Adresten Hurda Alımı Alırım Hurdacı

İstanbul’da her noktadan demir, krom, sarı, plastik, kağıt, bakır, çinko, alüminyum vs. hurdaların yerinden alımını sağlıyoruz. Hurdacı olarak Tonaj farkı aramadan her tür hurdanın zahmetsizce satışını yapabilmeniz için hizmetinizdeyiz. Yerinde hurda değer kaybı yaşamadan satış yapabilmek için bizi mutlaka arayın. İstanbul hurdacı telefon numarası: 0531 628 3180 arayın. Adresten hurda alımı yapan hurdacılar arasında size en uygun olanları size yönlendiriyoruz. Hurdacı Alırım

Kapıdan Hurda Alımı Yapılır
Kapıdan Hurda Alımı Yapılır

Adresten Hurda Alım Kriterleri

  1. Hurdaların  içeriği metal demir ise en az 500 kg olması gerekmektedir
  2. Satmak İstediğiniz hurda cinsi Bakır,Soyma Bakır, Yanık Bakır olmak üzere en az 100 Kg olması gerekir
  3. Hurda çeşidi Sarı hurdası Kablo Hurdası Kurşun Hurdası en az 150 kg olması gerekmektedir
  4. Buzdolabı Çamaşır Makinesi ve Beyaz Eşya Hurdasına Araç Temini Yapılmamaktadır

Adresten Alımı Yapılan Hurdalar Hurdacı Alırım

Demir: Hurda demir satmak için zahmete girmenize gerek yok. İnşaat alanları ve şantiye sahalarında bulunan demir hurdası ekiplerimizce güvenli bir şekilde toplanır ve araçlara yüklenir.

Krom: Satmayı düşündüğünüz krom hurdasına kolayca fiyat teklifi alabilirsiniz. Adresten hurda krom satmak isterseniz şirketimize çağrı bırakın.

Çelik: Ağır sanayi hammaddesi olan çelik geri dönüşüm işlerinde hizmetinizdeyiz. Hurda çelik için en iyi kazancı elde etmenizi sağlıyoruz.

Sarı: Deponuzda bulunan hurda sarı için bize adres gönderin. Anında ödeme garantisi gelip istediğiniz yerden alalım.

Adresten Hurda Alanlar İstanbul Hurdacı
Adresten Hurda Alanlar İstanbul Hurdacı

Alüminyum: İmalat artığı ve profil alüminyum hurdaları da dahil olmak üzere her tür hurda alüminyum için kapıdan satın alım hizmetimiz mevcuttur. Alırım Hurdacı

Bakır: Yanık bakır, lama, soyma, kırkambar ve bakır tel hurdaları için yüksek fiyat veriyoruz. Yeriniz neresi olursa olsun bizi arayın.

Kağıt ve Karton: Atık kağıt, karton, gazete kağıdı, dergiler, kitap ve defterler için adrese hurdacı

İstanbul Hurdacılar Birliği olarak kağıt geri dönüşüm işlerine destek veriyoruz.

Ve diğer tüm hurdalar kapınıza kadar gelinerek masraf talep etmeden satın alınır. Hurda parçalama, kesim, söküm ve diğer işçilik ile hurda yüklemesi anlaşmamıza bağlı olarak bize aittir.

Hurda Yükleme Araçları
Hurda Yükleme Araçları

Yerinden Hurda Almak İçin Hurdacıların Geldiği İlçeler

İstanbul’da hurda alan hurdacılar arasında iletişim ve iş birliği kurmak amacıyla hizmete başlayan Hurdacılar Birliği adresten hurda alımı için yardımcı olmaktadır. Avrupa tarafında Beylikdüzü, Şişli, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Küçükçekmece, Beşiktaş, Güngören, Bakırköy, Silivri, Esenyurt, Büyükçekmece, Kâğıthane, Sultangazi, Avcılar, Arnavutköy, Bahçelievler, Eyüp, Fatih, Çatalca, Gaziosmanpaşa, Esenler, Bağcılar, Sarıyer, Beyoğlu ve Başakşehir ilçelerinde kapıdan hurda alınır. Anadolu tarafında Ataşehir, Sultanbeyli, Kadıköy, Sancaktepe, Çekmeköy, Beykoz, Tuzla, Pendik, Kartal, Üsküdar, Şile, Maltepe ve Ümraniye ilçelerinde adresten hurda alımı sağlanır. Ayrıca tüm ilçelere bağlı mahallelere hurdacı servisi gönderilir.

Bakır Hurda ve Soyma Bakır Hurda

Bakırın günümüzde her alanda bu kadar yaygın oluşu onun hurda dönüşümünde piyasada talebini bir hayli arttırmaktadır. Bakır hurda fiyatı diğer hurdalara oranla fiyatı daha yüksektir. Yüksek Fiyattan Bakır Satımı için hemen bizi arayaın

Hurda Yükleme Vinci İstanbul
Hurda Yükleme Vinci İstanbul

Adresten Hurda Alımı ile Kapıdan Hurda Alan Hurdacılar

Adresten Hurda Alımı ile Kapıdan Hurda Alan Hurdacılar kimler merak ediyor musunuz? Miray metal olarak tabi ki İstanbul hurda borsası içinde en iyilerden bir tanesi olduğumuz için. Adresten Hurda Alımı ile Kapıdan Hurda Alan Hurdacılar olarak da bizler yer alıyoruz. Zaten sizler için her zaman en kaliteli hizmetleri en hızlı şekilde sunma anlayışlarımızın olmasından dolayı sorunsuz bir şekilde devam ediyoruz.

Bizleri bir kereye arayan müşterilerimiz hurda satımları için illa firmalara gelmek zorunda kalmazlar. Diledikleri an bizleri arayarak randevu alabilir, adreslerini vererek kapılarından hurdalarını aldırmak isteyebilir. Bizlerden hangi zaman diliminde yer almamız istendiyse alanında uzman olan. Ekibimiz tam vaktinde verilen adreslere giderek adresten hurda alımı yapar.

Adresten hurda alımları yapıldığı zaman ürünlerin asıl fiyatlandırması neye denk geliyorsa nakit bir şekilde ödemeleri yapılır. Araçları olmayan ya da firmamıza gelmek için vakti olmayan müşterilerimizin.  Yanlarında yer almak için kapıdan hurda alan hurdacılar arasında yer almayı tercih ettik. Bu sayede kimse en ufak zorluk çekmeden en karlı hurda alım ve satım işlemlerini yapabileceklerdir.

Hurda alımlarını kapıdan yapan hurdacılar

Miray metal olarak kapıdan hurda alan hurdacılar İstanbul olarak devam ediyoruz. İlla kimseyi firmalara gelmek zorunda bırakmadan diledikleri an bizlerden aldıkları randevular ile hizmetlerden yararlanmalarını sağlıyoruz. Bu sayede kimse en ufak zorluk çekmiyor. Şu an İstanbul hurda borsası içerisinde her ne kadar bizim gibi hizmetlerine devam eden firmalar olsa bile onların açık ara fark ile önlerinde yer alıyoruz.

Eğer hurdacılar arasında ufak bir araştırma yapılırsa gözlenecek ilk durum aslında bu hurdalar için genel bir ücret ödenmesidir. Kağıttan bakıra demirden plastiğe kadar genel olarak 3 ila 5 TL arasında bir ücretlendirme yapmaları müşterilerin bu adreslerden uzak kalmalarına neden oluyor.

İstanbul hurda alım sırasında bizler için her zaman ilk sırada müşterilerin memnuniyetlerinin yer alması. Her hurda için ödeme yaptığımız ücretler arasında kendisini belli ediyor.

Bakılacak olduğu zaman demirden kağıda alüminyumdan plastiğe kadar her ürünün kendi fiyatlandırması ile müşterilerimiz için ödemeler yaparız. Hal böyle olunca kimse sorun yaşamadan en karlı hizmetleri her zaman bizlerden almak isterler.

İstanbul adresten hurda alımı yapan firmalar arasında ilk sırada yer alırken bir yandan da benimsediğimiz misyon ve vizyon ile de dikkatleri çekeriz. Genel olarak yaptığımız hizmetlerin başında müşterilerimiz için onların öncelikleri gelir.

Onlar sorunsuz bir hizmet alırken gerçekten kar etsin diye hareket ederken bir yandan geri dönüşüm. Fırsatları sayesinde doğada meydana gelebilecek kirlerin önüne geçiyoruz. Bunların yanı sıra ülke ekonomisine geri dönüşüm ve atık malzemelerden yeni malzemeler yaparak iyi bir katkı sağlamış oluyor.

Adrese Gelen Hurdacılar

Bu kadar dürüst bir anlayış benimsemiş olmamızdan dolayı bizleri tercih eden. Tüm müşterilerimiz en ufak sorun olmadan kaliteli hizmetlerden faydalanabilirler. Eğer sizler de adreslerinizden hurda alımı yapmayı düşünüyorsanız sadece iletişim kısmında yer alan. Telefon numaramızı arayabilir ve bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Hangi üründen ne kadar satacak olduğunuzu söyledikten sonra anında fiyat teklifi alabileceksiniz.

Bir yandan verilen randevu tarihinde tam vaktinde  verilen adreslerde  nakit şekilde hurda alımları yaparız.

İstanbul hurda borsası konusunda bu kadar dikkatleri çeken bir firma olduğumuz. İçin de tabi ki ilk sıralarda yer almaya devam ediyoruz. Sizler de ihtiyaç anında direk bizleri arayabilirsiniz.