Beylikdüzü Hurdacı Firmaları

Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü Hurdacı Ekonomik kalkınma ve doğanın korunması için geri dönüşüm sektörüne kazandırılmış olan hurdacılık alanı, İstanbul hurdacı olarak bütün ilçelerde, demir, bakır, alüminyum ve sarı hurdası toplama işlemi yapmaktadır. Atıl vaziyette olan materyalleri elinizden çıkarmak aynı zamanda kazanç sağlamak için firma üzerinden iletişim kurarak, yeniden kullanılmalarını sağlayabilirsiniz.

Beylikdüzü Hurdacıları ve Beylikdüzü Hurdacılık Sektörü

Beylikdüzü, İstanbul hurdacılık sektörü adına önemli bir yere sahiptir. Bunun temel nedeni tesiste sağladığı hizmetlerin kalitesi ve vizyonudur. Alanında uzman çalışanları ile hurda alım, hurda toplama, hurda karşılığı bina sökümü, hurda ayrıştırma ve geri dönüşüm işlemlerinin gerçekleştirileceği üretim alanlarına nakliyat işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bunların yanında tesis içerisinde her detay yasalara uygun olarak tasarlanmıştır. Bu konuda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmasın. Ayrıca hurda alım işlemlerinde müşterilerden hurda eşyaların net değerleri tarafsız bir şekilde fiyatlandırma yapılarak güvenli ödeme yöntemleri sağlanmaktadır.

Beylikdüzü Hurdacılık Hizmetleri Avantajları

Beylikdüzü hurdacılık hizmetlerinin birçok alanda avantajları vardır. Bunlar hem yerel hem de global düzeydedir. Sektörün sağladıkları kısaca şöyle özetlenebilir;

 • Evinizde yer alan fazlalık eşyaları hurda firmalarına satarak alan anlamında tasarruf sağlamış olacaksınız.
 • Atmayı düşündüğünüz hurda eşyalardan belli oranda maddi kazanımlar sağlayabilirsiniz.
 • Otomativ, elektrik elektronik, sanayi gibi pek çok alanda üretim yapan fabrikalara ham madde imkanı sağlamaktadır.
 • İthalat faaliyetlerini azaltarak ihracat faaliyetlerini arttırır. Bu sayede ülke ekonomisine büyük kazanımlar sağlar.
 • Geri dönüşüm işlemleri uygulanarak dünya rezervlerinin tükenmesine engel olunur.
 • Metal, plastik ve cam gibi maddelerin toprağa karışmasının önüne geçilir, tarım ürünlerinin verimi artar.
 • Atık maddelerin doğaya zarar vermesine engel olunur.

Beylikdüzü Güncel Hurda Fiyatları

Beylikdüzü hurda firması tıpkı İstanbul içerisindeki diğer hurda firmaları gibi hurda eşyalarda fiyatlandırma borsaya endeksli bir şekilde şekillenir. Yani hurda fiyatları kilogram başına dövize göre değişkenlik gösterir. Bu sebeple hurda alım satım işleri ile uğraşan kişiler güncel hurda fiyatlarını takip etmek durumundadır. Sitemiz içerisinde yer alan hurda fiyatlarısekmesinden, en güncel hurda fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bu sayede Beylikdüzü hurda firmasının fiyatlandırması hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Beylikdüzü Bakır Hurdası Alanlar

İstanbul Beylikdüzü üzerinden bakır hurdalarının alınması ve geri dönüşüm alanında yeninden kullanıma kazandırılması için büyük bir ekiple birlikte çalışılmaktadır. Motorlu araçların, beyaz eşyaların ve kablo gibi malzemlerin içerisinde kullanılmakta olan bakırın yenilenerek kullanılması ile çevrenin temiz tutulması da sağlanacaktır. Hem ekonomik hem de çevresel olarak kar etmenizi sağlayacak olan geri dönüşüm işlemi içi hurdacı hizmetinden yararlanarak, hurdaların endüstriyel alanda yeniden kullanılmasına imkan verebilirsiniz.

Beylikdüzü Demir Hurdası Alanlar

İnşaat sektöründe ve birçok makinanın iç alanlarında kullanılmakta olan demirler, mutfak malzemeleri için de vazgeçilmez metaller arasında yer almaktadır. Güncel hurda fiyatları üzerinden atıl vaziyette olan demirlerin alınması ve ger dönüşümle yenilenmesi için firmamızla iş birliği yapabilirsiniz. Bu alanda sizlere sunulacak olan özel hizmetler kapsamında hurdaların bulunduğu adrese gelinerek, ayrıştırma ve presleme işlemi yapılarka taşınması sağlanacaktır. Depolarınızın boşaltılması, kullanmadığınız eşyalarınızın nakite dönüşmesi için geri dönüşüm alanındaki imkanlardan yararlanabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü demir hurdası alım ve satım işlemleri için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Beylikdüzü Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak çoğu sıhhi tesisat alanında ve inşaat alanlarında kullanımına sıklıkla rastlanan bu metaller, direçli oldukları için toprakta 100 yılı aşkın bir şekilde kalmaya devam eder aynı zamanda doğanın zehirlenmesini sağlarlar. Bu nedenle geri dönüşümde oldukça sık kullanılan sarı hurdası dönüşümü için hurda firmaları toplama yaparak, yeniden kullanılmasına imkan vermektedir.

Vana, boru ve su saati gibi alanlarda kullanılmakta olan sarı hurdası en yakın hurdacı tarafından alınarak, kısa zamanda geri dönüşüm alanına nakil edilecektir. Bu sayede doğaya karışmadan kullanıma açılacak olan hurdalar, hem çevresel olarak koruma hem de ekonomik olarak kalkınma sağlamaktadır. Hurda alım satım işlemlerinde güncel fiyat üzerinden değerlendirmeler yapılarak, peşin ödeme işlemi yerine getirilmektedir.

Beylikdüzü Alüminyum Hurdası Alanlar

Elektrik ve elektronik araçların yapımında kullanılmakta olan alüminyun metaller, uzay araçlarına kadar birçok alanda kullanılmaya devam etmektedir. Uydu sistemlerinden, elektrik kablolarına kadar kullanılmakta olan bu malzeme, oldukça değerli aynı zamanda doğaya zararlı bir metaldir. Geri dönüşüm projesi kapsamında atıl durumda olan alüminyum hurdasının alım ve satım işlemleri yapılarak, yeniden inşaat, uzay teknolojileri ve elektrik nakil hatları alanına kazandırılması mümkündür. Hem ekonomik hem de çevreci bir uygulama olan geri dönüşüm projelerine siz de katkı sağlayabilir aynı zamanda bu katkıdan kazanç elde edebilirsiniz.

Beylükdüzü Gürpınar Hurdacı Firmaları

Hurdacılar Birliği olarak İstanbul’da geri dönüşüm sektöründe koordinasyon görevi üslenmiş bulunmaktayız. Amacımız hurda ticaretinde ek maliyetleri ortadan kaldırarak hem hurda satanın hem de hurda alanın en iyi kazancı elde etmesidir. Bu maksatla Beylikdüzü civarında hurda satımı düşünen müşteriler için bölgede aktif görev yapan Beylikdüzü hurdacı firmaları ile kolayca irtibat kurabilmeniz için lütfen bizi arayın.

Beylikdüzü hurda alım satım işlerinde güvenilir hurdacılar tarafından anlık verilen hurda fiyatları tarafınıza sunularak seçim yapmanız sağlanacaktır. Mağdur olmamak için lütfen aldığınız hurda fiyatını Birliğimize teyit ettiriniz.

Beylikdüzü Hurdacıları

Beylikdüzü hurdacıları, eski hurda eşyalarını elden çıkarmak isteyenlerin başvurabileceği güvenilir adresler arasında yer alıyor. Beylikdüzü semtinde ikamet ediyorsanız size en yakın hurdacı dükkânları arasından bir tercihte bulunabilirsiniz. Çünkü bölge itibariyle güvenebileceğiniz pek çok hurdacı dükkânı vardır. Bu noktada öncelikle hurdacılık üzerine birkaç şeyden bahsetmek gerekiyor. Hurdacılık nedir? Bu soruyu cevaplandıracak olursak hurdacılık; eski plastik ya da madeni eşyaların yeniden belirli bir geri dönüşüm yöntemi uygulanarak kullanılabilecek bir şekle getirilmesi için gerçekleştirilen işlemlerin tümüne denilir, diyebiliriz.

Ayrıca Beylikdüzü hurdacıları gibi daha pek çok semtte bu hurdacılık işini icra eden kişiler, söz konusu hurda kurşun, madeni, plastik vb. cinsteki hurdaları, iş yerlerinden ya da çöplerden toplarlar. Toplamış oldukları bu hurda eşyaları da bu işi yapmakta olan esnaflara satarlar. Satışa sundukları esnaf kesimi ise bu hurdaları işleyecek olan fabrikalara verip kâr elde ederler. Bu hurdacılık işi, bu döngü içerisinde gerçekleşirken, hem müşteriye hem hurdacıya hem de geri dönüşüm fabrikalarına kâr getirerek ilerler.

Beylikdüzü Hurdacılarından Hurdacılık İşi İçin Püf Noktaları ve Tavsiyeler

Beylikdüzü hurdacılarından hurdacılık işi için püf noktaları ve tavsiyeler aldık ve bu işi yapmayı düşünen vatandaşlar için önemli notları bir araya getirip vurguladık. Hurdacılık sektörü, günümüzde gün geçtikçe genişleyen bir sektördür. Siz de bu geniş hurdacılık ailesine dahil olmak istiyorsanız bazı püf noktalarını bilmelisiniz.

Hurda geri dönüşüm işi bugün ülkemizde hâlâ kârlı bir iş olarak sürdürülüyor. Çalışma koşulları biraz zor ve biraz da aslında tehlikeli olsa bile dürüst ve disipline bir çalışma ile çok iyi kazançlar elde edebilmek de mümkün görünüyor. Bu hurdacılık işine start vermeden öncesinde bir hedef belirlemeniz gerekiyor ve bu belirlediğiniz hedef doğrultusunda da bir iş rotası çizmeniz tavsiye ediliyor.

Bu noktada hurdaları bir hurdacı konumunda mı toplayıcılık yapacağınıza yoksa doğrudan hurdacılardan bu hurdaları alıp ilgili fabrikalara mı satacağınıza dair bir karar vermelisiniz. Çünkü bu iki hurda işi arasında çok fazla farklar vardır. Birinde hurdaları kendiniz temin eder ve aracı olan hurdacılara satarsınız. Bir diğerinde ise hurdaları hurdacılardan alırsınız ve fabrikalara satarsınız. Her ikisinde de işin işleyişi hakkında araştırma yapmalı ve işin detaylarını öğrenmelisiniz. Ayrıca bu noktada hurdacılık işine başlayacak olan kişinin, hurda cinslerini tanıması ve öğrenmesi, bu hurdalar üzerine pazar araştırması yapması da önemli noktalardandır. Bu hurdaların cinsine göre fiyatları da farklıdır, geri dönüşüm fabrikaları da… Bir başka deyişlekablo hurdası alanlar farklı firmalardır; bir başka cinste hurda alanlar farklıdır. Dolayısıyla doğru ve ihtiyaç duyduğunuz geri dönüşüm firması ile ticaret yapmanız da birincil koşuldur.

Cumhuriyet Civarı Hurda Alanlar

Avrupa yakası hurdacı esnafları arasından sizdeki hurdaya en iyi fiyatı vereni size bildiriyoruz. Size düşen sadece şartları konuşup anlaşma sağlamak. Cumhuriyet Mahallesine gönderdiğimiz Beylikdüzü hurdacı şirketleri adresten alım yapmaktadır. Bölgede hurda alanlar içinde size en uygun firmayı seçmenize yardımcı olmak isteriz. Böyle hurda satışından çok iyi bir kazanç elde edebilirsiniz.

Gürpınar’da Hurda Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları birçok sebeple anlık iniş çıkışlar yaşamaktadır. Bu hurda fiyatı dalgalanmalarından etkilenmeyen hiçbir hurdacı şirketi yoktur. Aynı zamanda ilçe ve semtlerin hurda piyasasına da etkisi olan hurda fiyatları konusunda anlık değerlendirme için mutlaka bizi arayın.

Hurda Demir Alan Yerler
Hurda Demir Alan Yerler

Sahil Yakınlarında Geri Dönüşümcü

Türkiye ekonomisinde büyük bir paya sahip olan geri dönüşüm sektörü her geçen gün büyümektedir. Geri dönüşüm alanında faaliyet gösteren İstanbul Avrupa Yakası Hurdacı Firmaları tarafınca Beylikdüzü Sahil kesiminde hizmet sunan şirketleri sizin için değerlendirdik. En iyi hurda fiyatını veren, kapıdan hurda alımında en iyisi olan, sorunsuz hurda tartan, ödemede asla sorun çıkarmayan hurdacılarla çalışmak istiyorsanız görüşelim.

Adnan Kahveci Mahallesi Hurdacı

Mahalle genelinden imalat artığı araiş hurda ile hurda alüminyum alan firmalara ulaşmak isterseniz bizimle temasa geçiniz. Size mutlaka dönüş yapılacaktır. Adnan Kahveci yakınlarında hurda alan tüm hurdacılar sizin şartlarınıza göre kıyaslama tabi tutulacaktır. Bu da size en uygun hurdacıyı bulmanıza olanak tanır.

Dereağzı Demir Hurdası Alımı

Hurda demir alım satımı konusunda uzman hurdacı firmaları ile çalışmak isterseniz biz arayın. Dkp, karışık hurda, döküm hurdası, boru, direkler, inşaat demiri gibi hurdaları kolayca nakit olarak satmak için Dereağzı hurdacı firmalarını size yönlendirelim. Belirlediğiniz adresi bize gönderin yerinde inceleme için ücretsiz eleman temin edelim.

Hurdacı Beylikdüzü
Hurdacı Beylikdüzü

Marmara Hurdacıları

Beylikdüzü hurdacı çalışanlarınca Marmara Mahallesi’ne hurda alım servisleri getirilmektedir. Atık kağıt ve koli hurdaları için adresten kolayca alım sağlanır. Birliğimiz size adres belirtmeniz halinde hurdacı gönderecektir.

Yakuplu Hurdacı Kuruluşları

Yakuplu Mahallesi hurdacı esnaflarına hurda satmayı düşünüyorsunuz fakat aklınızda soru işaretleri mi var? Her türlü sorunuza cevap bulabileceğiniz İstanbul Hurdacılar Birliği Beylikdüzü Yakuplu’da hizmetinizdedir. Yakuplu’da hurda alan tüm firmaları özelliklerine göre öğrenmek isterseniz bizi arayın.

Barış Mahallesi Hurda Alım Satım İşleri

Hurda ticaretinde güvenin büyük bir yeri vardır. Özellikle yüksek tonajlı ve değerli metal alım satımlarında çok dikkatli olmanız gerekir. Hurda tartımında fiyat belirlemeye kadar olan süreçte hurdacı firmasının dürüstlüğü ön plandadır. Beylikdüzü hurdacı firmaları listesinden güvenilir hurdacıları beraber belirleyelim. Hurda ödemesinde hiçbir sorun çıkarmamış hurdacıları öğrenmek için bizi arayın.

Hurda Alanlar Beylikdüzü
Hurda Alanlar Beylikdüzü

Beylikdüzü Büyükşehir Bakır Hurdası Ticareti

Hurda bakır satışları için mutlaka bizden fiyat sorun. Bu size güçlü bir karşılaştırma imkanı sunar. Ayrıca telefon ile bilgi aldığınız hurdacılara şartları söyleyin. Adresten alım, söküm, yıkım ve kesim gibi işler ile hurda yükleme vs. dahil mi kesinlikle öğrenin. Sadece hurda fiyatı bilgisi aldatıcı olabilir. Hatta bazı şirketler Kdv bilgisi hariç dahil oyunlarına bile başvurmaya başlamış.

Kavaklı Hurdacı Firmaları

Elinizde bulunan hurdayı en iyi fiyattan satmanızı biz de en az siz kadar isteriz. Bunun için de size en uygun hurdacı firmasını temin etme çabası içerisindeyiz. Bize telefon ile elinizdeki hurdanın türünü ve tonajını tahminen belirtin biz de size uyan tüm hurdacı firmalarını belirleyelim. Size sadece hurdacı firması seçmek kalsın. Kavaklı hurdacı firmalarını özelliklerine göre sıralayalım ve siz şartları sayın. Kavaklı’da hurda alanlar içinden veya yakın bölgede çalışan hurdacı firmaları arasından size en yüksek parayı ödeyecek olanı seçmiş olacaksınız.

Kavaklı mahallesinde bina yıkım hizmeti vermekteyiz peki bina yıkım hizmeti detaylarımız nelerlerdir

 • Yıkılacak binanın görsel Resimlerini göndermek
 • Yıkalacak binaya belediyeden yıkım belgesi çıkartmak
 • Yıkılacak binanın Elektirik Su Doğalgaz ile ilişkisi Tamamen kesilmeli
 • Bedava yıkım hizmetinde sadece bina yıkımı yapılır moloz taşıma yoktur

Beylikdüzü Hurdacı Şirketlerince Mahallelerden Alınan Hurdalar

Anlaşmalı olduğumuz firmalar kg hesabı yapmadan uygun bölgeler için adresten alıma gelmektedir. Beylikdüzü hurdacı firmaları mahallelerden genellikle hurda şanzıman, katalog, pimaş boru, alüminyum, demir, pvc, demir su boruları, zincir, inşaat demiri, yangın merdiveni, soğutma sistemleri, demir merdiven söküm, sandviç panel, kepenk, matkap almaktadırlar. Ayrıca bunlardan birçoğu hurdacı araçları göndererek kompresör, trapez sac, bulaşık makinası, fan, şantiye, klima santralleri, buzdolabı motoru, raf, ofset matbaa kalıpları, radyatör, drenaj pompaları, vinç parçaları, demir merdiven, alüminyum profil, inşaat artığı, sanayi artığı, sac, paslanmaz alımları yapmaktadır.

Hurdacı Firmaları Beylikdüzü
Beylikdüzü Hurdacı Firması

Beylikdüzü Hurdacı Firması Olarak Aldığımız Hurda Çeşitleri

Hurdacı firmaları kendi personellerini çalıştırarak demir kapı, granül, konteyner, yıkım, redüktör, lastik, kalorifer borusu, torna, demir çit, çelik halat, cıvata, çelik, sanayi, çamaşır makinası, dkp, çinko, çatı, bidon, radyatör söküm, jant, asma tavan, rulman hurdaları alımı yapmaktadır. Hemen hemen hepsi alüminyum havalandırma kanalları, karton, tır dorsesi, varil, pvc pencere, demir direk, defolu çatı sacı, sarı, paslanmaz sac, alüminyum sac, plastik boru, inşaat, fabrika, kalorifer kazanı, alüminyum tel, çelik boru, metal, punch makinesi, hidro motor, döküm petek için peşin ödeme yapmaktadır. Beylikdüzü hurdacı kuruluşlarınca hurda demir parmaklık, çatı sacı, sanayi makinaları, demir korkuluk, asansör, kağıt, pik talaşı, pirinç, pres, sarı musluk, bilgisayar, petek, söküm, inşaat iskelesi, enjeksiyon makinası, paslanmaz çelik, demir boru, bakır, alüminyum kapı, pvc işleme makinesi, taşyünü paneli, çelik kablo, asma tavan söküm, ekskavatör, pvc pencere söküm, yangın merdiveni söküm işleri temiz bir şekilde yapılır.

Beylikdüzü Hurdacı
Beylikdüzü Hurdacı

Beylikdüzü’nde hurda alan hurdacılar tarafından hurda krom, asansör kabini, makine, kablo makarası, tekstil makinaları, paslanmaz boru, pvc kapı, yük konteyneri, şantiye malzemesi, boru, araiş, elektrik motoru, çelik konstrüksiyon, alüminyum kablo, chiller, plastik, ray demiri gibi hurdalar da satın alınmaktadır. Ayrıca firmamız size hurda pimapen, plastik granül, çatı paneli, kırma makinası, pik döküm, pano, jeneratör, trafo, çatı makası https://hurdacilarbirligi.com/celik-cati-sokumu çelik direk, alüminyum talaşı, imalat artığı dkp, klima, kamyon dorsesi, kurşun, yıkım çıkması, köşebent, motor, kablo ve hidrolik piston satımları için hurdacı tedariki sağlayacaktır. Detaylı bilgi almak için lütfen Hurdacılar Birliği hurdacı numarası üzerinden temas kurunuz.

One thought on “Beylikdüzü Hurdacı | Hurda Alanlar”

 1. Geri bildirim: Hurdacı Telefonu 0539 698 67 83 - En Yakın Hurdacı Numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir