Beylikdüzü Gürpınar Hurdacı

Beylikdüzü Gürpınar Hurdacı; Kullanılmayan eşya ve ürünlerin genel adına hurda denir. Hurdacılık sektöründe kullanılan hurdalar ise geri dönüşümü gerçekleştirilebilen ve değerli malzemelerden oluşan ürünlerdir. Hurda olarak kullanılan ürünlerin başında elektronik aletler ve çelik inşaat malzemeleri gelmektedir.

Hurdacılık hizmeti veren firmalar geri dönüştürülmesi mümkün olan malzemeleri toplayarak ayrıştırır. Bu malzemeler farklı ürünlerde hammadde olmak üzere çeşitli geri dönüşüm tesislerine ve fabrikalara iletilir. Hurdacılık sektörünün doğaya sağladığı katkı ise oldukça fazladır. Çünkü hurdacılar; demir, çelik, alüminyum, bakır gibi doğada sınırlı miktarda bulunan değerli madenlerin dönüştürülmesine doğrudan katkıda bulunur. Ayrıca bu firmalar atık plastik ve ambalajların toplanmasında da rol oynamaktadır.

Beylikdüzü Gürpınar’da Yer Alan Hurdacılar

Gürpınar Mahallesi İstanbul Beylikdüzü ilçesinin 10 mahallesinden biridir. Nüfusu yaklaşık 20 bin olan bu ilçe İstanbul’un Avrupa yakasında yer alır.

Gürpınar Mahallesinde ve yakın bölgelerde birçok hurdacı bulunmaktadır. Beylikdüzü Gürpınar hurdacı arayışındaysanız araştırmalarınızı Google gibi arama motorları üzerinden kolaylıkla yapabilir ve karşınıza çıkacak olan haritalardan detaylı konum bakabilirsiniz. Ayrıca hurdacıların genellikle web sayfaları veya sosyal medya hesapları da vardır. Bu platformlar üzerinden firmalarla iletişime geçmeniz de mümkündür.

Beylikdüzü Gürpınar hurdacı firmalarının çoğunluğu hurdaları hem toptan hem de taneyle satın almaktadır. Taneyle satın alınan hurdaların başında buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, televizyon, şofben, metal dolap, klima gibi ürünler gelmektedir. Toptan satabileceğiniz malzemeler ise demir, çelik gibi malzemelerden yapılmış olan kablolar, dolaplar ve kapılardır.

Beylikdüzü Gürpınar Hurdacı Fiyatları

Hurda fiyatları genellikle ürünlerin ağırlığına, malzeme yapısına ve malzeme kalitesine göre değişiklik gösterir. Ayrıca malzemenin geri dönüşüme ne kadar uygun olduğu da fiyatları değiştiren bir unsurdur.

Hurdacılar müşterilerine fiyat teklifinde bulunurken hurdanın bulunduğu yere gelerek yerinde ölçme yapabilir veya görüntü üzerinden değerlendirme yapabilir. Beylikdüzü Gürpınar hurdacı firmalarının bir kısmı kendi araçlarıyla verdiğiniz adrese gelebilecek firmalardır. Bu firmalarla anlaşma yapmanız halinde hurdalarınız firma araçlarıyla götürülecektir. Bu şekilde yaptığınız satışlarda nakliye sorununuz bulunmaz. Ancak eğer hurdaları kendinizin firmaya götürmesi gerekirse uygun bir araç ayarlamanız gerekecektir.

Beylikdüzü Hurda Alım satım Firması olarak hurdalarınıza anında nakite çevirin.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir