İstanbul'da Adresten Hurda Alan Hurdacılar

Adresten Hurda Alımı Alırım Hurdacı

İstanbul’da her noktadan demir, krom, sarı, plastik, kağıt, bakır, çinko, alüminyum vs. hurdaların yerinden alımını sağlıyoruz. Hurdacı olarak Tonaj farkı aramadan her tür hurdanın zahmetsizce satışını yapabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Yerinde hurda değer kaybı yaşamadan satış yapabilmek için bizi mutlaka arayın. İstanbul hurdacı telefon numarası: 0531 628 3180 arayın. Adresten hurda alımı yapan hurdacılar arasında size en uygun olanları size yönlendiriyoruz. Hurdacı Alırım

Kapıdan Hurda Alımı Yapılır
Kapıdan Hurda Alımı Yapılır

Adresten Hurda Alım Kriterleri

  1. Hurda içeriği metal demir ise en az 500 kg olması gerekmektedir
  2. Hurda içeriği Bakır,Soyma Bakır, Yanık Bakır olmak üzere en az 100 Kg olması gerekmektedir
  3. Hurda içeriği Sarı hurdası Kablo Hurdası Kurşun Hurdası en az 150 kg olması gerekmektedir
  4. Buzdolabı Çamaşır Makinesi ve Beyaz Eşya Hurdasına Araç Temini Yapılmamaktadır

Adresten Alımı Yapılan Hurdalar Hurdacı Alırım

Demir: Hurda demir satmak için zahmete girmenize gerek yok. İnşaat alanları ve şantiye sahalarında bulunan demir hurdası ekiplerimizce güvenli bir şekilde toplanır ve araçlara yüklenir.

Krom: Satmayı düşündüğünüz krom hurdasına kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Adresten hurda krom satmak isterseniz şirketimize çağrı bırakın.

Çelik: Ağır sanayi hammaddesi olan çelik geri dönüşüm işlerinde hizmetinizdeyiz. Hurda çelik için en iyi kazancı elde etmenizi sağlıyoruz.

Sarı: Deponuzda bulunan hurda sarı için bize adres gönderin. Anında ödeme garantisi gelip istediğiniz yerden alalım.

Adresten Hurda Alanlar İstanbul Hurdacı
Adresten Hurda Alanlar İstanbul Hurdacı

Alüminyum: İmalat artığı ve profil alüminyum hurdaları da dahil olmak üzere her tür hurda alüminyum için kapıdan satın alım hizmetimiz mevcuttur. Alırım Hurdacı

Bakır: Yanık bakır, lama, soyma, kırkambar ve bakır tel hurdaları için yüksek fiyat veriyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın.

Kağıt ve Karton: Atık kağıt, karton, gazete kağıdı, dergiler, kitap ve defterler için adrese hurdacı servisi göndermekteyiz. İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kağıt geri dönüşüm işlerine destek veriyoruz.

Ve diğer tüm hurdalar kapınıza kadar gelinerek masraf talep etmeden satın alınır. Hurda parçalama, kesim, söküm ve diğer işçilik ile hurda yüklemesi anlaşmamıza bağlı olarak bize aittir.

Hurda Yükleme Araçları
Hurda Yükleme Araçları

Yerinden Hurda Almak İçin Hurdacıların Geldiği İlçeler

İstanbul’da hurda alan hurdacılar arasında iletişim ve iş birliği kurmak amacıyla hizmete başlayan Hurdacılar Birliği adresten hurda alımı için yardımcı olmaktadır. Avrupa tarafında Beylikdüzü, Şişli, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Beşiktaş, Güngören, Bakırköy, Silivri, Esenyurt, Büyükçekmece, Kâğıthane, Sultangazi, Avcılar, Arnavutköy, Bahçelievler, Eyüp, Fatih, Çatalca, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Sarıyer, Beyoğlu ve Başakşehir ilçelerinde kapıdan hurda alınır. Anadolu tarafında Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Sancaktepe, Çekmeköy, Beykoz, Tuzla, Pendik, Kartal, Üsküdar, Şile, Maltepe ve Ümraniye ilçelerinde adresten hurda alımı sağlanır. Ayrıca tüm ilçelere bağlı mahallelere hurdacı servisi gönderilir.

Bakır Hurda ve Soyma Bakır Hurda

Bakırın günümüzde her alanda bu kadar yaygın oluşu onun hurda dönüşümünde piyasada talebini bir hayli arttırmaktadır. Bakır hurda fiyatı diğer hurdalara oranla fiyatı daha yüksektir.

Hurda Yükleme Vinci İstanbul
Hurda Yükleme Vinci İstanbul