Yavuz Selim Hurdacı

Yavuz Selim Hurdacı Bağcılar, her türlü hurdayı en yüksek fiyattan satın almaktadır. Bağcılar Yavuz Selim’de hurda metal, çatı temizliği ve fabrika söküm işleri yapmaktayız. Yavuz Selim Mahallesi hurda satıcısına 0533 680 2655 numaralı telefondan ulaşın. Hurda alım anlaşması yapmadan önce size bilgi verelim ve fiyatı öğrenelim.

Çünkü her noktada olduğu gibi mağazamız da yanında bulunan demir merdiven, asansör kabini, kablo tamburu ve karışık kırılmış hurdanın gerçek değerini gösteriyor. Ayrıca Bağcılar’daki hurda grubumuzu da hemen evinize teslim ediyoruz. Yavuz Selim Mahallesi hurdacı nerede diye merak ediyorsanız doğru yere geldiniz. Fan hurdası, bakır hurdası, çinko, inşaat demiri ve alüminyum talaşı satmak için her zaman bizimle iletişime geçin. Birçok hurdacı, özellikle Bağcılar firmalarından metal hurda almak için yarışıyor.

Ancak firmamız bize her zaman karışık profil tepsiler, kağıt, soyulmuş bakır, döküm petek ve inşaat hurdaları için paranın gerçek değerini söyler. Yavuz Selim’de hurda deposu ve hurda merkezi olarak hurda atölyeleri işletiyoruz. Hurda ticaretinde emek vererek tecrübe kazanmış bir grupla hizmet vermekteyiz. Hurda metal satarak iyi para kazanmak istiyorsanız hızlı hareket edin ve bizimle iletişime geçin.

Yavuz Selim'de Hurda Alımı
Yavuz Selim’de Hurda Alımı

 YAVUZ SELİM’DE HURDA ALAN FİRMALAR

Her zaman Yavuz Selim hurdacı grubumuzun orada olmalı nedeniyle hurdacılık için hizmet vermekteyiz. Yakınlarda yaşamını sürdüren bölge sakinlerinin geri dönüşüm gereksinimi için projelerimiz devam edecektir. Örneğin 2inci el kompresör, şantiye konteyner, çatı paneli, çıkma raf ve çelik konstrüksiyon alım satımı yapıyoruz. Bundan dolayı çöp dediğiniz araçlar için lütfen para kazanmayı isteyin. İşaret ettiğimiz Yavuz Selim hurdacı işlevimizle değişik ebat ve boyutlarda hurdaları en yüksek fiyat ile alırız.

Burada her noktadan elimizde mevcut olan teleskopik taşıyıcılar, demir kırma makineleri, kamyonlar ve tekerlekli dozerler ile hiçbir probleme yol açmadan hurda alımı yapıyoruz. Yavuz Selim hurdacı işletmesi olan bizden hurda fiyat teklifi istemek karmaşık değildir. Bunun için yapacağınız sadece hurdanızın resmini alıp whatsapp programı ile bizlere göndermek. Fiyatlandırma birimimiz size zaman kaybetmeden dönüş yaparak gerçek fiyatını söyleyecek.

Rıza göstermeniz halinde hurda toplama sistemi olan araçları olduğunuz noktaya göndermekteyiz. Hurdacılar Birliği olarak Bağcılar’da alüminyum kapı, Moloz Nakliye, köşebent, raf ve drenaj pompaları doğrultusunda cevap veririz. Ayrıca İstanbul’da İstanbul metal borsası, hurda kablo fiyatları, alüminyum fiyatı, pimapen ve hurda metal konularında ihtiyaca cevap veririz. Bağcılar’da 304 krom fiyatı konusunda en güncel bilgiyi edinmek için bizimle iletişim kurun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.