaz. Tamamen hangi materyalin satışının yapılmak istendiğine ve o materyalle ilgili borsadaki güncel fiyatlara göz atılır. Şirketin kar marjı olarak ne kadar bir pay belirlediğine bağlı olarak, hurda alım satımının gerçekleştirilmesi mümkün olacaktır. Hurda almak ve satmak isteyen kişilerin, an itibariyle tesislerde karşılaşacağı fiyatlar şu şekildedir;

 • Hurda su saati 31,50 Türk Lirası
 • Sarı hurda radyatör 32 Türk Lirası
 • DKP hurda demir 3,0 Türk Lirası
 • Ekstra hurda demir 2,80 Türk Lirası

Yıkım Karşılığı Hurda Satışı

Çok uzun süredir bu sektörde çalışan ve topladığı malzemelerin yüksek değeri sayesinde düzenli bir gelire sahip olan çok sayıda kişi bulunuyor. Hangi materyalin ne kadar ücretle değerlendirilebileceği tamamen hurda olarak ne toplandığına göre değişiklik gösteriliyor.

Hurda satışının gerçekleştirilmesiyle ilgili herhangi bir maddi kayıp yaşamanız söz konusu değildir. Başak Mahallesi hurdacı Başakşehir civarında yıkılan herhangi bir bina için, bu binaların tüm demir ve çelik malzemelerini satın almayı teklif edebiliyor. Bazı şirketler ise direkt olarak hurda karşılığı tüm binanın yıkım ve atıkların toplanmasıyla ilgili işlemleri karşılamayı taahhüt ediyor. Belirlenen güncel fiyatlar dışında, çok yüksek bir bedel talep etmeniz mümkün değildir. 1 kilogram ile 500 kilogram malzeme getirenler, sürümden kazanabilecekleri özel fiyatlarla karşılaşabiliyor.

Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir

 Başakşehir mahallesi hurdacı başakşehir firması olarak 2000 senesinde kuruldu ve kurulduğumuz günden bu yana ise çalışmalarımızı en iyi şekilde sürdürdük. Hedefimiz her zaman çevrede ve insanlarda bulunan zararlı atıkları toplayıp faydalı hale dönüştürmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Peki, ülke ekonomisine katkıda nasıl buluyoruz?  Öncelikle müşterilerimizden topladığımız hurdalık malzemeleri geri dönüşüm merkezimizde biriktiriyoruz ve belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra işlemlerden geçiriyoruz. İşlemlerden geçmesinin ardından tekrar insanların kullanımına hazır hale getiriliyor. Böylelikle çevre kirliliği önleniyor ve ülke ekonomisi kazanmış oluyor. Sizde çevre kirliliğini önleyerek ülke ekonomisinin kazanmasını ve aynı zamanda sizin de kazanç elde etmenizi istiyorsanız mutlaka bize ulaşmalısınız

Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir Kaliteli Hizmet

 Hurdacılık titiz ve profesyonellik gerektiren bir meslektir. Çünkü günümüzde bulunan birçok hurdacı topladıkları hurdaları kendinden büyük firmalara satmaktadır. Firmanın son derece profesyonel ve işini bilen bir firmadır. Bu nedenle de sizden aldığımız hurdaları asla bir başkasına satmayız ve doğrudan geri dönüşüme göndeririz. Kaliteli hizmet imkânımızdan dilediğiniz her an yararlanmanız mümkündür. Hurdalarınızı satmak istediğiniz de neler yapabilirsiniz? iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlamanız ve adresinizi vermeniz yeterli olacaktır. Hemen ekip arkadaşlarımızın adresinize göndeririz ve hurdalarınız değerinden aldırırız. Başak mahallesi hurdacı firmamıza istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

 Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir/ En İyi Hurdacı

Başak mahallesi hurdacı Başakşehir firması olarak Başakşehir’de bulunan bütün bölgelere kısa süre içerisinde ulaşırız. Düzenli bir şekilde günlük Başakşehir’de bulunan bütün bölgelere dolaşırız ve hurdalık malzeme ararız. Sizde Başakşehir’de en iyi hurdacı arıyorsanız tam da aradığınız yerdesiniz. Bizlere ulaşım sağlayarak istediğiniz hizmete kısa süre içerisinde ulaşabilirsiniz. Sadece  hurda alım satım hizmetini veriyoruz? Hayır, firmamız kendini o kadar çok geliştirdi ki sadece hurda alım satım hizmeti değil aynı zamanda depo temizliği, fabrika yıkım söküm ve bina yıkım söküm gibi birçok hizmeti de aynı anda sizlere sağlar. Siz de kapsamlı hizmetimizden hafta içi ya da hafta sonu yararlanabilirsiniz.

 

 Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir Adresten Hurda Alımı

 Başak mahallesi hurdacı başakşehir firması 7/24 saat müşterilerine hizmet sunmaktan mutluluk ve onur duyar. Çünkü amacımız müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak ve onları mutlu ederek hurdalarınız değerinden almaktır. Bizim için hurdalık malzemelerin yeri çok başkadır ve inanılmaz değerlidir.

Bu nedenle de sizde bulunan hurdalık malzemeleriniz değerinde bir fiyat biçeriz ve sizleri fiyat konusunda asla üzmeyiz. Sizde hurdalarınız değerinden mi satmak istiyorsunuz? Adresten hurda alımı işlemini gerçekleştiren bir firma mı arıyorsunuz? Hayal ettiğiniz bütün özelliklere sahibiz ve tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Bir de ulaşım sağladığınıza istediğiniz hizmete sizleri kısa süre içerisinde sağlarız.

 

 Başak Mahallesi  Hurdacı Başakşehir Aldığımız Hurdalar

 Başak mahallesi hurdacı Başakşehir olarak kendimize her zaman geliştirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kurulduğumuz günden bu yana  teknolojiyi yakından takip ediyoruz ve bünyemizde en yeni teknolojik aletleri bulunduruyoruz. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımızı seçerken profesyonel olmalarına ve gerekli olan belgelerinin olmalarına özen gösteriyoruz.

Her biri alanında uzman olan ve işini bilen kişilerden oluşur. Şimdi sizlere Başakşehir Mahallesi hurdacı Başakşehir firması olarak aldığımız surelerden bahsetmek istiyoruz. İşte Başakşehir Mahallesi hurdacı Başakşehir aldığımız hurdalar aşağıdaki gibidir.

 

 • Bakır hurdası
 • Alüminyum hurdası
 • Demir hurdası
 • Kablo hurdası
 • Klima hurdası
 • Kombi hurdası
 • Kâğıt hurdası
 • Plastik hurdası
 • Cam hurdası
 • Metal hurdası
 • Şantiye hurdası
 • Soğutma grubu hurdası
 • Kazan hurdası
 • Beyaz eşya hurdası
 • Motor hurdası
 • Petek hurdası
 • Paslanmaz hurda

Diğer içerikler

 

One thought on “Başak Mahallesi Hurdacı Başakşehir”

 1. Geri bildirim: Bingöl Hurdacı Hurda Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.