Küçükçekmece Hurdacılar

Küçükçekmece Hurdacı Şirketleri kapsamında, İstanbul Avrupa yakasındaki hurda ticaret şirketlerinden Küçükçekmece’de çeşitli türlerde hurda alımı yapılmaktadır. Hurdacılar derneği olarak Küçükçekmece hurdacılarının hurda fiyatlarını sizler için derliyoruz. Dilerseniz Küçükçekmece’de hurda metal alan firmalardan adrese gelenleri yönlendirelim. Hurda fiyatları hakkında anlık tahmin yapan firmamız bu verileri sizlerle paylaşmaktadır. Her türlü çöpten en fazla parayı kazanmak için bizimle iletişime geçin.

Küçükçekmece hurda ticareti

Hurda metal alım satımı bugün ülkemizde oldukça popülerdir. Bunun temel nedeni, ekonomik kalkınma yolunu izleyen hükümet politikasıdır. Eski, yıpranmış, hasar görmüş, kısacası kullanılamaz ürünlere farklı revizyon süreçleri uygulanarak hammadde oluşturulması, geri dönüşüm döngüsünün sağlanması için önemli bir adımdır. Atılması gereken ilk adım şüphesiz hurda alım satımıdır. Küçükçekmece hurda alım satım işlemlerinizi gerçekleştirmek için profesyonel imkanlara erişmek için web sitemizdeki iletişim bilgilerini kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece Hurdacı Şirketleri

Hurda toplayan kişiler, topladıkları hurdaların kilogram fiyatları üzerinden özel olarak alım satım yapılması için avantajlı bir hizmet verebiliyor. Küçükçekmece hurdacı şirketleri kişisel bilgilerin gizli tutulacağı fakat her bir alım satım sürecinin kayıt altına alınacağı bir çalışma politikasına sahiptir. Çeşitli malzemeleri kilogram veya yüzlerce kilogramlık özel tarifeler üzerinden satma olanağına sahipsiniz.

Güncel Fiyatlarla Hurda Alan Şirketler

Fiyat ortalamasıyla ilgili tüm detaylarını Türkçe olarak paylaşan, açıklamaları güncel borsa durumuna uygun şekilde yapan kurumlar bulunuyor. Bu kuruluşlar aracılığıyla çelik, demir, bakır ve diğer malzemelerin kilogram bazındaki fiyatları ve satışlarına yönelik güncel duruma yönelik bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki her bir malzemenin kilogram fiyatı sabit tutulmayacak şekilde, herkesin erişebileceği bir seviyede yayınlanıyor. İstanbul ve diğer şehirlerde özel olarak yapılan borsa duyurularına uygun şekilde siz de satışlarınızı şu seviyelerde yapabilirsiniz;

  • Karışık ve toplama hurda 2,47 Türk Lirası
  • Demir talaşı 2,11 Türk Lirası
  • Hurda su saati 31,50 Türk Lirası
  • Sarı hurda radyatör 32 Türk Lirası

Küçükçekmecede Hurda Firmaları

Toplu bir şekilde hurda alabiliyor olmak, birçok tesiste aranılan bir özelliktir. Sadece belirli günlerde ve birkaç hafta sonra çeşitli hurdaları götürmenizi gerektiren bir şart konulmaması gerekiyor. Hurda alıp satmak için aracılık yapan ve geri dönüşüm sürecinin yönetilmesini sağlayan şirketler bulunuyor.

Küçükçekmece hurdacı şirketleri tam olarak bu amaçla, her yaştan binlerce kişi tarafından sokaklarda ve çeşitli ortamlarda toplanacak olan materyallerin satışı için uygundur. Her bir tesis, fiyat açısından çok ciddi farklar oluşmaksızın herkese hizmet vermeye devam edebiliyor. Özellikle de güncel fiyat ortalamasına uygun bir şekilde, Türkiye’de olduğu gibi diğer birçok ülkelerinde de hizmet verilmeye devam ediliyor.

Küçükçekmece Hurdacılık Faaliyetleri

Türkiye’de hurdacılık faaliyetleri son yıllarda büyük gelişim göstermiştir. Hal böyle olunca hurda sektörü içerisinde istihdam ve üretim gibi konularda büyük çaplı değişiklikler meydana gelmiştir. Bu değişiklikler ülkemizde sanayileşme adına büyük atılımları sağlamaktadır. Kendi kendine yetebilen bir ülke olmak için en temel kural üretim faaliyetlerinin sürekliliğidir. Hurdacılık üzerinden sağlanan kazanımlar da sürekliliğin sağlanması anlamında büyük fayda sağlamaktadır.

Küçükçekmece Hurda Fiyatları

Küçükçekmece hurda fiyatları, her hurda tesisinde olduğu gibi ürünlerin kategorilerine ve kalitesine göre değişmektedir. Kilogram başına oluşturulan fiyat listesi ise tüm hurdacılarda İstanbul Borsası’na endeksli bir şekilde oluşturulmaktadır. Sitemiz içerisindeki hurda fiyatları sekmesinden güncel hurda fiyatlarına erişim sağlayabilirsiniz. Böylece elinizde bulunan hurdalara ortalama ne kadar değer biçileceğini öğrenebilirsiniz. Bu konuda ayrınıtılı bilgi almak isterseniz de Whatsapp gibi görsel gönderebileceğiniz uygulamalar üzerinden çalışanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Küçükçekmece En Yakın Hurdacı

Kuytu köşede yıllardır biriktirdiğiniz hurda eşyalardan kurtulmak için evinize en yakın hurdacının adresini bulmanız işinize yarayacaktır. Alüminyum, karton, krom, sarı hurda ya da bakır hurdalarınızdan Küçükçekmece hurda tesisleri aracılığı ile kurtulabilmeniz mümkündür. Küçükçekmece bölgesinde size en yakın hurdacının adres bilgilerini öğrenmek isterseniz sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Atık Defter Kitap ve Kağıt Hurdası Ticareti

Kullanım ömrünü çoktan tamamlamış atık kağıt, hurda karton, defter, test yaprakları, dergiler, gazeteler ve ambalaj kolileri veya kutuları adresten aldırmaktayız.  Ayrıca okullarda kağıt geri dönüşüm projelerine destek olmaktayız. Sayın okul idarecilerinin iletişim kurmaları halinde sürekli atık kağıt satım alımı yapabiliriz. Üstelik okulunuza kağıt geri dönüşüm kutuları bırakabiliriz.

Küçükçekmece Paslanmaz Hurdası

Hurda paslanmaz satmak için hurdacı telefonu aramanıza gerek kalmadı. Bizi arayın size bölgenizde faaliyet yürüten tüm hurdacıların verdiği fiyatları söyleyelim. Çalışma sahanızda bulunan hurda çelikler için adresten hurda alımı imkanı sağlıyoruz. Tüm işçilik ile hurda yükleme ve nakliye işlemleri anlaşmalı olduğumuz hurda şirketince yapılacaktır.

Küçükçekmece Hurdacı

Hurda, kullanılabilir olan ürün ve eşyaların kullanılamaz halde gelmesidir. Aynı zamanda bazı ürünlerin üretiminde kullanılan, demir, alüminyum gibi madenlerden üretilmiş ya da plastik gibi petrol ürünlerinin ve geri dönüştürülebilir olan malzemelerin artıkları da hurdadır.

Hurdalar, hurdacı tarafından alınıp geri dönüşüm faaliyeti gösteren bazı firma, kurum ve kuruluşlara satılır. Bunlar genelde fabrikalardır. Hurdalar aynı zamanda, hurdaya sahip olan kişi tarafından da bu kurum ve kuruluşlara satılabilir.

Küçükçekmece Bakır Hurdası Alanlar

Bakır, elektrik elektronik sanayisinde, eşya üretiminde ve inşaat sanayisi gibi pek çok farklı üretim alanında kullanılabilen kullanışlı bir madendir. Altın ve gümüş gibi bakır da iyi derecede iletkenliğe sahiptir. Altın ve gümüşten daha kolay işlenebilir ve daha az masraflıdır. Bu yüzden elektronik eşyalarda sıklıkla kullanılır.

Bakır, kullanıldığı eşyaya bağlı olarak çeşitli şekillerde kullanılamaz hale gelebilir. Kablolarda kopma, bazı eşyalarda oksitlenme sonucu bakır hurdaları meydana gelebilir.

Bu hurdalar, kişiye en yakın hurdacı tarafından satın alınarak, geri dönüşüm sistemlerinin içine dahil edilebilir. Aynı zamanda aracısız alışveriş gerçekleştiren bazı fabrikalara, direkt hurda sahibi tarafından da satışları gerçekleştirilebilir.

Küçükçekmece Hurdacı

Hurda fiyatlarının internetten teklif alınarak listelenebilecek yapıdaki tüm şirketleri listeleyebilirsiniz. Kablo hurdası alanlar direkt olarak kablolar dahil bir hesaplama yapmadıkları için ilk olarak soyma işleminin gerçekleştirilmesi, bakırın ne kadar olduğunun hesaplanması gerekiyor. Kablo soyma makinelerinin bulunduğu ortamda ayrıca tonlarca kilogram olan çeşitli çelik materyallerin diğer parçalardan ayrılmasını sağlayacak ekipmanlar da bulunuyor. Hesaplanan net bakır, demir, kurşun, alüminyum malzemenin ardından, depoya yerleştirilen ürünlerin toplam ücretinin müşteriye verilmesi sağlanır.

Küçükçekmece Hurdacıları

Küçükçekmece gibi özellikle depoların ve işletmelerin geniş tesislerinin yoğun olduğu yerlerde pek çok hurda satışı yapan kurumdan yararlanılabiliyor. Sadece demir değil, alüminyum kutuların bulunduğu bölümler, ince ve kalın olarak değişiklik gösteren inşaatta kullanılan demirler, çelik malzemeler de farklı kısımlarda stoklanıyor. Bu kurumlar hem toplayıcı hem de farklı şirketlere veya şahıslara dağıtıcı görevi görüyorlar.

Alış ile satış rakamları arasındaki fark da kendilerine kaldığı için, düzenli olarak belirli miktarda sipariş geliyor olması, sürekli farklı malzemeleri temin etmelerini gerektiriyor. Küçükçekmece hurdacı platformunun sabit bir fiyatı bulunduğu için, elinizde ne kadar ağırlığa sahip malzemenin olduğuna bağlı olarak teklif alabilirsiniz. Bir kilogram çıkma demir, hurda çelik, hurda bakır kablolar aracılığıyla tüm Küçükçekmece’de hurdacıları değerlendirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Küçükçekmece Hurda Şirketleri

Dönüşüm sürecindeki önemleri son derece büyüktür. Sadece birkaç türdeki malzemenin tek tip teminiyle ilgilenmiyor oluşları, doğrudan aynı materyallerin hurdaya çıkan tüm versiyonlarını satın almalarını mümkün hale getiriyor. Haftanın her günü çalışan kurumlar, şirketin çeşitli bölümlerini aynı tip materyallere özel depolar haline getiriyor. Bu durum hem çalışmalarını kolaylaştırıyor.

Hurdacı ile anlaşması bulunan, düzenli bir şekilde şehrin dört bir yanındaki hurdaları toplamakla görevli olan kişiler, belirlenen fiyatlarla çeşitli malzemeleri, ağırlıklarına göre satarak para kazanmaya devam ediyor. Bu çalışmayı tonlarca kilogramlık demir, çelik ve kurşun içeren malzemelerle yapmanın getirisi inanılmaz yüksek bir hale geliyor. Taleplere bağlı olarak, fiyatları karşılaştırabilir ve en kolay bulabileceğiniz, rahatlıkla taşıyarak satabileceğiniz malzemeleri Küçükçekmece’de yer alan hurda tesisine ulaştırabilirsiniz.

Küçükçekmece Demir Hurdası Alanlar

Demir, modern hayatın temel yapıtaşı olan madenlerden biridir. İlk çağlardan günümüze, kullanım alanları genişleyerek ve yığılarak ilerlemiştir. Süs eşyası, elektronik eşya, inşaat sektörü, otomotiv sektörü, tesisat ürünleri gibi birçok kullanım alanı bulunmaktadır.

Demirden yapılan çeşitli ürünler, çeşitli sebeplerle hurda ürüne dönüşebilir. Demir hurda fiyatları, madenin bulunduğu forma ve içinde ne kadar yardımcı madde olduğuna göre değişebilir. Örneğin elektrik elektronik sektöründe üretilen, saf demir kullanarak üretilmiş kablolar, ayrıştırma gibi işlemlerden geçmeyecekleri için, fabrikalar tarafından daha kolay işlenir.

Hurda fiyatlarını değiştiren etmenler arasında hurdanın ağırlığı, bulunduğu form, içinde bulunan diğer maddelerin miktarı gibi şeyler vardır.

Hurda fiyatları da tıpkı borsa ve döviz gibi sıklıkla değişir. Hurdacıların veya kişisel olarak, elindeki hurdayı satmak isteyen insanların bu fiyatları sıklıkla kontrol etmesinde fayda vardır.

Küçükçekmece Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası, üretim yapılırken pirinç diye tanımlanan maden karışımının, kullanılamaz ve geri dönüşüme girmesi gereken bir hal aldığı zaman genel olarak bilinen adıdır. Bu karışım, bakır ve çinkodan oluşur. Rengi parlak ve sarı olduğu için altına benzetilir. Bu yüzden adına sarı hurdası denmiştir.

İstanbul hurdacı lisansı olan çoğu kişi tarafından ticareti yapılır. Genelde tesisat alanında kullanılır. Çeşitli alternatiflerine göre dayanıklılığı daha fazladır. Suyla temasında kimyasal reaksiyonlara girme süresi oldukça uzundur. Bu yüzden musluk, vana gibi tesisat parçalarının yapımında kullanılır.

Küçükçekmece Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum, hafif metaller sınıfında yer alan bir madendir. İşlemesi kolaydır fakat çeşitli alternatiflerine göre daha hassastır. Elektronik sektöründe, inşaat sektöründe ve birçok ev eşyasının yapımında kullanılabilir.

Hurdaları çeşitli formlarda bulunur ve bulunduğu formlara, içinde bulunan çeşitli madenlere göre fiyatı değişebilir.

Alüminyum hurdası, hemen her hurdacı tarafından satın alınır ve ticareti yapılır.

Hurda Pimapen ve Pvc İşleri

Pvc hurda alanlar
Pvc hurda alanlar

Bina yıkım işleri öncesinde haber etmeniz halinde binada da para edecek ne kadar malzeme varsa hepsini alacak hurdacı ayarlayabiliriz. İkinci değerinde olan eşyalarınız kesinlik uygun fiyattan işlem görür. Size gönderdiğimiz hurdacı elemanları binadan pimapen, pvc, kapı, pencere gibi malzemeleri zarar vermeden titizlikle sökerler. Yıkım sonrası ise enkaz alanından hurda pvc pimapenler satın alınır.

Küçükçekmece’de Yangın Merdiveni Kesim Söküm İşleri

Küçükçekmece hurdacı firmaları içinden demir yangın merdiveni kesim işlerinde uzman olan firmaları sizin belirleyip yönlendiriyoruz. Binanızda tehlike arz eden veya artık değiştirilmesi lüzum görülen demir yangın merdivenleri güvenilir yöntemlerle kesilir ve hurda demir fiyatından satın alınır. Para konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamak için tutarı önceden öğreniniz.

Şantiye Sahalarından Hurda Alan Firmalar

İnşaat sektörünün hızla büyüdüğü Küçükçekmece’de şantiye sahalarında biriken hurdalar size dert olmasın. Bizi arayın size en iyi hurda fiyatı veren Küçükçekmece hurdacı firmasını gönderelim. Böylece şantiye alanında bulunan hurda demir, inşaat demiri, direkler ve teller parası peşin ödenerek adresten alınır. Şantiye sahalarına konteyner bırakan hurdacı numarası için lütfen bizi arayın.

Şantiye sahasından hurda alanlar Küçükçekmece hurdacı
Şantiye sahasından hurda alanlar Küçükçekmece hurdacı

Hurda Plastik Geri Dönüşüm Aşamaları

İstanbul hızla büyüyen bir şehir olmasının yanı sıra hızla kirlenen de bir şehirdir. Nüfusun kalabalık olması her geçen gün daha fazla atık malzeme oluşması demektir. Bunların da geri dönüşüme kazandırılması hem çevre temizliği hem de ekonomi için gereklidir. Plastik su şişeleri atıkları için kapıdan alım imkanı sunan firmaları gönderebiliriz.

Küçükçekmece Kalorifer Kazanı Alan Hurdacılar

kalorifer kazanı hurdası
kalorifer kazanı hurdası

Özellikle eski binaların yenilenmesi ile ısıtma sistemleri de yenilenmeye başlandı. Eskiden kömür kullanan merkezi ısıtma sistemi olan binalar hızlıca doğal gaza geçmektedir. Bu da binaların bodrumlarında gereksiz duran çok sayıda kalorifer kazanına neden olmuştur. Bu kazanların binanıza herhangi bir zarar gelmeden düzgünce kesilmesi ve çıkarılması anlamında güvenilir olan hurdacı firmalarını size bildirmek isteriz. Küçükçekmece hurdacı şirketleri tarafından kalorifer kazanına ne kadar para verilebilir öğrenmek için bizi mutlaka arayın.

Küçükçekmece Hurdacılarınca Alınan Diğer Hurdalar

Anlaşmalı olduğumuz hurdacılar bölgede en çok hurda kablo, bakır, alüminyum, kağıt, araiş ve demir hurdası satın almaktadır. Dilerseniz çok kolayca hurda birikimlerinizi yüksek fiyattan paraya çevirebilirsiniz. Tek yapmanız gerek bize bir telefon açmak. Ya da hurda fotoğraflarını birkaç farklı açıdan çekip bize gönderin. Talep etmeniz halinde hurda fiyatlandırma konusunda uzman olan elemanımızı gönderebiliriz.

Hurda Şirketleri Tarafından Gelinen Mahalleler

Küçükçekmece hurdacı firmalarınca sık ziyaret edilen Fatih, Tevfikbey, Gültepe, İstasyon, Yeni mahalle, Yarımburgaz, Fevzi çakmak, İnönü, Kanarya, Cumhuriyet, Mehmet akif, Sultan murat, Kartaltepe, Yeşilova, Beşyol, Cennet, Halkalı merkez, Söğütlü çeşme, Atakent, Atatürk ve Kemalpaşa mahallerinde hurda satmak artık çok kolaydır. Bizi arayın açık adres verin veya WhatSapptan konum gönderin.

Küçükçekmece hurdacı şirketleri

Küçükçekmece hurdacı şirketleri olarak bu sektörde belirli bir yer edinmiş bir firmayız. Referanslarımız her zaman bu sektörde öncü ve lider olduğumuzu dile getirirler. Günümüzde evet hurdacılık yapan birçok firma bulunmaktadır ve bunların her biri işine layığı ile gerçekleştiremez. Hurdacılık sektöründe önemli olan işi düzgün bir şekilde yapmak ve layığı ile gerçekleştirmektir. Senelerdir bu sektörde bulunuyoruz ve bu sektörde en iyi hizmeti sizlere biz sağlıyoruz. Her zaman müşterilerimizin memnuniyetine önem verdik ve vermeye de devam edeceğiz. Sizde küçükçekmece’de hizmet veren en iyi bir firma arıyorsanız bizimle kısa süre içerisinde iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece hurdacı şirketleri/ en yakın hurdacı

Küçükçekmece hurdacı şirketleri hayalinizde bulunan hizmete sizleri kısa zaman içerisinde sağlamaktadır. Hayalinizde bulunan hizmetin ne olduğunu biliyoruz. Müşterilerimiz genelde güvenilir bir firma arayışına girerler ve hurdalarınız değerinden satmak isterler. Çünkü birçok hurdacı malzemeleri tartarken hile yapar ve o zaman da müşteri ve firma arasında bir güvensizlik oluşur. Asla tartılma esnasında hileye başvurmayı ve gözünüzün önünde eşyalarınızı tartarız. Sizde işyerinizde evinizde ve depolarında bulunan kullanım ömrünü tamamlamış olan eşyalarınızı verecek en yakın hurdacı arayışına girdiyseniz hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Küçükçekmece hurdacı şirketleri/ güncel hurda fiyatları

Küçükçekmece hurdacı şirketleri olarak birçok çeşit hurdaları hemen gelip alırız. Kullanım ömrünü tamamlamış olan istediğiniz hurdalar için bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Şimdi sizlere güncel hurda fiyatları hakkında detaylı bilgiler vermek istiyoruz. İşte firmamızın güncel hurda fiyatları aşağıdaki gibidir

 

Küçükçekmece hurdacı şirketleri/ profesyonel ve hızlı hizmet

Küçükçekmece hurdacı şirketleri olarak amacınız her zaman müşterilerimize profesyonel hızlı deneyimli ve kaliteli hizmet imkanı tanımaktadır. Sadece hurda alım satım hizmetinde değil diğer hizmetlerimizde de bunu uyguluyoruz. Sizde profesyonel hızlı hizmet sağlayan bir firma arıyorsanız hemen bize ulaşın

Küçükçekmece hurdacı şirketleri/adresten hurda alımı

 

Küçükçekmece hurdacı şirketleri adresten hurda alımını gerçekleştirir. Hurdalarınız bulunuyor ve bize nasıl ulaştıracağınızı bilmiyorsanız hemen bize ulaşın ve gerekli detayları öğrenin. Bize ulaşım sağladığınız da arkadaşlarımızı adresinize gönderiyoruz ve hurdalarınız attıktan sonra sizlere fiyat teklifi çıkarmalarını sağlıyoruz. Sizde fiyattan memnun olursanız kısa süre içerisinde hurda alım satımı işlemini gerçekleştiriyoruz

 

3 thoughts on “Küçükçekmece Hurdacı Şirketleri”

  1. Eski çamaşır makinemi hurdaya vermek istiyorum. Küçükçekmece , Atakent Mah. Yardımcı olacak bir firma arıyorum.

  2. Geri bildirim: Kirazlı Hurdacı Bağcılar - 0539 698 67 83 - En Yakın Hurdacı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir