Beylikdüzü Kavaklı Hurdacı

Beylikdüzü Kavaklı Hurdacı Hurda, kullanılmayan eşyalar için kullanılan bir kelimedir. Hurdacılık sektöründeki hurdalar ise geri dönüşümü sağlanabilen ve maddi değeri bulunan eşya ya da malzemelerdir. Hurda ürünler genellikle demir, çelik, gümüş, altın, alüminyum, plastik, cam gibi malzemelerden oluşur.

Hurdacılık sektöründe hizmet veren firmalar hurda malzemeleri toplayıp ayıklayarak geri dönüşüme kazandırır. Doğadaki maden kaynakları sınırlı olduğu için bu dönüşüm oldukça büyük anlam ifade eder. Çünkü bu malzemeler geri dönüşüm fabrikalarında veya çeşitli fabrikalarda bazı işlemlerden geçirilerek yeniden şekillendirilir. Böylece malzemelerin dönüşümü gerçekleşir ve doğadaki sınırlı kaynaklar tükenmez. Eğer sizlerin de kullanılmayan eşyalarınız varsa hurdacı firmalara başvurarak bu ürünleri satabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca bu işlem doğanın dönüşümüne de katkı sağlayacaktır.

Beylikdüzü Kavaklı’daki Hurdacılar

Kavaklı, İstanbul’da yer alan Beylikdüzü’nün bir mahallesidir. Yaklaşık 39 bin nüfusa sahip olan bu mahallede hurdacı sayısı da fazladır. Beylikdüzü Kavaklı hurdacı firmaları hem toptan hem de tane hesabıyla hurda alımı yapmaktadır. Ayrıca Kavaklı Mahallesine hizmet veren başka hurdacı firmaları da vardır. Bu firmaların bazıları Beylikdüzü’nde komşu mahallelerde, bir kısmı da İstanbul’daki diğer ilçelerde yer almaktadır.

Beylikdüzü Kavaklı’da Hurdacı Seçimi

Beylikdüzü Kavaklı hurdacı firması seçilirken bazı noktalara dikkat etmekte fayda vardır. Hurda eşyaları ağır olduğu ve geniş yer kapladığı için genellikle büyük nakliye aracı olmadan taşımak zordur. Bu nedenle hurdacı firması arıyorsanız ilk olarak firmanın konumuna dikkat edebilirsiniz. Genellikle Google gibi arama motorlarında hurdacıların konumları ve yol tarifleri yer almaktadır.

Hurdacı seçerken dikkat edebileceğiniz bir diğer nokta ise firmayla ilgili yorum ve görüşlerdir. Bunun için daha önce bu firmalarla çalışmış kişilerden görüş alabilir veya şirketi internet üzerinde araştırabilirsiniz.

Kavaklı Hurdacılarının Hizmetleri

Beylikdüzü Kavaklı hurdacı firmalarının müşterilerine sundukları hizmetler çeşitlilik gösterir. Bu firmalardan bazıları telefon ile yalnızca genel bilgi verir ve sahip olduğunuz hurdalarla ilgili ayrıntılı görüntü ister. Görüntüleri incelemelerinin ardından müşterilerine fiyat teklifinde bulunan bu firmalara hurdanızı sizin teslim etmeniz gerekir. Bazı firmalar ise adres bilgisi vermeniz durumunda hurdanızın bulunduğu konuma gelerek yerinde ölçüm yapar. Bu firmalar daha sonra müşterilere fiyat tekliflerinde bulunur ve anlaşma sağlanırsa hurdayı kendi araçlarıyla götürür.

Hurdacı Firması olarak beylikdüzü kavaklı mevkinde olan dükkanımızı esenyurt semte taşınmıştır.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir