Göztepe Hurdacı Kadıköy

Göztepe Hurdacı Kadıköy

Göztepe hurdacı işletmesi olarak Hurdacılar Birliği hurdaların bütününü gerçek değeri üzerinden alır. Kadıköy Göztepe’de çatı temizliği, çit demiri kesimi ve kalorifer kazanı kesimi faaliyetleri yürütürüz. Göztepe Mahallesi hurdacılar iletişim 0539 698 67 83 arayın. Hurda satmayı düşünüyorken bizimle iletişim kurun ve hurdanızın fiyatını öğrenin. Çünkü İstanbul’un çoğu yerinde olduğu gibi bu civarda da demir merdiven, krom, yük konteyneri ve sanayi artığı hurdaları için yüksek parayı firmamız sunmaktadır.

Göztepe Hurdacı, Kadıköy Hurda Alan Yerler

Göztepe hurdacı işleyişlerimizde, Kadıköy bölgesi başta olmak üzere bütün bölgede geniş bir hizmet ağı sağlamaktayız. Bu sayede siz de hurdalarınızı ederi üzerinden değerlendirebilecek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda bütçenize katkı sağlayabileceksiniz. Göztepe bölgesi ile sınırlı olmayan iş ağımız hem Kadıköy, hem de İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet sağlayabilmektedir. Hizmet katsayımız ve detaylarımız ile ilgili detayları iletişim adresimizden, telefon numaramızdan ya da mail adresimizden öğrenebilirsiniz. Siz de kaliteli hizmet katsayısını, bugüne özel fiyatlarla yakalayabileceksiniz.

İstanbul için beklenen büyük deprem, kentlerde dönüşümü zorunlu kılmıştır. Bu da belirli binaların yıkılmasına ve yerine yeni binaların inşa edilmesine sebep olmuştur. Bu noktada hizmet sağlayan firmamız, binaları hurdaları karşılığında yıkarak, hurdaları karşılığında sertifikalı bir şekilde hizmet sağlayabilmektedir. Profesyonel olarak yıkım işleri konusunda sunduğumuz hizmette, son teknoloji yıkım ekipmanları, belediye izinleri ve güvenlik önlemleriyle sizlere yüksek standartlı bir işleyiş garantisi sağlamaktayız.

 Göztepe Hurda Eşya Alımı

Göztepe bölgesi içerisinde hurda eşya alımı yapan firmamız;

 • Akü
 • Jeneratör
 • Beyaz eşya
 • Dayanıklı ev aletleri
 • Merdiven
 • Asansör
 • Motor
 • Eski mobilya

Başta olmak üzere, kullanmadığınız ve evinizde fazlalık olan birçok hurda eşyasını satın alarak bütçenize katkı sağlamaktadır. Hurdalarınızı alarak geri dönüşüme kazandıran firma, bu noktada olan girişimleriyle Marmara Bölgesi içerisinde geniş bir hizmet ağı sunmaktadır. İhtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteli bir hizmet sunan firmamızın hizmet detayları ve ücretlendirmeler ile ilgili detaylara telefon açarak ulaşabilirsiniz. Bina yıkım hizmeti de sağlayan firmamız, Göztepe bölgesiyle sınırlı kalmayarak İstanbul’un bütün bölgelerinde bina yıkım işlerinde sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Hurda eşyalarınızı doğru fiyattan değerlendirerek bütçenize katkı sağlayacaksınız. Kullanmadığınız beyaz eşyaları ederi üzerinden satın alan firmamız, arzu ettiğiniz taktirde nakliye dahil şekilde de hizmet sağlayabilmektedir.

Göztepe Hurda Kablo Alımı

Göztepe hurda kablo alımı konusunda, yıkılan binalarınız içerisinde yer alan kablolar başta olmak üzere her türlü kullanmadığınız kabloyu satın alabilmekteyiz. Hafriyat ve bina yıkım işleyişlerinde, hurdaları karşılığında yaptığımız hizmet ağına alternatif olarak belirli bir oda, iş yeri ya da depo sökümü de yine hurdaları karşılığında bizlere yaptırtabilirsiniz. Hurda kablolarınızı kilo işi olacak şekilde satabilir ve geri dönüşüme kazandırabilirsiniz.

Göztepe Sarı Hurda Alımı

Göztepe sarı hurda alımı konusunda hizmet sunan firmamız sizlere yıkım işleyişlerinde de hurda karşılığında hizmet sunabilmektedir. Fabrika yıkımı, bina yıkımı ve depo yıkımı yapabilmektedir. Alanında uzman ekibi, bütün izin ve belgeleri tam olarak yıkımı gerçekleştirerek yapmaktadır. Sahip olduğunuz eski yapımların yıkımı ve kentsel dönüşümünü gerçekleştirebilen firmamızın hizmet detayları için telefon ile bilgi alabilirsiniz. Tamamen belediye izinleri ve gerekli sertifikalarla bu yıkım işlerini yapmaktayız.

Göztepe Hurda Demir Alımı

Göztepe hurda demir alım işlerinde sizlerin moloz, hafriyat, çelik ve demir sökümü, nakliyesi ve geri dönüşümüzü şirketimizde uygulanmaktadır. Son teknoloji geri dönüşüm tesislerimizde ihtiyaçlarınıza uygun geri dönüşüm işlemleri yapılabilmektedir. Göztepe, Kadıköy ve İstanbul’un çevre bölgelerinde yıkım faaliyetleri de uygulanabilmektedir. İhtiyaçlarınıza uygun işlemleri yaptırmak için bugüne özel fırsatlarla siz de telefon ile şirketimize ulaşabilirsiniz.

Göztepe Hurda Bakır Alımı

Göztepe hurda bakır alımı için firmamızı arayabilirsiniz. Bakır hurdalarınızı günlük piyasa şartlarında değerlendirerek, ederi üzerinden satın alarak sizlere ücretini ödemekteyiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bugüne özel fiyatlarla siz de firmamızı arayarak hurda alımı, bina yıkımı ve sökümü de gerçekleştirmektedir. Kadıköy merkezde olmak üzere çevre ilçeler ve Marmara bölgesinin tamamında sağlanan hizmet ağımız ile ilgili bugün telefon açarak bilgi alabilirsiniz.

Hatta Kadıköy’de hurda alan mesai arkadaşlarımızı vakit geçmeden eve ulaştırıyoruz. Göztepe Mahallesinde hurdacı bakıyorsanız bize telefon açın. Hurda dkb, paslanmaz sac, karton, kutu alüminyum ve alüminyum kapı satmak için yaz kış demeden bizimle iletişim kurun. Çok sayıda hurdacı Kadıköy iş yerlerinden hurda ticareti için faaliyet göstermektedir. Fakat içlerinden zincir, metal, hidrolik piston, pres ve trafo hurdası için müşterisine yüksek parayı firmamız sunmaktadır. Göztepe’de büyük hurdacı ve hurda merkezi olarak hurdacılık yapıyoruz. Hurda ticaretinde uzun yıllar çalışarak bilgi birikimi elde etmiş personel ile projeler yürütüyoruz. Hurda satarken yüksek oranlı bir getiri elde etmek istiyorsanız hızlı olun ve bizimle temas halinde olun.

