Esenyurt Hurdacılar Sitesi

İstanbul ili Esenyurt ilçesi içerisinde hurdacı firmaların bir arada bulunduğu Esenyurt hurdacılar sitesi bulunmaktadır. Bu site içerisinde birbirinden farklı hurdacı firmaların şubeleri ve geri dönüşüm merkezleri bulunmaktadır. Bu hurdacı sitesi içerisinde bulunan firmalara hurda satabileceğiniz gibi ucuz fiyatlara hurda da satın alabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacılar Sitesi İçerisinde Bulunan Firmalar

Esenyurt ilçesi içerisinden bulunan ve hurdacıların bir araya toplandığı Esenyurt hurdacılar sitesi içerisinde birçok hurdacı firması bulunmaktadır. Bu firmaların neredeyse hepsi hurda alım satım işlemi gerçekleştirmektedir. Birçok farklı türde hurda alım satım yapılabildiği için satmak istediğiniz hurdaları buradaki firmalara ulaştırabilirsiniz. Böylece satması güç hurdalarınızı dahi geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacıların Sitesine Nasıl Gidilir?

Esenyurt hurdacılar sitesi içerisine giderek hurdanızı satmak ya da almak istiyorsanız farklı çeşitlerde bu siteye ulaşabilirsiniz;

  • Doğrudan açık adres ile hurdacılar sitesine gitmek: Hurdacılar sitesinin açık adresine giderek hurdacılar sitesine gidebilirsiniz. Bu adrese internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
  • Hurdacınızın adresine giderek: Hurdacılar sitesi içerisindeki bir firmaya ulaşmak istiyorsanız doğrudan firmanın açık adresine gidebilirsiniz. Hurdacınızın adresine internetten arama motorundan gerçekleştireceğiniz arama ile ulaşabilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak da hurdacı firmanın web sayfasında bulunan iletişim kısmından onlara ulaşabilirsiniz.
  • Telefon numarası ile ulaşmak: Hurdacılar sitesi içerisinde bulunan firmaların telefon numaralarına ulaşarak alım satım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • Web adresi: Günümüzde birçok hurdacı firmanın web adresi bulunmaktadır. Ulaşmak istediğiniz firmanın web adresine girerek de o firmaya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Web sayfadan doğrudan ulaşamasanız dahi iletişim kısmındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Hurdacılar Sitesi Telefon Numarası

İstanbul Esenyurt içerisinde bulunan hurdacı sitesinin telefon numarasına ulaşmak istiyorsanız, hurdacılar sitesinin kendine ait bir telefon numarası bulunmamaktadır. Çünkü burada bahsedilen hurdacılar sitesi bir hurdacı ya da merkeze bağlı hurdacılar değildir. Her biri özel olarak firmaya sahip hurdacılardır. Bu nedenle doğrudan bir telefon numarasına ulaşmak mümkün olmayacaktır.

Ancak hurdacılar sitesi içerisinde bulunan ve hurdanızı kabul eden bir hurdacı firmanın telefonuna ulaşarak site içerisindeki yerini öğrenebilirsiniz. Ya da hurda bildiriminizi doğrudan seçtiğiniz hurdacının telefon numarası ile bildirebilir ve ekibin evinize gelerek hurdanızı almasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.