avcılar hurdacı firmaları

Avcılar hurdacı firmaları ile Semt şirketleri aracılığıyla birçok hurda türü alınıp satılabilir.  Alım satım işleminin yapılabilmesi için Avcılar Hurda Bayi numarası gerekmektedir.  Bu numarayı aramak birçok işlemde ilk adım olabilir.

Avcılar hurda firmaları bayi numarasını nereden bulabilirim?

Avcılar hurda firmaları avcılar semtinde bir hurdacıya ulaşmak istiyorsanız önce bir hurdacı bulmanız ve ardından o hurdacının telefon numarasına ulaşmanız gerekmektedir.  Hurda alıp satmanın en kolay yolu hurda satıcısını aramaktır.

Avcılar Hurdacı Bayi Numarası Nasıl Bulunur;

İnternette arama yapabilirsiniz.  Arama sonuçlarında işinize yarayacak birçok telefon numarası bulacaksınız. Ulaşmak istediğiniz firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.  Gerekli tüm iletişim numaralarına ve adreslere web sitesindeki iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

 

 Avcılar hurda firmalarından Hurda almak veya satmak için ne yapılmalı?

Avcılar hurda firmalarından hurda almak veya satmak istediğinizde yapacağınız işlemler birbirine benzer olacaktır.  Avcılar Hurda Bayi numarası tüm bu işlemleri yapmak için yeterlidir.

Bundan sonra; Firmayı telefon ile arayarak yapmak istediğiniz işlemi belirtmeniz gerekmektedir.

Hurda satın alırken, satın almak istediğiniz hurda türünü ve miktarını hurda şirketine bildirmelisiniz.  Daha sonra ekibe ürünlerin teslim edileceği adresi vermeniz gerekir.

Ekip belirttiğiniz tip ve adette adresinize teslim edecektir.  Belirtilen ödemeyi yaptıktan sonra ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Hurda satmayı düşünüyorsanız, satmayı düşündüğünüz hurdanın özelliklerini firmaya söylemelisiniz.

Hurda firmasının ekibi verdiğiniz adrese gelerek hurdanızı değerlendirecektir.  Tüm bu değerlendirmelerden sonra hurdanız belli bir ücret karşılığında elinizden alınacaktır.

Hurda değeri nasıl anlaşılır?

Hurda değerini anlamak için birkaç kriter göz önünde bulundurulur;

Hurda Hammadde Türü: Hurdanızın hammadde türü en önemli faktörlerden biridir.  Hurda hammaddesinin anlık değeri, size ödenecek hurda değerini hesaplamak için kullanılır.

Hurda Ağırlığı: Hurdanızdaki hammaddenin ağırlığı önemlidir.  Hurdanızdaki hammadde ne kadar ağır olursa, hurdanızın değeri o kadar yüksek olur.  Temel olarak, hammaddeler kilo olarak hesaplanır.

Hurda değeri hesaplanırken hammadde ağırlığı ağırlık değeri ile çarpılır.  Bu çarpma işlemi tamamlandıktan sonra ortaya çıkan sonuç size ödenen hurda değeridir.

Hurda bayileri, kullanılamaz hale gelen ürünlerin geri dönüşümüne katkıda bulunan aracılardır.  Kullanılamaz hale gelen ve önemli bir hammadde içeren bir ürününüz varsa, onu hurdacılara satmak hem sizin hem de hurdacılar için karlı bir iştir.  Bu alım satım işlemi için en yakın hurdacı Avcılar semtinde bulunabilir.

 

Öncelikle hurdalarınızı kabul edecek bir hurda şirketi bulmanız gerekiyor.  İstanbul Avcılar’da oturuyorsanız size en yakın hurdacı Avcılar’ı bularak bölgenizdeki hurdacıların bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ardından seçmiş olduğunuz firmanın telefon numarasını aramanız gerekmektedir.  Satmak istediğiniz ürün hakkında konuştuktan sonra ürünün bulunduğu adresi belirtmelisiniz.

Hurda firmanızdaki ekip belirttiğiniz adrese gelecektir.  Gelen ekip ürünü değerlendirir ve size belirli bir ücret öder.

Ekip, ürününüzü geri dönüşüm merkezine getirir.

 Neler hurda olarak sayılır?

Hurda, modası geçmiş ancak yine de katı hammadde içeren ürünlerdir.  Hurda bir üründen örnek verecek olursak, kullanılamaz hale gelen eski çamaşır makineniz hurda sayılabilir.

Ayrıca çeşitli demir, krom, bakır, makine ürünleri, piller gibi tekrar kullanılabilir ürünler kabul edilebilir.  Bu kriterlere uygun bir ürününüz varsa Avcılar’da size en yakın hurdacıyı bulun.

 

 Hurda satıcıları tarafından ürünleri değerlendirmenin avantajları

Ürünlerinizi hurda firmaları ile güçlendirmeniz hem doğa hem de hurda firmaları için size avantaj sağlar.

Gereksiz ürününüzü hurdacılara satarak gelir elde edebilirsiniz.  Bu ürünleri kullanamayacağınız için çöpe atmak yerine hurdacılara satmak mantıklı bir seçenek.

Bu ürünlerdeki hammaddeler doğada basitçe yok edilemez.  Bu nedenle bu ürünlerin dikkatsizce atılması çevreye zarar verir.

Ürününüzdeki hammadde doğada israf edilmek yerine başka bir ürünün üretiminde kullanılır.

Hammadde uzun süre işlenebilir ve tekrar kullanılabilir hale getirilebilir.  Bu sayede yeni ürünler yaratmak için doğadan gelen malzemeleri kullanmak yerine halihazırda kullanımda olan bir malzeme tercih edilebilir.

Üretilen ürünler daha düşük maliyetle üretilir ve daha düşük fiyatlarla satılabilir.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.