Göztepe Hurdacı Kadıköy
Göztepe Hurdacı Kadıköy

GÖZTEPE’DE HURDA ALIM SATIM

Hafta içi ve hafta sonu Göztepe hurdacı mesai arkadaşlarımızın yardımı ile çatı temizliği için projeler yürütüyoruz. Bu civarda işi olan yediden yetmişe herkesin hurda geri dönüşümü gereksinimi doğrultusunda uğraşımız kaliteli bir şekilde devam edecektir. Örnek olarak 2 inci el çıkma raf, pano, ikinci el çatı, hurda çatı ve demir boru alım satımı yapıyoruz. Bu sebepten artık çalışmayan ıvır zıvırlar için lütfen bizi arayın. Sunmuş olduğumuz Göztepe hurdacı teşebbüslerimiz ile farklı ebatlarda hurdaları gerçek değeri üzerinden alırız. Bu çevrede konumdan firmamız bünyesinde olan vinçli yükleyiciler, motorlu greyderler, mikro yükleyiciler ve tekerlekli dozerler ile uzman bir şekilde hurda alıyoruz. Göztepe hurdacı şirketi olan bizden fiyat sormak karmaşık değildir. Bunun için yapacağınız sadece hurdanın tamamını gösteren resimleri hurdacı iletişim numarasına nakletmektir. Hurda ekspertizimiz size çok kısa sürede dönüş yaparak gerçek fiyatını söyleyecektir. Kabul ederseniz tır ve yükleme araçlarını konumunuza gönderiyoruz. Hurdacılar Birliği olarak Kadıköy’de inşaat artığı, demir merdiven söküm, radyatör, hurdacılar ve hurda kablo fiyatları hakkında cevap veririz. Hem de İstanbul’da paslanmaz hurda fiyatları, plastik geri dönüşüm, dkp, kurşun fiyatları ve hurda lastik alımı İstanbul konularında yardımcı oluruz. Kadıköy hurda kablo fiyatı sunmamız için bizimle temas halinde olun.

Kadıköy Göztepe Hurdacı 

Göztepe Hurdacı Kadıköy; uzun yılların deneyimiyle sektörde öne çıkan firmalardan biridir. Kadıköy Göztepe bölgesinde hizmet vermeye devam eden firmamız; hurdacılık işlemlerine dair tüm süreçlerde yetkin bir firmadır ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımla çalışmaktadır.

Hurda ürünlerin teslim alınması ve taşınarak geri dönüşüm sürecine yönlendirilmesi noktasında çalışan firmamız; tüm bu süreçlerde başarılı ve itinalı bir şekilde çalışmaktadır. İstenilen her bölgede teslim alınan hurdaların tekrar tüketime katılması noktasında yardımcı olmaktadır.

Geri Dönüşümde Hurdacılığın Yeri

Hurdacılık sektörü; hem piyasa açısından hem de geri dönüşüm bakımından önemli bir alandır. Hurda malzemelerin alınması ve geri dönüşüm için uzman kişiler tarafından işlenerek yeniden üretim aşamasından geçmesi ve tüketime sunulması olarak tarif edilebilecek hurda geri dönüşüm süreci; gerek bireysel gerekse de toplumsal fayda sağlamaktadır. İhtiyaç duyulmayan ürünlerin belli bir fiyatlandırma üzerinden satılmasını olanaklı kılan bu sistem dâhilinde; elden çıkarılan hurda ürünler doğaya zarar verecek atıklara dönüşmek yerine üretim döngüsüne dâhil edilmektedir.

Hurdacılık alanı; işe yaramaz olarak görülen ürünlerin piyasada değer arz eden yeni ürünlere dönüşmesine fırsat vermektedir. Bu şekilde dünyaya bir yük meydana getirebilecek elden çıkma ürünler; bilen kişiler tarafından işlenerek fayda sağlanmaktadır. Günümüzde tüketim konusu; artan nüfus ve değişen ihtiyaç algılısıyla, devamlı olarak artmaktadır. Geri dönüşüm mantığı; bu döngüye başarılı bir alternatif seçenek olarak ortaya çıkmaktadır.

Göztepe Hurdacı ve Hizmet Alanları

Göztepe Hurdacı; bakır hurdası alan yerler arasında ustalıkla hizmet veren firmalardan biridir. Çeşitli hurda ürünlerin teslim alınması ve işlenmesi sürecini titizlikle sürdüren firmamız; Kadıköy bölgesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamızın sektörde sunduğu bazı hizmetler aşağıda sunulduğu gibidir:

 • Evlerden ve işyeri gibi tüm mekânlardan hurda ürün teslim alınması
 • İnşaat alanlarından hurda ürünlerin toplanması süreci
 • Tüm hurda ürünlere; yüksek piyasa değeri üzerinden fiyatlandırma sunulması
 • Farklı hurdaların değerinin belirlenmesi
 • Tüm hurdacılık alanlarında seri ve özenli bir şekilde hizmet sunulması

Firmamız; kaliteli hizmet anlayışıyla hareket etmekte ve gerekli tüm süreçlerde hizmet vermeyi sürdürmektedir. Göztepe Hurdacı Kadıköy; bölgede etkin bir şekilde çalışmaktadır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.