Gölcük hurdacı firmaları

Kocasinan Mahallesi Hurdacı Bahçelievler kapsamında, hurda alım satımı yapan Hurdacılar Derneği, her türlü hurda alımı, bina yıkımı, iç işleri, çatı söküm ve fabrika söküm işlerini yapmaktadır. Hurda değerinizi ve nakitinizi yerinde alalım. Kocasinan Merkez’de hurda alımı yapan firmamız yüksek hurda fiyatları vermektedir.

Ayrıca 24 saat açık olan hurda dükkanımızı da arayabilirsiniz. 0539 698 67 83 numaralı Junker telefon numarasından irtibata geçiniz. Aldığımız hurdaların büyük bir kısmını plastik paletler, kazanlar, sac, kablo, krom, sarı, alüminyum, bakır ve demir hurdaları oluşturmaktadır ve Kocasinan Merkez hurda bayisi olarak yanınızdayız. herhangi bir ağırlık ve hurda türü.

Kocasinan Mahallesi Hurdacı Bahçelievler Hurda Satıcısı

Hurda sektörü, uzun yıllardır var olan bir sektördür. Aslında, antik çağın dönüştürülmüş halidir. Hurda sayesinde günümüzde birçok şey geri dönüştürülmekte ve her şeyden önce doğa katkıda bulunmakta ve aynı zamanda hurda sektörü de bu şekilde gelişmektedir. Hükümet geri dönüşüm için çok şey yaptı ama hiçbiri hurdacılar kadar başarılı olamadı.

İnsanlar ya sokaktaki hurdacılara gidiyor ya da daha büyük hurdaları varsa hurdacıların kendi adreslerine gidip orada çok fazla hurda bırakıyorlar. Özellikle, birçok fabrika düzenli olarak hurda satıcılarına hurda sağlar. İstanbul Bahçelievler ve çevresinde yaşayanlar Kocasinan Mahallesi Hurdacı Bahçelievler gibi arama sorguları yaparak gerçek adrese ulaşıyorlar.

Hurda Nedir?

Hurda içeriğinde pek çok maddeyi barındırmaktadır. Elbette hurdacılara sadece bu maddeleri ham olarak vermenize gerek yoktur. Örneğin alüminyum bir hurdadır ancak alüminyumdan yapılmış herhangi bir parça da hurda olarak kabul görmüştür. Bu sadece bir örnektir elbette. Birçok maddeden yapılmış ürünleri hurdacılara vererek hurdaların geri dönüşüme nakledilmesinde büyük bir rol oynamış olursunuz.

 • Demir
 • Çinko
 • Alüminyum
 • Plastik
 • Naylon
 • Kağıt gibi birçok şey hurda olarak sayılmaktadır.

Hurdacılık Nedir?

İlk hurdacılığı Yahudilerin başlattığı bir şehir efsanesi olsa da hurdacılık bir süredir hepimizin hayatında olan bir sektördür. Yahudiler tarafından başlatılmasının sebebi ise uzun bir süre Yahudilerin hor görülmesi ve bu işe yönelmeleri olmuştur. Bir sektörün açılmasını ve gelişmesini sağlamışlardır. Hurdacılık geçim kaynağı olan pek çok insan vardır.

Kocasinan Mahallesi Hurdacılar

Hurdacılar bazen sokak aralarından geçseler de her sokak arasında bir hurdacı görebilmek mümkün değildir. İnsanlar ellerindeki hurdaları sokağa bırakmak istemezler ve hurdacılara bırakmak isterler. Özellikle İstanbul Bahçelievler ve civarında yaşayan insanlar hurdacı ararlar iken Kocasinan Mahallesi’nde olduklarını bilirler. Bu yüzden de Kocasinan Mahallesi Hurdacı Bahçelievler olarak aramaktadırlar.

Kocasinanda Mahallesi Hurdacı Bahçelievler

Kocasinan mahallesi hurdacı bahçelievler olarak 1998 senesinde kurulduk ve uzun senelerdir bu sektörde olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Uzun senelerdir bu sektörde olmanın bize birçok avantajı olmuştur. Geçen seneler sayesinde deneyimli ve profesyonel bir yapıya büründük ve müşterilerimize beklentilerinin karşılığını her zaman verdik. Sizlerde bulunan bakır,alüminyum, çinko, sarı,kızıl,plastik, cam gibi hurda çeşitlerini gelip alıyoruz ve onları geri dönüşüme göndererek değerlendiriyoruz. Bizim için her zaman öncelikli olarak müşteri memnuniyetini ön planda yerini alır. Müşterilerimizi memnun etmek için ise uğraş veririz. Mutlaka müşterilerimizle anlaşmaya varırız. Sizin de eliniz de hurda bulunuyor ise mutlaka bizimle iletişime geçin ve bizden fiyat teklif alın.

Kocasinan Mahallesi Hurdacı Bahçelievler En İyi Hurdacı Firması

Kocasinan mahallesi hurdacı bahçelievler olarak bu sektörde vizyonumuz her zaman kendimize daha ileriye taşımaktır. Piyasada bilinen ve tanınan nadir firmalar arasında yerini alırız. Çünkü vermiş olduğumuz hizmet herkesin beğenisini kazanmaktadır. Hurda diye tabir edilen birçok malzeme çevreye sağlığa ve ülke ekonomisine zarardır. Bizim görevimiz ise ülke ekonomisine katkıda bulunup sağlığı ve çevreyi korumaktır. Sizde sağlığınızı ve çevreyi korurken hurdalık malzemelerinizden para kazanmak istiyorsanız ve hurdalarınızı değerinin üstünden satışa sunmak istiyorsanız firmamız ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. En iyi hurdacı firması olarak sizlere 7/24 saat kesintisiz hizmet sunarız

 

Kocasinanda Mahallesi Hurdacı Bahçelievler/ Kaliteli Ve Profesyonel Ekip

Kocasinan mahallesi hurdacı bahçelievler  hurda fiyatları nelerdir? Aslında doğrusunu söylemek gerekirse hurda fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Bu sebeple de sizleri şu anda fiyat vermemiz doğru olmaz. Fiyat hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için iletişim numaramızdan bize ulaşın sağlayabilirsiniz.

Hurdalarınızı whatsapp yolu ile bizlere gönderebilirsiniz ve sizlere aşağı yukarı bir fiyat çıkarabiliriz. Fakat tam bir fiyat için öncelikle hurdalık malzemelerinizi takmamış ve daha sonra sizlere tiyatro ödevimiz daha doğru olacaktır. Kaliteli ve profesyonel ekibimiz sizlerin adresinize gelip kısa süre içerisinde isterseniz sizlere fiyat çıkarır.

Kocasinanda Mahallesi Hurdacı Bahçelievler/ Adresten Hurda Alımı

 Kocasinan mahallesi hurdacı bahçeevli evler olarak sizlerin zahmete girmesine ve yorulmasına müsaade etmiyoruz. Konumunuzu bize bildirdiğiniz takdirde elemanlarımızı adresinize gönderiyoruz ve adresten hurda alımı yapıyoruz. İsteğe bağlı olarak firmamıza hurdalarını elbetteki getirebilirsiniz.

Bu sayede hem firmamızı görmüş olursunuz hem de tanışmış oluruz. Fakat getirecek aracınız yoksa veya müsait değilseniz bizi aradığınızda hemen gelip adresinizden hurda alımı yaparız. Yapmanız gereken sadece iletişim numaramızdan bize ulaşmak ve adres bilgilerinizi doğru bir şekilde iletmek olacaktır. Sizlere hizmet vermek bizim için onur ve mutluluktur

 

Kocasinanda Mahalle Hurdacı Bahçelievler Verdiğimiz Hizmetler

Kocasinan mahallesi hurdacı bahçelievler sizlere birçok hizmet imkânını kısa süre içerisinde sağlamaktan mutluluk duyar. Firmamız kurulduğumuz günden bu yana kendini o kadar çok geliştirdi ki sadece alım satım hizmeti değil başka hizmetleri de sizlere sağlamaktadır. Peki sizlere ne gibi hizmet sağlıyoruz? Hemen bu konuda sizlere detaylı bir şekilde bilgiler aktaralım. İşte  verdiğimiz hizmetler aşağıdaki gibidir

 • Depo temizliği
 • Fabrika yıkım
 • Moloz atımı
 • Duvar kırımı
 • Bina yıkımı
 • Yıkım kırım
 • Çöp alımı
 • Kapı pencere sökümü
 • Söküm işleri
 • Hurda alım satım hizmeti

 

Yukarıda saymış olduğumuz hizmetleri ücretsiz bir şekilde almanız mümkündür. Eğer bu hizmetlerimize ücretsiz bir şekilde almak istiyorsanız karşılığında hurdalarınız da bize vermeniz yeterli olacaktır. Eğer bize verecek bir hurdanız yok ise yine de sizlere uygun fiyata sizleri üzmeyecek bir fiyat çıkarıyoruz ve en iyi şekilde hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Diğer içerikler

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir