aydinevler-hurdaci

Aydınevler Hurdacı bayisinde sunduğumuz hizmetlere ek olarak, sahip olduğu hurdayı değerinden nakit olarak satın alıyoruz. Aydın evler bölgesinde bulunan hurdalarınız için Maltepe ilçesindeki geri dönüşüm tesisimiz ve toplama alanımızda hizmet vermekteyiz.

Hurdalarınızın demontaj ve parçalama işlemlerini de yine konusunda uzman ekip arkadaşlarımız isteğiniz doğrultusunda gerçekleştirecektir. Ayrıca isteğe bağlı olarak taşıma gerçekleştirebilirler. 20 yılı aşkın hurda tecrübemizle hizmetinize sunduğumuz servis ağı İstanbul’un tüm ilçelerinde temsil edilmektedir. Satmak istediğiniz hurdayı değerleri üzerinden satarak hem kar elde edebilir hem de geri dönüşüm sağlayabilirsiniz.

aydinevler-hurdaci
aydinevler-hurdaci

Aydınevler Hurdacı ve Hurda Hizmetleri

Aydınevler bölgesi içerisinde sağladığımız hurda hizmetleri ile geri dönüşüme ve insan sağlığına büyük katkıda bulunmaktayız. Hurda işleyişleri sayesinde; paslanan ya da kullanım dışı olan demir, metal, çinko, sarı hurda ve plastikler insan sağlığına olumsuz etki edebilecek mikrop, kir ve pas üretmiş olsa dahi geri dönüşümde kazanıma alınabilecekler.

Aydınevler içerisinde kentsel geri dönüşüm alanı olarak nitelendirilebilecek apartmanları da yine hurdası karşılığında yıkım işlemlerini yapabilmekteyiz. Hurdalarına karşılık sağladığımız hizmetlerde, tamamen güvenli ve son teknoloji yapılandırmalarla yıkım işlemlerini tamamlamaktayız. Ek olarak bu işlemler tamamlandığında moloz atıklarını sulayarak, çevreye zarar vermeyi en aza indirmekteyiz. Aydınevler hurdacısı olarak sizlerin hurdalarını değerlendirmek bizim için birincil görev. Hurdalarınızı sizden satın alarak ekonomiye ve doğaya çok büyük bir katkı sağlamaktayız. Daha temiz bir çevre için siz de geri dönüşüme katılın ve hurdalarınızı bugüne özel fiyatlarla Hurdacılar Birliği üzerinden değerlendirmeye alın.

Aydınevler Hurda Alım Satımı

Aydınevler içerisinde hurda alım satım yapan firmamız, bakır, metal, plastik ya da demir materyallerinizi ederi üzerinden ücretlendirmektedir. Tüm hurda çeşitlerini değeri üzerinden hesaplarken, Londra Borsası üzerinde olan aktif fiyatlarından yararlanmaktadır. Hurdalarınızı tartarak doğru ücretlendirmeler üzerinden sizlere ücret sağlatmaktadır. Anlaşma sağlandığı koşulda ücretlendirme nakit olarak taktim edilir. Alanında uzman iş arkadaşlarımıza hurdalarınızı rahatlıkla teslim edebilirsiniz. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ilerleyen çalışma vizyonumuz, hem doğaya hem de insana kazanım sağlatmaktadır.

Aydınevler Hurdacı Geri Dönüşümü

Aydınevler hurda geri dönüşümü işlemlerinde, hurdalarınızı sizden satın almamızın hemen ardından başlamaktayız. Öncelikli olarak hurdaları ayrıştırma işlemlerine dahil etmekteyiz. Bu ayrıştırma işlemlerinde hurdaları materyallerine göre ayırarak devam ederiz. Uygun materyalle hurdaları presleyerek yerden tasarruf etmekteyiz. Bunun üzerine geri dönüşüm tesisimize hurdalarınızın aktarımını sağlar ve yüksek ısı alanlarında hurdalarınızı tekrar kullanıma hazır olabilecek şekilde düzenlemeye alırız. Hurda işlemlerinde bugüne özel fiyatlarla siz de hizmet almak için bizi arayabilir ve kaliteli işleyişimizden yararlanarak, bütçenize katkı sağlayabilirsiniz.

Aydınevler Hurdacı Karşılığı Bina Yıkımı

Aydınevler bölgesi içerisinde bina dönüşüm işlemleriniz varsa, firmamıza ulaşabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda binalarınızı hurdalarına karşılık olarak yıktırabilirsiniz. Hurda yıkım işlemlerinde ekibimiz, tamamen güvenlik önlemlerini önceliğe alarak, son teknoloji yıkım aletleriyle bu işlemleri sürdürmektedir. Belediye üzerinden gereken bütün izinlerle birlikte bu işlemleri sağlamaktayız. Ayrıca işlemler sırasında çevreye zarar vermemek için hat çekmekte ve insan trafiğini sıfıra indirmekteyiz.

Tercihlerinize uygun olarak Aydınevler hurdacı olarak sizlere geniş kapsamlı bir hizmet vaat etmekteyiz. Siz de telefon numaramız üzerinden bizlere ulaşarak kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilir ve bugüne özel fiyatlarla hurdalarınızı satma ayrıcalığına erişebilirsiniz. Geri dönüşüm tesisimiz üzerinde yapılan işlem detayları ve sahip olduğunuz hurdaların ederini hesaplatmak için WhatsApp üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Diğer yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir