Sincan Hurdacı Firmaları

Bağcılar Hurda firmaları Hurda işleri geri dönüştürülebilen tüm ürünler için yapılmaktadır, birçok kişi hafife alsa da hurdacılık ülke ekonomisine ve doğasına katkısı açısından önemli bir meslektir.  Avrupa’daki örneklerin aksine bu ülkede hurdacı bu işi profesyonelce yapmıyor ama yine de şehrin çöplerinden hurda çıkarmaya çalışıyor.  Ancak teknolojiye ayak uyduran dünya ülkelerinin ülkemizdeki örneklerini de dikkate almak gerekir.

İstanbul’da hurdacı sektörü diğer illere göre biraz daha gelişmiş, hurdanın hem toplanmasında hem de işlenmesinde kurumsallaşma eğilimi olmuştur.  Metropolde yaşayanlar hem evlerinde hem de iş yerlerinde eski eşyalarını en yakın hurdacıya giderek veriyorlar.  Metal hurda denilince akla hemen kağıt, plastik ve cam eşya gelmektedir ancak hurda sektörü oldukça geniştir, geri dönüştürülebilen ve yeniden kullanılabilen tüm ürünler hurda olarak işlem görmekte ve hurda fiyatları arz talep dengesine göre belirlenmektedir.

 

 Bağcılar hurdacı firmaları Bakır Hurda Tarlaları

Bağcılar hurda firmaları Bobin bakır, mezar pil bakır, soyulmuş bakır, lama bakır hurda, kalın yanmış bakır, kalay bakır, sac bakır hurda, filmaşin bakır, trafo bakır, sac bakır hurda, tüp bakır, şekilli bakır, bakır talaşları geri dönüşüm açısından değerlidir. Metaldir ve doğada yaygındır.  Elektrik ve elektronik endüstrilerinde kullanılan bakır metalin geri dönüşümü, üretim maliyetinden daha düşük maliyetli olduğu için de değerlidir.  Bağcılar’da hurda bakır alanlar bu nedenle metal konusunda daha dikkatli davranıyor.

 

 Bağcılar’da hurdacı firmaları demir sahaları

Bağcılar hurdacı firmaları demir sahaları Doğada çok fazla olduğu için dayanıklı ve çok fazla demirli metal hurdası içeren bir üründür.  Birçok endüstri tarafından kullanılan demir, hemen hemen her malzemenin üretim aşamasında karşımıza çıkmaktadır.  İnşaatta demir hurdasının yanı sıra sanayide de demir hurdası büyük yer kaplamaktadır.1. grup, 2. grup demir hurdası ve talaş kalitelerinin fiyatları demirin cinsine göre belirlenmektedir.  Bağcılar hurda demir alıcıları, metalin demontaj, kesme ve nakliyesini de üstleniyor.

 

 Bağcılar’da Sarı hurda alanlar

Bakır ve çinko hurda karışımı olan sarı hurda bir pirinç metalidir ve metal geri dönüşümü de ciddi potansiyele sahiptir.  Sanayinin tercih ettiği pirinç musluk gibi ürünlerin imalatında kullanılır ve altın rengi ve parlak özelliklerinden dolayı pirinç metali sarı hurda olarak bilinir.  Tüm sektörlerde aranan bir emtia olan Bağcılar sarı hurda, metal alıcılarının ilgi gösterdiği bir ürün.

 

 Bağcılar Alüminyum Hurda Alıcısı

Profil doğramacılıkta, tabelacılık işlerinde ve bazı mutfak aletlerinde kullanılan alüminyum, hafif fakat hacimli bir metaldir.  Yumuşak, hafif ve simli olan alüminyum geri dönüşümlü metaller arasında ilk sırada yer aldığından Bağcılar, alüminyum hurda alanlar için önemli bir metaldir.

 

 Bağcılar Meydan Hurda Bayisi

Hurda sektörü, geri dönüşüm sektörüne bağlı olarak ülkemizde son yıllarda yoğun talep görmektedir.  Firmamız hurda alanında büyük adımlar atmış ve İstanbul’un tüm bölgelerinde hizmet vermeye başlamıştır.  İstanbul’un diğer bölgelerinde olduğu gibi Bağcılar hurda bayileri ile iş birliği içinde olan firmamız, Bağcılar’da hurda alan yerleri bulmanıza ve en yüksek fiyatı veren hurda bayisini bulmanıza yardımcı olacaktır.

 

Bağcılar Hurdacılar Derneği

Bağcılar Hurdacı Firması olan Hurdacılar Derneği, Bağcılar’da hurda alımlarına yüksek fiyat ve anında nakit ödeme garantisi ile devam ediyor.  Her türlü hurdayı Bağcılar bölgesindeki adresten alıyoruz.  Ayrıca şantiye hurdası ve fabrika hurdası da alıyoruz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir