İnönü Hurdacı

İnönü Hurdacı Ataşehir her türlü hurdayı cari değerinden satın alır. Ataşehir İnönü’de korkuluk sökme, hurda geri dönüşüm ve yenileme çalışmaları yapmaktayız.

İnönü Mahallesi hurdacı Tel 0539 698 67 83 irtibat. Hurdayı işyerinizden çıkarmadan teklif isteyin ve hurda fiyat teklifi alın. Çünkü çoğu yerde olduğu gibi yakın çevrede Alüminyum, Radyatör, PVC ve Kırkambar Sarı Hurda için uygun fiyatlar sunuyoruz. Hatta Ataşehir’deki hurda alım kolumuzu hemen evinize gönderiyoruz. İnönü Mahallesi’nde bir hurdacının telefon numarasına ihtiyacınız varsa, daha fazla sorun yaşamanıza gerek yoktu.

Eski boru, alüminyum profil, krom, gri talaş ve alüminyum fan satışı için 7/24 fiyat teklifi isteyin. Birçok hurda bayisi, çoğunlukla Ataşehir şirketlerinden metal hurda almak için rekabet ediyor. Öte yandan trapez saclar, antron kırma, metal, demir boru ve çelik boru hurdalarında her zaman en iyi fiyatı söyleriz. İnönü hurdacı ve hurda alım satımı olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Uzun süredir geri dönüşüm sektöründe çalışan ve kendini hurda uzmanına dönüştüren meslektaşımız ile her yerde faaliyet gösteriyoruz. Hurda satışından büyük bir kazanç elde etmek istiyorsanız vakit kaybetmeyin ve bizimle iletişime geçin.

 

İnönü Mahallesi Hurdacı
İnönü Mahallesi Hurdacı

İNÖNÜ’DE BÜYÜK HURDACI

Aralıksız İnönü hurdacı kolumuzun vasıtasıyla korkuluk demiri sökümü için her yerde aktifiz. Yakınlarda ikamet eden tepeden tırnağa tümünün her çeşit dönüşüm ihtiyaçlarına yönelik uğraşımız her zaman olacaktır. Üstelik 2nci el işçi kabini, oluklu sac, çelik antrepo, çatı paneli ve teleskobik direk al sat işi yapıyoruz. Bundan dolayı hurdaya çıkmış olan araçlar için lütfen bizi arayın. İşaret ettiğimiz İnönü hurdacı faaliyetlerimizle farklı kg de hurdaları güncel değeri ile almaktayız.

bu civarda yerinizden firmamızca temin edilen elektrikli metal kesiciler, deliciler, servis araçları ve çatı söküm vinci ile hiç zahmet vermeden hurda alım işleri yapıyoruz. İnönü hurdacı şirketi olarak bizden fiyat almak zahmetsizdir. Yapacağınız tek işlem hurdanın resmini çekerek hurdacı numarasına yansıtmak. Hurda ekspertizimiz size vakit kaybetmeden dönüş yaparak gerçek değerini verecektir.

Rıza göstermeniz halinde iş makinelerimizi kapınıza sevk etmekteyiz. Hurdacılar Birliği olarak Ataşehir’de sarı hurda, demir talaşı fiyatı, dkp, hurda demir fiyatları ve alüminyum havalandırma kanalları konusunda ihtiyaca cevap veririz. Ayrıca İstanbul’da içdaş demir fiyatları, kepenk, demir fiyatları, güncel hurda fiyatları ve cıvata üzerine yardımcı oluruz. Ataşehir’de pimapen renkli fiyat bilgisine ulaşmak istiyorsanız bizimle temas kurun.

3 thoughts on “İnönü Hurdacı Ataşehir”

  1. Geri bildirim: Bakırköy Hurdacı Numarası - En Yakın Hurdacı
  2. Geri bildirim: Gaziosmanpaşa Hurdacı - En Yakın Hurdacı
  3. Geri bildirim: Eskişehir hurdacı firmaları Hurda Fiyatları - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.